Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Rage

Mirai Nikki ch21: OMGLOLWUT. :eek: Kiváncsi vagyok, hogy ússzák meg ezt bizonyos személyek élve... :p

(Ha off, mert csak befejezett mangákra vonatkozik a thread, akkor sry.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

minuszmiki

Quote from: Rage on 2007-10-09, 20:23:29
Mirai Nikki ch21
De jó, hogy mondod, beszerezhető belőle valahol scanlate? Nem olyan régen felkeltette az érdeklődésemet egy-két oldal a 4chanon, de felületes keresés után sehol nem találtam, aztán el is felejtettem.

Draconire

Quote from: minuszmiki on 2007-10-09, 20:26:45
De jó, hogy mondod, beszerezhető belőle valahol scanlate? Nem olyan régen felkeltette az érdeklődésemet egy-két oldal a 4chanon, de felületes keresés után sehol nem találtam, aztán el is felejtettem.
http://www.mediafire.com/?azt1zxzddju
http://www.mediafire.com/?92w4dg9mwjr
http://www.mediafire.com/?8c1jjqvi8xc
+ nem emlékszem, hogy benne van-e a 20. is, szóval:
http://rapidshare.com/files/53383195/Mirai_Nikki_ch20__Anon_.zip

Az anon féle fordításokkal vigyázz, elhelyeztek benne pár igen érdekes képet, és így érdemes a thumbnaileket gyorsan átpásztázni majd a 14-es fejezettől, ki lehet az ilyeneket szúrni spoilerezés nélkül. Igaz, némelyiken sírva röhögtem. xD

Quote from: Rage on 2007-10-09, 20:23:29
Mirai Nikki ch21:
Kb. mikorra várható fordítás valaki részéről?


Rage

Quote from: Gmer on 2007-10-09, 20:50:15
Kb. mikorra várható fordítás valaki részéről?
Fogalmam sincs, raw úgy egy hete van. A többi csak valamelyik szorgos Anon-on múlik. :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

minuszmiki

Negima ch1-190: Végére értem, nagyon tetszett, sokkal jobban, mint Akamatsu mester másik mangája, a Love Hina. Kevésbé kiszámítható, és az alaphelyzet (30 fős hárem, overkill ez is) is jobb. A fanservice mennyiségével és minőségével tökéletesen elégedett vagyok, a történet sem rossz, bár a School Festivalos részek naggyon hosszúak voltak, azt untam már a vége felé egy kicsit. A lányok meg mind jók, tényleg nem lehet közülük kedvencet választani. Viszont van egy-kettő, akit szívesen látnék gyakrabban feltűnni, elsősorban Zazie, tök stílusos külsejű figura, mégis talán ő szerepel a legkevesebbet. Ami még zavar, az az, hogy nincs még kin a 191 scanlate-je, most kezd igazán bekomolyodni és izgalmassá válni a történet. No mindegy, szóval nagyon jó.  :jee:

Prof. William

Kint a Mirai 21 raw? Nice! :)

Káváncsi leszek Yuki és Youno története hogy megy tovább...

Prof. William

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 23:10:46
Skacok, a minap haverom egyszerűen lehülyézett, hogy nincs még egy olyan állat, mint én,  aki minden netről szedett mangát kinyomtat és úgy olvas csak el.
Ez tényleg ennyire egyedi eset nállam és kezeltetni kéne, vagy azért vannak még sorstársaim? ^^

Én a High School Of the Dead mangát tervezem szép minőségilek kinyomtatni és Manyga formátumban bekötni... Biztos sikerülni gog előbb utóbb

minuszmiki

Mirai Nikki ch1-21: Érdekes cucc. Bár a rajz sokszor elég igénytelen, a történet elég jó, ráadásul mentes a shounen mangák egyik típushibájától: nincs elnyújtva, rögtön a dolgok közepébe csap és gyorsan történnek az események. A karakterek pedig nagyon jók, szinte mind pszichiátriai eset (kivéve a balfék főszereplőt, de ő se veszélyes). Szóval tetszik, várom a következő részt, kíváncsi vagyok, hogyan másznak ki ebből a szarból.

smash++

#669
Suzuka

Az anime uán pihentettem.Aztán most ezen a héten megnéztem megint az animet és közben olvastam a mangat.Nem sok eltérés volt az anime és manga között.Majd folytattam a mangat és megkell hagyni nagyon tetszett a történet.Nem is tudtam elékpzelni,hogy mit csinálhatnak még ezután és nem kevés dolog történt...
A vége nagyon meglepett.Azért nem ezt vártam :).Mivel azt hittem sport anime(/manga :) ) is meglepett a [spoiler=manga spoiler!!!!!!]gyerek,suli feladása,sport feladása.Én tényleg azt hittem japán legjobbja lesz[/spoiler].A lényeg,hogy nagyon szép volt és a vége is tetszett.
Aki látta az animet és tetszett neki az ne habozzon.De aki vmi szép romantikus animet akar olvasni az is nyugodtan elolvashatja.

