Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Zen

Sejtettem, de nem esek kétségbe!
Sok Naruto fag nem tudja mi a jó.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

Quote from: Zen on 2009-12-18, 19:36:50
Sose fogom megérteni miért tekintik/kezelik úgy a klónozást meggyógyításnak/feltámasztásnak. Az eredeti személy attól még ugyanúgy halott, csak van aki helyette él.

A japánoknál ez dívik...

Ha a maszk csak az emlékeket másolja le akkor tényleg így van. Az eredeti személy meghal a másik meg csak másolat. De ha maszk a tudatot/lelket viszi át egy klóntestbe akkor tényleg feltámasztja a halott személyt. - Hogy itt mi volt az kérdéses... Sajkna már nem m elékszem hogy hogy működik a maszk.

Zen

Ez sci-fi, emlékeket másol. :D
No, utólag tisztelgek a sorozat előtt, gyönyörű rajzolás, ravasz, jól megírt sztori részletes bemutatóval a japán politikáról. Más nevében nem beszélek, de az én szempontjaim szerint tökéletes volt és elfoglalja helyét a top 3 mangáim közt. Well done good sirs, well done. :jee:


Kurozuka
vampire, sci-fi, action
Kurou egy évszázadon át keres egy nőt aki ismerheti a múltját.
Art Blame!-re emlékeztet. Nagyon jó végig. :jee:
(Most ez ilyen rövid volt.)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

Vinland Saga 58-59-60

Remek! vége elérkeztünk a prológus végéhez.  :lol: Most már indulhat a a sztori.  :zomg:

Member

Vitamin
Alapvetően jó a sztori (a csajt meglátják abban a bizonyos pózban (a készítőnek bocs, de tényleg elég nagy qrva, ha ezt hagyta)), jól kiközösítik, szétalázzák, kitalálja, hogy mangaka lesz, de persze nincsen szülői támogatás, stb. Eléggé túloz, a vége főleg egy WTF. Reális történet, de nem reálisan előadva. 6/10

LuckyDingo

Quote from: Member on 2009-12-24, 23:43:02
Vitamin
Alapvetően jó a sztori (a csajt meglátják abban a bizonyos pózban (a készítőnek bocs, de tényleg elég nagy qrva, ha ezt hagyta)), jól kiközösítik, szétalázzák, kitalálja, hogy mangaka lesz, de persze nincsen szülői támogatás, stb. Eléggé túloz, a vége főleg egy WTF. Reális történet, de nem reálisan előadva. 6/10
Hmm.. kicsit túl könnyen beadta az anyja a derekát nem? Az apja meg még könnyebben. Szülői támogatás volt, az apja végig mellette állt. A vége télleg vattafak, de attól még megtörténhet.. kicsi a valószínűsége, de van. :D 5/10

ps.: nem volt qrva, csak még nem tudta, hogy az annak számít.. XDDD Kis tapasztalatlan.. és még nemet sem tud mondani XD

Member

Nemtom, arról, hogy kinyalassa magát az osztályteremben fényes nappal, szerintem alapból tudnia illett volna, legalább 1-2 H alapján, hogy qrvaság.
Na igen. Az ő anyja szabályosan olyan, mint az enyém. Szeretlek, csak dolgozz/tanulj. Szerintem ha otthagytam volna a gimit, csak hogy rajzolgassak, kitekerte volna a nyakamat a nagyszüleimmel együtt, akármennyit is sírok. ::)
Meg japóknál nincs ilyen, hogy tankötelezettség, meg gyámügy?
Ha a Vitamint adta ki első mangaként, sztem egy-mangás rajzolóként végzi. :muhahah:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Otaku no Musume-san nagyon beindult, és a sztori is jó. :)
Jah, és új Breaker, ha valakinek már elvonási tünetei letttek volna.  :hehe:
http://depositfiles.com/files/5adjxvncc
[reserved]

