Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Necrid^

#4260
Quote from: White SeeDEhh, poéngyilkos!!!!
Most hogy nézzem meg ezek után? Lelõtted az egészet?:(
Nyugi nem löttem le semmit. csodálkozni fogsz hogy kire hasonlit ez a k*rva. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: White SeeDAmúgy editeld postod és fehérítsd ki mielõtt más is meglátja.
oks. jó ötlet bár sztem mindegy mert megjelent a rész.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: White SeeDDe még nincs kinn, nem szedtem le és nem láttam, +kiváncsi voltam, hogy lesz-e valami a lánnyal. de már így...
jólvan nyugi. leközelebb nem forduleló. :p
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Sousuke futó kalandjánkívûl nem nagyon történt semmi, ez meg ugye nem valami sok. ;) Várom a következõ észt, az már érdekes nek látszik.

via_mala

Quote from: Predakinga négercsajra és Gattsra
Caska soha nem volt néger, még a mangában sem, csak kreol bõrû, nem fekete. A haja sem göndör, az orra sem széles, a ajkai sem teltek, ergo nem néger, inkább valami latin lehet. Olasz, spanyol vagy ilyesmi.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Pirula

Most fejeztem be pár perce. Gyorsan felkötöttem egy üveg pezsgõt a plafonra és nekilendítettem a monitornak míg ment az utolsó rész endingje ezzel is jelezvén: új kedvencet avatok. Plusz mivel annyi jót olvastam már a mangáról is, lehet hogy próbálkozok vele, mert marha kíváncsi vagyok hogy hogy megy tovább a sztori.

Necrid^

Quote from: PirulaMost fejeztem be pár perce. Gyorsan felkötöttem egy üveg pezsgõt a plafonra és nekilendítettem a monitornak míg ment az utolsó rész endingje ezzel is jelezvén: új kedvencet avatok. Plusz mivel annyi jót olvastam már a mangáról is, lehet hogy próbálkozok vele, mert marha kíváncsi vagyok hogy hogy megy tovább a sztori.
Elvileg a Manga sokkal jóbb mint az anime.igaz-e? mondjuk én még nem olvastam csak az anime-t néztem.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Quote from: NecridElvileg a Manga sokkal jóbb mint az anime.igaz-e? mondjuk én még nem olvastam csak az anime-t néztem.
Az anime az Jó, de a manga :rolleyes: az nem jó, az amolyan 10-bõl 20 pont kategoria...

Caska meg szvsz amolyan mesztic féle, vmi spanyol-indián-feka keverék

Pirula

Quote from: katzCaska meg szvsz amolyan mesztic féle, vmi spanyol-indián-feka keverék
Nekem aztán egál, személyében is új kedvencz hölgyszereplõt találtam. :)

Pagan

Quote from: NecridElvileg a Manga sokkal jóbb mint az anime.igaz-e? mondjuk én még nem olvastam csak az anime-t néztem.
Valószínûleg kisebbségben vagyok, de nekem az anime jobban tetszett. A manga tényleg részletesebb, de sok a hangulatromboló elem (Puck :kabbea: ), hiányzik a zene és a hangok, amik az animében sokat hozzátesznek a hangulathoz, stb. Az sem tetszik a mangában, hogy már jó ideje kis túlzással az egész átment egyszerû hentmészárba, a történet szinte semmit nem halad elõre, mintha a mangaka a végtelenségig akarná húzni az egészet (hja, biztos megélhetés neki, és még csak strapálnia sem nagyon kell magát a történettel).

Pagan

Quote from: NecridElvileg a Manga sokkal jóbb mint az anime.igaz-e? mondjuk én még nem olvastam csak az anime-t néztem.
Valószínûleg kisebbségben vagyok, de nekem az anime jobban tetszett. A manga tényleg részletesebb, de sok a hangulatromboló elem (Puck :kabbea: ), hiányzik a zene és a hangok, amik az animében sokat hozzátesznek a hangulathoz, stb. Az sem tetszik a mangában, hogy már jó ideje az egész átment kis túlzással egyszerû hentmészárba, a történet szinte semmit nem halad elõre, mintha a mangaka a végtelenségig el akarná nyújtani az egészet (hja, végülis biztos megélhetés neki, és még csak strapálnia sem nagyon kell magát a történettel).

