Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

chilip

végigolvastam a Hot Blooded Woman-t, és meg kell mondjam nagyon lekötött. Érdekes volt olvasni főleg a vége fele, volt benne elég csavar, de a végére tisztázták az egészet úgy hogy nekem bejött ez a befejezés. Viszont aki belevág, készüljön rá, 24 volume x ~150 oldal = 3600+ oldal az egész, 3-4 napja olvasom a szabadidőmben....  :hehe:

8/10  :jee:

minuszmiki

Sekirei: Fincsi fanservice-harem cucc a szokásos, de így is jó karakterekkel, a szokásosnál jóval nagyobb mellekkel, meglehetősen explicit formában. A sztori random harcolós-battleroyalstyle-romantikus semmi, de nem is az a lényeg, kellemes esti olvasmány.

chilip

#932
http://www.onemanga.com/Souten_no_Koumori/0/01/

jó kis one shot manga :) mivel 1 chapteres az egész, bevezetőt nem írok, mivel azzal legalább a felét lespoilerezném :D



ULTIMATE!! HENTAI KAMEN!

most került fel onemangára és ennél betegebb cuccot még nem láttam  :lul: :rotfl:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-03-07, 08:12:10

ULTIMATE!! HENTAI KAMEN!

most került fel onemangára és ennél betegebb cuccot még nem láttam  :lul: :rotfl:

ÁÁááhh ez nagyon nagy =)

Alkyra

#934
Az elején nagyon jól kezdődött aztán egy kicsit laposs lett, de a 75 chaptertől EPIC-é nőtte ki magát a szememben.:) (imádom az "ököl" harcot(Tsuna Hyper Dying Will Mode) s lányokat akik lándzsával harcolnak..(Chrome). ez a 2 elég erősen megemelte számomra a sorozat szívonalát.:))

Ha eltekintek a mániáimtól akkor ez egy "szokásos" shonen manga, mely a One Piece alatt, de mindenképp a Naruto,Air Gear s a Bleach felett van a véleményem szerint.(nahjó. legyen bleachel egy szinten...vagy inkább egy kicsivel alatta vagy felette...áh. nemtom. döntsétek el ti.:))

A történet röviden: Szokásos nyomorék főhős, aki semmiben sem jó s teljesen töketlen. Egy nap viszont meglátogatja egy bébi(nemvicc) aki azt állítja, hogy Tsuna bizony a világ egyik legnagyobb Maffia családjának lesz a főnöke s Ő azért van itt, hogy rendes felnevelje eme becses feladatra...

S innen jönnek az őrültségek. Reborn(a bébi) aki a világ egyik legjobb bérgyilkosa,  speciális golyókkal segíti főhősünket, [az elején mindössze még csak egy golyó van: The Dying Will. Ahogy a neve mutatja a célpont végakaratát halála után feltámadva minden erejét belevetve, megállás nélkül azon lesz, hogy azt végrehajtsa. A sorozatban sokszor fog előfordulni, hogy Reborn fejbelövi Tsunat, hogy ezt az effektet előhozza belőle.:)(a gond csak az, hogyha nincs végakarata a célpontnak akkor tényleg meg fog halni s nem fog feltámadni.XD)]

vagy a dinamitmánáis "jobbkéz", Dokugera-kun, ki a maga módján próbál a jövendőbeli 10. Vongola főnöknek segíteni..(magyarul próbál mindig mindent felrobbantani ami főhösünk útjában áll.^^) s a sornak még közel sincs vége.:)

Nézzetek bele, ha szeretitek a onepiece/bleach/naruto/airgear stb stb fajta shoneneket.
Nekem eddig bejött.

LuckyDingo

Nem rossz, de bleach felé nem emelném, mert valljuk be, elég uncsi lett a gyűrű harcok után és az volt előtte is :P Amúgy olvasom.. hátha kijön valami a jövős arcból :)

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-08, 19:33:01
Nem rossz, de bleach felé nem emelném, mert valljuk be, elég uncsi lett a gyűrű harcok után és az volt előtte is :P Amúgy olvasom.. hátha kijön valami a jövős arcból :)

Én még a gyűrűs arcnál vok.:) utána megint uncsi lesz?beh.-.-

Zen

Black God
"No matter how much time has passed, the memories of that day cannot be erased...The person who appeared in front of mom and I...looked exactly like my mother... The next day, my mother disappeared from the world."
Még csak most kezdtem el olvasni, de érdekesen indul. Pár évvel később a fiúnak egy hajléktalan lány épp magyarázza el hogy valójában mi történt, amikor a lányt megtámadja egy Shinigami (japán KMel sose fogok szerepjátszani, ezeknek semmi fantáziájuk ellenfelek terén..), akit a lány annak rendje és módja (?) szerint össze is ver.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

minuszmiki

Toshiue no Hito: Romantikus soft-H 26 éves loli főszereplővel. Semmi extra, és két kötetben be is lhetett volna fejezni (ti. ott le van zárva a történet), utána már inkább csak poénkodás meg REC-koppintás. Egynek jó volt.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Ai Kora ch. 61.
I LIKE WHERE THIS IS GOING, I SRSLY DO

