-= Hellsing =- /Spoiler!/

Started by Ramiz, 2004-05-13, 14:12:28

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: MemberValaki leírná a nevét, nem jegyeztem meg :(.)
A pap neve: Alexander Anderson atya. Köszönöm szépen magamnak :).
Nagyon durva, hogy a manga mennyire más! Kicsit néhol már paródikusra veszi a figurát a folyamatos karikatúrázással, míg a történet sokkalta komolyabbnak látszik. Tök jó lett volna, ha végigviszik ezt a nácis szálat az anime változatban is! Mindenki, aki animét akar kiadni, írjon elõször 3-4 Pokémon/Digimon/Blayblade/Megamen NT szintû vackot, szedje meg magát a licencekbõl (vetítés, plüssfigurák, PS2 Game, stb.), aztán ebbõl dobja össze az életmûvét, melyet 50 év múlva is alapmûként (mostanában ez a fõ téma :)) emleget az USTEAM fóruma!

Raggie

:D Jó úton haladsz Member!! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: MemberHanyadik chapter hagyadik eps-tõl van a "bedurvulás"? Letöltöttem néhány fejezetet, de nemtom, hogy azok-e azok... :( A pap amúgy késõbb is benne van? (Nekem õ volt a kedvencem. Valaki leírná a nevét, nem jegyeztem meg :(.)
Végig durvább, attól függ, ki mire gondol. :) Szerintem az 5-ik kötettõl durva (= terjeszkedõ méretû konfliktus), de a 4-iket is el kell olvasni, hogy értsd.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

crus

Quote from: RamizVégig durvább, attól függ, ki mire gondol. :) Szerintem az 5-ik kötettõl durva (= terjeszkedõ méretû konfliktus), de a 4-iket is el kell olvasni, hogy értsd.

Egyetértek, a 5. után nagyon felpörögnek az események.
In the name of God,
impure souls of living dead shall be banished
in eternal damnation. Amen

Member

Quote from: RamizVégig durvább, attól függ, ki mire gondol. :) Szerintem az 5-ik kötettõl durva (= terjeszkedõ méretû konfliktus), de a 4-iket is el kell olvasni, hogy értsd.

A 4.-nél tartok, ISTEN!!! Szeretem a nácikat szerepeltetõ animéket. Mondjuk a kedvemért megszámolná valaki, hogy hány képkocka ment el arra, hogy valakinek a vadiúj cipõit mutogatják? :) Remélem, hogy Alexander Anderson atya kicsit gyakrabban fog szerepelni... Amúgy az a vérfarkas csaj vagy csávó? (Pontosítok: aranyos, fiatal lány, Tsukamoto Tenma szintû nõiességgel vagy csak egy "gay"? :))

Flaser

Ahhoz, hogy megértsd Schrödingert olvass után Schrödinger macskájának.
Ez megmagyrázza azt is, hogy miért egyszerre élõ és halott, ill., hogy miért van egyszerre mindenhol és sehol.

Oltári ötlet.

Sztem. csaj, de lehet, hogy ez is egy ilyen tulajdonsága...
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Ramiz

Quote from: MemberAmúgy az a vérfarkas csaj vagy csávó?
Remélem csaj, mert tetszik. ^^
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Quote from: RamizRemélem csaj, mert tetszik. ^^
Nekem is.:tezsvir: Hol küzdünk meg érte és miben? (Te választhatod meg. Amíg a Vörös kõ nem fogy ki belõlem, úgysem ölhetsz meg! :))

Member

Bocsánat a zavarásért, de valaki nem tudja, hogy hol lelhetõ fel a manga Volume 8-ja? Meghálálom :).

crus

Quote from: MemberBocsánat a zavarásért, de valaki nem tudja, hogy hol lelhetõ fel a manga Volume 8-ja? Meghálálom :).

gotlurk.net még a volume 9 elsõ három fejezete is fenn van, meg a dawn is.
In the name of God,
impure souls of living dead shall be banished
in eternal damnation. Amen

Member

Quote from: crusgotlurk.net még a volume 9 elsõ három fejezete is fenn van, meg a dawn is.

Köszike :).
Azóta összeszedtem egy 15 spyware-t, kétszer telepítettem Windowst és még vgay 4 órát cseszelõdtem, mire újra összeállt a net. Jó nap volt a mai :D.

Member

Halika, ingyér hely nincs?

crus

Quote from: MemberHalika, ingyér hely nincs?

