Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

chilip

change guy kicsit gagyesz a kinézete de eddig élvezem nagyon :D legeleje kicsit lapos volt, most járok a 39. fejezetnél, eddig jó  martial arts, manhwa, comedy - kicsit az angel densetsu jut eszembe, csak a főhős nem úgy néz ki mint egy szörnyeteg

Zen

Let's Lagoon
Szigeten ketten túlélős.
:cool:

Sacred Blacksmith
Más az animenél. Nagyon. (Első fejezet alapján) Luke nem tsundere, Cecily lawful psycho. :eek:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

#2282
Quote from: chilip on 2009-11-24, 15:16:41
change guy kicsit gagyesz a kinézete de eddig élvezem nagyon :D legeleje kicsit lapos volt, most járok a 39. fejezetnél, eddig jó  martial arts, manhwa, comedy - kicsit az angel densetsu jut eszembe, csak a főhős nem úgy néz ki mint egy szörnyeteg

végigolvastam... mind a 338 chaptert.... és a végére a sztori tökéletes baromság lett  :zomg: [spoiler]elraboltak utcai huligánokat egy intézetbe ami egy szigeten van. titkos cég pénzeli az egészet és a végén kiderül hogy majd radioaktív szibériában kell kincs után ásniuk a végén  :zomg: ezért rabolták el őket....  :zomg: persze van itt minden, levegőben pörögve 4 rugás és mindenki ámul micsoda menő a srác... :facepalm:[/spoiler]

amúgy ennyi baromság ellenére is élveztem, jó kis bunyós shounen :D mikor sok ész nem kell, csak olvasod

ed.: a végét véletlenül se azért írtam hogy igazoljam a feleslegesen kidobott ráfordított időt  :zomg:  :Kiraly:

NLZ

Quote from: chilip on 2009-11-26, 02:59:36
Quote from: chilip on 2009-11-24, 15:16:41
change guy kicsit gagyesz a kinézete de eddig élvezem nagyon :D legeleje kicsit lapos volt, most járok a 39. fejezetnél, eddig jó  martial arts, manhwa, comedy - kicsit az angel densetsu jut eszembe, csak a főhős nem úgy néz ki mint egy szörnyeteg

végigolvastam... mind a 338 chaptert.... és a végére a sztori tökéletes baromság lett  :zomg: [spoiler]elraboltak utcai huligánokat egy intézetbe ami egy szigeten van. titkos cég pénzeli az egészet és a végén kiderül hogy majd radioaktív szibériában kell kincs után ásniuk a végén  :zomg: ezért rabolták el őket....  :zomg: persze van itt minden, levegőben pörögve 4 rugás és mindenki ámul micsoda menő a srác... :facepalm:[/spoiler]

amúgy ennyi baromság ellenére is élveztem, jó kis bunyós shounen :D mikor sok ész nem kell, csak olvasod

ed.: a végét véletlenül se azért írtam hogy igazoljam a feleslegesen kidobott ráfordított időt  :zomg:  :Kiraly:
+1, elég nagy faszság volt. Azt nem értem, hogy minek kezdtek bele a ki ütésbe, ha aztán az egész történetszált hagyták a csudába.
[reserved]

via_mala

Quote from: NLZ on 2009-11-26, 19:34:06
Quote from: chilip on 2009-11-26, 02:59:36
Quote from: chilip on 2009-11-24, 15:16:41
change guy kicsit gagyesz a kinézete de eddig élvezem nagyon :D legeleje kicsit lapos volt, most járok a 39. fejezetnél, eddig jó  martial arts, manhwa, comedy - kicsit az angel densetsu jut eszembe, csak a főhős nem úgy néz ki mint egy szörnyeteg

végigolvastam... mind a 338 chaptert.... és a végére a sztori tökéletes baromság lett  :zomg: [spoiler]elraboltak utcai huligánokat egy intézetbe ami egy szigeten van. titkos cég pénzeli az egészet és a végén kiderül hogy majd radioaktív szibériában kell kincs után ásniuk a végén  :zomg: ezért rabolták el őket....  :zomg: persze van itt minden, levegőben pörögve 4 rugás és mindenki ámul micsoda menő a srác... :facepalm:[/spoiler]

amúgy ennyi baromság ellenére is élveztem, jó kis bunyós shounen :D mikor sok ész nem kell, csak olvasod

ed.: a végét véletlenül se azért írtam hogy igazoljam a feleslegesen kidobott ráfordított időt  :zomg:  :Kiraly:
+1, elég nagy faszság volt. Azt nem értem, hogy minek kezdtek bele a ki ütésbe, ha aztán az egész történetszált hagyták a csudába.
-1, még jó, hogy 2 chapter után meguntam
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

SaiyaGin

Onemangán van két új Spiral-fejezet.
[spoiler]A következő már az utolsó lesz.[/spoiler]

Bishop

Chaosic Rune: egy újabb manga amit ha nem vesz az ember komolyan jó szórakozással tölti el. Elsőnek azt hittem valami yu gi oh szerű kártyajáték lesz, de annál kicsit több. A sárkányok elég dizájnosak, és szerintem a mangaka különös módon szeret rajzolni agyat meg belső szerveket, szinte mindig úgy hal meg valaki hogy ketté vágják vagy összetrancsírozzák :D

kelvor

Yankee-kun to Megane-chan

Komolyan, nem lehet letenni ezt a mangát, nagyon jó. Nem értem miért nem készítettek még ebből animét.  :smile:

[spoiler]Jó lenne, ha összejönnének a végén.  :szemuveges:[/spoiler]

Bishop

Ennél azért több chapter kell hogy elinduljon  :smile: Én már Bakumant várom animebe  :hopp:

NLZ

Quote from: kelvor on 2009-12-01, 17:50:24
Yankee-kun to Megane-chan

Komolyan, nem lehet letenni ezt a mangát, nagyon jó. Nem értem miért nem készítettek még ebből animét.  :smile:

[spoiler]Jó lenne, ha összejönnének a végén.  :szemuveges:[/spoiler]
Van új Yankee-kun?! Ez a 60. chap baromi cliffhangeres volt. x_X
Kedvenc mangám, egyedüli szívfájdalmam, hogy nem találom a Mahou-X csapat elérhetőségét, szívesen felajánlkoznék editori melókra, hátha csak amiatt jön alig új fejezet. Mert raw az van dögivel (140 fejezet).
[reserved]

kelvor

Esetleg írj egy e-mailt a onemangának, hátha tudnak ez ügyben segíteni. Egy próbát megérne.

140 fejeztből már el lehetne indítani egy animut is.  :P

NLZ

Jah, illene. Hmmm, tényleg, kösz az ötletet, megsasolom az OM fórumot. Aztán ha nincs semmi, rájukírok.
[reserved]

Bishop

Btw hol van az eheti Breaker Veritas adagom  :bruhuhu: Úgy megszoktam hogy azok így hét elején jönnek ki.

NLZ

Breaker e héten nincs, Sekirei-t csináltak helyette. :(
Yankee-kunnál meg találat. :D
http://forum.onemanga.com/showpost.php?p=2784833&postcount=25
Jah, és találtam még kreténséget:
http://www.mangaupdates.com/series.html?id=43203
:lol:
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-12-01, 19:40:36
Quote from: kelvor on 2009-12-01, 17:50:24
Yankee-kun to Megane-chan

Komolyan, nem lehet letenni ezt a mangát, nagyon jó. Nem értem miért nem készítettek még ebből animét.  :smile:

[spoiler]Jó lenne, ha összejönnének a végén.  :szemuveges:[/spoiler]
Van új Yankee-kun?! Ez a 60. chap baromi cliffhangeres volt. x_X
Kedvenc mangám, egyedüli szívfájdalmam, hogy nem találom a Mahou-X csapat elérhetőségét, szívesen felajánlkoznék editori melókra, hátha csak amiatt jön alig új fejezet. Mert raw az van dögivel (140 fejezet).
Erre csak annyi, hogy google másodikra kidobja a fórumukat, ahol jelentkezhetsz is melóért. Régebben próbálkoztam volna, de rájöttem nincs rá időm. XD

Bishop

Ao no Exorcist: jó chapter volt ez is, szerintem nagyon jól beosztják az oldalakat, volt benne szinte minden :whoah: Summoner tanár egész jól tolta, elsőnek WTF körző, de végülis logikus, sose értettem FMA-ba hogy csinálnak olyan profi köröket krétával  :D
És további izgalmak jönnek ha megérkezik a bátyus :hopp:

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-01, 20:34:20
Quote from: NLZ on 2009-12-01, 19:40:36
Quote from: kelvor on 2009-12-01, 17:50:24
Yankee-kun to Megane-chan

Komolyan, nem lehet letenni ezt a mangát, nagyon jó. Nem értem miért nem készítettek még ebből animét.  :smile:

[spoiler]Jó lenne, ha összejönnének a végén.  :szemuveges:[/spoiler]
Van új Yankee-kun?! Ez a 60. chap baromi cliffhangeres volt. x_X
Kedvenc mangám, egyedüli szívfájdalmam, hogy nem találom a Mahou-X csapat elérhetőségét, szívesen felajánlkoznék editori melókra, hátha csak amiatt jön alig új fejezet. Mert raw az van dögivel (140 fejezet).
Erre csak annyi, hogy google másodikra kidobja a fórumukat, ahol jelentkezhetsz is melóért. Régebben próbálkoztam volna, de rájöttem nincs rá időm. XD
Erre csak annyi, hogy google második találata egy ősrégi fórum, ahol 2008 februárban volt uccsó írás. Ott a link hogy hova költöztek, de az meg már érvénytelen helyre mutat. Elvileg mahou-x.net lenne az oldaluk jelenleg, de az úgy néz ki fizetés híjján szünetel egy ideje.
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-12-01, 20:58:25
Quote from: LuckyDingo on 2009-12-01, 20:34:20
Quote from: NLZ on 2009-12-01, 19:40:36
Quote from: kelvor on 2009-12-01, 17:50:24
Yankee-kun to Megane-chan

Komolyan, nem lehet letenni ezt a mangát, nagyon jó. Nem értem miért nem készítettek még ebből animét.  :smile:

[spoiler]Jó lenne, ha összejönnének a végén.  :szemuveges:[/spoiler]
Van új Yankee-kun?! Ez a 60. chap baromi cliffhangeres volt. x_X
Kedvenc mangám, egyedüli szívfájdalmam, hogy nem találom a Mahou-X csapat elérhetőségét, szívesen felajánlkoznék editori melókra, hátha csak amiatt jön alig új fejezet. Mert raw az van dögivel (140 fejezet).
Erre csak annyi, hogy google másodikra kidobja a fórumukat, ahol jelentkezhetsz is melóért. Régebben próbálkoztam volna, de rájöttem nincs rá időm. XD
Erre csak annyi, hogy google második találata egy ősrégi fórum, ahol 2008 februárban volt uccsó írás. Ott a link hogy hova költöztek, de az meg már érvénytelen helyre mutat. Elvileg mahou-x.net lenne az oldaluk jelenleg, de az úgy néz ki fizetés híjján szünetel egy ideje.
Erre csak annyit, hogy sux.. XD Amúgy talán az irc channeljük még megvan a rizonon.
Gyorsan valami ontopicot gondolok ki magamnak... aha Tegami Bachi manga... nem rossz, bár eddig nem nagyon történt semmi érdekes benne.. 13-14. chaptenél tartok köbö..

chilip

Celestial Zone a szemeben az a sorozat ami kicsit esetlen, de élvezetes olvasni.
mostani chapter meg  :jee: http://www.mangafox.com/manga/the_celestial_zone_i/v17/c065/10.html

via_mala

[spoiler=Change 123/48 Oh, yeah!][/spoiler]
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

LuckyDingo

Quote from: via_mala on 2009-12-01, 23:32:22
[spoiler=Change 123/48 Oh, yeah!][/spoiler]
Jah jó volt... titkon reméltem, hogy [spoiler]megfojtja[/spoiler] a gyereket, akinek a nevét már csak azért nem jegyzem meg, mert akkora balfék, hogy rossz nézni..XD

NLZ

Makoto, ha jól emlékszem.  :Kiraly:
Az a bitchslap meg jó volt.  :angyali:
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

kekkaishi 287 -ben lehet már látjuk karasumori landlordját  :zomg:

NLZ

Quote from: chilip on 2009-12-02, 10:56:55
kekkaishi 287 -ben lehet már látjuk karasumori landlordját  :zomg:
Honnan veszed?
[reserved]


chilip

Quote from: NLZ on 2009-12-02, 21:31:33
Quote from: chilip on 2009-12-02, 10:56:55
kekkaishi 287 -ben lehet már látjuk karasumori landlordját  :zomg:
Honnan veszed?

286 RAW

[spoiler]mamuci hazajött és előidézte karasumori kastélyát egy ujjmozdulattal és sztem be akarnak menni  :zomg:[/spoiler]

SaiyaGin

Ane Doki 22:
Végre volt valami előrelépés.

chilip

kekkaishi 285 - hát nem sietik el a fordítását  :zomg: de attól még informatív volt a chapter, yosimori anyja meg egy tapló :D

NLZ

Remélem A-Team fordítja majd tisztességesen. Breaker meg lehet nem lesz most megint. :(
Viszont olvastam, hogy Hunter X Hunter lesz januártól újra, ez igaz?
[reserved]