SporTopic

Started by Exo, 2004-05-24, 17:57:45

Previous topic - Next topic

Exo

#150
Quote from: DamnatusOlimpiáról
Belefáradtam a doppingos ügyben, nagy csalódás ez számomra, ha igaz, ha nem. Azt hiszem, az olimpiai eszme is nagy csorbát szenvedett, és az a lelkesedés, feltuningolt állapot, amivel leültem a tv elé, akár versenyzett magyar, akár nem, elmúlt.
Azért a magyarokat továbbra is nézem, de az olimpiára már nem "emelkedett" hanem keserû érzéssel gondolok vissza.
Az érmeseknek grat (hacsak el nem veszik  :uzi: )
A résztvevõknek akik pedig kiestek, köszönjük!

Ááá, ez egyszerûen felháborító már, amit mûvelnek!
Kár a szót fecsérelni rájuk...és Annus Adriánnak van igaza...abbahagyja, mert ezt a herce-hurcát nem kívánja többször átélni...az emberi méltóság többet ér, még az aranyéremnér is!
Én igazat adok neki!

A NOB + be******ja!!! :ejj: :fuk-u:

(de most tényleg...ezekután melyik magyar sportolótehetségnek lesz kedve feltenni az életét egy olyan munkára, aminek egy világ~ vagy olimpiaibajnoki cím elérése a végcélja?....ezt fogja mondogatni magában: "...minek hajtsak, ha én leszek a legjobb az gyanús nekik, és elveszik az aranyamat..." :ejj: )

Az ilyen cselekvésekkel, ehhez hasonló mondatokat nevelnek az utánpótlásba...aztán meg csodálkoznak, hogy hanyatlik a sport :ejj:

Stairan

Exo-nak teljesen igaza van!!
Elvették Fazekas aranyát, kizárták a súlyemelõ Kovács Zoltánt,  az ezüstérmes Gyurkovics Ferenc pedig anabolikus szteroidok használata miatt bukott meg a doppingvizsgálaton, ezért õt is megfosztották az érmétõl, és most még Annus Adriántól is el akarják venni az érmét, mert nem volt hajlandó a WADA(Nemzetközi Doppingellenes Szövetség) kérésének eleget téve újabb doppingtesztnek alávetni magát.Elvileg azért kéne neki, mert Fazekas csapattársaként õ is gyanúba kerûlt.Na de milyen gyanú??Fazekas nem doppingolt, csak nem volt megfelelõ a mennyiség, akkor most minek Annus Adriánnak mégyegyszer az ellenõrzés??!!

Foci:
Az UEFA kupában ezek lehetnek a magyarok ellenfelei:
FTC: Feyenoord (Babos Gábor együttese), Schalke 04, Basel, Millwall, Maccabi Haifa
Újpest: VfB Stuttgart (Szabics Imre együttese), Udinese, Bilbao, Levszki Szofia, Heerenveen

Karma XXL

#152
Nekem inkább azt mesélje el valaki, miért kell doppingolni. Kevés az aranyunk, nagyon kevés, ezek az IQbarbárok meg még ezeket is elbarmolják...

Exo

#153
Quote from: StairanFoci:
Az UEFA kupában ezek lehetnek a magyarok ellenfelei:
FTC: Feyenoord (Babos Gábor együttese), Schalke 04, Basel, Millwall, Maccabi Haifa
Újpest: VfB Stuttgart (Szabics Imre együttese), Udinese, Bilbao, Levszki Szofia, Heerenveen

Én már nem is beszélek az olimpiáról...úgyis csak felnyomnám vele magamat idegileg...:ejj:

Foci:

Tegnapi 11-es párbaj...hát az valami iszonyat volt...miért jáccunk 11-esekre, ha nincs x db olyan ember, aki 100-ból 99-szer belövi???...szóval ezt megint eltaktikázták :rolleyes:

UEFA-kupa:

FTC - Millwall (angol x-ed osztály) :D...itt van esély
Újpest - Stuttgart...itt nincs (de legalább egy szerencsés magyar lesz) :D

A magyar férfi kézilabda válogatott sajnos 33-31 arányú vereséget szenvedett el a Horvát csapat ellen...így a 3. helyért küzdhet tovább!...elkeseredni nem szabad, a fiúk így is nagyot alkottak (és nem szabad elfelejteni, hogy a Horvát csapat a világbajnoki cím védõje).

