Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Én

Nagyon helyes, btw neked meddig van meg? Onemangán 22-ig van fennt, de hátha több is le van fordítva, csak még nem rakták fel.

minuszmiki

Mármint a Love Junkies? Épp most rángattam le a Null and M-H - This website doesn't exist! irc csatijáról, 34-ig vannak meg vele.

Én

Bitter Virgin-re gondoltam. :D De kösz a Love Junkies-t is, szerintem meglesem.

minuszmiki

12-ig volt benne a torrentben, amit még régen letöltöttem, most szedegetem lurkről a többit, ott is 22-ig van.

smash++

Dragonaut

Most kezdtem el és őszintén szólva nagyon tetszik a kari rajzolás. Sajnos így már egy kicsit rossz szemmel nézem az anime rajzolását :D
A történet -talán nem hazudok ha azt mondom- teljesen más.
Jin szülei meghalnak,vannak sárkányok...stb De az ő helyzete,jelleme,kapcsolatai és a történet is más.
3 Ch-t olvastam eddig.Nem tudom mennyi jött ki. Nem tudom mi lesz belőle,még olvasgatom az biztos...
Toa ennivaló  :hehe:
Egy-kettő jó szinezgetős fórum olvasó kiragadhatna egy két jó képet a mangaból és megcsinálhatná ;) ,nem célzás volt aaa hova :)

minuszmiki

Én meg elolvastam a Love Junkies negyedik kötetét, sajnos nem volt annyira jó, mint az első három, sokszor látott klisék jönnek elő, a történet pedig nem akar haladni. Bár volt egy-két kifejezetten jó jelenet, remélem azért az ötödiket megcsinálják jól.

Alkyra

Soul Eater chp 19:

Rohadt nagy rész volt.... kb a feléig.(szokásos "legyünk barátok" shit..eh :lame:) Viszont azt nagyon bírtam mikor Maka félőrült állapotban harcolt Chrona ellen.
[spoiler] Amikor azt mondta h meg kéne éleznie a kaszáját s végighúzta Chrona fejét a pengéjén az nagyon állat volt, meg amikor Chrona saját kardját odanyomta a nyakához a kezével majd beletaposott a lábával a kardbaXD)
[/spoiler]

Remélem lesz még egy-két ilyen "crazy" fight, mert Nekem nagyon bejött.:)

chilip

#787
Akuma to Dolce úgy vagyok ezzel, mint az Ouran H. School Host Club-al. semmi extra, de mégis élvezetes olvasni :) még a sztorija is eléggé naív. kislány tud idézni kissebb (kissebb mint egy macska) démonokat (chibi-chan  :lul: ) akik édességért kissebb jelentéktelen dolgokat csinálnak meg neki (lemegy közértbe lisztért, sztem lop :D ... stb. ) egy nap véletlen megidéz egy nagyobb démon-t (duke v. archduke osztály), akit szinte szolgává tesz az édességeivel (LOOOL), amiket az anyja receptjeiből csinál (az anyja hagyta rá az idéző kört is).... ennyi, eddig semmi másról nem szól, mint mindennapi ügyekről, meg olyanokról akik a nagyobb ördögre pályáznak és útban a kislány. 4 chapter van fent onemangán.


ed.: Rosario+Vampire chapter 27 - szépen haladunk, tsukune csuklóján a lakat nem csak arra jó, hogy elnyomja a vámpír-vért...

Alkyra

RV- Jah, tényleg nem arra jó ezekszerint...Kíváncsi vagyok, hogy meddig bírja annélkül h nekiesne Moka vérének...

Deadman Wonderland: a főhősünk meglehetősen vérengzős lett.OO olyan lassan halad ez a manga is.-.- mé nem adják ki gyorsabban?XD

Zen

Quote from: Alkyra on 2008-01-30, 20:44:29
...mé nem adják ki gyorsabban?XD
1: Mert akkor jó lenne nekünk.
2: Mert akkor hamar vége lenne a jó mangáknak.  :wtf
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Quote from: Zen on 2008-01-30, 20:47:45
Quote from: Alkyra on 2008-01-30, 20:44:29
...mé nem adják ki gyorsabban?XD
1: Mert akkor jó lenne nekünk.
2: Mert akkor hamar vége lenne a jó mangáknak.  :wtf

2. sajnos jah.XD

Én

Quote from: Alkyra on 2008-01-30, 20:44:29
Deadman Wonderland: a főhősünk meglehetősen vérengzős lett.OO olyan lassan halad ez a manga is.-.- mé nem adják ki gyorsabban?XD
Gyá, kösz hogy szólsz. Jó kis rész volt, gyűlnek a tisztázatlan fogalmak, viszont mások meg tisztázódnak és közben a sztori is halad, helyes... Mivel ez ne az az időhúzós manga, elég jó esély van, hogy a következőben meg is lesz a kísérlet, és valószínűleg fasza lesz. :hopp:
Most pedig b2/LoveJunkies/

minuszmiki



Alkyra

Ez a Bitter Virgin addiktív... Holnap majd belekukkantok a Love Junkiesba is, bár most nincs kedvem mégegy humor/ecchi mangához..

