Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

White SeeD

Hoshigari Love Dollar

Könnyed kis romantikus (valóban romantikus) vígjátékszerüség.
Alapjaiban a gazdad srác szemet vet az átlagos leányzóra, akinek egyetlen "különlegessége" hogy ami a szívén az a száján.
A Srác elégé el van szálva, a lány pedig tulzottan a realitás talaját tapossa.
A fötörténet mellett minden chapter 1-1 kis történet, ami kellően humoros, és a végén kapunk némi kis szexjeleneteket is. (ezt szoktam hiányolni a legtöbb romantikus animeből :D )
Főleg a lány szemszögéből láthatjuk az eseményeket, de nem kifelyezetten shoujo.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

Xblade.. el is felejtettem, hogy elkezdtem olvasni ezt a mangát pedig jó úton halad a jó mangák kategóriája felé :D

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-24, 16:03:33
Xblade.. el is felejtettem, hogy elkezdtem olvasni ezt a mangát pedig jó úton halad a jó mangák kategóriája felé :D

/nod

Én már régóta olvasom s követem. Szeressük az agresszív neko-girlöket.:)

teraflare

Fairy Tail. Vasárnap unalmamban végigolvatam, mert már kíváncsi voltam mi lehet ez. Nem egy korszakalkotó manga, de tetszik amikor vicces fejeket rajzolnak.  :D Meg Gray is majd megér egy őszi cosplayt talán, hisz nem kell neki túl sok ruha :haha: A készítői valószínűleg túl sokat játszhattak a Final Fantasy Tactic Advance-el, nekem legalábbis nagyon olyan szagú a dolog  ^^

LuckyDingo

Seto no hanayome most jelent meg a onemangán :D Az animét bírtam.. van egy olyan érzésem, hogy manga is tetszeni fog. A rajzolása szerintem cseppet jobb is, mint az animének :D És a maffiózóknak is maffiózó feje van :XD

Gregory

Nah, én is végigrágtam magam az Ichigo 100%.
Annak ellenére, hogy az egész hihetetlen elnyújtott volt(főleg az Aya szál), és a főszereplő határozatlansága elég bosszantó volt, élveztem a művet. A női karakterek nagyrésze bejött (Satsuki ftw), és alapvetően a befejezéssel sem volt problémám
[spoiler]
Számomra gyakorlatilag mindegy volt, h ki lesz a választott, csak Toujo-val nem tudtam volna kibékülni
[/spoiler]
Ami még zavart valamennyire, hogy szerintem nem használták ki rendesen az eseményeket, illetve az addig már bemutatott szereplőket(pl. sztem Satsuki-t több figyelmet érdemelt volna, de ugyanez elmondható Kozue-re is), így elég gyorsan találkozhattunk újabb és újabb szereplőkkel, akik aztán előbb-utóbb a háttérbe szorultak, történetük lezáratlan maradt.
Also: kíváncsi vagyok, hányszor játszották el a véletlen megbotlással kezdődő "zavarbaejtő" jeleneteket, amelyeket természetesen valaki mindig félre értett.
A grafika tetszett, a lányokat szépre sikerült rajzolni  :smile:

Bishop

Ultra Red
Már rég keresek valami jó harcmüvészeti animet/mangat. Olyat mint a Dragon Ball volt az elején, mérközések, külömböző stílusok stb. De egyik se volt az igazi, ám ez visszahozta a harcművészetek iránti rajongásomat. Nagyon szépen megrajzolt és prögős harcok. Kellőképpen véres is, itt télleg durva sérüléseket szereznek az ellenfelek.
A történet Sumeragi Sen-ről szól aki milyen meglepő a világ legjobb harcosa akar lenni, ehez mindene megis van titkos gyilkos technika, tehetség,kitartás.. Nagyapjával utazik az országban amikor egyik városba érve egy kis alacsony gyerekkel találkozik Taiki-vel akit egy híres Dojo a dragon flames tagjai vernek. Amikor megmenti Taiki-t Sen rájön mennyi erős ellenfél van a Dragon flamesbe akiket mind le akarja győzni, ez elindítva történet menetét amiben Sen végig küzdi magát egyre erősebb és erősebb ellenfeleken.
A manga pure awsomeness,már aki fogékony erre a műfajra. Nekem 9/10es