Modify: Arról nem is beszélve,hogy egy kicsit ráébresztett pár dologra.Pl: Mi a f@szt csinálok.Állandóan anime és manga... ahelyett,hogy többet tanulnék és biztos jövő esélyét megadnám a barátnőmnek... Vmi ilyesmi. Szóval több tanulás :)

Manitu

Ezekszerint már végig van fordítás? Na akkor mostmár tényleg elolvasom, mihelyst végeztem azzal a párszáz megával, ami már a download könyvtáramban lapul.


smash++

#671
Quote from: Manitu on 2007-10-20, 21:23:49
Ezekszerint már végig van fordítás?
Remélem a spoilert nem olvastad :)
Te is biztos ismered ezt az oldalt és fölöslegesen linkelek :) http://www.onemanga.com/Suzuka/
Amit a stoptazmo-ról szedtem szeritnem nem olyan jó minőség mint itt.

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-10-20, 23:07:55
Remélem a spoilert nem olvastad :)
Naná, hogy de. Az első pár szót, de az is elég volt. Kissé kevered az "anime" és "manga" fogalmakat, így azt hittem az anime végéről beszélsz, ahogy írtad. Tévedtem, de mindegy, szerencsére nem vagyok túl spoiler-érzékeny :redface:

Quote from: smash++ on 2007-10-20, 23:07:55
Te is biztos ismered ezt az oldalt és fölöslegesen linkelek :) http://www.onemanga.com/Suzuka/
Biztos, sok könyvjelzőm van :) Majd leszedem lurkról, ott vagy a legjobb van fönt, vagy az összes létező :D Mangát mindíg onnan töltök, de azért kösz.


Darkstar

KnJ ch.31
Lol  Reiji Kétlem, hogy még 6 évig bírná...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Lefogadom, hogy nem fogja. Egyébként egyre jobban beborulni látszik a cucc, tetszik. :)

chilip

Shin Angyo Onshi - mivel ennyire húzták a magyar kiadását, elolvastam angolul azt, ami fennvan onemanga-n (62-ig) hát mit ne mondjak, nagyon jó, csak ajánlani tudom mindenkinek  :jee: eléggé cliffhanger-es a 62 vége, most utána is nézek, ez volt-e az uccsó chapter...

chilip

sajnos igen... és olvassa vki rajtam kívül a HunterXHunter-t? ma jött ki a kövi chapter  :lazza: [spoiler]végre megtámadták a palotát, és mien durva az öreg, még az orgyilkos család öregje is úgy vallja, hogy mp alatt kicsinálná őt  :eek:[/spoiler]

Alkyra

Quote from: chilip on 2007-10-26, 19:01:38
Shin Angyo Onshi - mivel ennyire húzták a magyar kiadását, elolvastam angolul azt, ami fennvan onemanga-n (62-ig) hát mit ne mondjak, nagyon jó, csak ajánlani tudom mindenkinek  :jee: eléggé cliffhanger-es a 62 vége, most utána is nézek, ez volt-e az uccsó chapter...

én innen töltöm a shin angyo onshit:
http://et-caetera.net/index.php?type=sao

Nézd meg, hátha több rész van itt. Én abbahagytam amikor [spoiler]Sano elárulta a főhőst.[/spoiler]

chilip

jah, ránéztem én is erre az oldalra, onemanga behozta magát...

Rage

Mirai Nikki ch22: OMG, holy shiat, what did just happen etc.
[spoiler=nem manga spoiler]Unatkoztam, úgyhogy elkezdtem fordítani a CUCCot. 50% kész, akit érdekel, szóljon, szívesen elküldöm neki - persze csak miután befejeztem. :D
Már majdnem elfelejtettem: természetesen azt nem tudom vállalni, hogy hibátlan lesz a STUFF, de azért megteszek minden tőlem telhetőt.[/spoiler]
痛みを感じる方向に、出口がある!

