Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: Zen on 2010-01-02, 14:54:37
Houkago Play
Yonkoma egy kocka gyerekről meg a kocka barátnőjéről ahogy játékokról beszélnek meg próbálnak kinyögni egy-egy szeretlek-et. ~190 oldal az egész, tetszetős.

Szerintem inkább mást próbál kinyögni..[spoiler] A végén csak sikerül a srácnak és az ajtó előtt 'elkapja' a lányt.  :szemuveges: [/spoiler]

Zen

Quote from: Alkyra on 2010-01-02, 17:33:49
Szerintem inkább mást próbál kinyögni..[spoiler] A végén csak sikerül a srácnak és az ajtó előtt 'elkapja' a lányt.  :szemuveges: [/spoiler]
Met@l Gear-je akkor se lett a csajnak. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Quote from: Zen on 2010-01-02, 17:37:11
Quote from: Alkyra on 2010-01-02, 17:33:49
Szerintem inkább mást próbál kinyögni..[spoiler] A végén csak sikerül a srácnak és az ajtó előtt 'elkapja' a lányt.  :szemuveges: [/spoiler]
Met@l Gear-je akkor se lett a csajnak. :D

Nem, azt nem kapott végülis, de ki tudja. Én mondjuk nem láttam, de lehet, hogy folytatták a sztorit.:)

Prof. William

Quote from: Zen on 2010-01-02, 17:37:11
Quote from: Alkyra on 2010-01-02, 17:33:49
Szerintem inkább mást próbál kinyögni..[spoiler] A végén csak sikerül a srácnak és az ajtó előtt 'elkapja' a lányt.  :szemuveges: [/spoiler]
Met@l Gear-je akkor se lett a csajnak. :D

Hát igen semmi sem tökéletes. :)

Darkstar

Mayoi Neko Overrun!

A manga frissen indult, elvileg havonta fog megjelenni. Ami miatt felfigyeltem rá és követni is fogom, az a következő:
QuoteArtist(s)
YABUKI Kentaro
Ő volt felelős a TLR-ért is, aki belenézett, az tudja, hogy minden chapterben számítani lehet (sok) eyecandy-re, valamint a chardesignja és a stílusa is nagyon bejön. Egy kis különbség van, amit nem tudom, hogy az első számnak tudjak be vagy végig ilyen lesz-e, ez pedig az, hogy SEMMI cenzúra nincs benne, pl érdekes az az áttetsző buborék.

A story másodlagos, hogy jó lesz-e vagy sem, az majd kiderül, de világmegváltást nem várok tőle. De az ebben az esetben csak plusz lenne. :D
Ami plusz érdekesség, hogy ugyanott játszódik, mint a TLR, sőt... Reméljuk Momo is megjelenik majd benne. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

frozenstein


Titkos

Na igen, az említett cím különböző változataiból engem csak a manga érdekel, Darkstar írta is, hogy miért. :) A regény/anime egyenlőre semmi extra (bár az OP-nál kevés betegebbet hallottam eddig XD), ellenben a manga már az első fejezetben is hozta a formáját, ravaszul kikerült cenzúra, fanservice, és rögtön három To Love Ru vendégszereplő. :) Szeretünk Yabuki! :D (Röhögnék, ha úgy kerülné ki a TLR cancellationjét, hogy csinál valami fél-crossovert ebből a Nekósból, és a TLR karik sztoriját is ebben folytatja, bár tudom, hogy ez sajnos csak hiú ábránt, mert "this_is_Jump!")
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Darkstar

Sajnos Jump SQ, úgyhogy csak havonta lesz új ch.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Wolf Guy spoiler kép

[spoiler=fuuuuuuuuu~][/spoiler]

NLZ

Jajbazdmeg, megnéztem. :D  Bár már régebben láttam egy képet, amiben már kibontotta a csomagját a fekete ruhás gyerek, szal sejtettem. :)
[reserved]

SaiyaGin

Conan 718:
Lol, egy random bűnöző megpróbálta megkéselni Rant.  :muhahah:

Squazee2005

Kegyetlenül megkapta a magáét. Érthető, hogy Shinichi miért fél tőle.  :D

chilip

hát deadman wonderlandet nem tudom hova tenni már, ganta mekkora pöcs lett...

NLZ

Quote from: chilip on 2010-01-07, 00:57:34
hát deadman wonderlandet nem tudom hova tenni már, ganta mekkora pöcs lett...
Ja, hogy eddig nem volt az? :D  Az egész manga egy hatalmas gyökérség, igaz mondjuk a mangakától ez várható volt, hisz ismerjük más műveit. :D

Viszont Lucu Lucu mega mass release, szal holnap vidám napom lesz. :)
[reserved]

Zen

Quote from: chilip on 2010-01-07, 00:57:34
hát deadman wonderlandet nem tudom hova tenni már, ganta mekkora pöcs lett...
Most végülis mi a problémája? Spriccel egy kicsit Shiro alkarja, ebből ő meg leszűri h Shiro potenciális red man vagy mi?


http://www.onemanga.com/Shinyaku_Ookami_ga_Kuru/1/04/  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Dehogy, az a baja vele, hogy Shiro is egy deadman, és az összes deadman bántja őt. Vagy valami hasonló agybaja van.
[reserved]

Bishop

Nem igaz már, valaki üsse ki azt a srácot már megőrít :grrr:

NLZ

Olvass valami normális mangát, úgy kevésbé valószínű, hogy megőrülsz. :D  Én most a King of Hell-t olvasom, poénos. Bár így a 100. fejezet fele már kezd nyúlni, mint a rétestészta, remélem visszatér ezután a sok harc után a gag ökörség. :)
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2010-01-08, 16:59:57
Nem igaz már, valaki üsse ki azt a srácot már megőrít :grrr:
Hát ha most Ippo betalál, akkor se hiszem, hogy meg tudja verni... bár a fene tudja. De azért ilyen gáz ellenfele még nem volt eddig szerintem.

chilip

Breaker 54: THE PARTY JUST STARTED! :D úgynézki a 9 arts dragon nagyon élvezi a bulit :D

Bishop


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

#2393
Új hentai fordítást raktam fel...

Egyedül vagy szíved hölgyével, a szülők eltávolítva, tiétek az egész éjszaka de az a fránya jég csak nem akar megtörni... De egy tea mindig segít a gondon!

http://profwilliam.wordpress.com/

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2010-01-10, 00:02:05
Új hentai fordítást raktam fel...

Egyedül vagy szíved hölgyével, a szülők eltávolítva, tiétek az egész éjszaka de az a fránya jég csak nem akar megtörni... De egy tea mindig segít a gondon!

http://profwilliam.wordpress.com/

Jesszusom.. nem gondoltam volna, hogy hentait magyarul olvasni ilyen ... őő fura lesz.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Quote from: LuckyDingo on 2010-01-10, 00:22:03
Quote from: Prof. William on 2010-01-10, 00:02:05
Új hentai fordítást raktam fel...

Egyedül vagy szíved hölgyével, a szülők eltávolítva, tiétek az egész éjszaka de az a fránya jég csak nem akar megtörni... De egy tea mindig segít a gondon!

http://profwilliam.wordpress.com/

Jesszusom.. nem gondoltam volna, hogy hentait magyarul olvasni ilyen ... őő fura lesz.

Hát még fordítani. :) Nem hinném hogy ez emberek 99%-a ennyire bőbeszédű lenne szex közben mint a hentaikban, vagy hogy ilyen szövegeket mondanának akció közben. :)


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Reméljük valami érdekes cucc kerül a helyére. :D
[reserved]