Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

chilip

http://www.onemanga.com/Monster_Hunter_Orage/

még egy manga a One Piece és a Fairy Tail után ahol a szereplőket ugyanabba a stílusba csinálták, első blikkre vicces is...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-04-10, 01:46:52
http://www.onemanga.com/Monster_Hunter_Orage/

még egy manga a One Piece és a Fairy Tail után ahol a szereplőket ugyanabba a stílusba csinálták, első blikkre vicces is...
Nekem ez is bejön :D Tetszik a szereplők öltözéke és Irie aranyos :D

Alkyra

#1022
Új Law of Ueki!!Új Law of Ueki!!Új Law of Ueki!!Új Law of Ueki!!

Remélem gyorsan fogják fordítani.Eddig egész jó.:P Szokásos shonen kategória.  ^^

ez a MHO is jónak tűnik.Hehe. Vannak még jó mangák amik olvasásra várnak.:)

chilip

#1023
találtam valamit: vámpírok, vér, belek, és néha kibaszott nagy marhulás :D :D :D :D vámpírrá változtattak egy "GEEK"-et  :lul: [spoiler=egy kis ízelítő]http://www.onemanga.com/Majin_Devil/5/20/[/spoiler]

ed.: nah végigolvastam :D a professzor a legjobb  :lul: :rotfl:

Én

1/3 no Kareshi
One-shot, egy csajról akinek sosem volt barátja mert az igazira várt, aki persze megjelenik. Eléggé aaaaaaaaaavvveeeeeeeeeraaaaaaaaage, de van benne pár meglepő dolog a végefele, szórakoztató arra a 10 percre ami beletelik. Semmi extra, de szépen van rajzolva, és egy szép történet. Külön jó pont, hogy bár shoujo, mégsem gusztustalan a rajzolása (A borító megtévesztő, de Rei, a főszereplő pl. nagyon bejött). I give it a DO WANT.

chilip

elkezdtem a to Love ru-t mangába olvasni és kurva jó :D már örülök hogy kiváncsiságom felkeltette ez:

Quote from: Chronus on 2008-04-18, 23:59:24
To Love Ru: episode 01



Pyon Pyon Warp-kun!?! :zomg: Costume robot SailorMoon-style hentai-tentacle-rape-transformationl?!  :zomg: :eek:
Seriously... nézzétek... Ez a szar egy rész alatt annyi agysejtet pusztít le, hogy az abszint hozzá képest szénsavmentes ásványvíz....

10/10

Bishop

#1026
Jackals
Egy újabb zúzós anime, minden van benne korrupt rendörség bűn szervezetek, emberek darabokra tépve. Nagyon jó grafika, nagyon eltalálták pont ezt ak icsit szálkás féle rajzolást szeretem.
Történet eddig nem túl bonyolult. Egy város ahol a bűnözés az egekbe van ahol nincs igazság és mindent a maffia irányít még a rendőrséget is. De van egy bérgyilkos szervezet akik pénzért mindent elválalnak mind1 hogy az maffia tag vagy rendör esetleg rendes polgár. Ebben a szervezetben tevékenykedik Nichol másnéven az "Alligator" akinek a legkomojabb fegyvere van az egész manga történelemben méghozá egy KLINGON BAT'LETH  :whoah:  :cool:  :D (leglaábbis nekem az jutott róla az eszembe XD )
Eddig 9/10

Chronus

#1027
Quote from: chilip on 2008-03-31, 00:30:43
Shina Dark
Belekezdtem, érdekes. Fanservice + drama + serious stuff egyszerre? Kiváncsi leszek, hogy alakul ki. Eddig Do Want.
Satan karakter nagy arc, a többi meg nagy mell, amúgy érdekelne hogy fognak majd egy kb 1000 fős szigetnyi nemzetet fentartani aminek a 99%-a szigetre importált sacrefice-nőkből áll. Főleg, hogy erre a mennyiségre kompenzálásképp van eddig összesen 2, max 3 male. Még a sárkány is nőstény volt.
I predict mass haren yuri rape overflow. ^^"

Alkyra

Quote from: Chronus on 2008-04-19, 20:08:30
Quote from: chilip on 2008-03-31, 00:30:43
Shina Dark
Belekezdtem, érdekes. Fanservice + drama + serious stuff egyszerre? Kiváncsi leszek, hogy alakul ki. Eddig Do Want.
Satan karakter nagy arc, a többi meg nagy mell, amúgy érdekelne hogy fognak majd egy kb 1000 fős szigetnyi nemzetet fentartani aminek a 99%-a szigetre importált sacrefice-nőkből áll. Főleg, hogy erre a mennyiségre kompenzálásképp van eddig összesen 2, max 3 male. Még a sárkány is nőstény volt.
I predict mass haren yuri rape overflow. ^^"

