-= Hellsing =- /Spoiler!/

Started by Ramiz, 2004-05-13, 14:12:28

Previous topic - Next topic

Danhibiki

Van valami infótok arról, hogy mirõl is fog szólni az OVA? És, hogy milyen hosszúságú lesz?:rolleyes:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Raggie

Quote from: KvikvegNem tudom, de ezt irtak ki. Januar az elso honap es 25 az 5^2. Ami a rendezo kedvenc ket primszama. A Januar mint elso honap pedig az eves OVA-dij helyezes-remenyeiket szimbolizalja. Esetleg Victoria maganyossagat. A kedves nezo elarvultsagat, amint ezt a datumot nezi.:3x3:
!LoL!  :eeek: Nem semmi, erre nem is gondoltam! De most, hogy mondod evidens! ;)
Quote from: Kvikvegedit: ahamm, latszik, hogy faradt vagyok, felreertettem.
Igen jan 25, a honlapon kiirtak.
:D nembaj, újabb érdekes információval lettem gazdagabb!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Danhibiki: nem tudunk róla sokat mi sem, csak, hogy inkább a manga történevezetését követi majd, mint a sorozat(aminek örülünk is ;) ). De ha visszakeresel feltett Kvikveg egy linkket az elõzetesrõl asszem...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Danhibiki

Quote from: Raggie GordonDanhibiki: nem tudunk róla sokat mi sem, csak, hogy inkább a manga történevezetését követi majd, mint a sorozat(aminek örülünk is ;) ). De ha visszakeresel feltett Kvikveg egy linkket az elõzetesrõl asszem...
Igen-igen emlékszem valamire...:rolleyes: Na ez egy jó hír, hogy mangásabb lesz.:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Raggie

Quote from: DanhibikiIgen-igen emlékszem valamire...:rolleyes: Na ez egy jó hír, hogy mangásabb lesz.:D
Mi is örültünk, mert a sorozatot is pont az a xar befelyezés rontotta el(de csak egy kicsit ;) ).

Mindenesetre az már biztos, hogy annál jobb lesz, ugyhogy gõzerõvel várja mindenki!! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: DanhibikiVan valami infótok arról, hogy mirõl is fog szólni az OVA? És, hogy milyen hosszúságú lesz?:rolleyes:
Nekem megvan a pontos forgatókönyv és a screenplay, de megkértek a készítõk, hogy ne áruljak el semmit, cserébe küldik dvd-n az új részeket, amint elkészültek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Danhibiki

Quote from: RamizNekem megvan a pontos forgatókönyv és a screenplay, de megkértek a készítõk, hogy ne áruljak el semmit, cserébe küldik dvd-n az új részeket, amint elkészültek.
:lol: Na Ramizkám küldd csak el nekem azt valahogy...:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

roderick

Quote from: RamizNekem megvan a pontos forgatókönyv és a screenplay, de megkértek a készítõk, hogy ne áruljak el semmit, cserébe küldik dvd-n az új részeket, amint elkészültek.
Legalább azt áruld el, hogy meddig dolgozzák fel, mert ezen agyalok már egy ideje. Speciel a mangában nemérzek olyan határt ahol értelmesen le lehetne zárni (igaz csak a 7. kötetig olvastam)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Quote from: roderickLegalább azt áruld el, hogy meddig dolgozzák fel, mert ezen agyalok már egy ideje. Speciel a mangában nemérzek olyan határt ahol értelmesen le lehetne zárni (igaz csak a 7. kötetig olvastam)
Nos, az igazság az, hogy nem tervezik lezárni, a 13. rész után bejelentik, hogy belehúznak a mangába és az animébõl Detective Conan-t és One Piece-t megszégyenítõ epizódszámot érnek el még ez évben (666-nál fogják csak abbahagyni).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kraivan

Azért annyit hozzáfûzni h a 666 rész ne abból aljjon h az elõtte álló 555 epizódban történtekre emlékeznek vissza.

Napi 2 hellsing...
Simán.