chilip

#997
Quote from: Bishop on 2008-03-26, 23:58:56
Ultra Red
Már rég keresek valami jó harcmüvészeti animet/mangat. Olyat mint a Dragon Ball volt az elején, mérközések, külömböző stílusok stb. De egyik se volt az igazi, ám ez visszahozta a harcművészetek iránti rajongásomat. Nagyon szépen megrajzolt és prögős harcok. Kellőképpen véres is, itt télleg durva sérüléseket szereznek az ellenfelek.
A történet Sumeragi Sen-ről szól aki milyen meglepő a világ legjobb harcosa akar lenni, ehez mindene megis van titkos gyilkos technika, tehetség,kitartás.. Nagyapjával utazik az országban amikor egyik városba érve egy kis alacsony gyerekkel találkozik Taiki-vel akit egy híres Dojo a dragon flames tagjai vernek. Amikor megmenti Taiki-t Sen rájön mennyi erős ellenfél van a Dragon flamesbe akiket mind le akarja győzni, ez elindítva történet menetét amiben Sen végig küzdi magát egyre erősebb és erősebb ellenfeleken.
A manga pure awsomeness,már aki fogékony erre a műfajra. Nekem 9/10es

,o/  jelen,    megyek is belekukkantani :D

ed.: megnézve  :jee: jó volt 8,5-9/10

LuckyDingo

Ultra Red 8/10  tetszett, mostanában nem sok ilyen harcos téma van. A vége meg kifejezetten bejött :D Bár jobb, hogy nem folytatódik, mert van egy olyan érzésem, [spoiler]hogy Sen faterja az egész családot kipusztítaná XD[/spoiler]

LuckyDingo

#999
Change 123 Már érzem hogy nekem való manga lesz :D Onmangán 2 fejezet van fent, de a történet tetszik.
Adott egy átlagos fiú és egy "átlagos" lány és az átlagos lánynak van 3 extrém személyisége :D Nah elég fun nem? :) Mellesleg az első chapterben már boobie action is volt, szal nekem musthave :O

Bio-Meat Nectar Most kezdtem olvasni, a történet csöppet olyan, mint a támadnak az alienek mindenki kipusztul, csak 1 kis csapat emnekül meg stb stb. Bár itt nem földönkívüliek támadnak, hanem az ember által megteremtett húspótlékok, amelyek mellesleg szemetet esznek, szóval hasznosak.. addig amíg nem kerülnek ki az utcára :hopp:  A rajzolása eleinte fura volt nekem, de már kezdem megszokni :D

Edit: Kivégeztem az eddigi 47 fejezetet és nem volt unalmas :D

teraflare

#1000
Ultra Red
Megnéztem és teccett  :jee: Bár nekem akkor is hiányzik a vége.
[spoiler]Látni akarom a harcot a faterral  :morci:[/spoiler]

Nem most olvastam de one mangán összefutottam a címével:
Ultimate Hentai Kamen
Az egyik kedvenc mangám, egyszerre martial art és SM (nem, nem Sailor Moon :D ) Aki szereti ezt a retardált dolgot az nagyon jót fog nevetni rajta. Részemről 10/10.

