Támogatás

Started by zsozso, 2004-04-18, 18:37:56

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: zsozsoSajnos tobb mint amennyit szeretnek, tekintve, hogyha meglesz az uj vas akkor onnantol kezdve dupla annyi lesz a hosting koltseg a 2x100mbit miatt :(
sávszélesség-növelés is? hát akkor tényleg húzós lesz.. gondolom érthetõ módon ellene vagy, de nincs kedved mégis megírni a havi költségeidet (lehet hogy elég csak nagyságrendileg megmondani)? mert lehet hogy sokan álomvilágban élünk (többek között vélhetõen én is) a kiadásaidat illetõen és talán fokoznánk a fizetési rendszerességet mi csórók is (persze csak az vegye magára, aki olyan mint én... :rolleyes: )

zsozso

Quote from: Blimpsávszélesség-növelés is? hát akkor tényleg húzós lesz.. gondolom érthetõ módon ellene vagy, de nincs kedved mégis megírni a havi költségeidet (lehet hogy elég csak nagyságrendileg megmondani)? mert lehet hogy sokan álomvilágban élünk (többek között vélhetõen én is) a kiadásaidat illetõen és talán fokoznánk a fizetési rendszerességet mi csórók is (persze csak az vegye magára, aki olyan mint én... :rolleyes: )
Hat nincs mit rejtegetnem a havi hosting 15k kereken most, ezt szorozd meg majd 2vel januartol :o
Death is the only redemption

Moha

Ha jól tévedek 15000 HUF egy havi 100Mbit-es hosting. Therefore: 2x100Mbit az 30 db ezres.
Edit: Hopp, látom zsozso már megelõztél. :)

Cobra

#33
A 15 nagyon sok, BF-es gameszervernél 8500Ft a 100Mbit-es csatlakozás.
Legalábbis gondolom 100Mbit, de most küldtem egy PM-et az illetékesnek pontos információkért.
update: Sajnos a 100Mbit ott is ennyibe kerül, mert azon tud osztozni több gép is, ezért olcsóbb a szerverbérlés :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

zsozso

Quote from: CobraA 15 nagyon sok, BF-es gameszervernél 8500Ft a 100Mbit-es csatlakozás.
Legalábbis gondolom 100Mbit, de most küldtem egy PM-et az illetékesnek pontos információkért.
Csak ne tevesszen meg az, hogy az gameserver hosting. Ott nincs forgalom, enmeg folyamatosan 100mbitet eszem. Elvileg itt se hasznalhatnam ki csak a 40% at, de nagyon rendesek a sracok es nem problemaznak miatta.
Death is the only redemption

Andreew

A héten én is küldök majd egy nagyobbacska összeget és remélem hogy sokan követik majd még a példánkat!

:respect:

darkling

Pénzmag ment, remélem minél hamarabb meglesz az összeg.

Komplikato

Zsozso szerinted ez megérné, vagy ilyet venni bolton kívûl túl forró?
Eladó Opteron proci
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Cobra

Ezzel csak az a baj, hogy alaplap is kellene, meg még egy ugyanilyen processzor.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: CobraEzzel csak az a baj, hogy alaplap is kellene, meg még egy ugyanilyen processzor.
tudtommal elõször csak egy processzor vétele van betervezve

Dragon

Quote from: KomplikatoZsozso szerinted ez megérné, vagy ilyet venni bolton kívûl túl forró?
Eladó Opteron proci
Azért korrektebb lenne boltban, garanciával, mittoménmivel, nem?
Nem állítom, hogy az illetõ lopta, lehet hogy csak a zsebében felejtette.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

zsozso

Quote from: KomplikatoZsozso szerinted ez megérné, vagy ilyet venni bolton kívûl túl forró?
Eladó Opteron proci
You are a lifesaver :o
Holnap megveszem.
Death is the only redemption

Skullkid

Én annyival tudlak titeket támogatni, hogy a közeljövõben egy vBulletin fordítást adok nektek. Már ha kell.

Szóljatok ha kell, mert akkor megcsinálom! ;)
Don't mess with the best, or die like the rest
A Mambo magyar otthona

zsozso

Quote from: SkullkidÉn annyival tudlak titeket támogatni, hogy a közeljövõben egy vBulletin fordítást adok nektek. Már ha kell.

Szóljatok ha kell, mert akkor megcsinálom! ;)
Csak ha nagyon unatkozol :)
Death is the only redemption

Moha

Quote from: SkullkidÉn annyival tudlak titeket támogatni, hogy a közeljövõben egy vBulletin fordítást adok nektek. Már ha kell.

Szóljatok ha kell, mert akkor megcsinálom! ;)
De ugye a Post, Thread és hasonló szavakat meghagyod. ;) Ez szokott lenni a hibája a bulletin board fordításoknak...

Skullkid

Quote from: MohaDe ugye a Post, Thread és hasonló szavakat meghagyod. ;) Ez szokott lenni a hibája a bulletin board fordításoknak...

Most nemtom mire gondolsz, a gombokra?
Don't mess with the best, or die like the rest
A Mambo magyar otthona

Moha

Quote from: SkullkidMost nemtom mire gondolsz, a gombokra?
Egyáltalán a szavakra. Szvsz a "hozzászólás" vagy hasonló pl marha hülyén hangzik a "post" helyett.
De befejezem, mert ez már :_off: a javából...

Damnatus

Hali!

