Main Menu

Bittorrent

Started by Shadowolf, 2004-05-27, 23:31:08

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-08-17, 14:54:59másrészt az ISP-k csak bírósági végzésre kötelesek bármilyen információt kiadni, még a rendőrségnek/ügyészségnek is, nemhogy egy szaros kis filmforgalmazónak.
Ahogy elnézem ott is. Ugy látszik megszerezték azt a végzést. Hiába, Szingapúr... rosszabb, mint Banada :D
Szerencsére ez a veszély itt nem fenyeget :)


TneX

Sziasztok!

Tudom pofátlanság első postként, de a segítségeteket szeretném kérni, mert már nem tudom ki máshoz fordulhatnék. A Mobile Suit Gundam SEED Destiny -nek azt a verzióját keresem amely dual-audio, tehát van rajta angol hang is a japán mellett. Ha jól tudom az egyetlen ilyen az [AHQ] verzió, (mint amilyenben a sima SEED is megtalálható az ftp-n)
de sajnos nem találok olyan torrentet, amelyről megfelelő sebességgel tudnám tölteni (értsd: nem 2-3kb/sec).
Hogyha bárki tudna nekem mondani egy normális sebességűt, nagyon hálás lennék érte.

u.i. hogyha nem a megfelelő topicba postoltam volna, elnézést!

Zsiga

Quote from: TneX on 2007-08-30, 00:01:19
Sziasztok!

Tudom pofátlanság első postként, de a segítségeteket szeretném kérni, mert már nem tudom ki máshoz fordulhatnék. A Mobile Suit Gundam SEED Destiny -nek azt a verzióját keresem amely dual-audio, tehát van rajta angol hang is a japán mellett. Ha jól tudom az egyetlen ilyen az [AHQ] verzió, (mint amilyenben a sima SEED is megtalálható az ftp-n)
de sajnos nem találok olyan torrentet, amelyről megfelelő sebességgel tudnám tölteni (értsd: nem 2-3kb/sec).
Hogyha bárki tudna nekem mondani egy normális sebességűt, nagyon hálás lennék érte.

u.i. hogyha nem a megfelelő topicba postoltam volna, elnézést!
Az AHQ trackeréről (majin2007.com) gyönyörűen jön, 100k+.

Kayama

Megoldható, hogy egy elkezdett torrentet átviszek egy másik gépre és ott folytatom? Vagy újra kell kezdenem elölről?

Kuroi Tenshi

Meg, de nem könnyen.
A fáljt átmásolod, a .t0rr3nt fájlt is átrakod és megnyitod, megadod neki
letöltés helyeként azt, ahová a fájlt másoltad, aztán egy Force recheck,
rehash, stb.

Kayama


Ramiz

Jó hír: a T. Harvester újra keres a btjunkie-n.
Rossz hír: a bushtorrents szerintem átment fizetős letöltőhely-reklámba avagy vírusterjesztő oldalba. Nagyon gyanúsan reagál a keresésekre. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Nekem eddig is keresett. És 0.7b-nél továbbra sincs újabb verzió. Bushtorrent meg lehet, hogy időközben változott és az engine nem jó hozzá, ugyanez van a torrentboxnál is.

A tökéletesség unalmas.

Cloud

#1208
Huh.Lenne egy kérdésem.Lehet hogy a világ legnagyobb baromságát kérdezem, de egyenlőre nem nagyon vagyok belemerülve a torrentezés világába...
[spoiler]Kölcsönkaptam egyik barátom Bitgate accountját.(ő már csak nagyon ritkán használja, és azt mondta hogy használjam egészséggel)
Az a gondom vele, hogy elég rossz az aránya.(Arány: 0.373  Feltöltött: 19.78 GB  Letöltött: 53.06 GB  2008. március 13. 23:17:05)Mivel most nincs netem(Kölcsönveszem valamelyik szomszédtól wifi-s laptopommal :blush: Izé.)sajna én most nem tudok mit csinálni hogy növeljem az arányt. Ha meg elkezdek tölteni akkor leesik nagyon az arány és kidobnak.(haver meg olyan cuccokat szedet le ami másoknak nem nagyon kell, így nem megy nála most a feltöltés)
Na a kérdésem az lenne hogy milyen lehetőségeim vannak arra hogy ha nem is sokkal de növeljem a feltöltésem vagy az arányom.(Még 1x bocs ha nagy baromságot kérdeztem)[/spoiler]
És sorry ha itt ilyet nem kérdezhetek..

