Main Menu

Álmok

Started by Meske, 2004-08-30, 13:46:43

Previous topic - Next topic

lynx655

Quote from: KvikvegO, en egeszen konkret, klasszikus almot almodtam ma ejjel: felalltam a merlegre, es mar megint 70 kilo voltam. Kicsit tobb. Aztan felebredtem, felalltam, es megnyugodva konstataltam, hogy a tonnanyi bejgli megzabalasa sem nyomott feljebb, mint 65,5 kilo. Hm. De az alombeli merleg uj volt... Szep lapos, elegans szurke. A mostanit inkabb nem irnam le, izlesficam es 1000 eves. :rolleyes:
Az én esetemben ez úgy nézne ki, hogy álmomban felállnék az új mérlegre, és olyan 50,5 kiló lennék. Aztán felébredek, sápadtan rohanok ki a fürdõszobába, ahol az 1000 éves mérleg áll, és tanácstalanul vakarom a fejem, hogy a tonnányi bejgli után is csak 58 kilót nyomok.... :ejj:

kisvirag

mmmm
megint álmodtam
tegnap éjjel is, csak tennap este nem voltam, igy postolni sem tudtam...
kicsit zavaros fura volt, szokás szerint.

elso rész: mentem fonetikábol vizsgázni, és hogy jól sikerüljön elõtte mentem egy bácsihoz korrepetálásra (ekkorra már tul voltam ezen a vizsgán, ez inditotta el azt a kedves beszélgetést anyámmal, amire offtopicban utaltam). na most egy 4 emeletesben lakott, ahol nem lépcsõház volt, hanem ilyen pakoló (ahova kabát, cipõ, egyéb limlom) szerûségbõl vezetett felfelé néhány létrafok a köv emeletre, ami ugyanilyen pakolóból ment tovább a kövekezõre... érdekes volt. a lakás egyébként szép nagy, világos volt, tetszett...
aztán mentem vizsgázni, este mikor jöttem vissza, hogy szóljak, hogy hogy siekrült, akkor a hátsó ajtó már be volt zárva, és nem lehetett simán megkerülni a házat, mert drótkerítés zárta el, igy keresnem kellett feljebb egy bekötö utat, ami kivitt a keresztutcára, amin a elsõ bejárat volt... megint felmentem, dumáltunk pár szót, aztán jöttem...

aztán volt valami autóversenyes dolog is. túrtaautónak tûntek, de nem pontosan azok voltak... mi a 2es számu kocsinak drukkoltunk :) egyébként õ is vezetett,és most nem merek megesküdni, de talán MInardinak vagy valami hasonlónak (a lényeg, hogy a név ismerõs volt F-1bõl, és hogy ott ilyen nagyon alja, semmit sem tud teljesiteni emberke) hívták. és ott köröztek körben az autók, majd féltávnál megállitották õket, és akkor az oldalukon lévõ matricákat ki kellett cserélni... de itt felébredtem.

most éjjel... nahm, pedig nem rég még emlékeztem rá... tudom, hogy munkahellyel volt kapcsolatos, fõnökkel, meg skyppal... talán majd késõbb eszembe jut :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

#692
Ohm. Mai almom fo temaja: eskuvoi fogadas, es en bena szervezo-tag. Marmint az egyik.

Kezdet: foproba/eskuvoi fogadas eleje kb. Kerek feher teritos asztaloknal ulunk, en valahol fal mellett. Velem kb szemben egy szep, szoke pasi (nyamm-erre-lecsapunk-szintu, szep aranyos, kedves, nem-hoz-zavarba ennek ellenere sem, szoval 10 pontos), a ferj(? az az erdekes, hogy az illeto A. ferje jelenleg irl mas) egy masik asztalnal. Kozottunk log a csillar. Pasi fecniket dobal szet par tagnak, koztuk a szoszed asztalnal ulo egyik vkinek aki nekemadja, vagy egyenesen nekem dobja, nemtudom. Gyorsan rapillantok a fecnire, kozben az jar az eszemben, hogy 1. hogy fogom en ezt ugy visszadobni, hogy ne legyen bena, 2. talan ez lehet, hogy a dobalas zavarja a csajszit, aki szoketol kicsit balra valamit szovegel eppen... De nem latszik rajta.

Aztan visszadobom, gyonyoru ivvel, atsuvit a csillar karjai kozott es pont celba talal, 3 pont. Aztan rajovok, hogy feluletesen olvastam el, es nem emlekszem mi volt rajta, de sebaj, tobbiek biztos tudjak/megkerdezem max.

Valami akcio-foprobat tartunk rogton ezutan, nekem valami muanyag gombbe kell a tobbiek altal keszitett fecniket betuszkolnom, nem tudom, zavaros az egesz, nem igazan fogom fel mit kene/mikor csinalni.

