Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Megmurdel

#3930
TWGOK remélem minél hamarabb történik valami mer csökkenni fog az érdeklődésem az arc után...

Minamoto 52 ez gyorsan jött és most kivételesen észre is vettem :D csajszi mail address received és nem is 3rd target? ugye csak MÉG nem!!! :D
+
TLR:D 24.5  :lul:

chilip

van új webtoon a noblesse készítőjétől: Ability

NLZ

Quote from: chilip on 2012-10-22, 10:42:45
van új webtoon a noblesse készítőjétől: Ability
Hogy vagy képes webtoont olvasni, hogy oldalakra van bontva?
Úgy érzem ennek is kell jópár fejezet, mire beindul, mint anno Noblessenek.
[reserved]

chilip

nekem kézenfekvőbb, mert kurvára nem tudom megszokni a webtoon km-es oldalait :P csomószor reflexből továbbnyomom egy kis scrollozás után és jó előre beleolvasok mire leesik hogy valami gyanús :D

kada

Hajimete no Aku 157:
:eek:

Troll author be trollin.
Right?
RIGHT!?

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-10-25, 01:24:27
Hajimete no Aku 157:
:eek:

Troll author be trollin.
Right?
RIGHT!?
hope so... and he still has 3 ch left XD

Other:
Denpa Kyoushi 46 OMG  :Kiraly: new character student IS amazing [spoiler]and from main campus!!!![/spoiler]

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-10-26, 03:58:49hope so... and he still has 3 ch left XD
huh

Rákerestem hogy miaszösz, aztán az egyik oldalon veled találtam szembe magam.

Megmurdel

#3937
Quote from: kada on 2012-10-26, 04:04:51
Quote from: Megmurdel on 2012-10-26, 03:58:49hope so... and he still has 3 ch left XD
huh

Rákerestem hogy miaszösz, aztán az egyik oldalon veled találtam szembe magam.
merre? :D jah am már kb 1-2 hónapja ki volt rakva pl MAL-on is h 160 a last ch meg kb 150-től kezve nagyon elkezdte lezárni a dolgokat
Hajimete 158 FUUCK

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-10-26, 10:49:29
Quote from: kada on 2012-10-26, 04:04:51
Quote from: Megmurdel on 2012-10-26, 03:58:49hope so... and he still has 3 ch left XD
huh

Rákerestem hogy miaszösz, aztán az egyik oldalon veled találtam szembe magam.
merre? :D jah am már kb 1-2 hónapja ki volt rakva pl MAL-on is h 160 a last ch meg kb 150-től kezve nagyon elkezdte lezárni a dolgokat
Hajimete 158 FUUCK
inb4
[spoiler]Sankarea ending[/spoiler]

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-10-26, 12:39:18
Quote from: Megmurdel on 2012-10-26, 10:49:29
Quote from: kada on 2012-10-26, 04:04:51
Quote from: Megmurdel on 2012-10-26, 03:58:49hope so... and he still has 3 ch left XD
huh

Rákerestem hogy miaszösz, aztán az egyik oldalon veled találtam szembe magam.
merre? :D jah am már kb 1-2 hónapja ki volt rakva pl MAL-on is h 160 a last ch meg kb 150-től kezve nagyon elkezdte lezárni a dolgokat
Hajimete 158 FUUCK
inb4
[spoiler]Sankarea ending[/spoiler]
hmm not bad not bad ^^

frozenstein

#3940
Nozoki Ana
Először csak fap-material-nak kezdtem olvasni, de aztán beszippantott a történet, és nem tudtam abbahagyni az olvasást. A 11. kötet végéig van lefordítva, és mintha azt olvastam volna valahol*, hogy még kettő lesz összesen. Eddig 10/10.
*mmm bakabt comments?

szerk: anime is van bejelentve


Megmurdel

Végre lesz anime is hát ez egyszerűen K jó :D

LuckyDingo

Quote from: frozenstein on 2012-10-27, 17:20:09
Nozoki Ana
Először csak fap-material-nak kezdtem olvasni, de aztán beszippantott a történet, és nem tudtam abbahagyni az olvasást. A 11. kötet végéig van lefordítva, és mintha azt olvastam volna valahol*, hogy még kettő lesz összesen. Eddig 10/10.
*mmm bakabt comments?

szerk: anime is van bejelentve

85. chapternél tartok.. tényleg jó. Bár azért kicsit mindig furcsa nekem az ilyen témájú mangáknál, hogy a szerelmi kapcsolat a naponta 3-4 menetes "hot sex, ahol csak lehet"-ből áll :D

NLZ

Magi 160: engem az öreg meggyőzött, kiváncsi vagyok, hogy ezek után milyen szar dumával vágnak vissza, hogy nem minden ember ilyen romlott álllat.
[reserved]

chilip

a probléma ott lesz hogy pár generáció és kihal mindenki az 5. szinten :P egyre egészségtelenebb gyerekek születnek és a végén nem lesz ki magoit termeljen. felnőttektől lehet venni de gyermekektől elszívni azt amitől fejlődnek meg egészségesek :P saját maguk alatt vágják a fát

NLZ

Idáig csak egy kiscsajt láttunk kidőlni, ebből azért ne szűrjünk le nagy következtetéseket. De tény, sokan hullanak, viszont ki tudja, lehet ilyen evolúciós szűréssel inkább azok maradnak életben és szaporodnak, akiknek több a magoijuk. :D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2012-10-29, 22:53:17
Idáig csak egy kiscsajt láttunk kidőlni, ebből azért ne szűrjünk le nagy következtetéseket. De tény, sokan hullanak, viszont ki tudja, lehet ilyen evolúciós szűréssel inkább azok maradnak életben és szaporodnak, akiknek több a magoijuk. :D

Lehet hogy csak a kiscsajt láttuk, de ennek kapcsán mondták, hogy az a helyzet, amit chilip mond. Az egész ott sántít, hogy miért kell ennyi varázserő a varázslóknak? Miért nem elég nekik a sajátjuk? Simán elengedhetnék a népeket és akkor tényleg csak mágusok legyenek. Ha fellázadnának  lvl 5ön, és elhúznának máshová, akkor a mágusok is nagy gázban lennének, mert nem lenne miből előállítani az élethez szükséges cuccokat. :D Ők meg nem fognak kapálni. :D

Megmurdel

Minamoto 53-54 így egybe 1 normál ch volt mármint hosszra XD

Megmurdel

Maoyuu 18 [spoiler]Kezd izgalmassá válni a háború, de a legnagyobb meglepetést Female Magican váltotta ki belőlem :D[/spoiler]

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-11-03, 21:52:16
Maoyuu 18 [spoiler]Kezd izgalmassá válni a háború, de a legnagyobb meglepetést Female Magican váltotta ki belőlem :D[/spoiler]
Jah, totál.
Azért Maou-sama a kristálygömbös Ő lesz az enyém, ha szerencsém van nem csak köszönni tudok mielött levágja a fejem se volt semmi  :Kiraly:
Maid-monológ: Kogarashi, vagy Roberta félelmetesebb?  ::) (A harmadikat fel se ismertem)
Tüzes hercegkisasszonyról se lett elfeledkezve, de hogy a kereskedővel legyen.

Duma volt sok, nem az action, de valahogy ebben a mangában ez nem is baj, amikor elolvastam úgy csuktam be az ablakot, hogy ez egy jó rész volt.

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-11-03, 22:24:51
Quote from: Megmurdel on 2012-11-03, 21:52:16
Maoyuu 18 [spoiler]Kezd izgalmassá válni a háború, de a legnagyobb meglepetést Female Magican váltotta ki belőlem :D[/spoiler]
Jah, totál.
Azért Maou-sama a kristálygömbös Ő lesz az enyém, ha szerencsém van nem csak köszönni tudok mielött levágja a fejem se volt semmi  :Kiraly:
Maid-monológ: Kogarashi, vagy Roberta félelmetesebb?  ::) (A harmadikat fel se ismertem)
Tüzes hercegkisasszonyról se lett elfeledkezve, de hogy a kereskedővel legyen.

Duma volt sok, nem az action, de valahogy ebben a mangában ez nem is baj, amikor elolvastam úgy csuktam be az ablakot, hogy ez egy jó rész volt.
Hát igen mikor olvastam nagyot röhögtem :D
Ez elsőről nem tudok mit mondani (én őt se ismertem :D bár elég durva csak így kinézat alapján).. de Roberta ott van a szeren, a haramadik meg dettó. "The cleavage of uselessly overgrown breasts" .. hmm
Ez a manga azok közé tartozik ahol nem csalódtam eddig még szerintem 1x sem.  ^^

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-11-03, 23:37:41
Hát igen mikor olvastam nagyot röhögtem :D
Ez elsőről nem tudok mit mondani (én őt se ismertem :D bár elég durva csak így kinézat alapján).. de Roberta ott van a szeren, a haramadik meg dettó. "The cleavage of uselessly overgrown breasts" .. hmm
Ez a manga azok közé tartozik ahol nem csalódtam eddig még szerintem 1x sem.  ^^
Az első.
Egész nyugodtan ajánlom neked...  ::)

Ha csalódtam is jelenetben, a manga a szövegesek közt az egyik legjobb, de mégis vannak kielőgítő vizuális hatások nem megy ez a humor kárára.

Megmurdel

nah abba akkor belepislantok :)
+
Zetsuen no Tempest a mangát is végigolvastam amíg van fordítás és meg kell h mondjam egész jó :D

kada

#3954
Ao no Exorcist
Ááá de nem kellett egy ilyen első "seven mystery".
A vége nem sok jót ígér. És az fííínom.

Kurogane 41:
Japános történetvezetés jól megcsinálva, nincs a régi karakter elfelejtve, meghal hősiesen.  ::)

Megmurdel

#3955
Minamoto 55 [spoiler]Ez a 3. csajszi vagy nagyon jó lesz v nagyon szar... persze az tuti h olyan csaj lesz aki szét szopatta régen XD[/spoiler]
Edit:
Quote from: kada on 2012-11-04, 23:38:43
Ao no Exorcist
Ááá de nem kellett egy ilyen első "seven mystery".
A vége nem sok jót ígér. És az fííínom.
Jah kicsit bosszantó volt de a vége bejött nekem is. :D

chilip


Megmurdel

Quote from: chilip on 2012-11-07, 18:00:50
hát a reborn manga véget ért :P
Azért hiányozni fog a banda :D és maga a manga nagyon jó volt 9/10

chilip

így belegondolva kap egy 4/10-et jóindulattal vagy rámondhatjuk hogy agysorvasztóan9/10 :D
az biztos hogy az IQ-m negatív irányba ment az olvasásakor

LuckyDingo

5/10, mindig elolvastam valamiért. :D Egyel kevesebb mangát fogok ezután szerdám olvasni. :S