 666 rész egymásután?
Hmm. Erre szzem aludni kéne egyet, és utána SIMÁN!!! :hopp:

Raggie

Sztem nem kéne a Hellsinget elgagyizni. :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Ramiznak imo aludnia kellene, mert nagyon fáradt :_piszka:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: blarkeRamiznak imo aludnia kellene, mert nagyon fáradt :_piszka:
Te még csak most keltél fel a falvédõrõl szal nyugi :D (jé, ez tiszta Lythis stílusú lett a "szal" meg a "nyugi" szavak miatt :D)
Na jó bevallom, az igazság az, hogy nem tudok SEMMIT az új Hellsingrõl, de tényeg nem. Sajna ez a helyzet.
Ezennel az offnak vége van, ezt is kitörlöm holnap. Úgysegélljen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pikkon

nemrég mikor befejeztem a Hellsinget csalódtam, mert nem volt vmi normális vége, meg az egész sztem elég gyér volt és semmi folytatás sincs, ez az én véleményem, de tom, hogy sokan oda vannak érte, a kérdésem, hogy mi annyira jó benne?

Sok más animébõl csak ugyanennyi 13 rész is lepipálja már, nemhogy egy normális hosszúságú jó anime...
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

sirtomi

Szerintem nagyon jó kis anime. A vége tényleg nem a legjobb. Olvasd a mangát.

Egyébként készül egy ova, ami a mangán fog alapulni elvileg.

Danhibiki

Quote from: Pikkonnemrég mikor befejeztem a Hellsinget csalódtam, mert nem volt vmi normális vége, meg az egész sztem elég gyér volt és semmi folytatás sincs, ez az én véleményem, de tom, hogy sokan oda vannak érte, a kérdésem, hogy mi annyira jó benne?

Sok más animébõl csak ugyanennyi 13 rész is lepipálja már, nemhogy egy normális hosszúságú jó anime...
Feelinges;) Nekem nagyon tetszik a színvilága:rolleyes: A zenéje number 1!!:jee: Vámpír sztori kicsit máshogy, szóval nem egy újabb bõr lehúzása Draculáról. Egy-két slussz poén (Alucard--->visszafelé Dracula:D).
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Andi

Az OVA-t is a Gonzo csinálja majd??? O_O

Raggie

Quote from: Pikkonnemrég mikor befejeztem a Hellsinget csalódtam, mert nem volt vmi normális vége, meg az egész sztem elég gyér volt és semmi folytatás sincs, ez az én véleményem, de tom, hogy sokan oda vannak érte, a kérdésem, hogy mi annyira jó benne?

Sok más animébõl csak ugyanennyi 13 rész is lepipálja már, nemhogy egy normális hosszúságú jó anime...
Animéket nem hosszra mérik... a hosszabb nem feltétlenül jobb.

Az animéval az a helyzet, hogy nagyon jó lenne, ha nem rontották volna el. Az uccsó három részt leszámítva jó is. Kevés ilyen egyedi vámpíros anime van(legalábbis én nem ismerek többet). Az vele a gond, hogy elfogyott a készítõk pénze a sorozat végére és gyorsan be akarták fejezni. Nagyon látszik, h nem illik oda, hogy azt csak úgy összedobták. Ezt nagyon sajnálom én is. De olvasd inkább a mangáját, mert az hibbátlan és ráadásul az az eredeti(igazi) történetet követi, az anime meg nem.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pikkon

OK, majd belenézek, télleg a végén látszik némi különbség...
OVA, ez már jól hangzik, azért majd megnézem és biztos jó lesz, mert legalább vmi hosszabb story...

Télleg nem hosszra mérik az animét, de azért 13 rész mégse számít soknak, szinte semmi, legalább is rövidebb sorozatot nem ismerek
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: PikkonOK, majd belenézek, télleg a végén látszik némi különbség...
OVA, ez már jól hangzik, azért majd megnézem és biztos jó lesz, mert legalább vmi hosszabb story...

Télleg nem hosszra mérik az animét, de azért 13 rész mégse számít soknak, szinte semmi, legalább is rövidebb sorozatot nem ismerek
pedig van. 3x3 Eyes assze, 7 részes, Golden Boy 6... és mindkettõ kitûnõ mû a maga nemében :rolleyes: off vége.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

crus

A Hellsing OVA még tovább csúszik. A legújabb idõpont február 10-e.
Ez kezd egy Slayer albumhoz hasonlítani! :)
In the name of God,
impure souls of living dead shall be banished
in eternal damnation. Amen

