"Azok az őrült japánok..."

Started by DWz, 2004-04-27, 12:00:58

Previous topic - Next topic

DWz

***
Edit: KT, 2007.01.07
Régi témák összevonása. "Japan automatak", "Japan style poloosszehajtas"
és "101 unuseless japan inventions" - hozzászólás-cím alapján remélem
megkülönböztethető...
***


Ha mar volt polo osszehajtas, most kovetkezzen mindenfele automata, amit japanban lehet latni. Egy szemfules emberke lefotozott par erdekesebbet. :)

http://www.photomann.com/japan/machines/

Baldy

Huuuu ezek nagyon durvák! :D
De nem lehetett volna berakni a poloösszehajtogatásos threadbe, hogy ne szaporodjanak el a threadek fölöslgesen itt? :(
Amugy tényleg csúcs a cucc :D Főleg az utolsó.... Az tényleg bizarr :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Itachi

Quote from: BaldyHuuuu ezek nagyon durvák! :D
De nem lehetett volna berakni a poloösszehajtogatásos threadbe, hogy ne szaporodjanak el a threadek fölöslgesen itt? :(
Amugy tényleg csúcs a cucc :D Főleg az utolsó.... Az tényleg bizarr :D
Kegyetlen! :rotflol:  Nekem a koltyópapír és a PANTSU auomata teccik... :rolleyes:  Úgyláccik a PANTSU fétis csak a japcsiknál van..Behh...Meg belegondolni is rossz,hogy én pénzt költsek akármilyen lány használt alsóneműjéért... :wtf: Happosai nak biztos teccene..legalább is ha nem kéne érte fizetni.. :hehe:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Xaga


.Attila

Quote from: LorenorHapposai nak biztos teccene..legalább is ha nem kéne érte fizetni.. :hehe:  :zen:
Talál módszert rá ;), ha nem egyszerűen csak szétveri :D

Baldy

Quote from: LorenorKegyetlen! :rotflol:  Nekem a koltyópapír és a PANTSU auomata teccik... :rolleyes:  Úgyláccik a PANTSU fétis csak a japcsiknál van..Behh...Meg belegondolni is rossz,hogy én pénzt költsek akármilyen lány használt alsóneműjéért... :wtf: Happosai nak biztos teccene..legalább is ha nem kéne érte fizetni.. :hehe:  :zen:

Van egy rossz hirem... Ennek Magyarországon is van divatja, ahogy tapasztaltam utolsó pár hétben... Szóval ez nem csak egy japcsi agyamentség :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Feldin

Baldy! Új hobbi???
:hehe:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Itachi

Quote from: BaldyVan egy rossz hirem... Ennek Magyarországon is van divatja, ahogy tapasztaltam utolsó pár hétben... Szóval ez nem csak egy japcsi agyamentség :D
Nandatto???Djodan ja nai...Ez komoly???Ki az a beteg állat aki erre itt bukik??? Még a japcsiknál megértem,mivel ők amolyan "ínyencek".. :rolleyes:  De itt.... :ejj:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Baldy

Quote from: LorenorNandatto???Djodan ja nai...Ez komoly???Ki az a beteg állat aki erre itt bukik??? Még a japcsiknál megértem,mivel ők amolyan "ínyencek".. :rolleyes:  De itt.... :ejj:  :zen:

Neten láttam olyat, hogy reklámozza pár nő a saját használt fehérneműjét... És csak ott van kinálat, ahol kereslet is van... (fuuuj)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moha

Nem rossz kis gyűjtemény. Bár van köztük olyan, ami nem nagy szám (pl Photo Printer itthon is van).

Nekem legjobban a Wc papír és a "parkoló-marasztaló" tetszett :D Hű, ha itthon is ilyet alkalmaznának mikulászacskók helyett...  :hehe:

De az utolsó az tényleg nagyon durva. Hallottam már ilyesmiről, de azt hittem, csak szóbeszéd. Szóval azért ledöbbentem (döbb-döbb). Bár, ha a Japcsiknak tetszik, hogy használt alsóneműt szagolgatnak.... ő dolguk. :D

DWz

Gondolj csak OE Kintarora, a Golden Boybol. :)

Moha

Quote from: DWzGondolj csak OE Kintarora, a Golden Boybol. :)
Sajna a Golden Boy-t még nem láttam... (vagy nem nekem szólt a post?)

Isi101

A full metal panicban is láthatsz erre példát :)
Szegény Sagara kap azért is:)
(a 3. részben)

DWz

Quote from: MohaSajna a Golden Boy-t még nem láttam... (vagy nem nekem szólt a post?)