Nem olvastad tovább? A családjaik is átjönnek ide az otthagyok lányoknak.(így van elég férfi is már a szigeten)
A maid az tökéletesen megegyezik egyb. Mahoroval.(SD szerint egy örökké mozgó "doll" ....aki látta/olvasta a Mahoromanticot az röhög egy jót most.:))

Chronus

#1029
Quote from: Alkyra on 2008-04-19, 22:44:23
Quote from: Chronus on 2008-04-19, 20:08:30
Quote from: chilip on 2008-03-31, 00:30:43
Shina Dark
Belekezdtem, érdekes. Fanservice + drama + serious stuff egyszerre? Kiváncsi leszek, hogy alakul ki. Eddig Do Want.
Satan karakter nagy arc, a többi meg nagy mell, amúgy érdekelne hogy fognak majd egy kb 1000 fős szigetnyi nemzetet fentartani aminek a 99%-a szigetre importált sacrefice-nőkből áll. Főleg, hogy erre a mennyiségre kompenzálásképp van eddig összesen 2, max 3 male. Még a sárkány is nőstény volt.
I predict mass haren yuri rape overflow. ^^"

Nem olvastad tovább? A családjaik is átjönnek ide az otthagyok lányoknak.(így van elég férfi is már a szigeten)
A maid az tökéletesen megegyezik egyb. Mahoroval.(SD szerint egy örökké mozgó "doll" ....aki látta/olvasta a Mahoromanticot az röhög egy jót most.:))
De, ami azt illeti épp most terveztem, hogy folytatom, csak volt egy kis pihiszünet családi Gurren-Lagann nézéssel. Ezek itt mindent megsznek ami szórakoztató média címen fut.

edit: By the way.... nem lepődnék meg ha ennek a Satannak a házában még a wc-csésze is is valami legendary epic tárgy lenne amin 3000 éves demigodok trónoltak anno. Olyan uber cuccok hevernek porosodva a sarokban meg széthagyva a padlón mindenfelé amitől minden másosik átlag ember helyben orgazmust kap... a kincseskamráról meg inkább nem is nyilatkozok....
[spoiler=überlol][/spoiler]

SaiyaGin

Heilige Schei-  :wtf: :whoah:
Nincs más mondanivalóm.

Prof. William

Quote from: chilip on 2008-04-11, 14:15:52
találtam valamit: vámpírok, vér, belek, és néha kibaszott nagy marhulás :D :D :D :D vámpírrá változtattak egy "GEEK"-et  :lul: [spoiler=egy kis ízelítő]http://www.onemanga.com/Majin_Devil/5/20/[/spoiler]

ed.: nah végigolvastam :D a professzor a legjobb  :lul: :rotfl:

Én is elolvastam. Nem bántam meg. A csávó tiszta Zero ahogy ésszel nyomja le a brutálabnál brutálabb monsztrákat. Bár az elején...

[spoiler] Azt hittem hogy az elején lévők lesznek a főhősök de így mégjobban tetszet. Rádásul happyend. :) [/spoiler]

Chronus

Omamori Himari 17:

Wahahahahaha. EPIC. Ez jó volt. Himari pawned everyone :D Pusztán egy mondattal love storyt csinált az egész harem animeből. :jee: Ráadásul kb az összes többi girl füle hallatára. :rotfl:

Visszavonom amit mondtam erről a mangáról. Jó lesz ez, nem csak agyatlan harem-ecchi (bár az is van).
10/10 so far. Keep up the good work.

chilip

#1033
yaaay, úgynézki Soul Eaterben chrona állandó tag lesz :D felvették a suliba (meg Mr. Corner  :lol: )

ed.: Rosario+Vampire 36 marha jó volt (asszem vége hiányzik Onemangáról  :bruhuhu: pár lap )

ed.2.: mégse hiányzik  ::) leszedtem Franky House-tól a teljeset... no akkor nekiállni a season 2-nek :D

ed.3: 10 kötetes, még nem állhatok neki... :oops:

KeLa

Quote from: chilip on 2008-04-22, 10:54:24
ed.3: 10 seasonos, még nem állhatok neki... :oops:
Jó is lenne... az 1. első season áll 10 kötetből :ejnye:

chilip

#1035
elírtam  :haha: lényeg lejön belőle...

ed.: fix'd  :lazza:

Alkyra

Quote from: Chronus on 2008-04-20, 23:38:48
Omamori Himari 17:

Wahahahahaha. EPIC. Ez jó volt. Himari pawned everyone :D Pusztán egy mondattal love storyt csinált az egész harem animeből. :jee: Ráadásul kb az összes többi girl füle hallatára. :rotfl:

Visszavonom amit mondtam erről a mangáról. Jó lesz ez, nem csak agyatlan harem-ecchi (bár az is van).
10/10 so far. Keep up the good work.

