Támogatás

Started by zsozso, 2004-04-18, 18:37:56

Previous topic - Next topic

Mattanja

Quote from: katzmég egy hónap és 9-en...
Tévedés... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

sirtomi

Quote from: ShiroiTévedés... ;)
Csatlakozom  :jee:

Nimlot

#62
Én szintén amint módomban áll küldök pénzt, mert nem akarom, hogy ez a remek ftp csak úgy eltûnjön. Aki hasonlóan gondolkodik az is támogassa az ftp-t, mert magától úgye nem megy semmi!!!

Boccs csak most olvastam hogy elindult a webhosting. nekem ez túl nagy hercehurcába kerülne fõleg talán szülõmiatt és egyszerûbb lenne ha a megadott számlaszámra küldenék pénzt. Tehát csak a kérdés hogy csak a webhostingon keresztül lehet támogatni vagy elég ha a számlaszámra küldök pénzt?
"Being too kind is also... cruel!"

sirtomi

Quote from: NimlotÉn szintén amint módomban áll küldök pénzt, mert nem akarom, hogy ez a remek ftp csak úgy eltûnjön. Aki hasonlóan gondolkodik az is támogassa az ftp-t, mert magától úgye nem megy semmi!!!

Boccs csak most olvastam hogy elindult a webhosting. nekem ez túl nagy hercehurcába kerülne fõleg talán szülõmiatt és egyszerûbb lenne ha a megadott számlaszámra küldenék pénzt. Tehát csak a kérdés hogy csak a webhostingon keresztül lehet támogatni vagy elég ha a számlaszámra küldök pénzt?
Ezt zsozsotól kérdezd, de szerintem most csak webhostingon keresztül lehet támogatni.

aquana

Amint anyám hazajön (sajnos az ilyen szerzõdéses dolgokat még anyuci intézi :rolleyes: ) elõfizetek egy Bronz csomagra... sajnos többre nem telik, de ez 100% hogy egy héten belül meglesz!
http://i7.photobucket.com/albums/y285/aquana2/sigTOBE.gif" alt="sig">

Pharaoh

Szerintem 1-2 ezrest az is hozna, ha lenne egy-két reklám banner az oldalon. Van egy csomo felhasználó az oldalon, szerintem megérné az is.

sirtomi

Quote from: PharaohSzerintem 1-2 ezrest az is hozna, ha lenne egy-két reklám banner az oldalon. Van egy csomo felhasználó az oldalon, szerintem megérné az is.
Egy index látogatottságú oldal esetén hoz valamit a banner reklám, de egyébként szinte semmit. 10ezer banner megjelenési lehetõséget egy havi 50ezer látogatót számláló oldalra kb 1000 Ft-ért tudtunk eladni az oldalunkra. De lehet hogy mi csináljuk rosszul  :rolleyes:

Nimlot

nah most ha én ha a webhostingra elõfizetek akkor az a pénz hogyan fog idejutni? Sry de ilyen ügyekben  :lame: vagyok
"Being too kind is also... cruel!"

sirtomi

Quote from: Nimlotnah most ha én ha a webhostingra elõfizetek akkor az a pénz hogyan fog idejutni? Sry de ilyen ügyekben  :lame: vagyok
zsozsoé a webhosting szolgáltatás, ami teljesen legális. Te fizetsz egy szolgáltatásért, õ meg a bevétellel azt csinál amit akar, pl a Usteam szerver fenntartására költi.

teraflare

Nekem az lenne a gondom, hogy negyedévre kell min. fizetni. A havi 2k-t újra tudnám adni (anyagi prob miatt hagytam így is abba) de a negyedévet nem tudnám összespórolni, mert addigra mindig elkölteném a spórolást. Nem lehetne részletekben fizetni? A szerzõdés szóljon negyed (fél/egész)évre, és havi részletekben fizetni azt.

Senas

Quote from: Darkstar8-an vagyunk. Szégyen...  :mad:

Egyel többen!!!  :appl:

Szégyenlem magam, de csak úgy értesültem a gondokról, hogy leállt az FTP. Temészetesen én is támogatom egy Bronz csomaggal (ennyire tellik).  :beken:

thely

es meg egy fo   :)
Do you Believe in your Dreams ?  :)
--------------------------------------

Azulon

És még egy!
Pénz ment remélem segít Zsozso!

Yakumo

Most jelenleg hányan vagyunk? Lehet tudni?
Nekem az egy éves Bronz már ment. :jee:

teraflare

Na egy kis dejákmunkával összekapirgáltam egy kis pénzmagot. PM-et már küldtem zsozsónak (kicsit szûkszavúan ugyan  :p ) úgyhogy valszeg én leszek a következõ fõ.