Dede, Neked! AKkor irany megnezni, csak 5 resz, de nagyon  :lol:  !

Moha

Quote from: DWzDede, Neked! AKkor irany megnezni, csak 5 resz, de nagyon  :lol:  !
Oké, sort fogok keríteni rá. Csak az a baj, hogy kezd eléggé szűkös lenni a havi 15GB (neeem töltök túl sok animét  :rotflol:  :hehe: ).
Na mindegy. Legfeljebb majd megcsapolom az ADSL vonalat nagynénémnél az irodában. :) Vagy, ha az egyetemi gépterembe be tudok szabadulni...

DWz

Quote from: MohaOké, sort fogok keríteni rá. Csak az a baj, hogy kezd eléggé szűkös lenni a havi 15GB (neeem töltök túl sok animét  :rotflol:  :hehe: ).
Na mindegy. Legfeljebb majd megcsapolom az ADSL vonalat nagynénémnél az irodában. :) Vagy, ha az egyetemi gépterembe be tudok szabadulni...

Ok :) Aztan majd meseld el, hogy hogy tetszett.

Komplikato

#16
***
Edit by KT 2007.01.07:
Nagytakarítás, témaösszevonás. "Japan style poloosszehajtas" téma
eleje sok hibás link miatt törölve.
***

Quote from: MohaCsak egy kérdés: Biztos, hogy ez Japán? Már csak 2 dolog miatt:
1: Egy darab hiragana/katakana jelet nem láttam a feliratban, pedig azért mindíg elő szokott fordulni
2: A szöveg sem hangzott "Japánosan". Bár lehet, hogy ez csak a gyenge minőség miatt van...
Nekem ez nem tűnt fel, csak az az apróság, hogy a kishölgy legalább félig Koreai az arcvonások alapján.  :rolleyes:
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Feldin

Quote from: KomplikatoNekem ez nem tűnt fel, csak az az apróság, hogy a kishölgy legalább félig Koreai az arcvonások alapján.  :rolleyes:
Na ez hogy tűnt fel?
Xaga, merci!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Aki nem látta anak a lényeg még 1x

Komplikato

Quote from: XagaAki nem látta anak a lényeg még 1x
Az elsőben egy kertésznadrágos leányzó volt, és abban ennek gyorsabb módját (is) mutatta be. Vagy nem?
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Xaga

Quote from: KomplikatoAz elsőben egy kertésznadrágos leányzó volt, és abban ennek gyorsabb módját (is) mutatta be. Vagy nem?

A lényeg ugyan az csak itt kicsit lassabban mutatják be a gyengébb képességüek kedvéért :D

Feldin

Quote from: XagaAki nem látta anak a lényeg még 1x
Megvágtad?Edit: Ja nem. Ezt is írd rá!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Komplikato

Quote from: XagaA lényeg ugyan az csak itt kicsit lassabban mutatják be a gyengébb képességüek kedvéért :D
Ehem. De a leányzó szebb volt.   :angyali:
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Xaga

Quote from: KomplikatoEhem. De a leányzó szebb volt.   :angyali:

Hja...ha a lány érdekel akkor rossz videót nézel :D

Isi101

:lol:
Húú de durva !
Megígérem, ezerntúl nem csak bedobálom a szekrénybe a pólóimat, hanem össze is hajtogatom  :rolleyes:
 :lol:  :lol:  :lol:

.Attila

Quote from: Isi101:lol:
Húú de durva !
Megígérem, ezerntúl nem csak bedobálom a szekrénybe a pólóimat, hanem össze is hajtogatom  :rolleyes:
 :lol:  :lol:  :lol:
Én már alkalmazom is, nem csak ígérgetem. Szép rend van a szekrényemben :)
Szóval :cool:

Ramiz

Valakinek nincs meg ez a könyv? Vagy egy weboldalon nincs fent?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Hirtelen csak ennyit találtam, de valahol biztos fent van a teljes könyv, ha más nem DC-n. :)
Vagy: az Amazon-ból már 4 dolcsi alatt is van belõle. :)

Ramiz

A nyolcból hat benne volt anno az elsõ néhány 100 oldalas 576 Kbyte-ban. (CoVboy a leg :kiraly: abb fõszerk. evör! :D ) Keresek én is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zelgadis

Hát voltak ott beteg dolgok az biztos :D
A japánok nem félnek minden marhaságot nyilvánosan bemutatni amit csak kieszelnek a legborzalmasabb kreativitási rohamaik kellõs közepén :)