Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Alkyra

Nagyon jó manga!!!XD Én egyszerűen imádom.:)
Kár, hogy nem lehet kapni eredetiben angolul. Itt egy link hozzá:
http://www.kefi.org/fairy.php

Alkyra

Mi a véleményen röviden? Szánalmas próbákozása egy klisékkel teli értelmetlen ecchi vígjátéknak.
Az oké, hogy lehetetlen dolgok vannak benne.(monszták, tenctacle stb(Oo)) ezek nem zavarnának...de
ez...
http://iris-games.uw.hu/toloveru-012-16.png
http://iris-games.uw.hu/toloveru-012-17.png


Ez már nagyon felhúzza az agyam. 99%ban biztos vagyok, hogy ilyen SOHA de SOHA nem történt s nem is fog.
Oké, hogy ecchi manga, oké, hogy hülyeségek vannak benne...de ez már túlzás.
Ilyen erőltettet fan-servicét már én se bírok ki...
Inkább mégegyszer elolvasom a Fairy Tailt ...

5/10

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Alkyra on 2007-02-17, 19:26:50
Mi a véleményen röviden? Szánalmas próbákozása egy klisékkel teli értelmetlen ecchi vígjátéknak.
Az oké, hogy lehetetlen dolgok vannak benne.(monszták, tenctacle stb(Oo)) ezek nem zavarnának...de
ez...
http://iris-games.uw.hu/toloveru-012-16.png
http://iris-games.uw.hu/toloveru-012-17.png


Ez már nagyon felhúzza az agyam. 99%ban biztos vagyok, hogy ilyen SOHA de SOHA nem történt s nem is fog.
Oké, hogy ecchi manga, oké, hogy hülyeségek vannak benne...de ez már túlzás.
Ilyen erőltettet fan-servicét már én se bírok ki...
NEM! EZ A VALÓSÁG! A NŐK IGENIS CSINÁLNAK ILYET! ÉN TUDOM! HISZEK BENNE!  :3x3: :morci:

Alkyra

Quote from: Fazék on 2007-02-17, 19:30:55
Quote from: Alkyra on 2007-02-17, 19:26:50
Mi a véleményen röviden? Szánalmas próbákozása egy klisékkel teli értelmetlen ecchi vígjátéknak.
Az oké, hogy lehetetlen dolgok vannak benne.(monszták, tenctacle stb(Oo)) ezek nem zavarnának...de
ez...
http://iris-games.uw.hu/toloveru-012-16.png
http://iris-games.uw.hu/toloveru-012-17.png


Ez már nagyon felhúzza az agyam. 99%ban biztos vagyok, hogy ilyen SOHA de SOHA nem történt s nem is fog.
Oké, hogy ecchi manga, oké, hogy hülyeségek vannak benne...de ez már túlzás.
Ilyen erőltettet fan-servicét már én se bírok ki...
NEM! EZ A VALÓSÁG! A NŐK IGENIS CSINÁLNAK ILYET! ÉN TUDOM! HISZEK BENNE!  :3x3: :morci:

/dance

Sok sikert hozzá! Hinni énis szeretnék, de félig nők közt nevelkedtem(=>régi sulimban majdnem 3szor annyi lány volt egy osztálybna mint fiú) s sajnos a tapasztalataim 99% azt mutatja, hogy ilyesmi csak az ilyen mangákban fordulhat elő.:) Te se mutagatod a &#y"+5(izmaidXD) másoknak, hogy tappizák meg, nem?:)

Fazék

egyértelműen csak vicceltem. ha erre a nagy betűk és a sok felkiáltójel se vezetett rá, akkor te vagy elveszve :haha:

Alkyra

Quote from: Fazék on 2007-02-17, 19:42:40
egyértelműen csak vicceltem. ha erre a nagy betűk és a sok felkiáltójel se vezetett rá, akkor te vagy elveszve :haha:
uhm...nem esett le, hogy én is csak poénkodom?:)...bár így visszaolvasva tényleg nem tűnik annak... :wtf:

Alkyra

Light egy állat.[spoiler] a  saját apját is kihasználta, ami az öreg halálához vezetett...A világ egyre jobban összeomlik Kira nyomása alatt. az usa már teljesen megadta magát Kira előtt s a többiek is követni fogják vagy már követik példájukat.
az spk szétesett...kíváncsi vagyok, hogy ez miként fog megfordulni...vajon light hol cseszi el...hmmm::)[/spoiler]

Fazék

Quote from: Alkyra on 2007-02-18, 09:49:57bár így visszaolvasva tényleg nem tűnik annak... :wtf:
hát igen, ez volt nekem is a bajom, hogy nem éreztem ki belőle a viccet, de legalább tisztázódott :D  :tezsvir:

szerk: legutóbb a Hotel c. rövid mangát olvastam és nagyon tetszett (csak hogy ON is legyek :D)