Ahogy mondod.XD PWND!!! :lul: Eddig is szerettem ezt a mangát, de nem gondoltam volna, hogy ilyen szépen felküzdi magát a "B" kategóriás mangákból egy (jelenleg) alacsony szintű "A" kategóriás csoportba.

RV 36: Hehe. Tsuki nagyon gar lett s ezt szépen ki is használja.:P( nagyon helyes! :smile:) Hmm...a következő részben "gyerekorilányismerősakimárbeleisesettfőhősünkbe" lát egy kis action Tsuki s a többiek részéről. ^^

Soul Eater: Lassan, de jó irányba halad sztori. Egyenlőre akkor várunk még...

Manitu

Love Hina

Elég sokáig tartott, valamikor januárban kezdtem neki :)
Az eleje valahogy nem tudott lekötni, egy-két fejezet után mindig akadt valami érdekesebb dolgom. Pedig nem volt rossz, csakhát a történet már ismerős volt (még ha meg is fakultak már az emlékek), ahoz pedig nagyon jónak kell lennie valaminek, hogy én azt másodszor (/harmadszor/sokadszor) is végignézzem, végigolvassam.
Azért érdekes volt látni hogyan fejlődött Akamatsu stílusa az idők folyamán, már a Love Hina végére is sokkal szebbek, részletesebbek a rajzok, mint az elején voltak, és a fanservice is jelentős minőségi (és mennyiségi :D) változáson megy át.

Aztán úgy a 8. kötettől jött az újdonság varázsa, új szereplők, a már említett feltuningolt fanservice és vadiúj sztori, ami már nem volt benne az anime verzióban. Innentől nagyon rákattantam, és a második felét alig néhány nap alatt végignyálazttam :)
Összességében remek manga, csak egy jelentős botlás volt a történetben, a Molmol arc nagyon nem kellett volna bele (kivéve a legvégét :D) az valahogy kirívóan blőd volt a többihez képest.
Az meg külön élvezet volt, hogy a szereplőkben felfedeztem a Negimából imádott karakterek őseit, mind külsőre, mind belsőre. Chisame ugye bevallottan Naru recycled, be gyakorlatilag az összes karakter párhuzamba állítható valakivel a két mangából.
Kedvencet itt is elég nehéz választani. Kitsunet imádtam, furcsa, hogy az animében enyire háttérbe szorult, pedig egy zseniális karakter. Motoko szintén, rengeteget fejlődött a 14 kötet alatt, és piszok jól áll neki a rövid haj :) Az abszolut kedvenc azonban Kanako. Incest? Hell yeah! Nodoka+Setsuna egy karakterbe gyúrva? Duplaplussz hell yeah! :D Oh, és ne feledkezzünk meg Emáról sem, igazán betoppanhatott volna pár kötettel előbb is :)
Akamatsunak tuti van egy nem gyenge szemüveg-fetise :D

Amúgy már a Negima olvasásakor is feltünt, de igazából csak most fogalmazódott meg bennem rendesen a kérdés: Japánban vannak villamosok? Mármint rendesen, forgalomban, tömegközlekedés gyanánt. Az elmúlt pár évben mondhatni elég sokmindent láttam/olvastam, ami japánnal kapcsolatos, de villamosra valahogy nem emlékszem máshonnan, csak Akamatsu mangáiból, ott viszont eléggé központi helyen vannak...

huh... ez hosszúra sikeredett... tl;dr: 9/10 :Kiraly:


kelvor

Pont a minap gondoltam rá, hogy újra kellene olvasnom. A postod most rátett egy lapáttal.  :D

Quote from: Manitu on 2008-04-22, 22:28:10
Motoko szintén, rengeteget fejlődött a 14 kötet alatt, és piszok jól áll neki a rövid haj :) Az abszolut kedvenc azonban Kanako. Incest? Hell yeah!

+1

Örök kedvencek nálam is.  ^^

[spoiler=Off]Én sem vagyok nagy szakértője a Japán tömegközlekedésnek ami azt illeti.  :D Viszont jópár animéban feltűnnek, sőt, ha jól emlékszem tavaly HVG-ben volt is egy cikk, hogy kifejlesztettek valami gazdaságosabb villamost, ami kevesebb áramot fogyaszt.   [/spoiler]

Alkyra

#1039
Quote from: kelvor on 2008-04-22, 22:58:56
Pont a minap gondoltam rá, hogy újra kellene olvasnom. A postod most rátett egy lapáttal.  :D

Quote from: Manitu on 2008-04-22, 22:28:10
Motoko szintén, rengeteget fejlődött a 14 kötet alatt, és piszok jól áll neki a rövid haj :) Az abszolut kedvenc azonban Kanako. Incest? Hell yeah!

