Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Shugaru

MOst néztem a Urusei Yatsura -t hát egy állati komédia szerintem érdemes megnézni csak azt sajnálom, hogy nincs fent minden rész de remélem majd fel kerülnek ( állítolag 192 rész plusz 7 mozi):jee:

Ramiz

Quote from: Ready2azumangat felbehagyni vetek :)  nekem magasan kedvenc comedy-m
De végignézni felesleges. :D Végig ugyanazok a poénok ismétlõdnek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizDe végignézni felesleges.
:kövezõ smiley: :morci: Hogy mondhacc ilyet?

Kvikveg

Fullmetal Alchemist

Woah. Vegigneztem.
Tenyleg nagyon jo. Izgalmas egy darab. Annak ellenere, hogy 51 resz, nem ereztem hosszunak. Es annak ellenere elveztem, hogy amikor valakinek az avatarja volt a "villamlasok kozepette a foldbol kivarazsolunk egy dardat", akkor ugy voltam vele, hogy na neee, ilyet nem.
Jol epitettek fel a vilagot, es a karakterek donteseit is, mar amennyire egy ilyen 120 km/h-s megtekintesnel ezt meg lehet itelni. Talan egyszer jutott eszembe csak, hogy az adott karakter mashogy is csinalhatna a dolgokat. (Persze nem vagyok az a nagyon analizalgatos fajta...)
-> A vegen fraszt kaptam: basszus, Mustangot is kinyitjak??? Raadasul egy vasarnap delutani hangulatot idezo Chopin-etud alafestessel??? Na neeeee. :b+:
Aztan szerencsere a levezetoben kiderult, hogy tulelte. Azt a megkonnyebbulest... Huh...
<-
Erdekes, hogy nekem egy ido utan pl Hughes erdekesebb karakter volt, mint Ed vagy Al.:rolleyes:
-> A vegen persze orultem volna egy happy endnek, ket baty a kapu ugyanazon terfelen, egeszben, de hat azert ez tulzas lett volna egy animeben asszem... Az a csoda, hogy az apjukat nem tuntettek el csak ugy hipp-hopp.
Kerdeses meg, hogy Wrath-szal mi lesz. Hm.
De Mustangnak orultem, legalabb o maradjon meg...
Jah, a szoke izompacsirta meg kicsit idegesito volt... Azzal az egy szal hajtinccsel a fejen, anyam...:eeek:
<-
Najo, abbahagyom, mielott meg tobb hulyeseget irnek osszevissza.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Moha:kövezõ smiley: :morci: Hogy mondhacc ilyet?
Ott volt utána a magyarázat.
Egyébként tessék, használd ezt: ((()))  :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: RamizDe végignézni felesleges. :D Végig ugyanazok a poénok ismétlõdnek.
grrrrrrrrrrrrr!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Quote from: Feldingrrrrrrrrrrrrr!

Ezt valahogy borítékolhattam volna :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: RouninEzt valahogy borítékolhattam volna :haha:
jaja, már vártam én is. :haha:

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

via_mala

Quote from: KvikvegA vegen fraszt kaptam: basszus, Mustangot is kinyitjak??? Raadasul egy vasarnap delutani hangulatot idezo Chopin-etud alafestessel??? Na neeeee. :b+:
Aztan szerencsere a levezetoben kiderult, hogy tulelte. Azt a megkonnyebbulest... Huh...
Nézd meg ezen a posztert:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2359
Na ki van fölülrõl és alulról is a 4. helyen? És mi van a szemén? Úgyis Führer akart lenni...
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Ramiz

Quote from: Feldingrrrrrrrrrrrrr!
Na ugye! Még egy AD-fan, és õ sem tagadja, hogy minden poén ismétlõdik! Csak mérges, hogy valaki kimondta az igazságot! :lazza: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: via_malaNézd meg ezen a posztert:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2359
Na ki van fölülrõl és alulról is a 4. helyen? És mi van a szemén? Úgyis Führer akart lenni...
:lul: Woah, es folulrol a 3.! Kezdek vigasztalodni!
Hmmm. Ezt meg kell neznem... :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Tegnap este meg keztem a Bleach-t. most tartok a 5 résznél. tetszik benne az akcio/comedy. remélem jó lesz majd ez után is.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: White SeeDAz a pszichopata manust meg elégé megkedveltem. Én kevés negatív karaktert kedvelek, de ez amit õ csinált nagyon nagy volt. Úgy érezni rajta hogy igazi pszichopata õrûlt.
Amit most is mûvelt fergeteges volt. Oszkárt neki :jee:

:tezsvir: :tezsvir:
Mivel Kurz nem túl sokat szerepelt, a jó öreg Gates magasan a kedvenc TSR-szereplõm lett. :lazza:
Nekem se sok kedvenc negatív szereplõm van, de õ egyértelmûen bekerült közéjük.:lazza:
:tezsvir:

