Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Darkstar

Jah, most két "új" Nanoha manga is van, a Force meg a Vivid.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Sora no Otoshimono

Az anime miatt gyorsan elolvastam a mangáját. A legtöbb poént már lehetett látni máshol, de azért rendszeresen megmosolyogtatott, Ikaros meg HNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGG (bár néha átvált badass mode-ba. Egy angyal gantlinggel, érdekes kombonáció volt :D) Szóval nekem tetszik, meg az animét is nézem, szóval várom a továbbiakat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Hát ebből tényleg battle mangát csináltak. Ezt dobom is akkor, nincs értelme így már olvasni. Ilyenkor sajnálom azért a mangaka-kat. Ha azt mondják neki, hogy battle manga lesz ebből akkor battle manga lesz ebből tök mindegy Ő mit szeretne. Nos, igen. A pénz nagy úr.

Zen

Freezing 19
[spoiler]Most egész pontosan miről próbál szólni ez a szar? :wtf:[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2009-10-12, 14:10:56
Freezing 19
Most egész pontosan miről próbál szólni ez a szar? :wtf:
Nagymellű lányok hülyén néznek és harcolnak. Sztem tök egyértelmű. :D
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2009-10-12, 19:42:20
Quote from: Zen on 2009-10-12, 14:10:56
Freezing 19
Most egész pontosan miről próbál szólni ez a szar? :wtf:
Nagymellű lányok hülyén néznek és harcolnak. Sztem tök egyértelmű. :D
Azt tudom, sztorira gondoltam. Ha csak fanservicet akarnak, ajánlom figyelmükbe az eroge doujinokat.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2009-10-12, 19:45:09
Quote from: NLZ on 2009-10-12, 19:42:20
Quote from: Zen on 2009-10-12, 14:10:56
Freezing 19
Most egész pontosan miről próbál szólni ez a szar? :wtf:
Nagymellű lányok hülyén néznek és harcolnak. Sztem tök egyértelmű. :D
Azt tudom, sztorira gondoltam. Ha csak fanservicet akarnak, ajánlom figyelmükbe az eroge doujinokat.
Abban nincs sztem annyi pénz.
Hohó, The Breaker c36, 40 oldalas finomság. Most inkább csak sok duma volt, fanservice meg semmi. :( :D
[reserved]

Zen

Na, elolvastam eddigi Wolfen Crest-et. Meglepődtem h a (számomra) bűn ronda borító ellenére mennyire bjúfitul az art. :D
A tanár nénit meg nem irigylem.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Nem-e? Kétszer akarták megrépázni és egyszer sem jött össze. Van egy szerencséje, azt lehet irigyelni. :D
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2009-10-12, 23:09:52
Nem-e? Kétszer akarták megrépázni és egyszer sem jött össze. Van egy szerencséje, azt lehet irigyelni. :D
Backstory~ :ejnye: Sikerült nekik többször is.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2009-10-12, 23:11:37
Quote from: NLZ on 2009-10-12, 23:09:52
Nem-e? Kétszer akarták megrépázni és egyszer sem jött össze. Van egy szerencséje, azt lehet irigyelni. :D
Backstory~ :ejnye: Sikerült nekik többször is.
Jahogy. Bár azt nem mondták ki, de jah, sejthető.
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi


NLZ

Beelzebubban megint nem történt semmi. Nyúlik, mint a rétestészta, pedig még nagyon az elején járunk. Kezd kifogyni az ötletekből, vagy mi?
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Reckord of Fallen Vampire 41 - végre a vámpírkirály és királynő elindul a holdra bolygóméretű UFO-val küzdeni ami meteorokkal fenyegeti a földet hogy adjanak át neki egy kontinensnyi helyet mert valahonnan menekült :D istenem de hülyén hangzik ez :lol:

LuckyDingo

To Aru Kagaku no Choudenjibou @ One manga /aka railgun manga/

Érdekelt, hogy vajh ugyanaz-e mint a most futó anime verzsön.. és hát nem teljesen, de amúgy meg jah XD. Kevesebb fanservice /bár az utsó? ch. az/, egész jó story. Pár dolog más. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan viszik majd át animébe. :)

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-10-19, 11:24:21
To Aru Kagaku no Choudenjibou @ One manga /aka railgun manga/

Érdekelt, hogy vajh ugyanaz-e mint a most futó anime verzsön.. és hát nem teljesen, de amúgy meg jah XD. Kevesebb fanservice /bár az utsó? ch. az/, egész jó story. Pár dolog más. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan viszik majd át animébe. :)
Elolvastam én is, +1.