+1

Örök kedvencek nálam is.  ^^

[spoiler=Off]Én sem vagyok nagy szakértője a Japán tömegközlekedésnek ami azt illeti.  :D Viszont jópár animéban feltűnnek, sőt, ha jól emlékszem tavaly HVG-ben volt is egy cikk, hogy kifejlesztettek valami gazdaságosabb villamost, ami kevesebb áramot fogyaszt.   [/spoiler]


Én meg akarom venni fullba...(csak az fájna a pénztárcámnak..)

edit: Kodomo no Jikan 36: Ez a történet egyre szomorúbb....(s egyre jobb.:))

chilip

Ueki Plus 4
Ueki mi a francért nem használja a 10 sacred treasure-t???? erőhasználó ellen megy, nem?

Én

Manitu: :tezsvir: :Kiraly:
Amúgy mi az istennek kezdték el feltenni onemangára a fordított rosario vampire 2-t, ha még nincs teljesen lefordítva az 1? Akinek kell a fordítás, úgyse tudta még befejezni az 1-t...

Manitu

#1042
Quote from: Alkyra on 2008-04-23, 00:04:49
edit: Kodomo no Jikan 36: Ez a történet egyre szomorúbb....(s egyre jobb.:))
sauce pls, TT-n meg lurkon nem látom, rapidsearch meg nem jön be :(

Edit: közben megjavult rapidsearch.
Hát izé... Nem tudom igazából tetszik-e a történet alakulása. Amíg arról szólt, hogy a kiscsaj szivatja a tanárát, addig maradéktalanul élveztem, de ez már nagyon kezd a pedofília irányába elmenni. Lehet, hogy csak az én gondolkodásom túlságosan "európai" ehez, de nem tudok más értelmes befejezést elképzelni, minthogy Rin kinövi ezt a marhaságot.


Én

Hojland 26: :frown: elég semmilyen rész votl, rövid. Volt egy kis shit nobody cares about infó Masakiról, meg Yuu végre elhatározta magát. Bunyót akarok.  :frown:

Chronus

Shina Dark 11: lame backstory/flashback fejezet... Se boobs, se action, se satan, csak a vörös csaj emózik egy sort és a királyságáról kapunk némi háttérinfót. (ami lényegében ugyanaz mint a többié. Megalomán uralkodó versus talpnyalói). Már volt egy pár ilyen chapter korábban. Ez a manga kezd unalomba fulladni, pedig jó sok potenciál volt benne.

Chronus

Omamori Himari 18:

OMFG :D A lesmárolt személyek száma egyre növekszik :D Himari vmi láncreakciót indíthatott be, hirtelen a hárem összes tagja "fel akar zárkózni" :lul: :haha:
[spoiler]
[/spoiler]
I love this manga! :lol:

Zen

Van új Deadmen. Szokás szerinti minőség, a HYPER monk meg  :lol:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chronus

Quote from: Zen on 2008-05-02, 09:44:16
Van új Deadmen. Szokás szerinti minőség, a HYPER monk meg  :lol:
Jah, bár a pályafutása nem volt túl hosszú :D De a félkarú testrablónak is rossz napja volt. "Hair"...lol :eek: :lul:
Úgy tűnik ebből a mangából is vmi epic cucc lesz.

LuckyDingo

#1048
Quote from: Chronus on 2008-05-02, 10:10:01
Quote from: Zen on 2008-05-02, 09:44:16
Van új Deadmen. Szokás szerinti minőség, a HYPER monk meg  :lol:
Jah, bár a pályafutása nem volt túl hosszú :D De a félkarú testrablónak is rossz napja volt. "Hair"...lol :eek: :lul:
Úgy tűnik ebből a mangából is vmi epic cucc lesz.
Sztem már az :D
Ez a hyper monk lol. A hairnél meg aszittem, hogy fejbőrrel együtt szedik le.. csak hogy brutális maradjon a story, de hát ez van. A mocskosszájú perverz kiscsaj reménykedhet tovább :3
Arról meg ne is beszéljünk, hogy : Ultra Chaos Endorphin Screw Hadoken Style Alpha-Wave Version Kick  :lol: :lol: :lol:

Chronus

#1049
Quote from: LuckyDingo on 2008-05-02, 12:06:22
Ultra Chaos Endorphin Screw Hadoken Style Alpha-Wave Version Kick  :lol: :lol: :lol:
Na.. az már a GAINAX határait súrolta :lol:

Bár azért nincs minden rendben.... Ok, senki se tudja hogy Shiro mi, de jelen lévő csapatnak egy adott tagja már látta, hogy mire képes... és az bőven elég lesz.
Viszont az ellenállás-szál tetszik. Az epic cuccok mindig így kezdődnek.

BTW, amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy Mirai Nikki az eddig átlagos baszottlasúnál is jóval lassabban frissül? Már vagy 2 hónapja nem volt új rész. Ez már Hellsing minőségű időtartam...