Kívánok minden magyar olimpikonnak vizeletben gazdag napot! :ejj:

Stairan

Quote from: ExoFoci:

Tegnapi 11-es párbaj...hát az valami iszonyat volt...miért jáccunk 11-esekre, ha nincs x db olyan ember, aki 100-ból 99-szer belövi???...szóval ezt megint eltaktikázták :rolleyes:

UEFA-kupa:

FTC - Millwall (angol x-ed osztály) :D...itt van esély
Újpest - Stuttgart...itt nincs (de legalább egy szerencsés magyar lesz) :D

A 11-esekhez:
Bognár György a Budapest Honvéd vezetõedzõje azt mondta, hogy az elsõ 6 embert, direkt a legjobb rugókból állítótta össze, mert gyakorolták is a 11-eseket!Hát sajnos nem jött össze..Drobnjak nem is futott neki a lõvésnek..
Az UEFA-kupában a Fradinak szerintem minden esélye megvan, de én az Újpestet sem írnám le, két éve a Fradi is nagyon megszorongatta a Stuttgartot!Szóval szerintem az Újpestnek is van esélye!!

HAJRÁ MAGYAROK!!

Exo

Quote from: StairanA 11-esekhez:
Bognár György a Budapest Honvéd vezetõedzõje azt mondta, hogy az elsõ 6 embert, direkt a legjobb rugókból állítótta össze, mert gyakorolták is a 11-eseket!Hát sajnos nem jött össze..Drobnjak nem is futott neki a lõvésnek..
Az UEFA-kupában a Fradinak szerintem minden esélye megvan, de én az Újpestet sem írnám le, két éve a Fradi is nagyon megszorongatta a Stuttgartot!Szóval szerintem az Újpestnek is van esélye!!

HAJRÁ MAGYAROK!!

Legyen úgy, ahogy mondod...én tuti drukkolni fogok nekik! :)
Hajrá Magyarok!

Damnatus

Hali!

gratula a mai éremszerzõknek, remélem meg is tarthatják az érmet.
És sok sikert a holnapiaknak!

Lacos

Quote from: StairanNa igazam volt Husztival kapcsolatban, már akarja is vinni a West Bromwich Albion Gera Zoltán csapata.Másfél millió forintot szánna rá ugyanúgy mint Gerára.

Ez király, ezt még nem is hallottam :) Nocsak, lesz pénz a Fradiban :)
(viszont a másfél millió ft tuti elírás, az vagy másfél millió font, vagy másfél milliárd ft)

Stairan

Quote from: LacosEz király, ezt még nem is hallottam :) Nocsak, lesz pénz a Fradiban :)
(viszont a másfél millió ft tuti elírás, az vagy másfél millió font, vagy másfél milliárd ft)
Jaj, tényleg az font, úgy látszik elírtam..
Épp most lett vége:
Ferencváros-MTK 2-1
Gólok: Vagner, Rósa ill. Füzi
Többi eredmény:
Pápa-Kaposvár 4-1
ZTE-Gyõr 2-0
Pécs-Diósgyõr 2-1
DVSC-Videoton 3-0
Sopron-Vasas 1-1
Majd késõbb:
Újpest-Nyíregyháza 18.00
Honvéd-Békéscsaba 20.00

Exo

OLIMPIAI BAJNOK A VIZILABDACSAPAT!!! :jee: :cool: :kiraly: :appl:
GRAT!!! SZÉP VOLT FIÚK!!!

Hun 8 - 7 Jug (Szerbia-Montenegró)

Cobra

Nézte esetleg ma valaki a Forma-1-et? Megint tiszta roncsderbi volt :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Stairan

Quote from: CobraNézte esetleg ma valaki a Forma-1-et? Megint tiszta roncsderbi volt :D
Én néztem, tényleg elég sokan kiestek, ha Zsolti nem esik ki talán még õ is pontot szerezhetett volna!De most a hétvégén Baumgartner Zsolt szerintem nagyon jól ment, a futamon verte a Jordaneket!
Ja és Schumi megszerezte a 7-edik vb címét! :)
Egyébként a futamot ezúttal nem Schumi, hanem Raikkonnen nyerte, második Schumacher, harmadik Barrichello.

Kalibur

Quote from: StairanÉn néztem, tényleg elég sokan kiestek, ha Zsolti nem esik ki talán még õ is pontot szerezhetett volna!De most a hétvégén Baumgartner Zsolt szerintem nagyon jól ment, a futamon verte a Jordaneket!
Ja és Schumi megszerezte a 7-edik vb címét! :)
Egyébként a futamot ezúttal nem Schumi, hanem Raikkonnen nyerte, második Schumacher, harmadik Barrichello.
Hát igen... Zsoltikáért ezúttal tényleg kár volt :(...
Az meg hogy nem Schumi nyert...? Végre! Eskü, én fan létemre Raikkonennek szurkoltam... eleget nyert már a Miska. (azért éljen a hetedik vb cím! Na ezt csinálja valaki utánna! )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Exo

Bumm...Kaptunk egy 3-ast a horvátoktól! :(

Stairan

Quote from: ExoBumm...Kaptunk egy 3-ast a horvátoktól! :(
Hát sajnos, pedig már majdnem az egész ország elhitte, hogy megverhetjük a horvátokat.
Amúgy én szerintem nem kellett volna kiállítania Husztit már a 13.percben, ez kicsit túlzás volt!:ejj:
Na mindegy, most már kár ezen rágodni, nemsokára jön Izland, õket meg kell verni, és akkor még nincs semmi veszve!

