Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

NLZ

[reserved]

Bishop


chilip


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Breaker  Epic! Ilyenkor sajnálom hogy megint várni kell már nézném tovább legszívesebben  :hopp:

Zen

Remélem a gyerek most nem kerül bajba a harcművészekkel, még elnézném pár fejezetig ahogy a punkot gyepálja. ^^
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2009-11-16, 17:05:34
Remélem a gyerek most nem kerül bajba a harcművészekkel, még elnézném pár fejezetig ahogy a punkot gyepálja. ^^
Kizárt. Egy ütés KO, ez az "úgy pofán verték, hogy az anyja se ismer rá" tipikus esete. Elég sanszos, hogy most balhé lesz a Murimosokkal, aztán lehet a fiatal zseni fogja kimenteni.
[reserved]

chilip

azért remélem nem ölte meg, ennyit nem ért az a mocsok...

NLZ

Elvileg egy ilyen erejű ütéstől nyaktörés, agyrázkódás és hasonló finomságokba bele lehetne halni, de ez egy shounen, itt nem nagyon halnak meg emberek. De sejthető, hogy ezzel kb le lett zárva ez a szál, a csókát nem igazán fogjuk látni.
[reserved]

chilip

#2259
kekkaishi spoilá kép
[spoiler=fuuuuuu]mami hazajött[/spoiler]

ed.: lol biribiri  :lol:

LuckyDingo

#2260
Quote from: chilip on 2009-11-17, 13:37:50

ed.: lol biribiri  :lol:

Apropó biribiri... tökre meglepődtem, hogy a Railgunból is jöttek "új" fejezetek :)

Az első teás részen röhögtem :D Itt jobban tetszik a klón Misaka.

Darkstar

Quote from: LuckyDingo on 2009-11-19, 09:58:17
Apropó biribiri... tökre meglepődtem, hogy a Railgunból is jöttek "új" fejezetek :)
Tegnap készültek az /a/n :D

Egyébként ch 20 végén kb ez játszódott le bennem   :zomg: :frown: :mad:  :aaa: :uzi:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Negima

>>> JACK RAKAN <<< kikapott :zomg: legalábbis nagyon úgynézki, >>> Fate Averruncus <<< táp egy disznó

Junchi

Gantz ch307

Olvassa ezt még valaki rajtam kívül? Csak mert jelen pillanatban fogalmam sincs, hogy hová szándékozik a sztori eljutni? Szal most az van, hogy [spoiler]az idegenek lerohanták a Földet és megy a WAR nagyban. Eh, mi lesz itt még? :D Ja, és itt egy ownz színes kép: [/spoiler]

Zen

Quote from: Junchi on 2009-11-20, 19:49:17
Gantz ch307

Olvassa ezt még valaki rajtam kívül? Csak mert jelen pillanatban fogalmam sincs, hogy hová szándékozik a sztori eljutni? Szal most az van, hogy [spoiler]az idegenek lerohanták a Földet és megy a WAR nagyban. Eh, mi lesz itt még? :D Ja, és itt egy ownz színes kép: [/spoiler]
Van baja a képnek. Már nem a színezésnek, hanem a painttel összevágott részeknek.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Vinland Saga 59 = hobo torfin is no more

NLZ

Faszom, itt keresgélek scanlation után, aztán rá kell jönnöm, hogy csak raw van még. :(  Egyébként nem meglepő, amit spoilereztél. :D
[reserved]

chilip

van scan már, 4chanon egyik tag lefordította

NLZ

[reserved]

chilip

#2269
nemtom, nem találom.

feltöltöm újra, pill

ed.: << tessék >>

NLZ

The file you are trying to access is temporarily unavailable.
xD
[reserved]

chilip

#2271
fuck, nemtom mi van. mikor felraktam elérhető volt :S

sorry for the wait, dolgom volt

<< rapidshare >> remélem megy  :zomg:

NLZ

There are no more download slots available for free users right now. If you don't want to become a premium member, you might want to try again later.
:muhahah:

Nembaj, van új Breaker, de faszé csak heti egy. :(
[reserved]

Prof. William

Quote from: Junchi on 2009-11-20, 19:49:17
Gantz ch307

Olvassa ezt még valaki rajtam kívül? Csak mert jelen pillanatban fogalmam sincs, hogy hová szándékozik a sztori eljutni? Szal most az van, hogy [spoiler]az idegenek lerohanták a Földet és megy a WAR nagyban. Eh, mi lesz itt még? :D Ja, és itt egy ownz színes kép: [/spoiler]

Deceptions... Mobilize!

Valahogy ez jutott eszembe erről képről...

via_mala

Change 123/47
Még mindig elég semmi, de végre beindult Zero:
[spoiler][/spoiler]
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

NLZ

Szivatsz itt, azt hittem már van új. :D  Az a törés fincsi volt, jah.
[reserved]

via_mala

#2276
Quote from: NLZ on 2009-11-23, 21:58:02
Szivatsz itt, azt hittem már van új. :D  Az a törés fincsi volt, jah.
Bocs', de én nem naponta nézem a mangaoldalakat, úgyhogy nekem ez is "friss". Meg hát a topik címe szerint akár 20 éves mangáról is írhattam volna.
BTW: a Berserk-et is olvasgattam nemrég, a 307-ig, de már annyira rétestészta dögunalom, hogy gyalázat.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

NLZ

Quote from: via_mala on 2009-11-23, 22:52:08
Quote from: NLZ on 2009-11-23, 21:58:02
Szivatsz itt, azt hittem már van új. :D  Az a törés fincsi volt, jah.
Bocs', de én nem naponta nézem a mangaoldalakat, úgyhogy nekem ez is "friss". Meg hát a topik címe szerint akár 20 éves mangáról is írhattam volna.
BTW: a Berserk-et is olvasgattam nemrég, a 307-ig, de már annyira rétestészta dögunalom, hogy gyalázat.
Meg van bocsátva.
[reserved]

chilip


NLZ

[reserved]