Main Menu

Metal Gear Saga

Started by DarkstaAaR^.^, 2004-06-22, 22:54:32

Previous topic - Next topic

DarkstaAaR^.^

Ez(ek) is egy remek (japán) játék(ok). Csodálkoztam, hogy nincs is róla topic  :)
Mellesleg én most a Metal Gear Solid 2-t próbálom PC-re megszerezni...


Which character are you test by Naruto - Kun.com

Itachi

Quote from: DarkstaAaR^.^Ez(ek) is egy remek (japán) játék(ok). Csodálkoztam, hogy nincs is róla topic  :)
Mellesleg én most a Metal Gear Solid 2-t próbálom PC-re megszerezni...
Hmm...Én anno a MGS t 17 szer vittem végig normal fokozaton.Imádtam.A MGS 2 meg nem teccet mivel a főhős ,egy hímringyó volt, ráadásul még beleraktak egy egy bisex vámpírt is. Nekem a 2 csalódás volt. :beken:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: ItachiHmm...Én anno a MGS t 17 szer vittem végig normal fokozaton.Imádtam.A MGS 2 meg nem teccet mivel a főhős ,egy hímringyó volt, ráadásul még beleraktak egy egy bisex vámpírt is. Nekem a 2 csalódás volt. :beken:  :zen:

Arról nem is beszélve, hogy a PC-n élvezhetetlen a rohadt gombkiosztás miatt. :ejj: Majd nyáron megpróbálom gamepad-el. :rolleyes:

.Attila

Jön a 3. rész. Itt már öltözködni fog a drága, meg sminkeli magát :D
A tereptől függően amilyen ruhát felvesz, és amilyen az arcfestése, olyan %-ban tud elrejtőzködni. A bökkenő számomra csak az, hogy ez a terepen fog állandóan átöltözni, meg arcot mosni azt újrafesteni? Ráadásul mindezt egy pillanat alatt? Mert a bemutató videoban így volt.

Stairan

Ami a bemutatóban szerepelt lehet, hogy nem is lesz benne a játékban.Kojima mester eljátszotta ezt anno az MGS2-nél is!Sõt, ha jól tudom nem is Snake lesz a fõszereplõ, hiszem a 70-es években játszódik, amikor még Snake meg sem szûletett, vagy még kicsi!Valószínûleg Big Boss lesz a fõszereplõ!
Nincs meg valakinek a MGS2 pc-re véletlenûl?

Shadowolf

Quote from: StairanNincs meg valakinek a MGS2 pc-re véletlenûl?

Szted honnan tudom hogy mennyire kegyetlen a PC-n az irányitás? :p

Stairan

Jah, azt hittem, hogy már nincs meg.Akkor szerinted nem éri meg megszerezni?

Shadowolf

Quote from: StairanJah, azt hittem, hogy már nincs meg.Akkor szerinted nem éri meg megszerezni?

Nemtom mivel kb 5 percig hülyültem az irányitással és aztán hagytam a fenébe az egészet. :rolleyes: Amugy meg ha eljuttatsz hozzám egy irható dvd-t valahogy akkor lemásolhatom neked. (enyim se eredeti :D) Feltételezve persze hogy sikerül a több tucat cd-m közül elökaparni. ^^"

Stairan

Köszi az jó lenne! :) De hogyan tudnám a dvd eljuttatni?Posta?

Shadowolf

Quote from: StairanKöszi az jó lenne! :) De hogyan tudnám a dvd eljuttatni?Posta?

Ha pesti vagy, vagy van pesti ismerösöd akkor a szombati meetet javaslom. ;)

Stairan

Pest közelében lakom, de hol van ez a meet?

Shadowolf

Quote from: StairanPest közelében lakom, de hol van ez a meet?

MAU meet. Benne van a kalendáriumban de azért elmondom: minden szombat (ünnepek kivételével) 14:00-19:00 oktogoni Burger King második emelet.

Az offolásnak meg innentöl számitva vége, szóval ha lenne még kérdésed akkor azt légyszi pm-ben.