SaiyaGin

Tenjou Tenge 102. fejezet
Folytatódik az előző fejezetben megnyitott Tenkaichi Budokai, a történetet feltehetően lezáró harcművészeti torna. Kezdem megszokni a stílusváltáson átesett szereplők új külsejét, a bajszos Son Goku pedig  :lol:

Detective Conan 595-599. fejezet
Itt szintén beindultak a dolgok, új BO-tagok felbukkanása, Gin, Vermouth és a többiek várható visszatérése, egy már eddig sokak által sejtett múltbeli tény bebizonyosodása... azt hiszem, kezd újra vonzani a történet! :cool:


Darkstar

Quote from: SaiyaGin on 2007-02-28, 23:13:43
Quote from: White SeeD on 2007-02-28, 22:44:24
Honnan szeded a TT-t?:)

Tokyotosho ;)
Tipikus kérdésben a válasz eset. :D

On.: Újraolvastam az A's to StrikerS-t 3 illetve a StrikerS eddig megjelent két chapterjét.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Gregory

1ik volt osztálytárs jóvoltából beleolvastam a Biomega című mangába, de hmm... nekem egy csöppet elvont és összevissza volt. Lehet, h azért mert a Blame-et nem olvastam, de akkor is. Szal nem tetszett túlságosan...

Rounin

Na meg akárhogy nézem, még nem sokat olvashattál belőle, max. 18 chaptert. Az meg semmi a történet értéséhez:).

Darkstar

#584
Ezt (páradszor ^^). Tanulságos és  :lol:  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Hát igen. :) Mindenesetre segít megérteni Shiki Lolis ézéseit. :) Meg hogy nam baj ha vágyaid tárgya egy macska. :)


Darkstar

Quote from: Prof. William on 2007-03-08, 13:22:19
Hát igen. :) Mindenesetre segít megérteni Shiki Lolis ézéseit. :) Meg hogy nam baj ha vágyaid tárgya egy macska. :)
:tezsvir: Én a magyarázós résznél szoktam borulni. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Meg milyen kreatívan használja már Shiki a Demon Eyest. :)

Imádom az ilyen jól megrajzol doujinikat. Saber és servantok csokit főznek, Saber terhes lessz, Emiya helyet cserél Tohsakával, Shikit kergetik megt pedofil... Halálik!

Mejd belinkelem a kedvenc Tsukihime, FSN világban játszódó doujinokat. :)  Persze ismertetővel egyetemben...

minuszmiki

Kerestem pedig, de nem találtam vonatkozó topikot, nyitni meg nem akartam neki újat. School Rumble mangát olvassa valaki? Én kb. 6 hete fejztem be, azóta meg szombatonként az aktuális epizódot. És hát a mai után azt kell mondanom, azonnal legyen jövő szombat!  :bruhuhu: (Utálom néha, hogy ilyen türelmetlen vagyok, de nem tudom kivárni, amíg megcsinálják a harmadik évadot, meg gondolom előtte az OVA-t)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Elsősorban igen. Úgy érzem, a dolgok egyre inkább vmiféle tetőpont felé közelednek, alig várom már.  :smile:

Darkstar

Doujin Work vol 1. Nekem tetszik, szórakoztató és poénos, ráadásul anime is lesz belőle. :) Ugyanaz követte el, mint aki a fentebb linkelt Tsukihime-set.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

School Rumble 217 - 22 page special.  :jee: Természetesen nem történt semmi egetrengető, de ez nembaj.  :D

Doujin Worköt honnan tudnám lehúzni? Gugli nem segített  :lame:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Thx for the linkz. Tényleg nem rossz, fogom olvasni, meg nézni is majd.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

#596
Most olvastam el Ramiz Ghost in the Shell mangáját! Hát... iszonyat jóó! Ez a Shirow Masamune nagyon érzi a dolgot. :cool:
(meg jó kis ecchi részek vannak benne! ;) )

Kicsit más a történet mint a filmben(színesebb, több mellékszállal és több háttérinfó kiderül), és bizonyos emberek múltjáról meg a film nem is beszél ám itt kiderülnek dolgok(pl hogy hogyan alakult a Section 9).

Még mindíg Batou a legnagyobb arc... :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Blood Alone
Lolis, vámpíros, minden h-tól mentes és aranyos olvasmány. Az első két vol. angolul itt megtalálható, ha valaki csak az első chapter-be szeretne belenézni, itt megteheti.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Vampire Knight - nekem marhára tetszett, a 11. fejezetig olvastam el magyarul + az 1 extra fejezet itt leírással eggyütt (most lusta vagyok beírni ide) letölthető magyarul: http://www.manga.hu/

Fate

Tegnap fejeztem be a Death Note mangát. Mit is mondhatnék, rettenetesen addiktív, nem bírtam abbahagyni. Végig nagyon profin tartja magas szinten a feszültséget. Egyedül a végében csalódtam egy kicsit. Valahogy túl egyszerű volt, többet vártam. De ettől függetlenül nagyon megéri elolvasni.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"