Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

kada

Quote from: NLZ on 2013-04-07, 02:57:11
xxxHolic Reitől eddig nem estem hanyatt, valaki olvassa még?
>.>
<.<

*raises hand*

NLZ

[reserved]

Megmurdel

Onanie Master Kurosawa Nekem kurvára bejött. Igaz a story az elején, hát eléggé szarul indult a végére nagyon jó lett.

Moriguchi Orito no Teiougaku Egyszer olvasható.

EVER GREEN:D Meh egyszer olvasható.

Conveni-N Ez meg úgy szar ahogy van.

NLZ

Ha Onani Master Kurosawa bejött neked is, akkor ajánlom a Molester Man-t. :)
Anno írtam is róla egy ajánlót ide: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1370.msg510197#msg510197
[reserved]

Megmurdel

Oké, köszi a tippet sztem a héten el is olvasom. :D

NLZ

[reserved]

kada


NLZ

[reserved]

Megmurdel

Molester Man Hát meg kell, hogy mondjam kicsit sajnáltam a hosszát, mert nagyon jó volt. Extra dicséret az extra 21.5. fejezetért. Köszi még1x.  :Kiraly:

chilip


Megmurdel

Quote from: chilip on 2013-05-09, 23:19:24
vége az Alyosha-nak  :bruhuhu:
Ne mááááá hány fejezet mert 28-nál on-holdra raktam. :D


Megmurdel

 ^^" ezek szerint én is jókor raktam félre, de nem is volt rossz a vége. :)

Leara

20th Century boys: Urasawa Naoki megint megcsinálta :D. Zseniális manga volt, bár azért még mindig a Monster tőle a kedvencem. Néha mondjuk fogtam a fejem, amikor újabb és újabb karaktereket hozott be, pedig már addig is volt belőlük bőven, de végül mindenkinek meglett a maga helye a történetben. 9/10
MAL

NLZ

Új Magician vége nagy poén volt. :D  Nem hiába az egyik kedvencem még mindig, nem is értem, miért nem népszerűbb. :)
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2013-05-24, 22:24:46
Új Magician vége nagy poén volt. :D  Nem hiába az egyik kedvencem még mindig, nem is értem, miért nem népszerűbb. :)

én olvasom, csak hát ez olyan sorozat amiben sztem nincs mit kibeszélni. én is várom a kövi chaptert folyamatosan :)

NLZ

Quote from: chilip on 2013-05-25, 00:41:27
Quote from: NLZ on 2013-05-24, 22:24:46
Új Magician vége nagy poén volt. :D  Nem hiába az egyik kedvencem még mindig, nem is értem, miért nem népszerűbb. :)

én olvasom, csak hát ez olyan sorozat amiben sztem nincs mit kibeszélni. én is várom a kövi chaptert folyamatosan :)
Persze, az igazán jó sorozatokat csak olvasod és jó érzésed van, nem kell hülye elméleteket gyártani a kiteljesüléshez vagy leírni, hogy milyen szar, mert kelti benned a feszültséget és le kell vezetned. :)
[reserved]

Zelda

Hikaru no Go
Az anime-t még nagyon régen láttam, s akkor személyes kedvencem lett, így most elolvastam a mangát is, ám a befejezésben nagyot csalódtam, számomra nagyon depresszív lett... Nem tudom, milyen körülmények között ért véget a manga, de ennek sokkal jobb befejezést is lehetett volna csinálni. Persze ettől függetlenül továbbra is kedvenc marad...

