Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Cobra

Most gyorsan rákerestem abban az OST-ben, ami nekem van meg, és valóban se azt, se az outro-t nem találtam benne.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

death_scythe

Quote from: CobraMost gyorsan rákerestem abban az OST-ben, ami nekem van meg, és valóban se azt, se az outro-t nem találtam benne.

Kösz :merci:  ,ha kell az outro song-ja akkor azt eltudom küldeni de csak a TV size van meg, nem a teljes szám(de majd meg lesz a teljes is, viszont az túl nagy úgyhpgy azt nem tudom elküldeni).
Továbbra is ha vki ki tudna segíteni a fent említett kérdésemben azt nagyon megköszönném.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Ready2

na most fejeztem be girls bravot es hat mitmondjak. nekem nagyon nemtetszett.
az egesz ugy indult hogy talan vmi erdekes lesz belole (egy vilag ahol no:ferfi arany 9:1 mar hogyne lenne erdekes :) ), de utana ez el lett felejtve (a foldon jatszodik) es az egesz a szokasos 12 egy tucat ecchi-comedy animebe csap at.
vajon hanyszor lehet elsutni poenkent a kov jelenetet : a foszereplo vmilyen ugyetlensege miatt meglatja meztelenul/letapizza az egyik csajt mire az leuti/felrugja/lefejeli? 2szer? 5szor? 10szer? en kb felenel felhagytam a szamolasaval annyira sokszor fordul elo (es igazabol mas poen nemis nagyon van).
 az egesz annyira fantaziatlan, hogy mar elore felek mi lehet a masodik szezonban.
na hogy rovidre fogjam: a stilus rajongoinak ugyis tetszik, masok meg SZERINTEM keruljek el.

Fazék

Quote from: Ready2na most fejeztem be girls bravot es hat mitmondjak. nekem nagyon nemtetszett.
az egesz ugy indult hogy talan vmi erdekes lesz belole (egy vilag ahol no:ferfi arany 9:1 mar hogyne lenne erdekes :) ), de utana ez el lett felejtve (a foldon jatszodik) es az egesz a szokasos 12 egy tucat ecchi-comedy animebe csap at.
vajon hanyszor lehet elsutni poenkent a kov jelenetet : a foszereplo vmilyen ugyetlensege miatt meglatja meztelenul/letapizza az egyik csajt mire az leuti/felrugja/lefejeli? 2szer? 5szor? 10szer? en kb felenel felhagytam a szamolasaval annyira sokszor fordul elo (es igazabol mas poen nemis nagyon van).
 az egesz annyira fantaziatlan, hogy mar elore felek mi lehet a masodik szezonban.
na hogy rovidre fogjam: a stilus rajongoinak ugyis tetszik, masok meg SZERINTEM keruljek el.
No igen, én is hasonló megfontolásból hagytam abba a sorozatot másfél rész megtekintése és két és fél résznyi pörgetéses nézés után... sajnos ez nem nekem való, de hát ez van, szerencsére mi mindannyian egyéniségek vagyunk, mi mindannyian különbözõek vagyunk :D

zolan43

A nyitó rész jóval a manga cselekménye elött játszódik. -Train még Chronos tag, (kicsit brutális ahogy átszáguld a hallgatóságon a célpontig)-

Kvikveg

A Fruits Basketnek tenyleg a vege a leggyengebb resze. Az elejen jonak indul, erdekes karakterek, poenok boviben, de a vegere mar a falra masztam Tohru allando megbocsatasatol (plane Ritsuval megfejelve), kb 18-23. resz kibirhatatlan, aztan 23-26 reszben osszecsapjak az egeszet, es se fule-se farka. Francba. Pedig nagyon jo is lehetett volna ezzel az erovel. Az az erzesem, hogy elindultak kicsit dramaibb hangvetel fele, de aztan visszatancoltak, es gozuk nem volt hogyan lehetne befejezni az egeszet sotet, depi, siros reszek nelkul. Ahogy a logika diktalta volna. Ehh. :mad:
-->Ami engem zavart, azok a Prince Yuki fanclub reszek voltak. Brrr. A vegefele meg nagyon belementek a "probaljunk kapcsolatot teremteni a *valassz karaktert*" temaba, es ugyan en nobol vagyok, es elvileg ez nekem elvezetes csemege kene legyen, de sajnos sirnivaloan untam...
A vegen a macska atalakulasa szamomra teljesen logikatlan. Sokkal erdekesebb lett volna Akito szerepenek a tisztazasa, az atok feloldasa viszont talan tulzas lett volna...
Egyebkent meg micsoda poen lett volna, ha nem csak oleles hatasara valtoznak at, hanem akaratuk szerint! Wow! :D
<--
Kedvenc karakter: Shigure (es Hatori). Persze tekintve, hogy a tobbseg nobol van vagy kiskoru, nem sok valasztasom maradt. Ayame alatti zenen jokat rohogtem, meg a szovegein. Kicsit sem buggyant. :hehe:
De azert legalabb tizenix reszen keresztul jokat szorakoztam Yuki es Kyo civodasain, meg egyeb poenokon. Megbocsatok. :rolleyes:

