Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: White SeeDááá, csöndet!
Inkább raknátok már ki az FTP-re!!!

ASH-torrent már van hozzá. ;)

Fazék

Quote from: SaiyaGinASH-torrent már van hozzá. ;)
Miért nem írod be EKKORA betûkkel, hogy mirõl beszélsz?! Totál elsiklottam fölötte, pedig már vagy fél órája tölthetném!!! :morci: :) Még szerencse hogy rendszeresen csekkolom az AniDB RSS feed-jét new release-ek téren, így észrevettem, hogy kijött az uccsó fansubos rész is az FMP 2nd Raid-bõl, és ekkor ugrott be, hogy mintha mondtatok volna valami ASH-es dolgot itt... :D

Kvikveg

Quote from: Ready2szerintem vegere egyik legutolso szo lesz a sablonos, amit fma-val kapcsolatban tudsz majd mondani :)
Helyes! Naggyon joooo! Az ilyennek mindig orulok! :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Ez Mi? mikor jött ki az [ASH] torrent? csak 1 seed? :wtf:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

#4444
Quote from: NecridEz Mi? mikor jött ki az [ASH] torrent? csak 1 seed? :wtf:

Kb. akkor vettem észre, amikor beírtam a topikba, és 30-50 percenként néztem az anidb-t, tehát nem sokkal utána vehettem észre. ;) Én 4 seedert látok. :)

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kikuchiyo

Megnéztem végre, egy évvel a premier után.

Jó film, de messze nem Miyazaki legjobbja. Kicsit fáradt. Öreges.
Failure is the default option

Necrid^

Jó volt. nekem tetszett a vége csak 1 dolog nem tetszett benne. hogy a kinai csaj ilyen könnyen [COLOR="LemonChiffon"]halt meg[/COLOR] .folytatásról tud vki vmi?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: Necridfolytatásról tud vki vmi?

Még nem tudok semmit, de legyünk türelmesek. ;)

SaiyaGin

#4449
Ugye nem csak én vettem, észre, hogy az ASH fordítása más volt, mint eddig? ;)

Fazék

Quote from: SaiyaGinUgye nem csak én vettem, észre, hogy az ASH fordítása más volt, mint eddig? ;)
ezt hogy tetszik érteni? :confused:

Nekem is tetszett az utolsó epizód, bár [COLOR="White"]egy kicsit én is túlzásnak éreztem, amilyen könnyen meghalt a leányzó és utána viszont milyen könnyen elbánt a többiekkel a fõhõs, de hát nem várhatjuk el egy mechás anime-tõl se a valósághûséget,[/COLOR] szóval ez így volt jó ahogy :)

SaiyaGin

Quote from: Fazékezt hogy tetszik érteni? :confused:
Amikor a Kaname Mao-san-t mondott, a felirat Miss Mao volt, ugyanez a helyzet Yu Fan-chan esetében is. Eddig a japán kifejezéseket használták. :eeek:

Necrid^

Quote from: SaiyaGinAmikor a Kaname Mao-san-t mondott, a felirat Miss Mao volt, ugyanez a helyzet Yu Fan-chan esetében is. Eddig a japán kifejezéseket használták. :eeek:
jaaj.. hogy te mikre is figyelsz. én a specko a [Bakakozou]-t várom. vhogy mintha ugy érezném hogy jóbban rippelnek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: SaiyaGinAmikor a Kaname Mao-san-t mondott, a felirat Miss Mao volt, ugyanez a helyzet Yu Fan-chan esetében is. Eddig a japán kifejezéseket használták. :eeek:
most hogy mondod gyanús, de közben nem tûnt föl :)

amúgy [COLOR="White"]azt lehet tudni, hogy ki az a nõ, aki feltûnt a végén és figyelte õket távolról? (vagy azt elméletileg tudjuk csak nekem olyan rövid az agyam, hogy hetente nézett sorozatot nem tudok követni? :D)[/COLOR]

Necrid^

Quote from: Fazékamúgy [COLOR="White"]azt lehet tudni, hogy ki az a nõ, aki feltûnt a végén és figyelte õket távolról? (vagy azt elméletileg tudjuk csak nekem olyan rövid az agyam, hogy hetente nézett sorozatot nem tudok követni? :D)[/COLOR]
Ténleg én is azt akartam kérdezni? szóval õ ki?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

zolan43

Quote from: NecridTénleg én is azt akartam kérdezni? szóval õ ki?