Leara

Shingeki no Kyojin 46: én is csak azt szeretném kérdezni, amit Eren:
[spoiler]
Azt hittem kapunk legalább 1-2 választ, de... nem. Helyette csak még több kérdésem lett XD.[/spoiler]
MAL

Zelda

Quote from: Leara on 2013-06-07, 14:22:09
Shingeki no Kyojin 46: én is csak azt szeretném kérdezni, amit Eren:
[spoiler]
Azt hittem kapunk legalább 1-2 választ, de... nem. Helyette csak még több kérdésem lett XD.[/spoiler]
Ez ilyen darab... Hasonlóan érzek én is am. xD

Junchi

Gantz manga END (raw)

Jaj, de szaaaaaaaaaar!  ::)

3/10

NLZ

Quote from: Junchi on 2013-06-18, 11:40:57
Gantz manga END (raw)

Jaj, de szaaaaaaaaaar!  ::)

3/10
Az egész manga az volt, nem? :D
[reserved]

Junchi

Quote from: NLZ on 2013-06-18, 14:44:22
Quote from: Junchi on 2013-06-18, 11:40:57
Gantz manga END (raw)

Jaj, de szaaaaaaaaaar!  ::)

3/10
Az egész manga az volt, nem? :D

Amit az anime is feldolgozott, az még abszolút korrekt volt, az utána következő pár arc is, viszont ez az utolsó totál hazavágta, a zárófejezet meg... TE JÓSÁGOS ÉG... >_>

chilip

vártam nagyon ezt a Magician fejezetet, és nem okozott csalódást, sőt még nincs vége teljesen :) nagyon igényes cucc

NLZ

Quote from: chilip on 2013-06-28, 20:14:27
vártam nagyon ezt a Magician fejezetet, és nem okozott csalódást, sőt még nincs vége teljesen :) nagyon igényes cucc
Annak örülök igazán, hogy most most már naponta jönnek új részek, rmeélhetőleg két héten át. :)
[reserved]

NLZ

Quote from: NLZ on 2013-06-28, 22:09:15
Quote from: chilip on 2013-06-28, 20:14:27
vártam nagyon ezt a Magician fejezetet, és nem okozott csalódást, sőt még nincs vége teljesen :) nagyon igényes cucc
Annak örülök igazán, hogy most most már naponta jönnek új részek, rmeélhetőleg két héten át. :)
De nem nyert, ennyi volt. Majd valamikor a nyár folyamán.
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2013-07-01, 20:23:12
Quote from: NLZ on 2013-06-28, 22:09:15
Quote from: chilip on 2013-06-28, 20:14:27
vártam nagyon ezt a Magician fejezetet, és nem okozott csalódást, sőt még nincs vége teljesen :) nagyon igényes cucc
Annak örülök igazán, hogy most most már naponta jönnek új részek, rmeélhetőleg két héten át. :)
De nem nyert, ennyi volt. Majd valamikor a nyár folyamán.

:ejnye: ejnye

NLZ

Quote from: chilip on 2013-07-02, 00:13:28
Quote from: NLZ on 2013-07-01, 20:23:12
Quote from: NLZ on 2013-06-28, 22:09:15
Quote from: chilip on 2013-06-28, 20:14:27
vártam nagyon ezt a Magician fejezetet, és nem okozott csalódást, sőt még nincs vége teljesen :) nagyon igényes cucc
Annak örülök igazán, hogy most most már naponta jönnek új részek, rmeélhetőleg két héten át. :)
De nem nyert, ennyi volt. Majd valamikor a nyár folyamán.

:ejnye: ejnye
Ha már ilyen hülye helyről olvasod: http://ex2.unixmanga.net/onlinereading/?image=Magician/Magician%20c282/068.jpg&server=nas.html
[reserved]

frozenstein

Kodomo no Jikan
Már az animéből is lehetett sejteni, hogy itt azért valami komoly dráma folyik a háttérben, de ott elkanyarodtak a mangás száltól. Ez nem (csak) egy loli fanservice manga, nagyon jót tesz neki, hogy seinen, és így az összes főbb szereplőnél jelentős karakterfejlődést figyelhetünk meg. A történetből egyedül az igazgatós kavarást az utolsó kötetben éreztem kicsit erőltetettnek, de azon kívül az is nagyon jó volt. A befejezés tökéletes.
10/10

chilip

Übel Blatt legújabb - hát ezen felröhögtem :D még ascherit is csak nézett ki a fejéből mi történik ahogy a 2 félnótás [spoiler]egymást mészárolta le, ha egyikük meghal nehogy már a másik is megússza  :lol:[/spoiler]