Rabuyan:
Erről csak annyit hogy az előbb említett UHK méltó vetélytársa, aki azt szereti annak ez az isten lesz  :lul: Sajna csak 1 kötetet találtam belőle, de hátha azóta folytatták

Zen

Quote from: teraflare on 2008-03-30, 04:23:23
Nem most olvastam de one mangán összefutottam a címével:
Ultimate Hentai Kamen
Az egyik kedvenc mangám, egyszerre martial art és SM (nem, nem Sailor Moon :D ) Aki szereti ezt a retardált dolgot az nagyon jót fog nevetni rajta. Részemről 10/10.
Elolvastam a kerettörténetet, és már azon szakadtam. :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Mxo:

Én már azt várom, amikor valaki rájönn, hogy milyen Plateje van a főhősnek s a főhős kénytelen lesz elmagyarázni az egészet.:)
Egyb. meglehetősen jó manga ez. Hasonló stílusban a Negimat olvasom még, de az inkább az ecchire/kawaii ra hajt, de az MXO is jól tartja magát. Sőt, egy szinten vannak szerintem.
Megéri olvasni.:)

Zen

Én olvasom. Jól bizonyítja h lehet jó mangát csinálni ilyen stílusban töketlen főhős nélkül is. ^^
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Manitu

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-29, 14:54:00Adott egy átlagos fiú és egy "átlagos" lány és az átlagos lánynak van 3 extrém személyisége :D Nah elég fun nem? :)
Csak 3? Mahorababan 5 is van :D


Alkyra

#1005
Ha már háremekről volt szó...

1 pasi. több mint 100 nő. nah EZ hárem!! :rotfl:

Lehet röhögni hatalmasakat(pl ezen. )
Fanservice manga s nemtom miért, de tettszik.XD

MahouX gondjaiba vette így most elég gyorsan jönnek ki a részek.

http://www.onemanga.com/Nagasarete_Airantou/

Zen

De ééédi. :D
Majdnem olyan édi, mint Lythis wombatja. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Quote from: Zen on 2008-03-30, 21:24:38
De ééédi. :D
Majdnem olyan édi, mint Lythis vombatje. :D


lythis ...micsodája?XD

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra


Én

Hojland 25:[spoiler] Megijedtem, hogy drága yuu magára vállalja az egészet, de hálaistennek nem így lett. Volt a végén egy kis fölösleges lelkizés szerintem, aért a "They are as small and weak as me" résznél röhögtem egy sort. De jó volt, mert végre elintézte a karatés srácot.[/spoiler]

chilip

Shina Dark

a sátán felébred több éves álmából és azt veszi észre hogy majd az összes ország királylányt küldött áldozatnak azért, hogy a haragját elkerüljék... csakhogy a sátán békeszerető és inkább dolgozik a földeken, minthogy a világot hódítsa meg  :lul: :rotfl: nagyon jó manga, aki szereti a fantasy-t ecchivel, egy komolyabb háttérszállal és bohóckodással néha annak ajánlani tudom.

Prof. William

#1012
Ez kellően debilül hangzik. Belenézek. :)

Szeretem hogy a japók mindig érdekes alapsztorikat találnak ki.

Én

Még régen elkezdtem, de valamiért letettem... Kösz, hogy eszembejuttattad. :smile:

teraflare

Ez jól hangzik. Érzem ma sokszor lesz lefordítva a program meg újraindítva az orion (ezen idők alatt szoktam mangát olvasni  :D)

chilip


Alkyra

Quote from: chilip on 2008-03-31, 18:50:40
nah Negi túlvan a powerup-on végre :D

Én Asunár vok kíváncsi...Szeressük a (Princess)Knight Classt..:)

chilip

Kekkaishi 148. chapter... hú bazz :D ha valaki olvassa rajtam kívül most kurva jól fog mulatni  :lul: szegény Tokine  :rotfl:

Venom

Elnézést, kicsit OFF, de Gantz olvasók közül tudja valaki, hogy miért van most szünet? És meddig fog tartani? Épp megjelent a "világ legerősebb embere" és azóta nem jött ki semmi. :(


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Prof. William

#1019
Franken Fran 3-4

Az előző nagyon beteg sztorik után kaptunk egy bűnügynek induló de happy endes cuccot és egy szórakoztató iskolai sztorit.  Nem volt rossz. :)

De fura hogy a főhősről + laborjáról tud a rendörség. Azt hittem ilyet csak titokban lehet csinálni.