Kyo nagyon hasonlitott Sawamura-ra a Midori no Hibibol, kinezetre es habitusra is. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Quote from: KvikvegMegbocsatok. :rolleyes:
Ez biztos Tohru hatása. :)

Kvikveg

Quote from: PirulaEz biztos Tohru hatása. :)
Francba, lebuktam.  :haha:

Most utolag olvasva az ajanlast, jobban lehuztam, mint kellett volna, az eleje tenyleg nagyon jo. Jo esellyel palyazott a kedvenc animek halmazba, es meg igy is majdnem bekerult.  :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

via_mala

School Rumble beszámolóm a #5937-as hozzászólásban olvasható.
Ide csak az értékelésemet írom: 10/10

Nee hontou ni hontou ni Obaka-san
Oshiete ageyoka Obaka-san
...
||:La-la-la-la-la-la la-la-la-la-la-la-la
La-la-la-la-la:||
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Ramiz

GitS SAC 2 23. epizódját most fejeztem be, iszonyú durva jó! :cool: A 24-et sztem még ma megnézem, most jön le a 25... ahhoz képest, hogy bõségesen ki akartam várni, hogy ne várjak az új részekre, a legvégét még elcsípem. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizGitS SAC 2 23. epizódját most fejeztem be, iszonyú durva jó! :cool: A 24-et sztem még ma megnézem, most jön le a 25... ahhoz képest, hogy bõségesen ki akartam várni, hogy ne várjak az új részekre, a legvégét még elcsípem. :D
nah akkor hajra. jó volt a 25 rész csak kár hogy lassan adják ki a funsubkat.ezt is egy teljes honapot kellet várni rá.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: Necridnah akkor hajra. jó volt a 25 rész csak kár hogy lassan adják ki a funsubkat.ezt is egy teljes honapot kellet várni rá.
de ugye 26 részes? ne ijesztgess! plusz-mínusz 1 rész nem mindegy!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: Ramizde ugye 26 részes? ne ijesztgess! plusz-mínusz 1 rész nem mindegy!
Gondolom 26 részes de minja megnézem animeDB-n.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Quote from: KvikvegKyo nagyon hasonlitott Sawamura-ra a Midori no Hibibol, kinezetre es habitusra is. :D
Nem véletlenül volt õ a kedvencem a Fruits Basket-bõl. :)
Egyébként pedig:az átalakulós részre én sem tudom, miért volt szükség, deazért jó anime ettõl függetlenül.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Venom

Üdv mindenkinek!

Bár tény, hogy baromi régen nem jártam itt, de azért gondolom iderittyentek valamit, ugyanis ma megnéztem a Blood+ elsõ epizódját. És hoppá! Ez nem más, mint a Blood: The Last Vampire alapján készület sorozat, mely persze sanda gyanúm szerint az elõzményeket fogja felvezetni. Vagy az is lehet, hogy történet szempontjából teljesen más. Ettõl függetlenül kimondottan hangulatos volt az elsõ rész és nagyon várom a folytatást. :)

(Ha errõl esetleg már esett volna szó, bocsi. :) )


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Necrid^

Elég jó volt az elsõ rész volt benne sok akcio, kicsit misztikus, egy pár péon. 2 napja adták ki az elsõ részt,csak sajna RAW. és igy nézem ma is [Bakakozou] csinálja a funsubot. azt letöltöttem is elégé tetszett.alig várjuk a köv részt jövö héten.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Hát, végülis a macskáknak is kilenc élete van... :__devil:
Kíváncsi vagyok, hogy tudják lezárni 1 rész alatt a harcot és a "befejezést".

Alkyra

Hát ez jó lesz! Tettszik az alapsztori, meg az egész rendszer, s a zenéje is nagyon jó(pl amikor megmentik a himet-t az elején akkor van vlm nagyon lol háttérzene.:D:D:D)
Mikor jelenik meg várhatóan a 2. rész?

Raggie

Quote from: VenomÜdv mindenkinek!

Bár tény, hogy baromi régen nem jártam itt, de azért gondolom iderittyentek valamit, ugyanis ma megnéztem a Blood+ elsõ epizódját. És hoppá! Ez nem más, mint a Blood: The Last Vampire alapján készület sorozat, mely persze sanda gyanúm szerint az elõzményeket fogja felvezetni. Vagy az is lehet, hogy történet szempontjából teljesen más. Ettõl függetlenül kimondottan hangulatos volt az elsõ rész és nagyon várom a folytatást. :)

(Ha errõl esetleg már esett volna szó, bocsi. :) )
Wow!! :jee:  Ilyen van??? Naggyon érdekelne? Hol találtad??
(a Blood: tLV-t már láttam a vetítésen, de nem hittem volna, hogy van belõle sorozat, bár mintha valaki utalgatott volna rá meeten.... nna mind1)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ready2

Quote from: AlkyraHát ez jó lesz! Tettszik az alapsztori, meg az egész rendszer, s a zenéje is nagyon jó(pl amikor megmentik a himet-t az elején akkor van vlm nagyon lol háttérzene.:D:D:D)
Mikor jelenik meg várhatóan a 2. rész?

azthiszem penteken jelenik meg 2. resz. persze ekkor meg csak raw lesz parnapig, de eleg hamar felkaptak subgroupok (egybol 3 is) ugyhogy nemlesz gond a gyors forditassal szerintem.

Ready2

Quote from: Raggie GordonWow!! :jee:  Ilyen van??? Naggyon érdekelne? Hol találtad??
(a Blood: tLV-t már láttam a vetítésen, de nem hittem volna, hogy van belõle sorozat, bár mintha valaki utalgatott volna rá meeten.... nna mind1)

van bizony bar megcsak 1. resznel jarnak.
itt

Cobra

Megnéztem a Saber Marionette R OVA-t és elkezdtem a Saber Marionette J sorozatot és igen nagy különbség van a kettõ között. A sorozatban a 3 android nevén kívül szinte semmi nem olyan, mint az OVA-ban sajnos, pedig idáig az OVA története jobban tetszik.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Quote from: Venom(Ha errõl esetleg már esett volna szó, bocsi. :) )
Már esett, de sebaj, Mazsit azért meglepted. :D
Szerintem érdemes várni, míg kész.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Project_2501

Quote from: SaiyaGinHát, végülis a macskáknak is kilenc élete van... :__devil:
Kíváncsi vagyok, hogy tudják lezárni 1 rész alatt a harcot és a "befejezést".
Félek sehogy :( és ugyanolyan befejezetlen marad mint a Narutaru  :ejj:  Szebben fogalmazva : nyitva hagyják a kérdést a sorozat végén, táptalajt biztosítva a következõ évad számára  :haha:
( p.s.: Azért Sosuke "Szöszke ;)" Sagara elég kemény volt ebben a részben  :eeek: )
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Venom

Quote from: RamizSzerintem érdemes várni, míg kész.

Én szeretem menet közben nézni a sorozatokat, és várni, hogy "a francba, mikor jön már ki az az új rész, múlt héten már szerdán fenn volt..." :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Pirula

Quote from: SaiyaGinHát, végülis a macskáknak is kilenc élete van... :__devil:
Õszintén reméltem pedig hogy nem lesz benne egy ilyen olcsó húzás...:(
Quote from: SaiyaGinKíváncsi vagyok, hogy tudják lezárni 1 rész alatt a harcot és a "befejezést".
Legfeljebb egy egészestés befejezõ mozival. Ami úgy sem lesz. Várok a TTR-re.

SaiyaGin

Quote from: PirulaVárok a TTR-re.
Aztán a TFR-re? :D

Darkstar

Quote from: SaiyaGinAztán a TFR-re? :D
És utána még jó sokra. Reméljük. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: DarkstarÉs utána még jó sokra. Reméljük. :)
Én megelégednék 1 db NAGYON hosszú sorozattal is. ;)

Darkstar

Quote from: SaiyaGinÉn megelégednék 1 db NAGYON hosszú sorozattal is. ;)
Olyan DC féle, 400+ rész? Jöhet! :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん