Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2013-02-24, 18:37:33
Noblesse 1-4: eddig nem valami eseménydús.  ::)
Jah igen, annak az eleje elég lassú, de aztán egyre jobb lesz. :)  Bár mostmár annyira nem az igazi.
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2013-02-24, 20:29:33
Quote from: SaiyaGin on 2013-02-24, 18:37:33
Noblesse 1-4: eddig nem valami eseménydús.  ::)
Jah igen, annak az eleje elég lassú, de aztán egyre jobb lesz. :)  Bár mostmár annyira nem az igazi.

azért frankey viszi a hátán a mostani részt is :D

Megmurdel

Koimoku Im Dal Young egyik rövidebb sztorija. Inamine-sensei kezdő mangakából profivá válása mindösszesen 20 ch alatt. A vége nekem bejött, de ha össze kellene hasonlítani a többi mangájával akkor szerintem nem üti meg azt a szintet, mint azok. Egyszer el lehet olvasni.  ^^

Bishop

Onepunch-man:ez valami iszonyatosan #$% jó! :D kíváncsi vagyok lesz e valaki aki több lesz egy ütésnél :D

NLZ

Quote from: Bishop on 2013-03-04, 20:39:51
Onepunch-man:ez valami iszonyatosan #$% jó! :D kíváncsi vagyok lesz e valaki aki több lesz egy ütésnél :D
Jessz, végre valaki. :D  Csodálom, hogy mások még nem olvassák.
[reserved]

Bishop

Pedig kötelezővé kéne tenni :D , rég olvastam végig ennyi chaptert egy huzamra. Az art a karakterek a poénok mind 10/10 gagmangahoz képest még a plot is érdekes. Elsőnek kicsit féltem, hogy hamar unalmas lesz, hogy mindenkit egy ütéssel legyőz, de nem!

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2013-03-04, 21:03:58
Quote from: Bishop on 2013-03-04, 20:39:51
Onepunch-man:ez valami iszonyatosan #$% jó! :D kíváncsi vagyok lesz e valaki aki több lesz egy ütésnél :D
Jessz, végre valaki. :D  Csodálom, hogy mások még nem olvassák.
Nem értem miért csodálod? :D Mivel azt írtátok, hogy jó, elolvastam az eddigi fejezeteket, de engem nem fogott meg. Béna a főhős, nekem a robot gyerek sem jön be. A gonoszok komolytalanok. Nincs rendes story (gag-ek unalmasak). Mellesleg az, amikor 4-5 oldalon keresztül csak egy történést mutatnak be, egyrészt pocsékolás, másrészt nem látom a funkcióját.

Mivel a főhős már alapból szupererős, nincs tér a fejlődésre, nincs rá szükség, nem lesz karakterfejlődés sem, amíg nem talál valaki tényleg erőset.

Az alapötlet nem rossz, de eddig 24 fejezeten keresztül nem történik semmi, ami miatt érdemes lenne tovább olvasni.

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2013-03-06, 19:03:12
Quote from: NLZ on 2013-03-04, 21:03:58
Quote from: Bishop on 2013-03-04, 20:39:51
Onepunch-man:ez valami iszonyatosan #$% jó! :D kíváncsi vagyok lesz e valaki aki több lesz egy ütésnél :D
Jessz, végre valaki. :D  Csodálom, hogy mások még nem olvassák.
Nem értem miért csodálod? :D Mivel azt írtátok, hogy jó, elolvastam az eddigi fejezeteket, de engem nem fogott meg. Béna a főhős, nekem a robot gyerek sem jön be. A gonoszok komolytalanok. Nincs rendes story (gag-ek unalmasak). Mellesleg az, amikor 4-5 oldalon keresztül csak egy történést mutatnak be, egyrészt pocsékolás, másrészt nem látom a funkcióját.

Mivel a főhős már alapból szupererős, nincs tér a fejlődésre, nincs rá szükség, nem lesz karakterfejlődés sem, amíg nem talál valaki tényleg erőset.

Az alapötlet nem rossz, de eddig 24 fejezeten keresztül nem történik semmi, ami miatt érdemes lenne tovább olvasni.
Épp ez a poén, hogy annyira eltér a megszokottól. :)
Ha nem jönnek be neked a humor, akkor nem neked való a manga, sajna ezzel nem lehet mit tenni.
Jah, és a rajz még nagy plusz számomra. Főleg ezek a kvázi-animációk tetszenek, amiket ha az olvasási környezet megfelelően összemos, akkor nagyon ott vannak (jobb felül teljes képernyőzés):
https://plus.google.com/photos/110793535724604745254/albums/5845622542395601745/5845622568409358834?banner=pwa
[reserved]

Darkstar

#4028
TLR:D latest

Delicious Nemesis


VividRed Operation 01


Yess
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Na kijött Molester Man utófejezete is. Igazából csak egy népszerűségi szavazás eredménye, meg némi poén a karakterekkel. Aki olvasta, annak érdemes átolvasni ezt is, noha nem a sztori része. :)
http://boonscanlations.blogspot.hu/2013/03/molester-man-215-final.html
[reserved]