Én

#1209
Ott nincs olyan funkció hogy meghívót beváltasz arányért? Ha nincs, akkor csak azt tudom javasolni, kérj meg egy haverodat, hogy töltsön fel vele, nem hiszem, hogy van más út.
ED: nem olvastam el rendesen a postod, bocs. :D Akkor nem tudom...

Selmo

Ha van ingyentorrent, akkor azt szeded és seedeled éjjel-nappal. A szexfilmek mindig kapósak. Más lehetőség csak a szerveres feltöltés.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

#1211
720p HD rip-eket honnan szoktatok szedni? csak mert megnézném a karib tenger kalózai 3. részét, (bár már gőzöm sincs mi volt a másodikban, de mindegy,) és ez tipikusan az a látványfilm, ami egy vacak 900 MB-os rip-ben a maga 2 óra 48 perces futási idejével nem biztos, hogy élvezhető szinten van tömörítve... :)

szerk: ennyire senki sem szed HD filmeket?? jobban jártam volna, ha Zsigának küldök egy pm-et? :haha:

szerk2: lehetséges, hogy szept 15 óta nem frissítették openmedia-n az ipfilter.dat-ot? lekapható vhonnan egy frissebb változat?

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-03-15, 02:29:49
720p HD rip-eket honnan szoktatok szedni? csak mert megnézném a karib tenger kalózai 3. részét, (bár már gőzöm sincs mi volt a másodikban, de mindegy,) és ez tipikusan az a látványfilm, ami egy vacak 900 MB-os rip-ben a maga 2 óra 48 perces futási idejével nem biztos, hogy élvezhető szinten van tömörítve... :)

szerk: ennyire senki sem szed HD filmeket?? jobban jártam volna, ha Zsigának küldök egy pm-et? :haha:

szerk2: lehetséges, hogy szept 15 óta nem frissítették openmedia-n az ipfilter.dat-ot? lekapható vhonnan egy frissebb változat?
Megvan mindhárom rész 720p-ben, dobj meg pár üres DVD-vel és kiírom. :D
Egyébként google vagy privát tracker.

Lt. Simoan Blarke

hülyének fogtok nézni (jó engem mikor nem  :gyagya: :D), de Hevesi Tamásra valami torrentet tud valaki? :D kerestem ison demonoidon meg valami beépített torrentkeresővel, de nullresult... úgy egész konkrétan az ezt egy életen át kell játszani kéne tőle, de akkormár teljes albumot/discogot szednék me nem szeretem a standalone számokat  :smile: szal, ötlet?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

http://torrentkereso.hu/ - itt kiad ilyeneket, hogy Magyar slágerek 1962-1995 és egyéb, az az egy szám pont benne is van asszem pont ebben, teljes albumot nem találok :frown:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Én on 2008-03-15, 20:40:54
http://torrentkereso.hu/ - itt kiad ilyeneket, hogy Magyar slágerek 1962-1995 és egyéb, az az egy szám pont benne is van asszem pont ebben, teljes albumot nem találok :frown:
mindegyik result regelős... ráadásul a bitlord banned, az Örökslágerek vagy mi meg meghívásos. (nem véletlenül nem használok utorrentet, valamiért nálam eszméletlenül lassan tölt, kábé harmad-negyedakkora sebességgel, mint a bitlord... szóval nem, nem váltok át mikrotorrentre, bármennyire is tetszenek az egyéb ficsörjei :S)  :oops: :uzi:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

BitLordot használtam először én is, de valami gáz volt a visszajelzésével a trackernek (vagy valami ilyesmi) ezért folyton szétszakadt. mütorrent nálam jó, egyszerű és nagyszerű. :szemuveges:

Cobra

Magyar zenéket és szoftvereket szinte esélytelen free torrentről/ddl-ről leszedni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

karatedog

Quote from: Cobra on 2008-03-16, 00:31:36
Magyar zenéket és szoftvereket szinte esélytelen free torrentről/ddl-ről leszedni.
Melyik az a magyar zene amit érdemes letölteni? A legtöbbért annyit sem adnék, mint a letöltésre fordított áram értéke...  :eek:

Kuroi Tenshi

Nana, azért még vannak jó "klasszikusok" - pl. Bikini ;)

Alkyra

#1220
Valaki kölcsön tudna adni egy Black Cat-es accountot? Vissza is töltöm rendesen a stuffokat s jó a netem is.(300k le,  100k fel)
12 gigát szeretnék leszedni(Xenosaga két részét).

