Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

chilip

QuoteCloth Weaver

"Long, long ago, God descended down to the world engulfed in darkness. With the threads made from a sheep's wool, He created a wondrous piece of cloth, which gave rise to another world. That world is known as 'Divine Cloth'." This legend was passed down from generation to generation. Beneath the Earth and Divine Cloth is a world engulfed in darkness. There lives the creatures that were sealed by God known as Bugs. Frequently, Bugs plunged out of that world, creating holes on the Divine Cloth. To fix these holes and reseal the Bugs beneath the ground, two people, a young man and a woman, Ryle and Marino set out on their journey.

::)

Zen

Gondolom mindketten S grade rovarírtók, és Roughnecknek hívják a csapatukat.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

még nincs fordítás belőle (hála istennek), MangaHelpers reklámozta meg hogy első chapi RAW kinnvan (gondolom új mangákat így reklámozzák potenciális fordítóknak), baj az hogy minden szart kirakni nem jó :D

SaiyaGin

Onemangára feltettek több fejezetet a Moyashimonból, ha valakit érdekel.

NLZ

Quote from: chilip on 2009-08-17, 11:14:32
Skip Beat ISTENEM LEGYEN MÁR VÉGE VALENTINNAK!!! KIBASZOTTUL UNOM EZT A BRAZIL SZAPPANOPERÁT AMI MOST MEGY!!!
QTF
Úgy néz ki kötelező ez a hullámvasutazás. Egyszer fenn, egyszer lenn. Reméljük ezután megint egy-két badassas rész jön.

Quote from: SaiyaGin on 2009-08-17, 19:09:40
Onemangára feltettek több fejezetet a Moyashimonból, ha valakit érdekel.
Ugyan az, mint az anime?
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Belenéztem de nekem ez már sok volt  :zomg: Ez nekem túl beteg

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2009-08-18, 01:01:22
Ugyan az, mint az anime?

Úgy látom, többé-kevésbé igen. Beleolvastam 2-3 fejezetbe, volt olyan, amire már nem emlékeztem, de az amiatt lehetett, hogy 2 éve láttam az animét.

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2009-08-18, 12:50:37
Super-Dreadnought-Girl 4946
http://www.onemanga.com/Super-Dreadnought_Girl_4946/2/18-19/  :rotfl:

Amilyen nagy baromság az alapötlet, az 5-ös chapterre egész megkedveltem a cuccot.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Snow in the Dark:
Mp0 - Mx0 oneshot prototípus, ugyanolyan jó mint Mx0.
She Monkey - Kunio meglátogatja édesapját a szigeten ahol dolgozik, mire kiderül h az öreg génsebész, és sikeresen "átszabott" egy majomlányt emberré. Van benne pár jó poén. Ja igen, ez is oneshot.
Snow in the Dark - Berserk-esített hófehérke. Az óangol az agyamra ment a végére, a sztori nem fog meglepni senkit (duh) de érdekes volt egy darkos feldolgozást olvasni.

http://www.onemanga.com/Hajimete_no_Aku/30/14/
"Have some fanservice", h döglene meg a rajzoló. :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

#2050
Veritas: hát lol eltartott mire elvolvastam ezzel a hát hogy is mondjam pocsék scannel, viszont maga a chapter kezd izgalmas lenni, sőt ez a chapter most felcsigázott

Prof. William

Bloody Monday 61.

Végre kiderült a Terrorok célja... Háát.... Ahhoz képest hogy bő 30 fejezeten át húzták + kihangsúlyozták hogy MENNYIRE számítanak mindenre és MENNYIRE felkészültek...
[spoiler] Mindössze a vezetőjüket akarják kiszabadítani akit régen elfogtak és 1 óra van rá vagy mindenkit kinyírnak... nem kicsit sablonos [/spoiler]

Hát én valami fifikásabb célra számítottam. Ezzel a tervel bármelyik ZS akciófilmben szerepelhetnének. + úgy tűnik a főhős is aktivizálta magát szóval úgy tűnik hogy innentől már szopóágon lesznek. ami rájuk is fér +30 fejezetnyi "Just as planned" -után...

Darkstar

TLR 161

Ugyan az előző ch. végén lévő "kérdés" eléggé elölreláthatóan lett "lezárva" de Yuuki úgy látszik kezdi visszanyerni a látását és végre minden "ha/talán/lehet/esetleg" nélkül el tudja ismerni magának, hogy szereti Lalát (az a hülye "de harunát is" még mindíg ott van, de remélhetőleg már nem sokáig...). És a love/like különbség kicsit feltűnő, keresni kéne egy rawot, hogy ott hogy volt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

http://www.mangafox.com/manga/canaan/v01/c001/2.html
Milyen kis cukipofik a karicskák. <3 Mindjárt előtör a belső Cuki vagyok belőlem.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Shaman king végleges befejezés. Nem tudom hogy jobb lett e, ha azt nézzük milyen volt maga a manga akkor tökéletes befejezést adtak neki, of course happy end.

Na és a poén, mindenki felnőtt, de a legdurvább Yoh meg Anna, hippik lettek  :D
http://www.onemanga.com/Shaman_King/286.14/24/

Alkyra


Darkstar

Azt addig nem hiszem el, amíg csak egy 2ch-on felröppent hír (és mindenki onnan vette át). A hivatalos TLR oldalon semmi, a SJ oldalán semmi, MEGBÍZHATÓ forrásból semmi, ahhoz meg túl jók az eladások, hogy vége legyen, hacsak valami durva nem jön közbe.