Damnatus

Hali!

Ez van, de hát ennyit tudtunk!

Stairan

Magyarország-Izland 3-2 (0-1)
Gólok: Gera (62.), Torghelle (75.), Szabics (80.) ill. Gudjohnsen (39.), Sigurdsson (78.)
Szép volt fiúk!! :hopp: Sikerült fordítani 0-1-ról, majd újra egyenlítettek az Izlandiak, de újra felállt a magyar csapat, és megynerte a mérkõzést!! :)

Damnatus

Hali!

Én csak 1-1-ig láttam, de örülök, hogy nyertünk. Megküzdöttünk érte!


Damnatus

Hali!

Hol is korcsolyázik a hölgy?

.Attila

Quote from: DamnatusHali!

Hol is korcsolyázik a hölgy?
:D:D:D

Baldy

Na kicsit felfrissitem ezt a témát, mert nagyon poros lett, ahogy elnézem :)
Ime itt az újév, és máris egy nagyon jó sporteseménnyel indit Magyarország: Jégkorongparádé Székesfehérváron a Kontinentális Kupa keretében :) Az NHL-ben sajnálatos módon még mindig folyó bérviták miatt sok jó játékos került Európába, és ezáltal élõben, vagy a TV-n keresztül élvezhetjük többek között Datsjuk, Affinogenov, és Havlat sziporkázó játékát. Ezért nagyon ajánlom a mai, és a következõ 2 napot azoknak, akik szeretik a jégkorongot, vagy csak megismerkednének vele. Jó meccsek elébe nézünk emberek! :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Damnatus

Hali!

És a teremfoci is ma kezdõdik!

Baldy

Sajnálatos hír, hogy ugyan a mi csapatunk esélytelenként indult a Dinamo Moszkva csapata ellen, de ezt a szempontot is figyelembe véve is durván kikapott: Dinamo Moszkva - Alba Volán 8:0...
Az elsõ harmadot még szépen kivédekezték a magyar srácok, de a szerencse és a tapasztalat most is közbeszólt, igy a második illetve a hamardik harmadban is az oroszok oldalán volt, így 4-4 gólt besöpörtke mindkét harmadban...
Reméljük ma jobban fognak játszani a mieink, bár tény, mai ellenfelünk ellen sincs több esélyünk, mint az oroszok ellen... :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

Annak ellenére, hogy nem nagy eséllyel indultunk el a mai meccsen, a fiaink remekül kitartottak most, és szoros meccsen, mindöszze 2:1-re kaptunk ki a szlovák Zvolen csapatától. Holnap kerül sor a Kontinentális kupa utolsó körére, ahol elõször az Alba Volán fog játszani az olasz Milano Vipers-szel 17 órakor, ahol eldõl, hogy ki lesz a kupa harmadik helyezettje (hajrá magyarok! :)). Majd utána 20:30-kor kerül sor az orosz-szlovák meccsre, ami szintén izgalmasnak igérkezik, és ahol eldõl, ki is lesz az idei kupagyõztes. A magyarok meccsét a Sport1 élõben közvetíti.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

Hát kicsit megkésve bár, de akkor is megirom a végsõ eredményét a Kontinentális Kupának :)
Tehát az örömhír: Elvertük az olaszokat 2:1-re! Gratulálok fiuk, szép teljesitmény volt! :)
És ugyanekkora meglepetés az a hir, hogy a Zvolan csapata, mely a magyarokat mindössze 2-1 tudta legyõzni, legyõzte a Dinamo Moszkvát szintén 2:1-re, és ezzel megnyerték a Kontinentális Kupát.
Emlékeztetõül: a Moszkva 8:0-ra gyõzte le az Alba Volánt... a szemetek :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Fazék

SporTopic... RISE!

Tudtok ajánlani jó paintball helyet? Jó terep/objektumok, normális ár, Budapest és környéke elõre meghatározott specifikációkkal? Köszi.

Baldy

Na akkor felélesztésképpen:
Division A icehockey world cup :)
Hajrá Kanada! :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Damnatus

Hali!

Én is Kanadának szurkolok!

Baldy

Quote from: DamnatusHali!

Én is Kanadának szurkolok!

Nagyon helyes :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.