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-03-10, 21:36:33
Ai Kora ch. 61.
Az eddigi legjobb fejezet, most azonnal akarom a következőt. Ez az arc meg priceless. :D

Én

Furcsa, mert egész eddig, szinte mindig az volt, hogy egy chapter egy külön, lezárt poén történet. Ez megy egy pofánrúgás, ami DO WANT MOAR alakú sebhelyet hagy, ráadásul a tapasztalatok alapján egyhamar nem fogjuk kézhez kapni... :frown:
Egyébként én nem is tudtam, hogy a manga már februárban befejeződött, csak még nincs teljesen lefordítva. Asszem 10 volume van összesen, szóval van még.

Alkyra

#943
Soul Eater chp 21: Awesome!!:) A 32-33 oldal rohadt jól meg van rajzolva szerintem. Ebből háttérkép lett.:)
[spoiler]Page 32-32[/spoiler]


Én


Alkyra

#946
Ez a slowpoke kinek ment?XD one mangán még fennt sincs az új chapter. ma reggel jelent meg s csak most lett időm elolvasni, ha ez Neked slowpokot jelent akkor az egész fórumot telepakolhatni ilyenekkel...

edit: a képet meg persze rögtön javítottam.(volt benne egy extra /hu .:))

minuszmiki

Gondolom nekem, az edit után írtam a postot. :)

Alkyra

Quote from: Én on 2008-03-11, 21:13:06



haha, ezt még nem láttam.XD ez mit jelent?Xd slowpoke pawned vagy mi?XD

Én

Semmi extra, csak gondoltam ne legyen sima slowpoke :P Egyébként miki kapta

LuckyDingo

#950
Hopp fura.. Monster Soulból második fejezet.. úgy hittem, hogy csak One Shot, arról nem hallottam, hogy beindult volna :S
http://www.onemanga.com/Monster_Soul/

Ai Kora meg.. végre érzi a kis perverz, hogy milyen a szerelem >3 Sztem Tenmaku depis lesz ezután :/

edit: Soul Eater új chap.. Nájsz :D Bár picit sajnáltam Medusa-t.. voltak jó pillanatai :/

Alkyra

Ai Kora: ugyanaz a mangaka mint a midori no hibinek!!(aminek az összes kötete ott van a polcomon.:))

Ezt olvasni fogom.:P

minuszmiki

Hayate the Combat Butler ch.1-77.: Az animét néztem egy darabig, de meguntam és elhanyagoltam, a napokban viszont eszembe jutott, hogy meg kéne próbálkoznom a mangával. Fergetegesen kezdődik, székrőlledöntős poénok, nonszensz sztori úgy az első három kötet. Utána viszont a poénok egyre fogynak, bár időnként azért ütnek (bár az is lehet, hogy csak hozzászoktam és már nem adta annyira), van viszont helyette tsunderefest, ami meg jó.

chilip

Quote from: minuszmiki on 2008-03-12, 18:12:43
Hayate the Combat Butler ch.1-77.: Az animét néztem egy darabig, de meguntam és elhanyagoltam, a napokban viszont eszembe jutott, hogy meg kéne próbálkoznom a mangával. Fergetegesen kezdődik, székrőlledöntős poénok, nonszensz sztori úgy az első három kötet. Utána viszont a poénok egyre fogynak, bár időnként azért ütnek (bár az is lehet, hogy csak hozzászoktam és már nem adta annyira), van viszont helyette tsunderefest, ami meg jó.

nem mindenkinek jó  :_piszka:

minuszmiki

Én is jobban bírnám, ha közben visítva rögöhetnék, de nekem így is simán megfelel. :)

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2008-03-12, 18:12:43
Hayate the Combat Butler ch.1-77.:
Duno, én végig fetrengtem a röhögéstől. Az egyik kedvenc mangám abból a pártucatból, amit olvasok. Imádom a rajzstílusát :)
Az anime egy kicsit lapos lett hozzá képest, de azért mindig van benne elég moe/tsundere/[insert random fetish here], hogy megnézzem a következő részt is :)


minuszmiki

Most én is újra kedvet kaptam hozzá, lehet neki is állok hamarosan.

chilip


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Nagyon jó chap volt ez is, kiváncsi vagyok, hogy folytatja Yuu. Az sem elképzelhetetlen szerintem, hogy most hülyére verik.