Szerintem -[COLOR="LemonChiffon"]Ugyanaz aki Chidorit Hong Kongba vitte: WRAITH (nõ), a 09. epizódban megsérült a maszkja (19:30), profilból látható arcának egy részlete.[/COLOR]- (a Távcsövespuskás alak a tetõn)

ArchElf

Most fejeztem be nemrég...
Érdekes, hogy rácuppantam ezekre a school stílusú animékre... Lehet, hogy azért mert megint suliba járok :rolleyes: No mindegy. Kicsit megijesztett -miután az alsõ két rész után az AniDB-n megnéztem a besorolást -, hogy a stílusok között az ecchi is bent van (kicsit talán zavar a megnevezés)... Na jó, inkább az, hogy nem a bugyikért nézek egy animét.
Szerencsére ez a dolog nem igazán volt erõltetve, talán ha két részben volt némi erõsebb echhi-s beütés. Szóval szórakoztató egy kis sorozat volt, kellemes idõtöltés (fõleg a vége, két egyetemi nap között). Aki szereti a kissé romantikus, alapjában véve vicces, de jellemzõen középiskolás stílusú animéket, meleg szívvel ajánlom; de aki a fantasy/mágia elemektõl irtózik, meg ne nézze.
:)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

ArchElf

Ja, amúgy láttam az FMP:TSR uccsó részt és a Bleach 54-et is, elõször a SaiyaMan féle RAW RIP-ben... Igazi fanatikusnak érzem magam...
A Bleachból kevesebbet, az FMP-bõl többet megértettem (mint utóbb a feliratból kiderült)... Érdekes, mindenesetre...
:rolleyes:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Darkstar

Quote from: zolan43Szerintem - ...
Én is rá tippelek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Fullmetal Alchemist ->25.<- resz:
:bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:
[SIZE="7"][COLOR="Red"]MIEEEEEHEEEEERT???[/COLOR][/SIZE]
:bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: DarkstarÉn is rá tippelek.

Sõt még én is. :tezsvir:

Ready2

Quote from: KvikvegFullmetal Alchemist ->..<- resz:
:bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:  
[SIZE="7"][COLOR="Red"]MIEEEEEHEEEEERT???[/COLOR][/SIZE]
:bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:

öö ezaz resz amelyikben [COLOR="Red"]!Spoiler![/COLOR] Hughes meghal? Valoban egesz varatlan volt. sunyi dolog a keszitoktol, hogy egesz megkedveltetnek egy karaktert, aztan hipp-hopp leolik :) [COLOR="Red"]!Spoiler![/COLOR]

Kvikveg

Quote from: Ready2öö ezaz resz amelyikben ...
Igen. A kedveheeencemeheheeeet... Szemet genyok. NGEben is ez volt. Latszik, hogy nem az en celcsoportomnak csinaljak ezeket basszus.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

via_mala

Quote from: KvikvegIgen. A kedveheeencemeheheeeet... Szemet genyok. NGEben is ez volt. Latszik, hogy nem az en celcsoportomnak csinaljak ezeket basszus.
Nem errõl van szó. Nem azért csinálták, hogy kiszúrjanak veled, vagy bárki mással. Egész egyszerûen ez egy ilyen durva történet, és ha olvastad a beszámolómat róla, akkor sejthettél ebbõl már valamit. Dramatikailag tökéletesen illeszkednek a történetbe az ilyen fordulatok, és mint ez a te reakcióidból is látszik, alaposan mellbevágják a nézõket.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Kvikveg

Quote from: via_malaNem errõl van szó. Nem azért csinálták, hogy kiszúrjanak veled, vagy bárki mással. Egész egyszerûen ez egy ilyen durva történet, és ha olvastad a beszámolómat róla, akkor sejthettél ebbõl már valamit. Dramatikailag tökéletesen illeszkednek a történetbe az ilyen fordulatok, és mint ez a te reakcióidból is látszik, alaposan mellbevágják a nézõket.
Tudom, hogy dramatikailag illeszkedik, de hadd legyek kicsit kiabalos. :rolleyes:
Ezzel valahogy komolyabban veszi az ember a tortenetet, mert hat ha ilyen is megtortenhet... Es tuti direkt szerettettek meg. :mad: :bruhuhu: :beken:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ready2

Quote from: KvikvegTudom, hogy dramatikailag illeszkedik, de hadd legyek kicsit kiabalos. :rolleyes:
Ezzel valahogy komolyabban veszi az ember a tortenetet, mert hat ha ilyen is megtortenhet... Es tuti direkt szerettettek meg. :mad: :bruhuhu: :beken:

en hasonloan voltam annak idejen az air-el :)

via_mala

Quote from: LythisLáttam 2 részt az Azumanga Daioh-ból.... nem tudom hova tenni. Ez most mi akar lenni?
Nézd csak tovább, egy rendkívül jó sorozat.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Ready2

Quote from: via_malaNézd csak tovább, egy rendkívül jó sorozat.

azumangat felbehagyni vetek :)  nekem magasan kedvenc comedy-m

Necrid^

Quote from: Ready2azumangat felbehagyni vetek :)  nekem magasan kedvenc comedy-m
Egyetértek. az elején kicsit depiscsnek látszik. de jó az.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Danhibiki

Quote from: LythisLáttam 2 részt az Azumanga Daioh-ból.... nem tudom hova tenni. Ez most mi akar lenni?

Tényleg érdemes tovább nézni...:jee: Elsõ két rész tényleg furi, [COLOR="White"]egy ari 10 éves kiscsaj a gimiben meg ilyesmi, akkor az a macska amelyik mindig ráharap a csaj kezére[/COLOR]:haha: Furi, de jó;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)