.Attila

Quote from: ShadowolfMAU meet. Benne van a kalendáriumban de azért elmondom: minden szombat (ünnepek kivételével) 14:00-19:00 oktogoni Burger King második emelet.

Az offolásnak meg innentöl számitva vége, szóval ha lenne még kérdésed akkor azt légyszi pm-ben.
Sry, de csak egy postot írok, és itt aktuális a téma:
Mostanában nem találsz senkit az említett idõpontban ott, mert jó idõben a Westend teraszán van a meet.

Itachi

Quote from: TriviSry, de csak egy postot írok, és itt aktuális a téma:
Mostanában nem találsz senkit az említett idõpontban ott, mert jó idõben a Westend teraszán van a meet.
A "jó idõ" nálam elég relatív...Én pl. ÚÚÚTÁLOM ezt a dögmeleget!!! :morci:  Persze egyéni preferencia kérdése.. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Stairan

Huh, épp most láttam a Metal Gear Solid 3-bõl egy 15perces trailert, és hát valami hihetelenûl tetszett nekem.
Akit érdekel a MGS itt nézheti meg.

Kupo

Már elég régi topik, kár hogy nem írkálunk bele sokat, mondjuk nem tudom mirõl lehetne annyira. :haha: MGS1-et végigvittem PSX-en, a 2-t PC-n billentyûzetel, és nem volt bajom az irányítással.Elején furcsa volt de VR után semi gond nem volt vele.Az utolsó post óta már ki is jött a 3, ami megvan csak PS2 nincs hozzá. :lul: Már a Metal Gear Solid 4 készül.Lehet látni, hogy fan vagyok, mivel a signature.om is MGS 1-bõl Metal Gear REX. :rolleyes:

Ramiz

Én csak az elsõ résszel játszottam, 2.-ról elolvastam egy review-et, hát, kár érte...
Azért ha készül még egy 1.-szerû rész, szóljatok. :)
Amúgy az a brutális barbár volt a kedvencem az 1-ben, akit felettek a hollói... Nagyon hangulatos rész, teljesen beleéltem magam...
Kérdés: több befejezés van? (Attól eltekintve, hogy megmented-e a csajt.) Meg lehet úszni megfertõzõdés nélkül?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kupo

Ja, az 1.-ben akit mondasz az Vulcan Raven, a 2. részbe egyszer megyünk és a folyosó végén ott az árnyéka.Oda megy Snake és kiderül, hogy egy figura ami mögött egy elemlámpa van. :haha:
Az 1.-nek csak az a 2 befejezése van: Amikor Meryl éli túl, ha nem adtad fel a kínzást, vagy Otacon éli túl, ha feladod a kínzást.Ha feladod asszem akkor fázik meg Snake, és ere gyógyszert lehet szerezni az Armory-ba.

Ramiz

De akkor azt jól értettem, hogy a végén, amikor a szánnal meglógsz, és rádión beszélgetnek, arról van szó, hogy te is meg vagy fertõzõdve vagy valami ilyesmi? (Magyarul nem is "gyõztél" annyira...)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kupo

Ja, a FoxDIE-ra gondolsz már értem.Igen, megvagy, de már nem emlékszem, hogy pontosan mit mondanak még arról, már rég játszottam az 1-el.Asszem Naomi adta be de nem biztos.

Sp1der

hi!mar nagyon regota szeretnem megszerezni a Metal gear solid 2-ot pc-re, de sajnos sehol se tudom!
Ha vki netan eladna megvennem!

Stairan

Quote from: Sp1derhi!mar nagyon regota szeretnem megszerezni a Metal gear solid 2-ot pc-re, de sajnos sehol se tudom!
Ha vki netan eladna megvennem!
Hello!Én ugyan nem adom el, de ha akarod, innen  letöltheted.

Sp1der

Quote from: StairanHello!Én ugyan nem adom el, de ha akarod, innen  letöltheted.


aza gaz eleg lassan jon 20k,ha netán meglehetne oldani, hogy átírod szivesen kifizetem :eeek:

Sp1der

na lejott vegre a jatek 4(!!)nap alatt 20 kb/s-el:(.
Visont vmi gaz van vele, mert nem birja a 6600gt videokartyakat...
Vki esetleg tud segiteni?