Alkyra

Quote from: KvikvegFullmetal Alchemist

Woah. Vegigneztem.
Tenyleg nagyon jo. Izgalmas egy darab. Annak ellenere, hogy 51 resz, nem ereztem hosszunak. Es annak ellenere elveztem, hogy amikor valakinek az avatarja volt a "villamlasok kozepette a foldbol kivarazsolunk egy dardat", akkor ugy voltam vele, hogy na neee, ilyet nem.
Jol epitettek fel a vilagot, es a karakterek donteseit is, mar amennyire egy ilyen 120 km/h-s megtekintesnel ezt meg lehet itelni. Talan egyszer jutott eszembe csak, hogy az adott karakter mashogy is csinalhatna a dolgokat. (Persze nem vagyok az a nagyon analizalgatos fajta...)
-> A vegen fraszt kaptam: basszus, Mustangot is kinyitjak??? Raadasul egy vasarnap delutani hangulatot idezo Chopin-etud alafestessel??? Na neeeee. :b+:
Aztan szerencsere a levezetoben kiderult, hogy tulelte. Azt a megkonnyebbulest... Huh...
<-
Erdekes, hogy nekem egy ido utan pl Hughes erdekesebb karakter volt, mint Ed vagy Al.:rolleyes:
-> A vegen persze orultem volna egy happy endnek, ket baty a kapu ugyanazon terfelen, egeszben, de hat azert ez tulzas lett volna egy animeben asszem... Az a csoda, hogy az apjukat nem tuntettek el csak ugy hipp-hopp.
Kerdeses meg, hogy Wrath-szal mi lesz. Hm.
De Mustangnak orultem, legalabb o maradjon meg...
Jah, a szoke izompacsirta meg kicsit idegesito volt... Azzal az egy szal hajtinccsel a fejen, anyam...:eeek:
<-
Najo, abbahagyom, mielott meg tobb hulyeseget irnek osszevissza.


A movie zárja le a filmet, az anim nem.
Egyenlõre még nincs normális verzió a movieból, de aki keress az talál.

Nimlot

VÉÉÉÉGEZTEM!!!
Naggyon kira ez a Full metal panic! Várható valamilyen folytatás? :)
"Being too kind is also... cruel!"

Darkstar

Quote from: NimlotVÉÉÉÉGEZTEM!!!
Naggyon kira ez a Full metal panic! Várható valamilyen folytatás? :)
Még nincs bejelentve, de szerintünk lesz. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

zolan43

Nincs semmi kötõdes a Battle Royale mangával. (sajnos)
4 oldalú harc folyik az iskolában 2 démon, 1 démonölõ és 1 mechával felszerelt ember között.
Nem mai darab -> az animációtol nem szabad sokat várni, a történet sem valami egetrengetõ... (szerintem a Words Worth-nek jobb a története, pedig az hentai...)

SaiyaGin

#4488
Samurai Champloo 7. rész
:bruhuhu:  
Ez az anime nem nekem való...:3x3:

Maron

Detective Conan 144

Ugyan ezt láttam már németül, de erdetiben jobb a Conan^^ És sajnos ez csak az ügy elsõ fele, és nagyon várom már a második felét is^^ Yukiko rulez =)

SaiyaGin

Quote from: MaronDetective Conan 144

Ugyan ezt láttam már németül, de erdetiben jobb a Conan^^ És sajnos ez csak az ügy elsõ fele, és nagyon várom már a második felét is^^ Yukiko rulez =)

Ez a Yusaku ellopott kéziratáról szóló rész? ;)

Maron

Quote from: SaiyaGinEz a Yusaku ellopott kéziratáról szóló rész? ;)

Aha :) A NazoNoKami szépen belehúzott a feliratozásba, már készül az 5. movie is.

Ready2

most nezem a legend of basarat es idaig (6. resz) nagyon tetszik. a karakter dizajnon meglatszik mar, hogy nem mai darab, de a tortenet nekem nagyon bejon. vegre megint egy olyan anime, aminek fogalmam sincs mi lesz a vege :)

Ramiz

Quote from: SaiyaGinSamurai Champloo 7. rész
:bruhuhu:  
Ez az anime nem nekem való...:3x3:
Mi vele a baj?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

death_scythe

Quote from: NecridTegnap este meg keztem a Bleach-t. most tartok a 5 résznél. tetszik benne az akcio/comedy. remélem jó lesz majd ez után is.

Üdv a klubban remek választás volt. Nem is értem azokat akik nem nézik. A következö részekrõl csak annyit hogy még olyanabbak lesznek mint az eddigiek bár talán a comedy mennyisége egy kicsit vissza fog esni, de nem drasztikusan(legalábbis ez az én meglátásom). Jó nagy a lemaradásod mert most éppen az 55-ik rész jött ki(én még csak 52-53-nál tarok mivel kedvenc fansubber csapatom(Lunar) kicsit lassan dolgozik mostanában:bruhuhu: ).

Ui.: Jelenleg épp Madlax-es korszakomat élem mint az aláírásomból kiderül.Állati ez a csaj, egy ilyen barátnõ kéne nekem :D.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Kuroi Tenshi

Quote from: Ready2olyan anime, aminek fogalmam sincs mi lesz a vege :)
Én is bírom az olyanokat! :jee:

Ramiz

Quote from: death_scytheÜdv a klubban remek választás volt. Nem is értem azokat, akik nem nézik.
Majd, majd... hosszú a lista... :)
Mangában ajánlották, mert hogy az sehol sem idõhúzós és több benne a humor (nekem mindkettõ fontos szempont), neked is ez a meglátásod? Vagy csak animét nézted eddig?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Quote from: RamizMi vele a baj?

A 7. eddig a 3. olyan rész, amiben olyan szereplőt öltek meg a végén, aki beismerte hogy tévedett, és visszatért a világos oldalra.
Nem tudom, hogy említettem-e már, de a vidámabb animéket kedvelem. ;)

Necrid^

#4498
Quote from: death_scytheJó nagy a lemaradásod mert most éppen az 55-ik rész jött ki
Nem olyan nagy az.nem ismersz engem :). most járok a 40 résznél ;)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: MaronDetective Conan 144

Ugyan ezt láttam már németül, de erdetiben jobb a Conan^^ És sajnos ez csak az ügy első fele, és nagyon várom már a második felét is^^ Yukiko rulez =)
Honnan tőltőtted meilyk fansub?

Edit: ja ott irod.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!