Kétszintű érettségi

Started by Ramiz, 2004-05-18, 19:49:26

Previous topic - Next topic

Nakedape

100 hoz grat, visszaolvasva  egyelőre nem látok  durvát.

inkább az ütött, hogy mindenki könnyűnek mondta, és ehhez képest, meg hogy 20-30 % már megvan, attól is elszoktam
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

 :merci:
Quote from: Zsoltika88Csepel on 2009-05-06, 19:14:09
Egyébként elég nagy hátránnyal indultunk a matek érettségin, de ez ilyenkor már senkit nem hat meg. ^-^ Az osztályomnak nem egy matektanárja volt. Az új tanárok előlről kezdték a 9. osztályos anyagot. Ráadásul a 11.-es tanárral nagyon rossz viszonyban voltunk, szintén sehova nem haladtak a dolgok. (Én 11.-ben kerültem be. Előtte szakmáztam, 2 tanéven át nem tanultam matekot.) Most ő mégis maradt. A viszony jobb lett, de nem sikerült a 12.-es anyag végére jutni.
Nekem pl. nem rémlik, hogy valószínűségszámításról tanultunk volna.

Mondjuk emiatt lehet az, hogy nagyon nehéznek éreztem. :D

.Attila

Quote from: Nakedape on 2009-05-19, 11:54:29
100 hoz grat, visszaolvasva  egyelőre nem látok  durvát.

Nézd meg Zsoltika postjai közül az utolsó hármat.

Nakedape

ohh ezen átsiklottam, nos ez valóban  handicap. szóval persze az a lényeg , h megvan.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Picsába! Emelt kémia szóbelim 93% kellett volna legyen, hogy összesítve 90% legyen az eredmény. 92% lett. :facepalm:

Nakedape

Quote from: Én on 2009-06-15, 17:15:25
Picsába! Emelt kémia szóbelim 93% kellett volna legyen, hogy összesítve 90% legyen az eredmény. 92% lett. :facepalm:
azér ehhez is grats nem?

van még hátra bármi is?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

#576
Igen, még hátra van töri, magyar, angol. Sajnos ezeket olyan szinten leszarom, hogy még csak pár töri tétet lapoztam át, pedig cirka 3 napom van hátra (nekünk szerdán van évzáró, utána kezdődik).
De pontszerző tárgyak már nincsenek. :)

Cloud

Quote from: Én on 2009-06-15, 17:27:55
Igen, még hátra van töri, magyar, angol. Sajnos ezeket olyan szinten leszarom, hogy még csak pár töri tétet lapoztam át, pedig cirka 3 napom van hátra (nekünk szerdán van évzáró, utána kezdődik).
De pontszerző tárgyak már nincsenek. :)
Töri, magyar szívás, angol nekem nem volt nehéz. :D

Bnőm hál Istennek már végzett. Nagyon  durva. Zefirelli: Romeó és Júlia tételt húzta, én meg anno a R&J könyvből vizsgáztam.  :eek:

(Az övé persze sokkal jobban sikerült mint enyém. Mondjuk nem volt nehéz, mert soha nem olvastam könyvet, a felkészülési idő alatt olvastam át nagyon gyorsan. :D )


Én:

Sok sikert előre is.  :tezsvir:

Makos

Bnőm most csütörtökön szóbelizik ha minden igaz. Bár lehet hogy csak pénteken vagy szombaton. De csütörtökben reménykedek, mert már hetek óta nagyon ideges. xD


Én: Sok szerencsét!

Én

Én pénteken megyek, köszi nektek :)
A töri meg az angol elég könnyű, a nyelvtan is, az irodalomtól fosok (nincsenek tételeim, és az órák 90%-án aludtam... :zomg: tankönyvből próbálok majd valamit)

Én

Kérdés: A "felvételi azonosítót" hol lehet megtudni?

Zsiga

Ha az amire gondolok, akkor annak a levélnek a fejlécéből amin visszaigazolták a jelentkezési lapjaidat még kora tavasszal.

Én

Köszi :) Na, azt meg kéne keresni.

Darkstar

Kicsit megbökdösve ezt a topikot aki idén felvételizett/váltott, annak hogy ment? Én szeptembertől megyek BCE Alk. közgazdaságtanra. \o/
Mondjuk ezt az IMP dolgot még nézegetnem kell, mert nem vagyok egésszen biztos benne, hogy azt akarnám-e.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Az IMP csak a nagyon elvetemült matekbuziknak való :p
Plusz 2-3 tárgy, más szemináriumok, de nem leszel vele
sokkal előrébb.

Darkstar

Nekem is ezt jött át, ezért írtam, hogy nem vagyok biztos benne :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Nyomja valaki idén? :D Olyan jó nézni az aktuális korú ismerőseimet ahogy paráznak :D

NLZ

Quote from: Én on 2012-05-06, 20:49:01
Nyomja valaki idén? :D Olyan jó nézni az aktuális korú ismerőseimet ahogy paráznak :D
Jól teszik, szokják csak a terhelést. :)
[reserved]

szpeter

Csak németből, nem igazán izgulok, a próbaérettségi 88%-os siker, tanulásra fordított idő: zéró. Valami előrehozottat kellett volna még idén leraknom, máris előrébb lennék. Néhány velem egykorú meg már újra nekiindul pár tantárgynak a felvételi pontok miatt. Hülye érzés, és nem, egyszer sem buktam.

Darkstar

Ugyan meg nem néztem meg az összes feladatot, de ez az emelt matek tényleg nehéz? Nem tűnik annak.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Quote from: Darkstar on 2013-05-16, 15:31:28
Ugyan meg nem néztem meg az összes feladatot, de ez az emelt matek tényleg nehéz? Nem tűnik annak.
Én végignéztem, és én se értettem a nagy felháborodást :)

EDIT: ja mondjuk a trapézos az valóban olyan, hogy pofonegyszerű a megoldás elve, de kicsit melós lehet numerikusan tényleg végigszámolni.