Én

Quote from: Alkyra on 2008-01-31, 00:12:11
humor/ecchi mangához..
PROTIP: kicsit intimebbre számíts, mint egy átlag ecchi, ahogy miki is írta ez már inkább soft hentai. Én is lepődtem rajta egyet, de nem gondolom, hogy van akit különösebben zavarna ( :angyali: ) és így is tök jó. :jee:

Alkyra

Quote from: Én on 2008-01-31, 00:15:20
Quote from: Alkyra on 2008-01-31, 00:12:11
humor/ecchi mangához..
PROTIP: kicsit intimebbre számíts, mint egy átlag ecchi, ahogy miki is írta ez már inkább soft hentai. Én is lepődtem rajta egyet, de nem gondolom, hogy van akit különösebben zavarna ( :angyali: ) és így is tök jó. :jee:

az aláírásod látom az Bitter Virgin azért... :hopp:

Én

Ugye, mennyire megragadtam a lényegét? :D (Végülis... :rotfl: )

Alkyra

#798
Quote from: Én on 2008-01-31, 00:32:31
Ugye, mennyire megragadtam a lényegét? :D (Végülis... :rotfl: )

Haha, pont most olvastam azt a részt.XD (kár h ilyen gyorsan haladok vele...nem tudok leállni egyszerűen..-.-)

edit: elolvastam az összes megjelent részt...elég durva...de pont ez fogott meg. még nem láttam ehhez hasonló romance-drama történetet,
tettszik...most meg ülhetek s megint várhatok míg megjelenik az újabb rész...*sóhaj*

minuszmiki

#799
No, Bitter Virgin ch.1.-22.: Hát ez kibaszott kemény, teljesen letaglózott, főleg a 22. vége.  Egyébként meg valószínűleg a legjobb manga, amit valaha is olvastam, bár elsőre a karakterdizájn nem jött be annyira, de megszoktam. Maguk a karakterek is jók, Aikawához hasonló női karaktert szerintem én még nem láttam (mondjuk nem is baj...), Daisuke az ilyen hárem felállásokhoz képest szokatlanul tökös gyerek, Kazukinál jobban meg rég nem gyűlöltem szereplőt bármiben, but damn, she's too fucking haaawt! A sztorival sincs semmi probléma, mondanám, hogy jó irányba halad, ha nem történne ennyi szörnyűség. Szóval ez most hatott, kár hogy nincs belőle több (illetve annyira nem is kár, lehet deprimálna kicsit mondjuk még ennyi belőle).

edit: Remélem nem rontják el happyenddel.

Én

Na ja, Kazukival nekem is az a bajom, hogy egy istenverte ribanc, de animében/mangában kinézetre pont az ilyen jön be. Damn.
Egyébként :tezsvir: , háhá most ti is várhattok az új chapterekre. :D

chilip

Fairy Tail chp 72 bazz...  :eek: hát pont ezt nem gondoltam Lokiról.... pfff

Gregory

#802
Bitter Virgin: Terjed, mint valami járvány  :D. Elég komoly témákat feszeget, és mégis ötvöződik néhány a szokásos love storykra jellemző tulajdonsággal, aminek végeredménye képpen földhözvág, de mégis sokszor volt, h pozitív hangulatban kezdtem neki a következő chapternek.
[spoiler=also]b.szátok meg, most verhetem én is a fejem a falba, mert nem tudom mi lesz  :D[/spoiler]

Nah megyek, olvasok egy kis Love Junkies-t is :)

Manitu



Alkyra

Quote from: Gregory on 2008-01-31, 20:50:18
Bitter Virgin: Terjed, mint valami járvány  :D. Elég komoly témákat feszeget, és mégis ötvöződik néhány a szokásos love storykra jellemző tulajdonsággal, aminek végeredménye képpen földhözvág, de mégis sokszor volt, h pozitív hangulatban kezdtem neki a következő chapternek.
[spoiler=also]b.szátok meg, most verhetem én is a fejem a falba, mert nem tudom mi lesz  :D[/spoiler]

Nah megyek, olvasok egy kis Love Junkies-t is :)

terjed bizony!:)

Én

És ez így van jól! Awesomeness should expand! :Kiraly:
Btw, Ubel Blatt: hmm, középkoros-kardozós-véres, eddig egész jónak tűnik. Dióhéj: volt egyszer egy háború jó és rossz ország közt, jóországnak volt 14 hőse, ebből 3 eltűnt, 4 elárulta őket, de a 7 meg megnyerte. Igen ám, de később a halottnak hitt 4 összekapta magát, és kinyírta a hetet, így most ők a rulez. Persze nincs ennyire leegyszerűsítve benne... :P Tetszik, majd írok róla többet.

minuszmiki

To-LOVE-Ru: Az első öt-hat rész semmi extra, a hetedikben viszont keményedik a fanservice meg a történet is. Jóvan, jó lesz ez. :D

Manitu

Történetet ne várj tőle, de fanserviceben elsőosztályú :D

Btw, hogy feléledt a manga board. Tavaly egész évben nem volt itt ennyi post, mint most. Good, very good  :Kiraly:


minuszmiki

Azt a történetet leginkább arra értettem, hogy valamiféle formát azért nyer. Btw én is örülök, hogy pörög a board, valamiért mostanában jobban szeretek mangát olvasni, mint animét nézni, itt meg mindig találok az ízlésemnek megfelelő dolgokat. :)

Én

Ezt én is észrevettem magamon, hogy sokkal szívesebben ülök le egy manga, mint egy anime elé. Általában jobban pörögnek bennük a dolgok, üresjáratoknál meg lehet lapozni... Felhozatal is jóval sokszínűbb... És még zenét is hallgahatok közben. :D
+ lassú netemnek még jó, hogy neten nézhetem. Csak a legtöbb, ami megtetszik, nincs befejezve, és várhatok rá :(