Fazék

Quote from: PirulaNekem aztán egál, személyében is új kedvencz hölgyszereplõt találtam. :)
egy kicsit én is a manga ellen reklámoznék, annak ellenére, hogy nálam és 10-bõl 20 pontos :)
szóval Caska /minor (major?) spoiler/ sajnos kevésbé lesz szórakoztató /minor spoiler/ a manga további részeiben
továbbá nagyon bedurvul brutalitás téren a manga, de legalább nem céltalanul jelennek meg mindenféle aberrált elemek benne, és emiatt is dícséretet érdemel :) a másik gond vele, hogy nagyon lassan jönnek ki az új fejezetek és még naaaaaagyon messze vagyunk még a végétõl :(

de amúgy 10-bõl 20 pont. nekem is jobban tetszett, mint az anime és az anime benne van nálam is a top10-ben :)

sirtomi

Az anime nekem nagyon tetszett, de a manga nem igazán ,ez a Puck nekem is az agyamra megy benne. Olvasom azért tovább, hátha jobban fog tetszeni.

Ramiz

Egyedüli hátránya a rétestésztasága, de ez egész komoly hátrány tulajdonképpen.
Zoli, te voltál az, aki szerint a 9,5/10 több, mint a 10/10, aki most 20/10-eet adsz? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizEgyedüli hátránya a rétestésztasága, de ez egész komoly hátrány tulajdonképpen.
Zoli, te voltál az, aki szerint a 9,5/10 több, mint a 10/10, aki most 20/10-eet adsz? :D
A kérdés jogos, a válasz skizofréniámban keresendõ. Szólj ha idelátogatok a fórumra, hogy magyarázzam el.

katz

Quote from: PaganA manga tényleg részletesebb, de sok a hangulatromboló elem (Puck :kabbea: ), hiányzik a zene és a hangok, amik az animében sokat hozzátesznek a hangulathoz,
Egy jó kis Death Metal sokat dob a hangulaton...

Rune

Quote from: katzEgy jó kis Death Metal sokat dob a hangulaton...
Én Opeth-et szoktam hallgatni Berserk olvasás közben :haha:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Necrid^

#4277
Érdekes kis anime. igy ugyan azok a karakterek mint a mai himeben. más történet más ruhák más minden. most jelent meg az elsö rész RAW-ban .vki tud infó róla? Most tette fel a Saiyaman az elsö részt.

Edit : Info

Egy pár kép : kép1 Kép2 kép3 kép4 kép5 kép6 kép7 kép8
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

YOU MANIACS! - DAMN YOU! GOD DAMN YOU ALL TO HELL!

vagyis kijött az FMP 2nd Raid 11. rész Anime-Shrine-tól, de én csak holnap reggel fogom tudni megnézni, mert most esküvõre kell mennem  :bruhuhu:

Lers

Hmm asszem hivatalosan is kikiáltom magam Gundam fannak :haha: . Most hirtelenjében volt egy hét szabadidõm és végignyomtam a Winget és a Seedet és nagyooon zsír! :jee: Lehet hogy ezért a kommentemért holnap már a túlvilágon fogok ébredni de itt-ott az elmélkedései már jobban tetszettek az NGE-nél is. :) (jóvanna szerettem az NGE gondolatmenetét, de 2 hétig emésztettem az utolsó 2 részt :lul: )

Rounin

Quote from: sirtomiAz anime nekem nagyon tetszett, de a manga nem igazán ,ez a Puck nekem is az agyamra megy benne. Olvasom azért tovább, hátha jobban fog tetszeni.

:lehajtott fejû smiley, szemek árnyékban, csak az orr hegye és a száj látszik:

Nani? :rángó arcideg smiley: A példaképem nem tetszik? Hm? Hmm? HMM??? :morci:

Na jó.. hát eleinte én sem szerettem igazán a kis vakarcsot, de azóta belopta magát szívembe.. azt pedig hadd tegyem hozzá, hogy nélküle gácc már régen pszichopata lenne ^^ Õ a felelõs a manga humor-oldaláért (saját szavai szerint).
Eh.. húzzátok csak karóba, használjátok arcképét darts-táblának, de titokban :__devil:

Pirula, ne hagyd magad eltántorítani, ha ornitológus-klubot nem is, de Puck fanklubot még csinálhatunk! Szeresd!