Zsozso szerettem volna küldeni támogatást (mint azt korábban megígértem), de sajna elkötõdött a pénz, amint lesz, küldök!

Off:Bár ha már vannak a threadre, postra stb. elterjedt magyar szavak, akkor érdemes azt használni.

Mons7eR

Quote from: zsozsoAmennyiben tamogatni szeretnetek az oldalt akkor a kovetkezo szamlaszamot (OTP-s) hasznaljatok:
11773133-12135532

Ha kerdesetek lenne irjatok nekem.

Én még csak most kapcsolódtam be ebbe, de nagyon tetszik, hogy ennyi anime meg manga stb fent van, én is küldök amennyire módom van és gratula, csak így tovább!

Darkstar

#49
Én majd Június környékén tudok küldeni. Addigra lesz meg az a bankszámlám, amibe a szülõk nem látnak bele!  :gevumezs:  :__devil:
(Sry, anyagi válságban vagyok, kicsit csúszik, de nem felejtettem el.  )
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bucser

Nem gondoltál még rá, hogy egy napi frissítésû donation ablakot tegyél közzé?? Hogy mennyire van szükséged és mennyi van???

Üdv.: Bucser
Anime filmek(OVA-k is) Top5: GitS, Cowboy Bebop Movie, Grave of The fireflies, Macross Plus, Saber Marionette J Again,

Anime Sorozatok Top5: Berserk,Cowboy Bebop, Gundam Seed, GunGrave, Trigun :jee:

Fazék

Quote from: BucserNem gondoltál még rá, hogy egy napi frissítésû donation ablakot tegyél közzé?? Hogy mennyire van szükséged és mennyi van???

Üdv.: Bucser
ott már megint fölmerül a legalitási dolog, kicsit sántítana egy ilyen megoldás sajnos... :(

egyszerûen a népnek föl kéne fognia, hogy nem mehet végtelenségig a jótékonysági ftp-s letöltés... egy idõ után zsozso belerokkan az anyagi kiadásokba. Ha legközelebb azon gondolkodtok, hogy hmm új egeret vegyek, vagy azt a király új F.E.A.R. játékot, vagy egy EVA-s öngyújtót, akkor egy pillanatra jusson eszetekbe honnan kapjátok az életben maradáshoz szükséges anime/manga mennyiségeteket és hogy mennyi ideig bírja majd még zsozso támogatás nélkül... utólag kicsit késõ lesz fájlalni a dolgot... szóval ideje lenne ellátogatni a webhost-os oldalra kiválasztani akár egy minimál csomagot és elõfizetni mondjuk egy negyedévre, mert már az is segít rajta.  :jee:

Shugaru

én szivesen támogatnám az oldalt de ezek az árak egy kicsit soknak tünnek a legolcsobb is havi 1000 ft nem lehet ezt valahogy olcsobban megoldani?

Fazék

Quote from: Shugaruén szivesen támogatnám az oldalt de ezek az árak egy kicsit soknak tünnek a legolcsobb is havi 1000 ft nem lehet ezt valahogy olcsobban megoldani?
nem kell folyamatosan elõfizetni. összegyûjtesz mondjuk most a legolcsóbb csomagra, negyed évre 3e ft-ot, befizeted és mondjuk legközelebb egy év múlva fizetsz elõ egy ugyanilyen csomagra. ez is megoldható sztem. de jelenleg ha jól tudom továbbra is 20 alatt van a "támogatók" száma és 3000 tag van a fórumon... :(

Darkstar

Quote from: Fazéknem kell folyamatosan elõfizetni. összegyûjtesz mondjuk most a legolcsóbb csomagra, negyed évre 3e ft-ot, befizeted és mondjuk legközelebb egy év múlva fizetsz elõ egy ugyanilyen csomagra. ez is megoldható sztem. de jelenleg ha jól tudom továbbra is 20 alatt van a "támogatók" száma és 3000 tag van a fórumon... :(

8-an vagyunk. Szégyen...  :mad:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: Darkstar8-an vagyunk. Szégyen...  :mad:
még egy hónap és 9-en...

Shugaru

jo akkor mondjuk befizetek egy 3 honaposra mert csak ennyi pénzem van és akkor 3 honap után le leszek tiltva az olodalról míg nem fizetek elõ ujra?
vagy ez csak egy támogatási rendszer?

.Attila

Quote from: Shugarujo akkor mondjuk befizetek egy 3 honaposra mert csak ennyi pénzem van és akkor 3 honap után le leszek tiltva az olodalról míg nem fizetek elõ ujra?
vagy ez csak egy támogatási rendszer?
Támogatás csak. zsozso nem tilt le senkit.

edit: pontosítok, ez már nem is igazából támogatás, hanem egy szolgáltatás igénybevétele, és ebbõl a pénzbõl tartaná fenn zsozso a szervert.

Shugaru

oké de akkor is tul körülményes mert miért kell így a szerzõdéssel veszõdni
nem lenne egyszerûbb  ha befizetem és majd küld róla egy nyugtát és számlát csak annak aki feltétlenül igényli?

Darkstar

Quote from: Shugaruoké de akkor is tul körülményes mert miért kell így a szerzõdéssel veszõdni
nem lenne egyszerûbb  ha befizetem és majd küld róla egy nyugtát és számlát csak annak aki feltétlenül igényli?

Így legális. Ennyi.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん