Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Moloko

Moha képeire vagyok naggyon kíváncsi.

Amúgy sztem a tábor teljes ideje alatt én aludtam a legtöbbet.

Felraktam 2 képet Meskérõl önarcképcsarnokba. (Aki amint éppen MAGUS könyvet tartva alszik)

illetve hát remélem h felraktam....
picgallery mindig kidob nekem egy hibaüzenetet... aztán eddig mindig felrakta a képeket... lehet h most nem fogja?

Sephiroth

#691
Nu! Én is haza értem. Tényleg ûber ***** volt. Én is köszöni Norikonak szervezés. És a hangulatot pedig mindenkinek.

U.i.: Akik pedig fenn voltak vasárnap hajnalban még, azoktól azt kérdezem, hogy: Lenyelhetõ?

Baldy: Menyi az idõ?
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

Quote from: AngelAmúgy sztem a tábor teljes ideje alatt én aludtam a legtöbbet.
illetve hát remélem h felraktam....

Nem csak szerinted szerintem is átaludtad a fél tábort. A képeket sikeresen felraktad 1 2

Moha

Quote from: ShadowolfSielö Kisvirág = Hóvirág? :p
Ez most olyan volt, mint a vízisikló-beszólásod. :lul:

Xaga

Quote from: ShadowolfSielö Kisvirág = Hóvirág? :p

Szeretem a hóvirágot :D


.Attila

Quote from: XagaSzeretem a hóvirágot :D
Lemetszeni? ;)

u.i.: szerezz egy boxzsákot, úgy senkinek sem lesz baja :)

kisvirag

Quote from: XagaSzeretem a hóvirágot :D

aki a viágot szereti, rossz ember nem lehet!
Moha: jók a képek, bár lehet, hogy a net jobban szeretné, ha kicsit kisebbek lennének...
a modem nagyon nem fogja szeretni, Pandoráéknak meg pl  ha jol tom az van... de ez csak egy ötlet volt
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Moha

Most csak hirtelen felpakoltam õket.
Majd postolok párat kisebb méretben a gakériába.
Amúgy meg Pandóráéknak legfeljebb elküldöm CD-n, mert amúgy is kértek még pár dolgot.

Xaga

Quote from: TriviLemetszeni? ;)

Megöntözni :) , mert én szeretem a világot föleg kisvirágot :D

kisvirag

anooo.....

a kérdés hogy ez most nekem jo, vagy az volt jobb, amig le akartál gyilkolni? ;)

/me különben örül, hogy mindenki épségben hazaért ;)

és majd kérjük a többiek képeit is :)

egy hülye kérdés: a galériát merre találom? (mint már mondottam: a nõknek nem tul jo a tájékozódási képességük...)  :hopp:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Xaga

Quote from: kisviragegy hülye kérdés: a galériát merre találom? (mint már mondottam: a nõknek nem tul jo a tájékozódási képességük...)  :hopp:

Galléria

Quotea kérdés hogy ez most nekem jo, vagy az volt jobb, amig le akartál gyilkolni? ;)

Válasz: gyors halál vagy hosszú kárhozatt mellettem :D

Xaga

Quote from: Ner-sanMi kell hozzá, hogy egy hozzám hasonló senkiházi is csatlakozhasson hozzátok egy ilyen táborban?

Idõben észrevegye hogy tábort szervezünk & idõben jelezze hogy csatlakozni akar...

kisvirag

Quote from: Ner-sanMi kell hozzá, hogy egy hozzám hasonló senkiházi is csatlakozhasson hozzátok egy ilyen táborban?


az, hogy megin legyen egy ilyen tábor, és te elgyere oda
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Cobra

Kezdésnek egy bemutatkozás se ártana  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kisvirag

ja : Xaga köszi a galériát, de akkorra sikerült megtalálnom. azért mégse vagyok annyire hülye, mint látszott.... ;)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Xaga

Quote from: Ner-sanMégis, mit vársz?

Például azt hogy milyen sorozatokat láttál hogy ismerkedtél meg a témával mik a kedvenceid honnan van a neved stb. De most :_off:-nak vége.

Meske

Quote from: AngelFelraktam 2 képet Meskérõl önarcképcsarnokba. (Aki amint éppen MAGUS könyvet tartva alszik)
Hát ilyen nincs, már háromszor is levagyok kapva, ugyanakkor?!  :grrr:  (Mivel Moha képei közt is van egy ilyen.) Ki volt az a merénylõ, hogy háromszor is lefotózza az én szendergésemet???? (vagy tán van még több lesifotó is?)
(Angel, amúgy ezzel ellensúlyozod, hogy te aludtál a legtöbbet?  :hehe: )


Tiaro: Engem bizony nem versz ám át, mert rájöttem, hogy te vagy maga a superman, s azért látszik a lézerszemed az összes képen, mert éppen megakarod ölni az éppen fényképezõt emberkét, vagy mást... :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Tiaro

Meske:

Nos, bár nem akartam bevallani, de izé... elvégre... hovatovább...végtére is...vagyis... háááát... :gevumezs:

(persze lehet, h köze van a Nephilim-féle kvantumszingularitásanomália típusú jelenségekhez is...)  :lazza:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Meske

Quote from: Tiaro(persze lehet, h köze van a Nephilim-féle kvantumszingularitásanomália típusú jelenségekhez is...)  :lazza:
És azt megmagyaráznád, hogy micsoda?  :confused: (jelenleg még kiolvasni sem tudom, nemhogy megérteni)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Baldy

Na elsõként is jó reggelt nekem, annak ellenére, hogy sztem egy percet sem aludtam, de legalább megpróbáltam :)
Kvantumszingularitásanomália? Szép kis fogalom, amit ugyan most hallok elõször, de lehet, hogy van értelme is? Vagy csak annyira, mint az automata guminõnek (héliummal felfujva)? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Cobra

Ajánlom a Star Trek TNG sorozat végignézését, akkor talán érthetõbb lesz, de ez már nagyon OFF, úgyhogy jobb, ha nem is töritek rajta a fejeteket  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Meske

Jaj tényleg, Nephilim: megigértem neked, hogy sakkozunk, s az elmaradt. De legközelebb feltétlenül említsd meg, s az elsõ dolgom az lesz! OK?

Amúgy ezzel a M.A.G.U.S.-sal bogarat ültettek a fülembe, s hazaérve beszámoltam róla az öcsémnek. Rögtön elkezdte kérdezni, hogy nem tudnék vele játszani ilyet. Nos, õszintén nem is értek hozzá, meg könyv is kéne, amit mondtátok, hogy iszonyat drága, erre az öcsém nekiült a gépnek, s most talál ki egy egyedi szerepjátékot... Majd meglátjuk hogyan sikerül. Szerintem nem lesz könnyü dolga. Amúgy, ha legközelebb lesz ilyen tábor játszhatunk még ilyen M.A.G.U.S.-t, ugye? (addigra hátha megértem :p)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Baldy

Quote from: MeskeAmúgy, ha legközelebb lesz ilyen tábor játszhatunk még ilyen M.A.G.U.S.-t, ugye? (addigra hátha megértem :p)

Annak ellenére, hogy nem leszek KM, biztosan lesz :) Majd bilincsre verve fogjuk vinni lábXaga-t (:D) a táborba, hogy KM-kedjen :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Sziasztok!

Nagyon sajnálom hogy nem mentem kedvenc animéseimmel táborba (Veletek), de közbejött egy olyan dolog amit szerintem mindegyikõtök megértene. Télleg szerettem volna menni, de nemigen tudtam volna gondtalanul érezni magam, és úgy gondoltam hogy jobb lesz igy.... Mégegyszer bocsi, és remélem hogy olyan jól éreztétek magatokat mint gondolom... GOME
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Nephilim

Quote from: MeskeJaj tényleg, Nephilim: megigértem neked, hogy sakkozunk, s az elmaradt. De legközelebb feltétlenül említsd meg, s az elsõ dolgom az lesz! OK?

Amúgy ezzel a M.A.G.U.S.-sal bogarat ültettek a fülembe, s hazaérve beszámoltam róla az öcsémnek. Rögtön elkezdte kérdezni, hogy nem tudnék vele játszani ilyet.

A sakk be lesz hajtva, abban nem lesz hiba!  ;)  Közben majd csacsogunk a kvantumfizika szeszélyeirõl is, csak hogy tuti jó legyen.  :)

No, ha mókust nem is, de Werewolfot vagy Changelinget szívesen mesélnék (itten Pesten), persze csak ha lenne rá érdeklõdõ. Hetente mondjuk eccer.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Xaga

Quote from: CobraAjánlom a Star Trek TNG sorozat végignézését, akkor talán érthetõbb lesz, de ez már nagyon OFF, úgyhogy jobb, ha nem is töritek rajta a fejeteket  :)

Sõt én még ajálnlom Star Trek: Deep Space 9, Star Trek: Voyager, Star Trek: Enterprize, Star Trek: The Original Series, Star Trek: The Animated Series. Bár utobbi 2ben nincs sok technoblabla. Ha növeljük a dilithium kamra anyag anti-anyag befecskendezésének arányát a megnövekedet tartalék energiát felhasználhatjuk úgy hogy átkalibráljuk a deflektort majd egy visszacsatolás impulzussal lánckreakciót idõzünk elõ a közeli plazmaködben akkor egy újjabb deflektor kalibrációval képesek vagyunk felfogni a felgyorsult Tachion részecskéket melyen gyorsabbak a fénynél és így átugorva a tér-idõ kontínúmon olyan hatalomra tehetünk szert mint a Q


Meske: Én mondtam Angelnek fotozzon le :D

Quote from: BaldyAnnak ellenére, hogy nem leszek KM, biztosan lesz :) Majd bilincsre verve fogjuk vinni lábXaga-t (:D) a táborba, hogy KM-kedjen :)

Enyire meg akartok halni :D Amúgy én válalok még Shadowrunt, Cp2020, Requem-t nem mert abból még 1 példajátékot sem láttam.

Quote from: NephilimNo, ha mókust nem is, de Werewolfot vagy Changelinget szívesen mesélnék (itten Pesten), persze csak ha lenne rá érdeklõdõ. Hetente mondjuk eccer.

Érdekel.

Nephilim

Ez a beszéd. Lányoknak a belépés ingyenes!   :rolleyes:  A többieknek pedig egy lány a belépõ. Hogy a parti egyensúlyban legyen.  :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Meske

Quote from: XagaMeske: Én mondtam Angelnek fotozzon le :D
Valahogy sejtettem, hogy a te kezed van a dologban...
(Amúgy, ha már az alvásnál tartunk, nem rég keltem fel, kerek 2 órakkor, s végre kialudtam a tábor fáradalmait. :p)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Nephilim

Quote from: MeskeValahogy sejtettem, hogy a te kezed van a dologban...
(Amúgy, ha már az alvásnál tartunk, nem rég keltem fel, kerek 2 órakkor, s végre kialudtam a tábor fáradalmait. :p)

Fáradalmaaaak? Pedig Veled nem is beszélgettem sokat...  :D
"God's in his heaven. All's right with the world."