PM rám, ha tudna valaki  segíteni...


edit: S ha adnék egy bithumen meghívót cserébe?XD

Seth

#1221
Quote from: Alkyra on 2008-05-06, 08:59:07
Valaki kölcsön tudna adni egy Black Cat-es accountot? Vissza is töltöm rendesen a stuffokat s jó a netem is.(300k le,  100k fel)
12 gigát szeretnék leszedni(Xenosaga két részét).

PM rám, ha tudna valaki  segíteni...


edit: S ha adnék egy bithumen meghívót cserébe?XD

Elpostázom neked mindkettőt ha még kell. 1. rész 3 dvd verzióban van meg, nem a dvd9-es, nem rég vittem végig,semmi gond vele, szintén blackcats-ről lett szedve. Meghívóm nincs még sajna,meg egyelőre nem is osztanak egy darabig. PM vagy msn, bgabor@kabelszat2002.hu
Ja a 3 is megvan , ráadásul undub verziós ^^

Próféta


Manitu

Quote from: Zsiga on 2008-06-09, 14:12:58
Torrent-tiltás ellen pedig érdemes kipróbálni a legújabb µtorrent beta verziót, tud valami olyan titkosítást amit még a netszolgáltatók se tudnak szűrni itthon. (UPC-nél van asszem korlátozva a torrent-forgalom, ezzel viszont több ismerősöm szerint is megy.)
Na, ezt megtesztelem, kíváncsi leszek mit szól hozzá UPC... nem mintha annyit töltögetnék, hogy zavarna a korlátozás :D
Nagyobbra vették egyébként benne a fontokat? Olyan furcsának tűnik a GUI, pedig semmi változást nem látok a tracker fülön kívül, mégis olyan... más ???


SaiyaGin

Mostanság melyik torrentklienst tartja a legjobbnak a tisztelt társaság?

Cobra

uTorrent vagy Azureus, mással nem igazán érdemes foglalkozni. Azureus egyetlen előnye a sok plugin, egyébként nagyobb az erőforrásigénye, mint a uTorrentnek.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2008-07-04, 18:47:03
uTorrent vagy Azureus, mással nem igazán érdemes foglalkozni. Azureus egyetlen előnye a sok plugin, egyébként nagyobb az erőforrásigénye, mint a uTorrentnek.

Eddig is uTorrentet használtam, akkor ezután is azt fogok.  :merci:

Alkyra

Quote from: SaiyaGin on 2008-07-04, 19:36:31
Quote from: Cobra on 2008-07-04, 18:47:03
uTorrent vagy Azureus, mással nem igazán érdemes foglalkozni. Azureus egyetlen előnye a sok plugin, egyébként nagyobb az erőforrásigénye, mint a uTorrentnek.

Eddig is uTorrentet használtam, akkor ezután is azt fogok.  :merci:

:tezsvir: Kicsi, működik, nem terheli a gépet s mindenhol elfogadott. Kell ennél jobb?

Cloud

Nos. Munkám miatt laptop mellé beszerváltam egy mobil netet. Körbenéztem piacon, és úgy döntöttem a vodásat választom. (lévén korlátlan)
Mint kiderült csak addig korlátlan míg nem torrentezek vele. Illetve semilyen fájlcserélőt nem használhatok. Ha mégis megteszem akkor a fix havidíj mellé kell még fizetnem egy csomó pénzt. Minden más töltés mehet(ftp, web) A kérdésem az lenne hogy nem lehet ezt valahogy kijátszani hogy torrentezni is tudjak úgy hogy a szolgáltató ne vegye észre... 

Selmo

Deluge klienst szokták mondani, az használ valami egyedi titkosítást, legalábbis UPC szűrését kijátsza.

A tökéletesség unalmas.