Ha az nem tetszik akkor, //www.maximum7.com
In the name of God,
impure souls of living dead shall be banished
in eternal damnation. Amen

Member

Quote from: crusHa az nem tetszik akkor, //www.maximum7.com

Ihatsz a vérembõl, MY MASTER :).

crus

Nos, hölgyeim és uraim! Végre lejött és meg is néztem a OVA elsõ részét. Az állam úgy csattant a földön, hogy alíg bírtam összeszedni. Az tv sorozatnál sokkal jobb, elképesztõen látványos.
Tudom hogy sokakat érdekel, tehát innen lehet leszedni: //www.tokyotosho.com
In the name of God,
impure souls of living dead shall be banished
in eternal damnation. Amen

Lt. Simoan Blarke

Quote from: crusNos, hölgyeim és uraim! Végre lejött és meg is néztem a OVA elsõ részét. Az állam úgy csattant a földön, hogy alíg bírtam összeszedni. Az tv sorozatnál sokkal jobb, elképesztõen látványos.
Tudom hogy sokakat érdekel, tehát innen lehet leszedni: //www.tokyotosho.com
VÉÉÉÉÉGRE! :hail:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Már megint izgulhatok vmi miatt... KÖVETI A MANGÁT VAGY TELJESEN ÚJ?

crus

Quote from: MemberMár megint izgulhatok vmi miatt... KÖVETI A MANGÁT VAGY TELJESEN ÚJ?

Az elsõ rész teljesen követi a mangát. Bár a japán szövegbõl semmit nem értettem, de bízok a készítõkben.
In the name of God,
impure souls of living dead shall be banished
in eternal damnation. Amen

Lt. Simoan Blarke

Quote from: crusAz elsõ rész teljesen követi a mangát. Bár a japán szövegbõl semmit nem értettem, de bízok a készítõkben.
hm. akkor én már el is kezdem felhajtani a már létezõ fansubokat:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: crusAz elsõ rész teljesen követi a mangát. Bár a japán szövegbõl semmit nem értettem, de bízok a készítõkben.
:hail: Életem új értelmet nyert... Ahhh NO MORE INCOGNITOS! Végre Végre Végre!

Ramiz

Jah, elég egy hülye szereplõ volt... viszont legalább kihívás Alucardnak. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Quote from: RamizJah, elég egy hülye szereplõ volt... viszont legalább kihívás Alucardnak. :)

Alucardnak csak egy ellenfele van, az pedig Alexander!!! (gyk. az Isten)
A mangát úgy olvastam, hogy egy idõszak kimaradt és nemtom, hogy mi lett a vérfarkas csajjal/sráccal (nemtommelyik). :bruhuhu:

Ramiz

Quote from: roderickénis megnéztem a Hellsing OVA izéjét (ezmostmég asszem nem elsö rész, csakilyen mi történt eddig dolog) és hát a sorozathoz képest szebb, de gagyibb a zenéje, animáció más, így az egész dolog hangulata is másfajta lett, ha nem ragaszkodik az ember 100%-osan az eredeti sorozat feelingjéhez akkor szerintem nagy móka várja majd... húú én speciel már alig várom:whoah:
Wáó, honnan szedted? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

OVA. leszedtem. elindítom. ugyanaz a kódolása van, mint az FMA elsõ x epizódjának bizonyos dvdrip formátumban vagy nemtudom, de mplayer behalt rajta. káromkodok, mint egy kocsis.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: blarkeOVA. leszedtem. elindítom. ugyanaz a kódolása van, mint az FMA elsõ x epizódjának bizonyos dvdrip formátumban vagy nemtudom, de mplayer behalt rajta. káromkodok, mint egy kocsis.

Úgytudtam VLC párti vagy. Mondjuk nekem az FMA-t minden natúr shit vitte, lehet, hogy nem ugyanaz a fansub. Vizsga? :D

Lt. Simoan Blarke

VLC ugyanazt produkálta. mint az elsõ 30 FMA résznél, ami Fullmetal_Alchemist_01[v2].DVD(AAC)[KAA][BB60F687].avi formátumot visel. tanácstalan vagyok, asszem át fogom forgatni. WÁ. vizsga meg :_off:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: crusNos, hölgyeim és uraim! Végre lejött és meg is néztem a OVA elsõ részét. Az állam úgy csattant a földön, hogy alíg bírtam összeszedni. Az tv sorozatnál sokkal jobb, elképesztõen látványos.
Tudom hogy sokakat érdekel, tehát innen lehet leszedni: //www.tokyotosho.com
enter magic words: Hellsing + OVA, és lõn.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: blarkeenter magic words: Hellsing + OVA, és lõn.
:merci: Jól van na, biztos mindenki magától is megtalálná, de annyival egyszerûbb idekopizni egy linket... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

Quote from: blarkeOVA. leszedtem. elindítom. ugyanaz a kódolása van, mint az FMA elsõ x epizódjának bizonyos dvdrip formátumban vagy nemtudom, de mplayer behalt rajta. káromkodok, mint egy kocsis.

Nem árthat akkor leszedni a codecjét a cuccnak, nekem se vitte az mplayer, hiába no abba se lehet benne minden codec alapból.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.