Rounin

Quote from: Sp1derna lejott vegre a jatek 4(!!)nap alatt 20 kb/s-el:(.
Visont vmi gaz van vele, mert nem birja a 6600gt videokartyakat...
Vki esetleg tud segiteni?

Hogyhogy nem bírja? El sem indul?

Rounin


Basara Neki

Hm hm metal gear solid ^_^
Imádom minden egyes kis porcikáját szeretek elmélyülni benne ^^
Pspárti vagyok Végig toltam az összes részt beleértve a 3-at... hogy a 70-es években játszodna? aha ! Nem snake lene a fõszereplö? DE igen... De nem aza Snake... õ A Snake a.k.a Naked Snake vagy ahogy késöbb megismertük a metal gearböl ( nem a MGS-böl mert ott mindig csak megemlitik ) "Big Boss"
Az eredeti a hamisithatlan... én már a 4 videoján csorgatom a nyálam snake apo (szó szerint értve XD) nagyon durva lesz ^^
-Some wounds never heal-
-Some tears never dry-

FF7: AC:)

Gundamel, Macrossal és más mecha kérdésel forduljatok hozzám ^_^

Rounin

Quote from: Basara NekiHm hm metal gear solid ^_^
Imádom minden egyes kis porcikáját szeretek elmélyülni benne ^^
Pspárti vagyok Végig toltam az összes részt beleértve a 3-at... hogy a 70-es években játszodna? aha ! Nem snake lene a fõszereplö? DE igen... De nem aza Snake... õ A Snake a.k.a Naked Snake vagy ahogy késöbb megismertük a metal gearböl ( nem a MGS-böl mert ott mindig csak megemlitik ) "Big Boss"
Az eredeti a hamisithatlan... én már a 4 videoján csorgatom a nyálam snake apo (szó szerint értve XD) nagyon durva lesz ^^

Egen, csak mintha más lenne az arca szerencsétlennek :D

Ramiz

#28
Teljesen rákattantam a Metal Gear sagára, most épp az ősjátékot, a Metal Gear 1-et tolom emun, és baromi jó! :cool: De nemcsak a retró hangulat miatt, tényleg ötletes és jóóó nehéz is. :D Meg párhuzamosan közben tolom az MGS 1-et is és jön lefelé a 2, amit még nem is próbáltam, úgyhogy egy darabig még elleszek... mondjuk a filmig. :Kiraly:

Nagyon tetszik a Metal Gear világának alternatív/valódi, de titkos történelme. Valahogy sokkal érettebben, komolyabban kezeli a jó és rossz jellemek kérdését, a morális dillemákat, mint a legtöbb videojáték (beleértve a Final Fantasy-szériát, ami pedig szintén jól közelít).


Quote from: Liquid Snake on 2009-01-16, 15:50:13
Quote from: Ramiz on 2009-01-16, 15:44:34
Teljesen rákattantam a Metal Gear sagára, most épp az ősjátékot, a Metal Gear 1-et tolom emun, és baromi jó! :cool: De nemcsak a retró hangulat miatt, tényleg ötletes és jóóó nehéz is. :D Ha van érdeklődés, nyithatnánk egy topikot, úgyis párhuzamosan tolom az MGS 1-et is és jön lefelé a 2, úgyhogy lesz miről beszélgetni... nagyon tetszik a Metal Gear világának alternatív/valódi, de titkos történelme.

1,2,3-at végigtoltam, a 4-et ugye nem mert PS3on van  :bruhuhu: Anno PS-re ez volt az első játékom, a 2ik rész sztem kissé gyengébb lett de ettől függetlenül jó, a 3 meg egyenesen EPIC.

Hát igen, ki kell várnunk, míg lemegy az ára... :) Addig is ajánlom a Metal Gear 1-2-t:
http://thepiratebay.org/torrent/4650327/Metal_Gear_8-bit_pack
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

1et én is most tolom (most használtam a "három" PAL kártyát, és rá kéne jönnöm hogy jutok ki a gázkamrából), illetve csordogál lefele a 2.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1