Lothandar

Csak-csak atveszeli az ftp mostmar e nehez idoszakot, joparan segitettek, ha csak bronz csomaggal is, de megis ;)
Ha SPOILERT irtok akkor igy irjatok:

 SPOILER EZT ITTEN NEHEZ ELOLVASNI TECCIKERTENI? SPOILER

"A Barbárok (1931.) Móricz egyik legkiérleltebb mûvészi teljesítménye. ... Ha van a mûnek társadalomkritikája, akkor az arra vonatkozik, hogy létezhet a XX. század '30-as éveiben olyan része a magyar valóságnak, melyet nem érintett meg a civilizáció."

"Máshogy reagál a vér látványára a cukrász és a rohammentõs."

Mate

en is en is tamogatni akarok  
kene zsozso mailja plz vki irja meg  
sokat koszonhetek ennek a fan zsozsonak
ha o nem lenne  jaj bele se merek gondolni

sirtomi

Quote from: Mateen is en is tamogatni akarok  
kene zsozso mailja plz vki irja meg  
sokat koszonhetek ennek a fan zsozsonak
ha o nem lenne  jaj bele se merek gondolni
Írj neki PM -et!
Azt biztos elolvassa.

Lothandar

No, lurker lenyem meghazudtolasa vegett beirok ide mert csak dicserni tudom a webhostingot eddigi 3 honapos tapasztalataim alapjan.

Ezt meg akkor is hasznalnam ha nem a siteot tamogatnam vele.
Ha SPOILERT irtok akkor igy irjatok:

 SPOILER EZT ITTEN NEHEZ ELOLVASNI TECCIKERTENI? SPOILER

"A Barbárok (1931.) Móricz egyik legkiérleltebb mûvészi teljesítménye. ... Ha van a mûnek társadalomkritikája, akkor az arra vonatkozik, hogy létezhet a XX. század '30-as éveiben olyan része a magyar valóságnak, melyet nem érintett meg a civilizáció."

"Máshogy reagál a vér látványára a cukrász és a rohammentõs."

Ramiz

Szégyellem magam, de nincs még csomagom. Viszont elkezdem kapni a pénzt januártól, ha minden igaz, és akkor nem a betevõ falat sörtõl kell megvonnom magam. :) Igaz, letölteni még mindig nem nagyon tudok (limit...), az is kell a filmekre, de a fórum nélkül nehezen élhetnék, az animéket meg azok is innen szedik, akiktõl én aztán elkérem. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

erdeirem

hallod zsozso ha van majomparádra accod akkor keresd Dukemaster-t ő talán le tudja nyomni a szerver netköltségét "Korlatlan forgalmu 100Mb/s es szerver elhelyezese 11eFt /ho erdeklodni nallam" bár ettöl se lesz inygen a net de leglább olcsobb mint 15k/hó :jee:
   

zsozso

Quote from: erdeirem on 2006-07-24, 17:48:43
hallod zsozso ha van majomparádra accod akkor keresd Dukemaster-t ő talán le tudja nyomni a szerver netköltségét "Korlatlan forgalmu 100Mb/s es szerver elhelyezese 11eFt /ho erdeklodni nallam" bár ettöl se lesz inygen a net de leglább olcsobb mint 15k/hó :jee:
   

A server evek ota gigabiten van. A koltsege meg kb 53k/ho.
Death is the only redemption

erdeirem

Akkor inkább hagyom a világmegmentő ötleteimet :oops: és inkább pént küldök

Member

Inkább válassz egy csomagot interhostban.
Tényle, zso, az enyém mikortól él?

erdeirem

TÉnyleg a csomaghoz jár saját .hu domain név?

Member

Lehetséges, de a legtöbben csak név.interhost.hu-val nyomják.
Nekem csak a támogatás miatt kell, úgyhogy ezt a részét egyáltalán nem vágom, dobj zso-nak egy pm-et.

erdeirem

ok Bár én úgy is terveztem saját honlap beinditását ez épp jókor jött mert igy kedvenc ftpnket is toom támogatni

zsozso

Quote from: Member on 2006-07-24, 18:00:23
Inkább válassz egy csomagot interhostban.
Tényle, zso, az enyém mikortól él?

Mivel csak augusztustol igenyelted, akkor fogom elkuldeni a szamlat meg egyebeket.
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozso on 2006-07-24, 18:32:20Mivel csak augusztustol igenyelted, akkor fogom elkuldeni a szamlat meg egyebeket.
ja télleg, emiatt én is aggódtam mostanában, hogy akkor majd nekem kell intézkedni, megkeresni téged stb, vagy csak simán küldöd a csekket, ugyanazokkal a jellemzőkkel? :) de ezek szerint az utóbbi és így tényleg kényelmesebb, köszi :D

Member

Feladtam a cash-t, remélem, hogy gyorsabban küldik, mint anno White SeeDnek. Ja, és nem tudtam fejből, hogy mennyi is a végösszeg, ezért inkább "több legyen, mint kevesebb" alapon töltöttem ki.