Bishop

Quote from: NLZ on 2009-12-25, 14:37:34
Otaku no Musume-san nagyon beindult, és a sztori is jó. :)
Jah, és új Breaker, ha valakinek már elvonási tünetei letttek volna.  :hehe:
http://depositfiles.com/files/5adjxvncc
Pont most töltöm, ép írni akartam erre már rég linkelted, lassú vagyok ma ^^" Hát persze van még 2 chapter készen de A-Team megint ba*ik kiadni, nem is beszélve a múltkori poénjukról mikor belinkeltek 1 képet :__devil:

NLZ

Nem csak kettő van, most jött ki épp a 47. :Kiraly:  Egyébként meg egyszerű leszedni az IRCről is, nem nagy mutatvány. A 44-46 nem nagy szám, apró szösszenet mindegyik. De a 47 igéretesnek tűnik, csak jöjjön végre le, kissé leterheltek a botok. :D

Na már van ch48 is, jó durva. :D
Gondolom mondanom se kell, hogy a 49 is brutál. :angyali:
[reserved]

Bishop

#2351
hogy rohadjanak meg hogy nem konyítok az irchez és azok meg oda rakják  :morci: tegnap próbáltam beüzemelni de nem jártam sikerrel :ejj:

edit: na a kis videós guideük segített, már 50nél tartok, epic! de van egy olyan érzésem nem jön össze az amit szeretnék hogy shioon meg ganryoong(vagy hogy a pibe írják a nevüket :D ) aláznak mindenkit a terembe, és valszeg shioon hamarabb oda fog érni és megrapelik xD

chilip

#2352
jaj de jó erre kelni  :Kiraly: megyek is a 9 chaptert elolvasni :D

ed.:

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu~ ennyi holyland chapter és egy ilyen cliffhangerrel befejezni



manga szempontjából az eddigi egyik legjobb karácsony

also KAMISHIRO GROWN BALLS OF STEEL!

Alkyra

Jó napom van ma. Kijött rengeteg The Breaker chapter. Manga Toshokan-on megtaláljátok Őket. Ez felér egy második karácsonnyal... :szemuveges:

NLZ

Az volt az igazi izgalom, ahogy vártam IRCen, ahogy adják ki részről részre. Nem is feküdtem le, csak 3kor. :D
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin


NLZ

Hunter x Hunter nyitás elég nulla volt. :)
[reserved]

chilip

Witch Hunter 45-46 megjött Olivia Armstrong  :lol: Tasha kapott egy nyalókát :D

Zen

Quote from: chilip on 2009-12-30, 13:15:22
Witch Hunter 45-46 megjött Olivia Armstrong  :lol: Tasha kapott egy nyalókát :D
:lul: Nem semmi ez a manwha.


Alien Nine fordításnak végre nekiesett valaki.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Ejjj, faszé nem adták ki az egész Breaker v8at. :D  Ez a c53 csak egy bevezető volt.
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Csak amiatt aggódok, hogy a borító szöveg szerint nincs nagyon lezárása a kötetnek, szal ez valsz azt jelenti, hogy kurvanagy cliffhanger lesz a vége. :D
[reserved]

chilip

töltsd már fel lécci valahova mert nekem nem jön be az a fos depositfiles valamiért

NLZ

[reserved]


NLZ

Holnap este törlöm, szedje addig aki akarja.
[reserved]

Bishop

Baszki, ilyen cliffhangerek mellet hogy várják el hogy türelmesen várjak :hopp: :bruhuhu:

Alkyra

Quote from: Bishop on 2010-01-02, 12:37:55
Baszki, ilyen cliffhangerek mellet hogy várják el hogy türelmesen várjak :hopp: :bruhuhu:

*nod*

Zen

Houkago Play
Yonkoma egy kocka gyerekről meg a kocka barátnőjéről ahogy játékokról beszélnek meg próbálnak kinyögni egy-egy szeretlek-et. ~190 oldal az egész, tetszetős.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1