Ha meg igaz, akkor fukin' RAGE.

BTW a TLR semmivel nem üresebb, mint a rakat neverending fightan' shounenshit, és legalább kellemes grafikája van, könnyed és vicces.

Mondjuk ha Yabuki kiadná végre az artbookot a képekkel, amiket állítása szerint saját használatra tart (read: fap), azért hajlandó lennék vastagon fizetni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

balu01

Én se örülnék, ha már most vége lenne, kiváncsi vagyok mi lesz... ::)

Alkyra

#2058
Quote from: Darkstar on 2009-08-24, 11:11:13


BTW a TLR semmivel nem üresebb, mint a rakat neverending fightan' shounenshit, és legalább kellemes grafikája van, könnyed és vicces.

Mondjuk ha Yabuki kiadná végre az artbookot a képekkel, amiket állítása szerint saját használatra tart (read: fap), azért hajlandó lennék vastagon fizetni.

Mindkettővel egyet értek. Jó lenne már valami komolyabb mangát is találni, de oly keveset fordítanak rendesen...


edit: Óó sundome új chapterek fenn vannak. megyek el is olvasom...

Darkstar

New Comiket, new Icaihca Railgun. Now with even moar HNNNNNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

#2060
Lost+Brain

Adva van egy igazi zseni aki meg akarja változtatni a romlott világot. A neve Light izé Kiriama.  :szemuveges: egy nap rátalál a világ megváltoztatásának eszközére a Death Note... izé HIPNÓZISRA és onnantól kezdve Just as planneed... izé jól kidolgozott tervekkel tör a világ megváltoztatására.
Az egyetlen aki meg tudja állítani az L... vagyis egy elszánt bishi nyomozó.

Eddig 10 fejezet jött ki és mint látszik eddig nem nagyon törekedtek arra hogy túlságosan eredetik legyenek. Még a grafika is hasonló.
Nem tudom mi lesz belőle.

Én

Quote from: Alkyra on 2009-08-24, 11:59:14
edit: Óó sundome új chapterek fenn vannak. megyek el is olvasom...
Fasza kis volume volt, csak azt sajnálom, hogy
[spoiler]nem volt szó Kurumi állapotáról meg a pasassal való viszonyáról[/spoiler]

Alkyra

Quote from: Én on 2009-08-25, 14:08:53
Quote from: Alkyra on 2009-08-24, 11:59:14
edit: Óó sundome új chapterek fenn vannak. megyek el is olvasom...
Fasza kis volume volt, csak azt sajnálom, hogy
[spoiler]nem volt szó Kurumi állapotáról meg a pasassal való viszonyáról[/spoiler]

[spoiler] Az a pasas az orvosa. Kurumi meg vagy AIDS-es vagy rákos vagy valami halálos betegsége van. Nem rég utalt rá, hogy neki már úgyis mindegy. [/spoiler]

balu01

Quote from: Darkstar on 2009-08-24, 11:11:13
Azt addig nem hiszem el, amíg csak egy 2ch-on felröppent hír (és mindenki onnan vette át). A hivatalos TLR oldalon semmi, a SJ oldalán semmi, MEGBÍZHATÓ forrásból semmi, ahhoz meg túl jók az eladások, hogy vége legyen, hacsak valami durva nem jön közbe.

Ha meg igaz, akkor fukin' RAGE.
http://www.animenewsnetwork.com/news/2009-08-25/to-love-ru-freesia-noramimi-manga-end-this-month

:frown:

Darkstar

Láttam, és bár ez is a 2ch-t jelöli meg forrásnak, azért már zavaróbb... Mah rage level is rising.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Quote from: Alkyra on 2009-08-25, 14:10:04
[spoiler] Az a pasas az orvosa. [/spoiler]
Ez spekuláció vagy csak nem figyeltem valahol eléggé?

Alkyra

Quote from: Én on 2009-08-26, 10:56:25
Quote from: Alkyra on 2009-08-25, 14:10:04
[spoiler] Az a pasas az orvosa. [/spoiler]
Ez spekuláció vagy csak nem figyeltem valahol eléggé?

Következtetés. Az is felmerült bennem, hogy valamilyen hozzátartozója. Talán az apja. Ám ha jól emlékszem volt egy olyan jelenet, ahol kettőjüket ábrázolták és egy rövid kép erejéig valamilyen pénzt...azt a pént vagy a csaj adta oda neki, mint fizetség ugyebár az ellátásért vagy fordítva a pasas adta oda neki  ami lehet zsebpénz vagy a számlák kifizetésére egy összeg.

El kéne újra olvasni az egészet...

NLZ

Quote from: chilip on 2009-08-17, 11:14:32
Skip Beat ISTENEM LEGYEN MÁR VÉGE VALENTINNAK!!! KIBASZOTTUL UNOM EZT A BRAZIL SZAPPANOPERÁT AMI MOST MEGY!!!
Na hogy tetszett a mostani?
[reserved]

Darkstar

És tényleg vége  :Eztneked: :Eztneked:  :bruhuhu:

Best fanservice mangoo ever. S2 fuckin' where?

Sounds like a plan:
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Quote from: Darkstar on 2009-08-29, 00:19:35
És tényleg vége  :Eztneked: :Eztneked:  :bruhuhu:

Best fanservice mangoo ever. S2 fuckin' where?

Sounds like a plan:
[spoiler][/spoiler]
Elég hülye befejezése lett, de hát ez van :S