Ramiz

Quote from: FazékYOU MANIACS! - DAMN YOU! GOD DAMN YOU ALL TO HELL!

vagyis kijött az FMP 2nd Raid 11. rész Anime-Shrine-tól, de én csak holnap reggel fogom tudni megnézni, mert most esküvõre kell mennem  :bruhuhu:
Enyhén függõnek nézel ki. ;)
Majd ha végig kijött a FMP, elkérem tõled, vempájörtárs. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: LersLehet hogy ezért a kommentemért holnap már a túlvilágon fogok ébredni de itt-ott az elmélkedései már jobban tetszettek az NGE-nél is. :)
*lehajol követ keresni*
*már épp venne lendületet*
Quote from: Lers(jóvanna szerettem az NGE gondolatmenetét, de 2 hétig emésztettem az utolsó 2 részt :lul: )
Na így már jobb, most megúsztad :D
Két hétig emésztetted az utolsó kettõ részt? Az End of Evangeliont láttad már?  :3x3:  :haha: na azt fogod még egy ideig emészteni  :haha: degonoszvagyok  :beeee:

Necrid^

Végre megjelent az elsö rész.és ahogy vártam elég jól sikerült.igazság szerint kedvet kaptam hozza amikor megnéztem a film-t meeten. utána egyból rá kerestem a sorozatra és véguis ma adták ki az elsö rész. jónak igérkezik.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

#4284
Bleach 1-28
Kegyetlenül tetszett, nagyon alázott, nemtudom hogy ragozzam még... (ezúton köszönet Death_Scythe-nek, h ideadta!! Arigato!) Az eddig általam látott animék közül ennek volt alegjobb openingje, és az endingek is bejöttek, az elsõ kivételével.

Edit: ezekszerint a Blood-ból készült sorozat is? Ugye pofoztak Saya kinézetén, mert azzal nem nagyon voltam kibékülve... (magával a movie-val sem, de az nem ide tartozik, és Ramiz meg akar majd kövezni emiatt:haha: )

Fazék

Quote from: NecridVégre megjelent az elsö rész.és ahogy vártam elég jól sikerült.igazság szerint kedvet kaptam hozza amikor megnéztem a film-t meeten. utána egyból rá kerestem a sorozatra és véguis ma adták ki az elsö rész. jónak igérkezik.
na akkor tessék szépen valami forrást adni hozzá, mert anidb szerint még egy darab rész sincs kint belõle, és ilyen dolgokat visszatartani az éhezõ néptõl, bûncselekmény!  :3x3:

Necrid^

Quote from: Fazékna akkor tessék szépen valami forrást adni hozzá, mert anidb szerint még egy darab rész sincs kint belõle, és ilyen dolgokat visszatartani az éhezõ néptõl, bûncselekmény!  :3x3:
Saiyaman-tõl töltöttem. ismeresz engem RAW rulez :D , de mondjuk 60% megértettem.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lers

QuoteKét hétig emésztetted az utolsó kettõ részt? Az End of Evangeliont láttad már?  :3x3:  :haha: na azt fogod még egy ideig emészteni :haha:  
Láttam már, de még mindig nem fogtam fel egészen a logikáját... :haha:
(hozzáteszem NGE volt az elsõ igazi anime amit láttam, szal lassan már kb másfél-két éve próbálom felfogni  :lul: )

Ramiz

Várjuk meg, amíg kijön rendesen, de egyébként én is nagyon-nagyon várom!
Jön a Hellsing anime alázás! :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ready2

Quote from: LersLáttam már, de még mindig nem fogtam fel egészen a logikáját... :haha:
(hozzáteszem NGE volt az elsõ igazi anime amit láttam, szal lassan már kb másfél-két éve próbálom felfogni  :lul: )

jol beleugrottal a kozepebe :) elso animenek nge nemsemmi :)