Darkstar

#4030
Monhan no erohon reread

Oke, H cucc, de nem azért olvasom. Komolyan, ha a szexet kivennék, és rendszeres sorozatot csinálnának belőle, az egyik nagy kedvencem lenne. Na jó, így is az, csak túl ritkán jön belőle új. Imádom a "szereplőket", jók a poénok, és az egésznek van egy állat hangulata.
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
:lul:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Maoyuu 22 a várva várt folytatás :D a ch végülis arról szólt amit vártam a harc nagyon jó volt "Princess Commander" taktikája is bejött jah meg dear Maou dat smile

frozenstein

Heads
Megint psychological mindfuck. Emlékeztetett a Homunculus-ra, de kevésbé volt elborult,és a vége is valamivel pozitívabb kicsengésű.
8/10

chilip

Onepunch-man nemtom miért nem hallottam/olvastam ezt eddig de [spoiler]HOLY SHIT THIS MANGA IS FUCKING FUNNY AND AWESOME!!![/spoiler]
:whoah: csak nagyon kevés van belőle  :_piszka: rég olvastam ILYEN IGÉNYES alkotást, imádom minden oldalát

NLZ

Quote from: chilip on 2013-03-23, 19:46:33
Onepunch-man nemtom miért nem hallottam/olvastam ezt eddig de [spoiler]HOLY SHIT THIS MANGA IS FUCKING FUNNY AND AWESOME!!![/spoiler]
:whoah: csak nagyon kevés van belőle  :_piszka: rég olvastam ILYEN IGÉNYES alkotást, imádom minden oldalát
Me nem figyelsz :P
[reserved]

frozenstein

Life Is Money
A leírás és az első fejezet alapján elég sok mindenre asszociáltam: szerencsétlen szerencsejátékos - Kaiji, börtön - Deadman Wonderland, survival + számozott szereplők - Mirai Nikki, sok pénz + számozott szereplők - Higashi no Eden. Egyik se jött be, mert ez a manga, számomra váratlanul, elment psychological irányba. Ezen kívül ennyi szereplőre szerintem túl rövid volt, és nem sikerült azonosulnom velük. Meg volt néhány rész ami valószerűtlennek tűnt:[spoiler]pl: Niko és Aiyori 1on1 kivégzése, vagy a főszereplő pár néhány nap alatti szerelembe esése.[/spoiler]8/10

Megmurdel

Kurogane Kurogane Hiroto belecsöppen a kendo világába Sayuri segítségével aki 150 éve keresi a megfelelő örököst. A sztorit igazán folytathatták volna, mert lett volna még hátra jó sok minden. Nekem kifejezetten tetszett. 7/10

chilip

Quote from: Megmurdel on 2013-03-28, 11:21:06
Kurogane Kurogane Hiroto belecsöppen a kendo világába Sayuri segítségével aki 150 éve keresi a megfelelő örököst. A sztorit igazán folytathatták volna, mert lett volna még hátra jó sok minden. Nekem kifejezetten tetszett. 7/10

miről beszélsz, még tart  :zomg:

Megmurdel

Quote from: chilip on 2013-03-28, 12:37:32
Quote from: Megmurdel on 2013-03-28, 11:21:06
Kurogane Kurogane Hiroto belecsöppen a kendo világába Sayuri segítségével aki 150 éve keresi a megfelelő örököst. A sztorit igazán folytathatták volna, mert lett volna még hátra jó sok minden. Nekem kifejezetten tetszett. 7/10

miről beszélsz, még tart  :zomg:
68 ch ma fejeztem be
http://www.mangahere.com/manga/kurogane_kezawa_haruto/

chilip

mé van vége.... még hol van a fősztori befejezése is....  :frown:

Megmurdel

sajnos nem volt elég népszerű de rohadtul nem értem hogy lehetséges ez

LuckyDingo

Ez most komoly a Kurogane-nek vége? O.o Pedig sehová nem jutott még el.. xD Most jött volna a jó rész.
Ahh.. nincs igazság.. :S

Hozzátenném éreztem egy csöpp Katekyoushi Hitman Reborn feelinget, Sayuri miatt, meg hogy egy gyenge emberkéből lesz lassan kemény, de Kendosban még nem láttam ilyet, szóval annyira nem izgatott. Na mindegy.. kár érte tényleg.

NLZ

xxxHolic Reitől eddig nem estem hanyatt, valaki olvassa még?
[reserved]

Megmurdel

RealPG Az alapötlet nem volt rossz, de ez is nagyon rövidre sikerült. 8/10

LuckyDingo

Shingeki no Kyoujin - kijött az anime első része, és mivel tetszett belekezdtem, majd be is fejeztem a mangát (legalább is, azt, ami eddig kint van belőle). Óriások és emberek harca a story, de az aktuális fejezetekben már nem lehet tudni, hogy ki kivel van és ki az igazi ellenség, szóval várom a folytatást, mert jó! :)

Zen

Nekem is bejött, nagyon nagy részt azért, mert a főszereplő nem tipikus shonen hero és visz minden csatát egyedül, hanem része egy hadi gépezetnek, ami ráadásul "rendes" taktikákat használ.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zelda

Shingeki no Kyojin nekem is nagyon bejövős, rég nem olvastam már ilyen jót, csak azt bánom, hogy havonta jelenik meg... Az anime is jól néz ki egyelőre 2 rész után, bár már most látom, hogy kavarnak egy kicsit a storyval.

Megmurdel

Shokugeki no Soma Nemtom ezt olvassa-e még valaki rajtam kívül, de nekem nagyon bejön. :D

White SeeD

Én olvasom.
De jobban örülnék ha visszatérne a hentai vonalra :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Megmurdel

Tosh le se tagadhatná, de szerintem ez megálja a helyét így is. :D