Lt. Simoan Blarke

Quote from: crusA Hellsing OVA még tovább csúszik. A legújabb idõpont február 10-e.
Ez kezd egy Slayer albumhoz hasonlítani! :)
:bruhuhu:
vagy egy Lunar Bleach-hez :/
pedig már fullra felcsigázódtam, már majdnem elkezdtem olvasni a mangát is :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Most miért kellett megint postolni ide? :beken: Én teljesen elfelejtem az egészet, és csak akkor buzdulok fel, hogy "juhé! Hellsing!", amikor látom, hogy vastagok e topik címében a betûk... és lám, mégsincs... :beken:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Csak annyi érdekelne, hogy a mangát is el kell olvasni ahhoz, hogy felfoghassunk vmit a befejezésbõl? Szép, jó, látványos, de mondjuk nem derült ki, hogy ki az az élõhalott meg hogy mibe is halt bele meg ilyenek. Szal' ha tényleg muszáj utánaolvasni, akkor valaki mondana egy manga-letöltõ bázist?

crus

Quote from: MemberCsak annyi érdekelne, hogy a mangát is el kell olvasni ahhoz, hogy felfoghassunk vmit a befejezésbõl? Szép, jó, látványos, de mondjuk nem derült ki, hogy ki az az élõhalott meg hogy mibe is halt bele meg ilyenek. Szal' ha tényleg muszáj utánaolvasni, akkor valaki mondana egy manga-letöltõ bázist?

A mangában nem is szerepel Incognito. A sorozat vége nem kapcsolódik a mangához. Asszem a Hellsing elleni támadás után teljesen szétválik a kettõ, ha jól emlékszem.
In the name of God,
impure souls of living dead shall be banished
in eternal damnation. Amen

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberCsak annyi érdekelne, hogy a mangát is el kell olvasni ahhoz, hogy felfoghassunk vmit a befejezésbõl? Szép, jó, látványos, de mondjuk nem derült ki, hogy ki az az élõhalott meg hogy mibe is halt bele meg ilyenek.
csatlakozok az elõttem szólóhoz: a befejezésnek semmi köze a mangához. elfogyott a pénz, és gyorsan be kellett fejezni :( eredetileg talán 26 részesre is tervezték, de ebben már nem vagyok biztos.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: blarkecsatlakozok az elõttem szólóhoz: a befejezésnek semmi köze a mangához. elfogyott a pénz, és gyorsan be kellett fejezni :( eredetileg talán 26 részesre is tervezték, de ebben már nem vagyok biztos.

JÉZUSANYÁM!!! Már minden mûvészet halálra van itélve ebben a szemét pénzalapú világban?!!! :hogyaza: :kabbea: :morci: :mad: ..... Ahhhh, a manga fenn van ftp-n vagy nézelõdjek :G -n? Remélem, hogy ott nem fogyott el a pénz... :confused:

crus

Quote from: MemberJÉZUSANYÁM!!! Már minden mûvészet halálra van itélve ebben a szemét pénzalapú világban?!!! :hogyaza: :kabbea: :morci: :mad: ..... Ahhhh, a manga fenn van ftp-n vagy nézelõdjek :G -n? Remélem, hogy ott nem fogyott el a pénz... :confused:

Egy része biztosan fenn van, de a wizardy második részétõl már nincs fenn, nem is beszélve a Dawn-ról, bár annak csak két fejezete van.
In the name of God,
impure souls of living dead shall be banished
in eternal damnation. Amen

Raggie

Quote from: MemberCsak annyi érdekelne, hogy a mangát is el kell olvasni ahhoz, hogy felfoghassunk vmit a befejezésbõl? Szép, jó, látványos, de mondjuk nem derült ki, hogy ki az az élõhalott meg hogy mibe is halt bele meg ilyenek. Szal' ha tényleg muszáj utánaolvasni, akkor valaki mondana egy manga-letöltõ bázist?
Kicsit visszaolvasol és ott sokat beszéltünk a témáról. Sajna télleg xar ez a világ, ahol nincs pénz az animékre, de hát ez van. Élvezni kell azt a kicsit ami megadatott... :zen:

Btw a manga innentõl kezd el bedurvulni, és eléggé jó irányba elmenni, ugyhogy mindenképpen ajánlom, ha a sorozat tetszett. :jee: :whoah:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Hanyadik chapter hagyadik eps-tõl van a "bedurvulás"? Letöltöttem néhány fejezetet, de nemtom, hogy azok-e azok... :( A pap amúgy késõbb is benne van? (Nekem õ volt a kedvencem. Valaki leírná a nevét, nem jegyeztem meg :(.)