Main Menu

MUonline

Started by phr0zen, 2004-05-08, 20:46:56

Previous topic - Next topic

Dragon

Hát, én hallottam mik lesznek a magyar szerveren, szerintem annak fényében elfelejthettek bármilyen +akárhányas szetet ami az e-globalon van :)

Azért most nem olyan rossz az e-global.
A mai termés: 2B, 4c, 1S, 1JOL  :hopp:
kár, hogy ebbõl csak a B-k érnek valamit, a többivel kitörölhetem
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

-=Ghost=-

miert felejtehetjük el a seteket? mi lesz a magyar serveren?

miket ölsz hogy ilyen jó cuccokat kapsz?

Dragon

Hát, nem tudom, hogy mi számít bizalmas infónak és mit adhatok ki, de annyit hallottam, hogy lesz egy új karakter, ami 10 pontot kap szintenként, meg ilyenek (ez gondolom nem fogja tudni a thunder meg divine, meg ilyen-olyan cuccokat hordani)

Miket? Hát most általában Bloody Wolf-ot Tarkanban, már olyan 2-3 nem számít túlzottan veszélyesnek, és Infernoval gazdaságos õket lepucolni :)
(abból esett a JOL egyébként)
De amíg ettem, és egy papírdarab harcolt helyettem az egér jobb gombja mellé paszírozva, addíg Atlansban a szimpla Valkyrie is dobott egy-két cuccot.  :hopp:
Na meg szégyen ide vagy oda, de néha átjárok Losttownba dropsteal-elni. Abban a káoszban úgy sem veszik észre, hogy ki vette fel a chaost  :lol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Vóbert

Én is szoktam DropSteal-elni :) csak én Icarusban :D ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

StabWest

Én is inkább Icarus-ban, vagy az Arena-ban csórok. Nagyon jó cuccokat lehet beszerezni. Van egy táposabb BK-m, akivel begyûjtöttem pár jó ruhadarabot és fegyvert az MG-mnek (csak várni kellett, hogy hordhassa).

Dragon

Haha  :haha: , hát, az igazság az, hogy én Icarusba bemegyek, és egy percen belül Daviasban találom magam  :lol:
Losttownban meg legalább ugyanott éledek újra mindíg (na jó, ez mondjuk egy nagyobb dzsumbuj közepén nem feltétlen elõny...)
Hát igen, még picit puhánynak teccek lenni, de nemsoká lesz otthon ADSL, aztán hosszú álmatlan éjszakák jönnek és lesz nekem is 1k-adik szintû karim :hopp:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Phoeneix

A dropsteal ctem nem rosz dolog, mert az aki kiuti, fel tudja venni, ha kell neki, ha meg nem veszi, akkor mar ne menjen karba, nekem ez a velemenyem... Amugy csorni arenaba eri meg menni, es wizarddal, mert az be tud teleportalni a ketrecbe... 1x talaltam 1 sracot, aki valszeg csak bennhagyta az accjat a red drakan ketrecben, ugy hogy leragasztotta a jobb gombot, akkor osszeszedtem vagy 2 inventorinyi jewelt, meg jopar tapos cumot...

Mostanaban haver csinalt 1 sajat MU szervert, de nem lett a legjobb, nincs meg benne az arena, mert nem tudtuk megcsinalni, meghat csak 3an jatszottunk, es ugy nem elvezet, hogy minden cuccot nekunk kell megtalalni, ezert feljebballitotta a droprateet, meg maxra a jewelek successratejet, szal nem faildelnek a jewelek, es az ugy mar tenyleg xar...
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Phoeneix

e-globalon 500-as szint kell a guildhez, es a szerverrel csak az a baj, hogy laggos, es mindig tele van...
Amugy multkor kisse kiakadtam, amikor csak ugy gyakom a szornyeket es hirtelen murderer leszek, ugy hogy player se volt a kozelembe...
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Dragon

no... aszittem ez a thread már végleg kiMUlt  :)

a magyar MU szerverrel is próbálkozhatsz, de nem tudom most mennyien lehetnek ott, vagy hogy egyáltalán él-e még

az e-global-ra szinte lehetetlen bejutni manapság
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

thrall

Quote from: bpka000no... aszittem ez a thread már végleg kiMUlt  :)

a magyar MU szerverrel is próbálkozhatsz, de nem tudom most mennyien lehetnek ott, vagy hogy egyáltalán él-e még

az e-global-ra szinte lehetetlen bejutni manapság
mi a magyar server címe és mi kel hozzá??
amúgy e-lobál-on kijött a full mu :P

Phoeneix

Mi az hogy full MU??? Ez alatt mit ertesz, fejtsd mar ki legyszi:D
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

thrall

full MU= nem BETA hanem teljes verziós (e-global módra természetesen de szerintem a sima is ilyen lesz ami nem e-globalos :D)
+mi a magyar server címe

Vóbert

Az e-Globál fos lett amióta 1k-ig mennek a karik... meg ugye fullon van, mint állat... lagos stb... én ott is hagytam...
Ha akartok egy jót jáccani, én jelenleg a NoobWarson nyomom StabWest tudja... elég jó a szerver... nincs hatalmas lag, elég jó az exp/drop arány, nincs crazy exp és csak 350-ig mennek a karik... 70-80-ig gyors fejlõdés, aztán hirtelen eléggé belassul... nekem tetszik... eddig a legjobb szerver, amin voltam... ja és akkor a cím:

NoobWars

Ha bejöttök, van magyar guild is... én ált Voberto, vagy Voberta néven vagyok elérhetõ! attól függõen, hogy BK, vagy ME, bár újabban ME ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Most nézem, hogy az e-Globál mindent resetelt? Válszeg a FullMu miatt ;) Nem rossz... még a végén visszamegyek :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Dragon

Nektek nincs problémátok az új kliens elindításával?
Nekem nem csinál semmit, hiába hagyom ott percekig.
A régi meg azonnal elindul, ki is írja, hogy legyek szíves az újat használni, de könyörgöm, hogy?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

StabWest

A NoobWars tényleg jó, de nekem a GameGuard vacakol :/. Hiába próbáltam minden(?) lehetõséget kipróbálni, csak nem ment. Az új e-Global megy, de újra kellett regisztrálnom :/. Kezdem elõrõl...

Dragon

Hát, ha belegondolok, hogy mennyi idõt pazaroltam az életembõl arra a játékra... és most semmibe veszett az egész.
Nincs nagy kedvem elõrõl kezdeni. :beken:

:hogyaza::hogyaza::hogyaza:
/bájait anyagi juttatásért kínáló hölgy/ e-global  :b+:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Vóbert

Quote from: StabWestA NoobWars tényleg jó, de nekem a GameGuard vacakol :/. Hiába próbáltam minden(?) lehetõséget kipróbálni, csak nem ment. Az új e-Global megy, de újra kellett regisztrálnom :/. Kezdem elõrõl...

Figy Stab! Nekem is vacakolt, de megoldottam! A main.exe-t kell lecserélni, mert valamit állítottak a szerveren és azóta szar... itt a link, ahonnan le kell tölteni, és azzal felülírni a meglévõt:

Main.rar

Maga a hibajelenség itt van leírva:

LINK

De gondolom, hogy neked is a sima ERROR ablakkal van gondod!!! Mert ha igen, akkor ez a megoldás!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: bpka000Hát, ha belegondolok, hogy mennyi idõt pazaroltam az életembõl arra a játékra... és most semmibe veszett az egész.
Nincs nagy kedvem elõrõl kezdeni. :beken:

:hogyaza::hogyaza::hogyaza:
/bájait anyagi juttatásért kínáló hölgy/ e-global  :b+:


Bocs, hogy ezt mondom, de ez csak egy játék... nekem is volt ott egy 400 lvl karim, de kit érdekel... az utóbbi idõben az e-Globál annyira szar lett, hogy elképzelhetõ volt, hogy valami lesz... véleményem szerint nem volt baj, hogy töröltek mindent... az 1k karik megjelenése játékölõ hatással rendelkezik!!!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

StabWest

Vóbert: Köszi a tippet. Már azt is kipróbáltam tegnap, de nem ment (az item.bmd-vel volt baja:/ 97d verzió van...). Ma viszont kicsit kimerészkedtem és mûködött :). Kicsit késõbb megint kinézek.

Vóbert

Quote from: StabWestVóbert: Köszi a tippet. Már azt is kipróbáltam tegnap, de nem ment (az item.bmd-vel volt baja:/ 97d verzió van...). Ma viszont kicsit kimerészkedtem és mûködött :). Kicsit késõbb megint kinézek.

Kicsit idegesítõ, hogy ennyi kehe van, nem beszélve a folyamatos lag-disconnectrõl... valami nagyon gáz a szerverrel... remélem nem követi az e-Globált!!!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

StabWest

Disconnect: Az esti produkció nagyon zavaró volt. Amikor meg ment, akkor is bizonytalannak éreztem a játékot. Reménykedjünk, hogy nem lesz RIP. Még mindig nem értem, miért nem tudom a phoenix armort +7-re vinni. Mindig +5 lesz. A phoenix boots-nál nem volt probléma.

Vóbert

Quote from: StabWestDisconnect: Az esti produkció nagyon zavaró volt. Amikor meg ment, akkor is bizonytalannak éreztem a játékot. Reménykedjünk, hogy nem lesz RIP. Még mindig nem értem, miért nem tudom a phoenix armort +7-re vinni. Mindig +5 lesz. A phoenix boots-nál nem volt probléma.

Lehet, hogy JewelBug! Esetleg kérdezd meg róla az adminokat, a NoobWars oldalán van egy fórum, úgy látom elég korrekt módon kezelik az effajta kérdéseket!!!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

WarGabee

Találtam egy új MUOnline szervert (hisz az e-Global-ból FrienzMU (exp: 10x item: 6x) lett, a noobwars látszólag halott...

A neve RotorMU, 1.02d verziójú szervert futtat, 200x exp és 50x item a rateje, és magyar :)

Weboldal: http://rotormu.servegame.com/index.php
Download: http://sonicr.extra.hu/

thrall

úgydöntöttem mu-zok egy kcisit, és kipróbálom a rotorMU-t... elég sokat változott, amióta nem játszottam (mondjuk kijött a lteljes mu :D)
egyébknét az új kaszt milyen?