Also, BrakkerBreaker 37, kegyetlen jó kezdőoldalak. :lol:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Jó vót ez a 37es Breaker. :D Color page ftw. A medálról volt már valami, ami felett átsiklottam?
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2009-10-21, 01:51:04
Jó vót ez a 37es Breaker. :D Color page ftw. A medálról volt már valami, ami felett átsiklottam?

linkz or doesnt happened!!!!

Zen

http://read.homeunix.com/onlinereading/The_Breaker/The_Breaker_c037_nas.html

Medál: fene emlékszik, pár ch-val korábban beszéltek a csajról, akkor lehet szóba került.

Also: Oh My Goddess 251: lulz
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

thx, elvileg a medállal tudja a csaj mozgósítani a családokat, nem? :D

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Breaker:

Nőügyeket rakták sínbe ezzel a résszel, bár ahogy elnéztem főhősünk nem éppen tekinti potenciális társnak a 'csöpséget'.

Zen

Black Lagoon 76:
[spoiler]Most akkor az őrnagy meg a gyerek megpusztultak?[/spoiler]

Akumetsu 142:
Jól megmondták a végén: Fuck.
[spoiler]Szegény csajt aki szerelmes volt Niikura-ba sajnálom.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

[spoiler=Akumetsu]Akkor miért is fuck? Mert megtört?[/spoiler]
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2009-10-23, 23:00:04
[spoiler=Akumetsu]Akkor miért is fuck? Mert megtört?[/spoiler]
[spoiler]Vagy mert csúnya halála volt, vagy mert előtte beszélték meg mire készülnek a yakuzák és nem tetszik Akumetsu-éknak.[/spoiler]


*inhale* I love the smell of Priest volumes (12-16) in the morningat midnight.

Yozakura Quartet by Suzuhito  Yasuda ongoing
Sakurashin várost/falut/körzetet/mittomén egy erős polgármesterlány, egy tökátlag (utter bullshit) fiú, egy szavakkal idéző féldémon és végül egy gondolatolvasó macskalány démon [spoiler]na meg 1,5 land god, egyikük cosplay szerető titkárnője, egy átlag ápolónő, 2 mermaid-vámpír hibrid, 2 nagy erejű démon, még egy féldémon, egy-egy egyelőre azonosítatlan rendőr és háziasszony, pár deka átlagember és egy kis arzén[/spoiler] védik különböző démonoktól és egyéb (isten)csapásoktól.
A rajz tetszik (bah, többet nem is írom soha, csak ha fosronda), nagy hangsúly van a szereplők közti baráti/szerelmes szálakon (utóbbin vmivel kevésbé), de nem megy el a nyállal csöpögős irányba, fantasy slice-of-life: van pár történetileg durvább ch amiket "xy átlag napja" fejezetek választanak el. Ez és a humor a manga fő érőssége, de a sztori se rossz, jól van előadva.
+ pont amiért minden kötet végén a szereplők egymásról írt lemon fic-jei szerepelnek. :rotfl:
Eddig 8-9/10


Q.E.D.
Tipikus krimi dugigtömve a szokásos klisékkel, Conan féle I'm awesome stílusú tudomkiatettes előadásokkal és eccentrikuszsenivagyok pofákkal.
Az meg külön lol volt h játék fődesignert feltalálónak hívja a mangaka.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Witch Hunter 40 - Tasha megint bekattant :D remélem rendszert csinál belőle :D

Zen

Engem azért érdekelne mi lett a "boszorkánysapival pótlom a manám" szállal ha most két naponta spammeli a ZÖ ULTIMATE skilljét.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1