Kesobb elesben: ajto kozeleben ulok asztalnal, de kicsit kesobb viskorapadban ulok a helyemmel szemben kb. De meg mindig eskuvo van, szoval nem iskolaban vagyunk, hanem ugyanott. 4szinu (asszem hazilag keszitett) lufiba kell a fecniket tomkodnom. Kozben tobbiek letolnak, hogy mert nem csinalom jol, pedig en a menyasszony legjobb baratja vagyok, mar 1000 eve ismer, stb. Padomban k nagy kupac fecni, kozben valaki rapakol csomo mindent, ugy kell kikeresnem oket... De sikerul. (Meg volt itt csomo minden, de elfelejtettem...)

Aztan csorog a mobilom, es vege.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

mmm, ma éjjel kicsit agressziv voltam :D

koliba vagyok, poén, hogy a konyhánk az igy kinn volt valahogy a szabadban, és egyik tepsibe csirkét pakolászok (mindenféléjét, hátát szárnyát, combját mellét), másikba meg krumplit sütés céljából. a szobatársaim valahogy mindig utban voltak, szokás szerint tiszta gány volt a konyha, mindig ott hagyják a koszos edényt, meg kupacokban áll a szemét...
nah, szóval,ezt igy készitgetem el, és épp arra készülök, hogy felmenjek és szóljak katznak, hogy ha gondolja, jöjjön majd le, mert neki is jut (mit keresett a koli lakojaként nem tudom, lehet összekomboztam egy korábbi pasimmal :D ) igen ám ,de jött valami részeg hülye ismerõse a szobatársaimnak, meg ment valami zene, és egyszer csak felkapott, és a lábamnál fogva elkezdett pörgetni. nagyon nem kultiváltam. rövidgatya volt rajta, amit letéptem, és ami átalakult egy kicsit elkorhadt fa fiókká, amit darabokra téptem szét (pontosan 3ra) és elhajitottam õket a susnyásba. (humm, lehet h necrid nagyon lolos postja hatással eltt rám? :D )
aztán katz lejött, ültünk egymás mellett, vártuk hogy kész legyen a kaja, és a srác meg jött oda, és a tõlem nem messze ülõ szobtársnak magyarázott valamit, és rátette a vállamra a kezét, én meg nagyon csunyán rámordultam, hogy lesz szives nem hozámérni, erre katz meg megszólalt, hogy áá, tedd rá nyugodtan, legfeljebb ... (na itt erre nem emlékszem) és ez a beszólásra nem emlékszem, de tudom, hogy nem tetszett, mert csunyán néztem rá (már katzra)...

valami még volt, de szintén nem jut az eszembe...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Quote from: kisviragmmm, ma éjjel kicsit agressziv voltam :D
...
Aaa, nem is nyirtal ki senkit almodban. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

azért mondtam, hogy kicsit :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

:beken: az ejjel annyira jot almodtam, és nem emlékszem rá! pedig tök jó volt, akciódús, izgalmas!

mindenbizonnyal kapcsoaltban állt azzal, hogy lefekvés elõtt közvetlen 3 Stargate-Atlantis season 2. részt néztem meg...
emlékezni akarooook... :bruhuhu:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Relunx

Mostanában elõvettem újra a Resident Evil 2-õt.
Ennek köszönhetõen legutobbi álmomban gépfegyverrel írtottam a zombikat és a rusnyábbnál rusnyább dögöket...

Relunx

kisvirag

mmm, most sikerült nem elfelejteni (nagyjábol) amit álmodtam.

Elsõ körben Makón sétálgattunk egy barátnõmmel, ami egyébként nem hasonlitott rá, csak nagyon kicsit... még karácsony környéke lehetett, mert a boltok ki voltak cicomázva, én meg megjegyeztem, h mien sux, mert az egymás mellett évõ boltok egymástól teljesen eltérõ szinvilággal diszitették magukat, és némelyik nagyon ütötte a másikat...
aztán fázott a kezem, ráadásul iszonyúan ki volt a bõr száradva rajta, mondtam csajnak, menjünk át az ut tuloldalán lévõ drogériába/patikába, hogy vegyünk kézkrémet.
átmentünk, vettünk, csaj nézelõdött, én meg elfeledkeztem róla (eredetileg valahova készültünk) kijöttem a boltbol, felszálltam egy helyijáratos buszra :wtf: makón nincs ilyen (na jó van, de az csak a külsõ területekre jár és ilyen fehér holló), leszálltam egy megállóval késõbb, ott bevillan, h megfeledkeztem a csajrol, épp fogalmazom magamban, mit mondok neki a telefonba, mikor találkozok munkatárssal, és mondom neki, milyen jó ez a krém, és bekenem az arcát meg a felsõtestét (hogy hogy került re róla a ruha, kinn a hidegben, meg ugy egyáltalán? ) és a kézkrém felhabzot rajta, és nem akart beivodni a bõrébe, és ilyen enyhe fehér "mázt" képzett rajta, és õ meg ki volt akadva, én meg nem értettem, mert a kezemre meg jó volt...

más. most nincs idõm leirni, emlékeztetõül magamnak kulcsszavak, majd vizsga után edit: tata, bicikli, saláta
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

a tegnapit egyelõre skippelem, a mai:

nagymamáméknál voltunk, ott volt nõvérem is, és a tudosok kifejlesztettek valami robotszerûséget, aminek a prototipuskezdeményét (csak az egyik lába volt meg, meg egyik keze) ott tesztelték, s mászkált össze vissza, és idegesitett, mert mindig bejott a konyhába, hiába tessékeltem ki...
amiért ez az izé lényeges volt, az az, hogy eredetileg ezt azt hiszem védelmi vagy milyen robotnak csinálták, mûanyagból volt, és majd ha kész, akkor piszokerõs meg piszokminden jó lesz, és én meg elgondolkodtam, hogy basszus, ha ezeket megcsinálják, mi lesz itt? ami védelmi célokra felhasználható, az harcira is, és azok, akiknek jó sok pénzük van, csinálnak egy rakat ilyet, és etc etc...

kicsit kevertem az Asimovos robotvilágot a stargate világával és igy érdekes dolgok sültek ki...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

#700
heheh. hetek óta elõször olyan álmom volt, amit nem felejtettem el :rolleyes:
úgy kezdõdött, hogy üldöztek. a rendõrség és a rendfenntartók. asszem bemenekültem elõlük valami benzinkút-szerûség shopjának a vécéjébe. utánam jöttek. ott a fõnökük vigyorogva rám nézett, és megszólalt, hogy "na mi van, azt vártad, hogy mechás csapatokat küldünk a keresésedre?". erre picit begõzöltem. már nem egészen tiszta mit is csináltam - rátettem a kezem a falra és suttogtam valamit, de hogy mit... -, de "felébredtek" tõle a falak. kezek nyúltak ki belõle, és elkapták az üldözõk buciját és behúzták a falba. a testüket nem. hmmm, vérfürdõ, miután leszakadt a fejük. én meg csak állok és nézem vigyorogva a mészárlást, kicsit besokkolva. (ja, móka: a fal és én NEM lettünk véresek :rolleyes: )
aztán megjelent két csaj. nem is a rosszabbak közül; arra emlékszem, hogy az egyikük szõke volt. (na nekem még mindig ez a rész tetszik a legjobban :rolleyes: ) az egyiket (nem a szõkét) feláldoztam a falaknak, amiért segítettek nekem (behúzták magukba és darabokra szaggatták, heheh :__devil: ). a szõkének meg élvezettel kitörtem a nyakát, aztán megkértem, hogy nyíljon meg elõttem a fal, és szépen elhúztam a fenébe. (kicsit se nem vagyok beteg :rolleyes: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

#701
Neeeem, teljesen normalis vagy...
(Valaki tarcsazza a Lipotot pls!)
:lul:

En rohadt sokat almodtam ezen a heten, hala a 7es keleseknek... parra meg emlekszem is... jajj

Na...
Egyik:
Valahol talan Erdelyben vagyok, valami vadabb, hegyes reszen, falu poros utcajan, csak por nincs, csak olyan teli pormentes ido, de nincs hideg. Valami keresztezodesben, vagy az uton valahol nezem merre kene menni. Felnezek a hegyoldalra, ott dombon femszinu ket alak, ket robot megy, toluk balra ven valami nyilas, oda megyek. Ugras az alom meneteben. Felfele megyek, alagut, mozgolepcso, par emberre emlekszem... meredek, esek... Kibontom a deneverszarnyaimat (kozben a tok termeszetes gondolat, hogy dehat nekem ilyen is van!) es repulok felfele, keves a hely, nem erek fel, vege.

Masik: egymas utan:
Erdelyben, hazikoban ejszakazom, sotet van bent semmit se latni, belul agyak, szek, zsupteto-hangulatu oreg, es kb 3x3 meteres szoba. Sotet. Kimegyek, tetore masztam, cserepes, es 2 negyzetmeter kb ha van. Es 1 csucsa van, nem gerince. Visszamegyek.
A haz elott kis teruletet kozrefogo nad kerites van.
Valahogy az egesz kicsi teruletre.
Reggelre=par masodperc mulva ket doglott kutya van bent, egyik ket hatso laba lenyuzva, medvevadaszat volt, szetteptek oket, undorito, hogy kerultek kutyatetemek ide? Kimegyek. Ember jon kucsmaban, parasztember, lampassal, megkerem vilagitson bent. Bemegyunk. Kunyho aljan foldben lyuk vezet lefele, kifele. Hogy fertek ezek be rajta? Szegenyek... kimegyunk, lampast oltsa el, kint nem kell, de lampas uvege mar felrehajtva, eloltva...
Aztan valami hajon voltam, tamadtak minket jobbrol, en kis fekete agyunal voltam fent a hajo kapitanyi hidjan hatul, illusztraloszoveg: es az agyusok ha unatkoztak, sajat tarsaikra lovoldoltek. Bumm, agyugolyo kilo, fedelzet fele veszi iranyt. Jobbrol tamadtak, bazi hosszu, nagy sargarez agyu, beiranyoz, vicces modon, tok mellenk jottek, es az o agyujuk csovenek vege az enyem vege mellett volt... lovok, nem talal, balra futok, leugrok a vizbe. Kozben a tat baloldalat diszito feher sarkanyfej valahogy a vizbe kerul es mar hungarocellbol van es libeg a vizen... eluszunk, aztan visszauszunk talan... vege.
Aztaaan valami urhajon voltam, liftbe leptem be valakivel, folyoson a tavolban masok, feher muanyag falak, ember voltam, de megsem szamitottam annak... nem fogadnak be, pedig jo lenne. Feltem kicsit... Ugyanakkor mintha hatalmam is lett volna emiatt, valahogy kicsit tobbet is tudtam... fura volt.
Meg volt egy konyvtaros jelenet is. Terem, korbe konyvek, es tele hosszu sotetbarna faasztalokkal. Valami konyvet olvasok, valamit csinalok, amit tilos valami nagyobb tervem kereteben, megyek, utanam a konyvtaros... leulok, dugdosok valamit, elottem megall, ugy teszek mintha.. nem tudom, ezt elfelejtettem...

Argh, nem emlekszem tobbre, pedig meg volt... de micsoda??!

edit: a ket kutya szerintem meg elt, de egyik biztos... Segitseget kerni jottek hozzam mint emberhez... :( A kint bajunk volt a nagy medvevel de gazdiban megbizunk, segiteni fog szituacio... Nem feltek, de en iszonyodtam toluk eloszorre, mert ijeszto volt a sebe az egyiknek, meg mintha mar rohadtak volna kicsit?!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

november végén virágzó cseresznye és egyéb fák... kódorgás egy ismeretlen faluban, ami dimbes dombos volt, mert valami néninél voltunk látogatóba... egy multszázadeleji ilyen urihintot hajto ruhában lévõ srác lovaskocsival, amire mi is felszálltunk... emlékszem egy templomra is, amit a domtetõre felérve láttam meg átnézve a házak közt, hátulrol...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

nekem rémálmom volt :rolleyes: azt álmodtam, hogy apám felhív és elmagyarázza, hogy nem mehet 1 giga RAM az új gépembe, csak 960 mega (hogy a francba jött az össze), mert nem tudja lekezelni az alaplap, én meg fogtam a fejem, hogy miért pont ilyen idétlen szám :D meg magyarázott valami olyat, hogy csak 13 szálon tudja leseedelni a memóriaelérést az alaplap, de az már nagyon kínai volt :D (és felhívtam és hálistennek 1 giga lesz benne :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

fekete adidaspulcsit voltam vásárolni, ami után bementem egy büféve, ahol azt hittem, tökjó szendvicset vagy sütit fogok kapni, de igazábol csak szendvics volt, az is szutyok fajtábol, én mégis végigáltam a sort és vettem egy kolbászos szendvicset, ami két kiflikarika volt rajta egy darab kolbásszal és tojással. de pont mikor rámkerült volna a sor, csörgött telefon és egy nagyonhosszu (olyan hosszut nem is tud tarolni) nevü szám hivott....
a telefon meg asztalnal volt hagyva, de mire odaertem letette...
a pultos csaj meg valahonnan tudta hogy kommunikacio szakos vagyok,pedig nem ismertem es nem mondtam...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

elmaradásaim vannak
de ez estit csak azért kaphassátok meg, mert reggel gondosan lefirkáltam néhány gondolatot, egyébként ez is az enyészeté lett volna.
érdekes, hogy elolvasva azt az 1-2 sort mingyárt minden eszembejutott, egyébként hiába erõlködtem.

na egyik: nagymamáméknál voltunk, és apum volt szobájában készülõdtünk lefekvéshez, az álmomban katz volt, de nem úgy nézett ki (nem emlékszem hogy nézettki, de a tipikus õ de mégse õ érzés) olvastam valami újságot, valami technikait... nemtom van e ilyen újság, de amolyan Kaliber és Haditechnika keveréknek tûnt... a közepén volt egy több oldalas betét, ahol ilyen technikai legeket tárgyaltak, a vége felé tudom hogy pl autók, köztük f-1es autók is meg voltak említve, de egyébként volt ott mindenféle technikai kütyü. ugy kb ennek a betétnek is a közepén járhattam, mikor katz türelmét vesztette, és mondta h adjam oda, en mondtam, h átlapozom még, mingyárt, elkeztem lapozgatni, erre kivette a kezembõl. én ezért kimentem Wcre, ahol az egyik volt osztálytársam állt a wc ülõke lehajtott tetején (mamáéknál még ha ülõke van, szal simán elbirja) és ilyen táncolos éneklõs produkciót adott elõ egy fekete hosszúújjú pizsiben... :wtf:

aztán szintán mamáméknál, de készülõdtem el nõvéremékhez (egy utcában laknak 26 - 114) és megyek elõre, és két faszi épp akkor akarta ellopni a bicajt. jól kiosztottam õket, el is menekültek :haha:

aztán estefelé nõvéremék felé sétáltam, és az egyik ház, aminek az alján presszó volt (és olyan ház nincs is valójában a utcában) olyan volt, mintha a miénk lett volna, de nem mertünk megállni, mert sok volt a cigány a környéken, és tartottunk tõlük, és minél hamarabb oda akartunk érni nõvéremékhez... az õ házuk is tök fura volt, teljesen máshogy nézett ki, mint valójában, aztán sógorom az éjszaka közepén nekiállt locsolni a cseresznyefát...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

ma reggel (délelõtt) megint jókat álmodtam.

egy városban mászkáltam, mindenféle szobrokat és statuekat nézegettem. a poén, hogy ezek nem egy városban vannak... az utolsó, és amire konkrétan emlékszem, egy Gyulai Szt. István emlékmû, ami nem tudom valóban létezik e.

aztán mentem tovább. ismerõs volt a környék, pedig tudom, hogy talán sosem jártam ott. elértem egy valamilyen üzemszerûséget... talán Ganzos volt. nem tudom. olyan emlékem volt róla, hogy valamikor voltunk ott a volt osztállyal üzemlátogatáson (pedig nem is). aztán sétáltam visszafele, kiértem egy parkba, amikor felnézve az égre, hatalmas ûrhajó közeledett, amibõl kicsik rajzottak ki.... elkezdtem futni, a többiekkel együtt az ellentétes irányba mint ahogy jöttek, ekkor megláttam az égen még egy adag repülõt, illetve piros helikoptereket, amelyek az idegenek ellen indultak, de ekkor tudtam, hogy el van veszítve az egész, és ahogy futottam, egyszer elkezdtem emelkedni, elvesztettem a testem, de nem akarom azt mondani, hogy meghaltam, egyszerûen csak szellemmé vagy valami ilyesmivé váltam, majd emelkedtem fel fel a levegõbe, a felhõk közé, majd fényhatások közepette eggyé váltam a léggel, és felébredtem... egyébként csodálatos élmény volt.

másik álmom alkalmával meg egy idegen bolygóról érkezett békés és segítõ szándékú idegen család tagja voltam, akik épp készülõdtek a hazatéréshez, és megérkezett a csaj, aki a "hajónkat" vezette...szõke volt, kék ilyen szokásos fantasy/csifi ruha volt rajta, és elég szûkszavú volt. ott álltunk egy óvoda hátsó kijáratának teraszán, keresztbekasul megfogtuk egymás kezét, majd fénnyé váltunk, a csaj egy fénylõ vörös gömböt képzett körénk, abban világitott a mi kis fénylõ pontunk, és hazarepültünk. De amennyire vártunk a Földön, hogy hazatérjünk, alig hogy haza tértünk, vissza is akartunk térni. Igazábol "otthon" azt hiszem több idõt is eltöltöttünk, de ez a Földön mindössze csak 10 percnek tûnt, és ismét ott álltunk. aztán még emlékszem egy ebédre, amin valami finom, husisgesztenyés kaja volt, de az egyik srác nem akarta megenni a gesztenyét... :ejnye:

aztán volt valami csoportos is. az egyes villamosra (nem úgy nézett ki a végállomás, meg a villamos sem, ahogy igazábol, de az volt) vártunk, hogy kivigyen minket a vasútállomásra, mert mentünk volna valahova, volt egy hátizsákom, meg egy nagy, keményfedeles mappám, ami már nem fért bele a hátizsákba, és a plusz cuccokat azt a villamossinek közti részbe ástuk bele, hogy magy igy kerül oda ahova kell ( :wtf: ) és az egyik csaj morci is lett rám, mert elsöpörtem elõle a kavicsokat, onnan, ahova õ akarta beletenni a cuccát :) a kavicsok egyébként teljesen úgy néztek ki, mint az éticsigák, de kavicsok voltak. aztán jött a villamos, és az a kavicsos rész, ahova a cuccunkat ástuk, az valahogy a platóra került, és nyitott volt.. mint a kamionszállitós vasúti kocsik, kb hasonlóan... és még az, ami rajta volt, az lazán volt rákötve, és úgy kellett felkapaszkodnunk, meg figyelni arra, hogy ne zúgjon le a rakomány :) én az elsõvel mentem el, és ahogy elindult ,eszembe jutott, hogy lenn hagytam a hátizsákom, és lekiabáltam a srácoknak, akik még ott maradtak, hogy legyenek olyan kedvesek, hozzák már utánam, mert már nem volt se kedves se lehetõségem leszállni :)
asszem hozták, de megérkezni sosem érkeztünk meg,mert felébredtem :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Mattanja

Az álmomat ugyen nem mondom, el, de a lényeg az, hogy sokat számít saját magunk mentális kondícionálása, mert ott is meg tudtam állni azt, amit életben sem akarnék. És nem véletlen volt, hogy nem tettem meg, hanem tudatos.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ShiroiAz álmomat ugyen nem mondom, el, de a lényeg az, hogy sokat számít saját magunk mentális kondícionálása, mert ott is meg tudtam állni azt, amit életben sem akarnék. És nem véletlen volt, hogy nem tettem meg, hanem tudatos.
az álmokat kedved szerint alakíthatod, ha odafigyelsz :3x3: legalábbis azokat, amikre emlékszel.

ma éjszaka (hm. a 15.30tól 07.00-ig tartó periódusban) volt egy kis üldözõs jelenetem, kombinálva Fallout Tactics-es túsz-parával és a Hellsinges "human regenerator"-feelinggel. valami olyasmire emlékszem, hogy megyek egy irodaházban, meglátok egy nõt, õ is meglát engem. pisztolyt rántok és párszor fejbelövöm, de semmi baja. õ meg elõránt valami anthraxszal töltött spriccelõt (amivel a virágokat szokás locsolni, ha permetezni akarod a vizet, hehe), és elkezdett rohanni utánam, közben eszeveszetten spriccelte szanaszét a vírust. kiugrottam kb. a tizediken egy lépcsõházi ablakon keresztül, megfordultam, és ott állt a lyuknál, megint fejbelõttem (és közben félálomban talán még motyogtam is, hogy "headshot!" :D ), de megint nem lett semmi baja.
becsapódás után rohantam valami tudós ismerõshöz. megkértem, hogy ugyanmár csináljon 1.) anthrax ellenszert, mert az irodaház dolgozói ugye épp haldoklanak :D 2.) valami cuccot, amivel ha meglövöm azt a nõt, végre nyugton is marad. aztán bementem vmi spájz-szerûségbe, mert megjelent a nõ. emlékszem, hogy jó hangosan csuktam be az ajtót, de ennek ellenére nem jutott eszébe, hogy ott keressen, elment az ajtó elõtt. na poén: láttam õt (tisztán) a falon keresztül. aztán felrúgtam valamit a kamrában, erre felkapta a fejét, én meg rohantam ki teljes sebességgel, felkaptam a félkész cuccot és betöltöttem egy töltényfejbe, aztán táraztam volna be. na elsõ lol: a fegyverem kb. összement nagyon (kb. egy kétéves gyereknek illett volna a kezébe), második lol: a lõszer benne ilyen színes cukorkákra hasonlított, harmadik lol: kilõttem az egész tárat a nõre (including a preparált), és nem lett semmi baja. na kb. itt lett vége, vagy csak szimplán nem emlékszem a többire.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

Quote from: blarkeaz álmokat kedved szerint alakíthatod, ha odafigyelsz
Tudom, de ebben az álomban nem én irányítottam. Inkább voltam külsõ megfigyelõ a magam testében.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ShiroiTudom, de ebben az álomban nem én irányítottam. Inkább voltam külsõ megfigyelõ a magam testében.
az igazi álmaidat viszont nem irányíthatod (és nem is figyelheted meg... átéled), és a vágyaidat fejezik ki (a döntéseid fõleg). na azokra nem emlékszel... és ott lehet, hogy elszakadsz az elveidtõl. sõt. ha azokat tudnád megfigyelni, lehet hogy elborzadnál magadtól :rolleyes: (ez most egy általános "you" volt, nem személyre szabott sértés. :rolleyes: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

ja, de mivel nem emlékszel rá, ezért igazábol teljesen értelmetlen egy ilyen fejtegetés :D
:hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

most megint meg tudom kicsit ragadni az álmom, talán sikerül leirni.
egyébként a korán kelés mint kiderült, nem is fáj :D

nah, egyik: valami bevásárlóközpont szerûségben voltam, mászkáltam a boltok közt, érdekes módon a legtöbb piás/péksütis volt...
kinéztem az egyik hejet, hogy majd ott fogok diós csigát venni, de végül is egy másikban vettem, egy puhafinom sósperec társaságában, amikor a lépcsõn jött le Moha meg Meske, én meg jól meg voltam lepõdve, hogy mit keresnek itt... kicsit beszélgettünk, aztán mentem, hogy vegyek valami üditõt is. elég hosszú sort álltam végig, az elõttem lévõ még kapott, én már nem Coca Colat. mert valamiért arra voltam nagyon szomjas, más nem volt jó. mentem tovább, ott is el volt fogyva... 1 emelettel lejebb végre kaptam volna, mikor felébredtem, hogy ki kell mennem, plusz iszonyú szomjas vagyok... még jo, hogy bár nem szoktam, de most készitettem be egy bögre vizet...

másik. katz most majd jön le hozzám :D
nahm, és ezzel kapcs álmodtam, hogy Szegeden voltunk, de katz valahogy Csurgóra ment a vonattal, aztán anyumék meg azt mondták, nem kell hogy onnan vonatozzon tovább, elmegyünk érte. felültünk a bicóra és elindultunk. én azt hittem, hogy bicajjal megyünk végig, de kiderült, hogy nem, hanem kocsival, csak Makóig mentünk bicajjal, de a kocsi meg ott volt hagyva ahonnan bicajjal indultunk, igen, mert benzines kölcsönzössel megyünk... jó. na most nem a saját házunkhoz mentünk, hanem a sulihoz, és ott ugyanugy ott voltak a biciklijeink, pedig épp akkor értünk vele oda... az enyém "másolatának" az elsõ kereke ki volt szedve, mega lánc is le volt akasztva, azt hittem, ellopták, de Misi mondta h nem ,hanem a nemtomki épp javitja...
felhivtam katzot, hogy megyünk érte kocsival, és hogy kb akkor érünk majd oda érte kocsival, mikorra õ beér.

aztán. ez volt a legfurább... egy kisgyerek volt benne, igazábol volt amikor úgy éreztem, hogy az enyém, de az elején úgy tûnt, mintha nem, de a végére olyan lett... értelmi fogyatékos volt, és mint ilyen, sok törõdést igényelt, és a festet ablaküvegen beszûrõsõ játszó fényt nagyon szerette nézni...
valami bazársoron sétáltunk, velünk volt még nõvérem nagyobb lánya, Fruzsina is.
az egyik bazáros meg elkezdett piszkálni a gyerek miatt... én meg jól felhúztam magam... itt kicsit homályos, szóval ott folytatom, hogy elértünk a Auchanhoz, ami pont olyan volt, mint egy korábbi álmombeli másik bev.központ. persze ez is Pesten. a gyereket a kezembe vittem, és elõször bementem én is a boltba, Fruzsi hozta a kosarat, de aztán a kicsi balhézni kezdett,mert már rég nem került színes ablaküveg elé.... kimentünk hát a napra, és megkértem Fruzsit, hogy õ vásároljon be. volt ott egy néni, aki mikor rám nézett, meg meglátta a két gyereket (Fruzsi olyan 10 éves forma) igen igen rosszalloan nézett rám... Fruzsi bement, én meg találtam kinn valami leértékelt könyeket, köztük egy olyan jegyzetet, ami a különbözõ nyelvek különbözõ hangjainak/fonémáinak az átírásait tartalmazta, szal ilyen Fonetika könyvet :D
a kosárba egyébként tej, kenyérféle, banán tejföl biztos került...
aztán itten csörgött az ébresztõ
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

most délután egy kiadós ebéd, fürdés és kellemes testmozgás után elaludtunk, és igen furát álmodtam.

idehoztam az ágyra a laptopom, bekapcsoltam, és nekiálltam fórumot nézegetni. a Nagyon LOLba Shiroi postolt valamit, de nem viccet/képet/videot, hanem valamire válaszként talán egy szöveget, aminek az utolsó mondata (amire már nem emlékszem, hogy mi) nagyon tetszett, igy katt a quotera, utolso mondat meghagy, válaszol, elküld, aztán nézem, hogy valami egészen más néven jelent meg, valami b betüs nick volt, de tudtam,hogy az katz acc-ja... erre nyomtam egy logoutot, és be akartam jelentkezni, de nem tudtam begépelni hibátlanul az hogy kisvirag, a v helyett mindig k-t meg a g helyett is valami mást ütöttem... többször is probálokztam, de nem ment, katz már itt röhögött mellettem, hogy még a saját nevem se tudom begépelni, és aztán végül segitett... itt ébredtem fel.

Volt két napja egy másik álmom is. valami lövöldözõs játékkal játszottam, ami kicsit érdekes volt, mert lõszert csak a pálya legelején lehetett vásárolni, és nem vásároltam be elég jol, és a többiek mentek, nekem meg vissza kellett rohangálnom a pálya legelejére... aztán anyu meg bejött a szobámba, és mondta katznak, hogy miért hagyja, hogy játszak, amikor õ nem játszik vagy nem tud. persze valami online játék volt, rajzolt, de nem animés graffal...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Necrid^

Esku csak azé olvasom ezt a topicot mert kisvirag ir benne.. mindig olyan almai vannak ami érdekesek számomra. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Member

Habár nem emléxem már mindenre, de ne higyje senki sem azt, hogy hazudok, vagy hogy eltéptem vmit vagy ilyesmi. :)
Az elején úgy indult, még a fõcímet is bemondták, hogy Elfen Lied. Tehát egy anime veszi kezdetét. Edward Elric sétált vhol és egy mókus (!) megtámadta és elkezdet befelé rágni a koponyájába! Aztán a seb visszatraszmutálódott és Ed megfogta a mókust a farkánál, amelynek lábai össze voltak bilincselve és tudott beszélni is. A történetet tulajdonképpen a rágcsáló meséli el. 4 fõhõs volt, ezekbõl kettõ alig volt benne és már nem is emléxem, hogy mit csináltak. Volt egy srác, aki néma volt és bele volt esve egy csajba, akinek berémlik, hogy rózsaszín haja volt és olyan vektorszerû képességei (itt talán volt valamennyi EL benne). Hogy mi is történt? Elõször a Vecsei Vikár Béla Színházban volt vmi óvodás-elõadás, aztán meg már egy szigeten játszódott minden, ahol a fõhõsök horgászni (!) tanultak, s kb. ezzel ment el az egész. Ami a legfurcsább, hogy normális emberek dumáltak mangákkal... Végül, amikor a srác végre szavak nélkül is ki tudta fejezni érzelmeit, már mindenütt sínek voltak és el akarták ütni õket a földalatti szerelvények. Itt ébredtem fel. :) Van köztetek álomfejtõ? :D

Araki

Quote from: MemberHabár nem emléxem már mindenre, de ne higyje senki sem azt, hogy hazudok, vagy hogy eltéptem vmit vagy ilyesmi. :)
Az elején úgy indult, még a fõcímet is bemondták, hogy Elfen Lied. Tehát egy anime veszi kezdetét. Edward Elric sétált vhol és egy mókus (!) megtámadta és elkezdet befelé rágni a koponyájába! Aztán a seb visszatraszmutálódott és Ed megfogta a mókust a farkánál, amelynek lábai össze voltak bilincselve és tudott beszélni is. A történetet tulajdonképpen a rágcsáló meséli el. 4 fõhõs volt, ezekbõl kettõ alig volt benne és már nem is emléxem, hogy mit csináltak. Volt egy srác, aki néma volt és bele volt esve egy csajba, akinek berémlik, hogy rózsaszín haja volt és olyan vektorszerû képességei (itt talán volt valamennyi EL benne). Hogy mi is történt? Elõször a Vecsei Vikár Béla Színházban volt vmi óvodás-elõadás, aztán meg már egy szigeten játszódott minden, ahol a fõhõsök horgászni (!) tanultak, s kb. ezzel ment el az egész. Ami a legfurcsább, hogy normális emberek dumáltak mangákkal... Végül, amikor a srác végre szavak nélkül is ki tudta fejezni érzelmeit, már mindenütt sínek voltak és el akarták ütni õket a földalatti szerelvények. Itt ébredtem fel. :) Van köztetek álomfejtõ? :D
Szerintem túl sokat lódsz a USTEAM-en.:D

Lt. Simoan Blarke

hm. én elsõ lendületbõl repültem és negyvenmétereseket ugráltam, és menekültem valami páncélszerû lény elõl. párszor megsemmisítettem, de utána árnyékokból mindig újraformálta magát. utána pedig bevillant egy óra, ami 2:07-et mutatott - erre felriadtam, mert elvileg délben kelnem kellett volna. (12:27 volt. és naná, hogy elfelejtettem bekapcsolni az ébresztõt :hogyaza: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

#718
Te is tudsz álmodni, Testvér. :tezsvir:

EDIT: Túl gonosz voltál az FMA-val, látod, Al most bosszút áll!

kisvirag

nyam
volt még egy korábbi, ahol annak ellenére, hogy tudtam h egyetemista vagyok, valamiért a gimibe mentem vissza, mert a többieknek érettségizniük kellett képelemzésbõl, de nekem nem, mert én korábban már infobol megtettem, és ez igy mentesített... sajna a többi részlet elveszett.

de a mai naggyon érdekes volt.

katz lenn ovlt nálunk, és elmentünk az anyai nagymamámhoz, aki nem volt otthon, de azért be tudtunk menni... és volt egy fura lény, aki rettegésben tartotta az embereket. a föld alatt élt, és ha megérezte/halotta, hogy valaki fenn járkál, akkor elõbújt. ez azt hiszem egy szörny volt, de sok sok "feje" volt. ergo egyszerre több helyen is fel tudott bukkani... hasonlitani a valamelyik ADSL reklámos kábelfigurára tudnám... vékony, fehér nyak, a végén kis bumbi fej, sok sok apró, tûéles foggal. na, és ha az ember mászkált a földön, akkor ez hirtelen kibukkant, és el akarta kapni az embert, meg megharapni. ha ágyra, vagy bármilyen tereptárgyra felmászott az ember, ami már nem a földön volt, akkor békén hagyott, hittem elõször én hogy simán csak fel kell mászni, de aztán még fejbe is kellett kólintani (és vigyázni, nehogy közben megharapjon), na és akkor elment. de amint újra érzett, megin jött...
nahm, vártuk mamámat, én az ágyn ültem/feküdtem, de katz nem bírt a fenekén maradni... bement a szobába, és ott talált egy tortakarikát, meg talált egy nagy fürt, félig éretlen szõlõt, és valahonnan szedett ilyen kávékrémszerûséget is, és ezeket összekombinálta... közben többször kénytelen volt felugrani mellém... a "fejek" elpusztítása ugyanis nem vezetett sehova, mert ha egyet levágtunk, kettõ nõtt a helyére, azt viszont senki nem tudta, hogy hol van ennek a szörnynek a teste... egy biztos, valahol a földben mélyen... nekem egyszer meg is harapta az ujjam, mert nem vágta rá elég erélyesen, katznak kellett kiszabadítania, de érdekes, mert fájni fájt, de vérezni nem vérzett, és semmi nyoma sem volt a harapásoknak. aztán elõtûnt a földböl egy ilyen, már emberalakban, azzal dumáltunk ott valamit, és az nem is bántott minket, de azért nem mentünk túl közel hozzá :D
namindegy, megjött nagyim, és szedtünk a katz álltal kreált fura sütibõl, de a katzéba csak krém jutott, de õ ezt tudta, és nem is szedett mást/többet...

aztán felébredtem, asszem :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.