Draconire

Quote from: Rage on 2007-11-07, 02:41:50
[spoiler=nem manga spoiler]Unatkoztam, úgyhogy elkezdtem fordítani a CUCCot. 50% kész, akit érdekel, szóljon, szívesen elküldöm neki - persze csak miután befejeztem. :D
Már majdnem elfelejtettem: természetesen azt nem tudom vállalni, hogy hibátlan lesz a STUFF, de azért megteszek minden tőlem telhetőt.[/spoiler]
:hail:

Dear Sir, I would like to humbly request a copy of that.

minuszmiki

Quote from: Rage on 2007-11-07, 02:41:50
Mirai Nikki ch22: OMG, holy shiat, what did just happen etc.
[spoiler=nem manga spoiler]Unatkoztam, úgyhogy elkezdtem fordítani a CUCCot. 50% kész, akit érdekel, szóljon, szívesen elküldöm neki - persze csak miután befejeztem. :D
Már majdnem elfelejtettem: természetesen azt nem tudom vállalni, hogy hibátlan lesz a STUFF, de azért megteszek minden tőlem telhetőt.[/spoiler]
Huhh, elolvastam. Azonnal a következőt! (És mégesgyszer kösz, teljesen jó volt a fordítás. :))

chilip

#682
háááá, elkezdtem az Ouran Host club mangát :D 36. chapter jön... :D elég sok minden más, mint animében, és marha jó  :lul:

ed.: kész, beértem azt ahol tart (vagyis nem, 56os chaptert égre földre keresem, mer fordítást találtam hozzá, csak RAW nincs sehol :P )

[spoiler=überszpoijler]haruhi végre valamiféle gyengéd érzelmet mutatott tamaki iránt, az ikrek egész nagy változáson mentek át[/spoiler], és marha jó az egész.  :Kiraly:

chilip

#683
sorry for the double-post

találtam vmi marha jót :D bár még csak az első chapteren vagyok túl, nagy mókázásnak nézek elébe  :__devil: Rosario-Vampire a manga neve és nagyon  :lol: a helyszín, a szereplők (főleg a buszsofőr meg a kereszt miatt skizo vámpír főszereplő  :Kiraly: ), egy véletlen folytán egy ember bekerül a csak szörnyknek fenntartott iskolába, és az első nap beleszeret egy vámpír (ed.: a második nap egy succubus :D ) OneMangán 14 chapter van fenn...

ed.: chapter 2  :lul: :rotfl: :lul: :rotfl: a végeee  :muhahah: :muhahah: :muhahah: asszem örvendhetek sok-sok echi jelenetnek a jövőben :D

minuszmiki

Kodomo no Jikan ch 32.: My lolis, fucking where?!

chilip

kijelenthetem, hogy jelenleg a Rosario-Vampire a kedvenc mangám ami megy :D van benne szerelmi szál, közepes számú epic fight pár cool pose-al és rengeteg ökörség :D naruto és bleach mehet a kispadra  :haha: csak a prob az, hogy lassan megy a fordítása, 4es volume közepén tart, holott 10es volume is kinnvan japánul már (legalábbis mangaupdate-s szerint) ...

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2007-11-22, 23:02:36
Kodomo no Jikan ch 32.: My lolis, fucking where?!
:eek: Mivan, Rin már nem "csak próbálkozik"? :D Kicsit lemaradtam 25 környékén, nyavajás lurkra nem teszik föl a noname cuccokat, így nem jön róla az rss  :ejj:


chilip

elkezdem az angel sanctuary-t - animét láttam és az so-so elment, de azt hallottam, hogy mangája nagyon jó, és pont ott kezd jó lenni, ahol anim abbahagyta... igaz ez?

Manitu

Állítólag. Én az ötödik kötet környékén abbahagytam, szerintem elég unalmas.


Chronus

Zombie Powder:

Még csak 8as chapternél tartok de ennél elmebetegebb cuccot még nem olvastam. Bleach emellett elmehet a búsba. Az egész sztoriról és a karakterekről üvölt, hogy Kubo Tite munka :rotfl: Nem is értem miért szakították meg. Majd ha a végére értem bővebben írok. Kis ízelítő:

[spoiler]



[/spoiler]
:lul: