feltöltés

Started by Shock12, 2003-03-15, 12:56:22

Previous topic - Next topic

Shock12

Ok, mindenkitõl elnézést, sikerült megoldani. A megoldás egy xvid install volt. (AHQról beszerezve)

Mégegyszer elnézést. :D

Ken-Shi_Kun

Van Chobits special ? :):):)
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Shock12

Igen, a 27. rész. (Én is kb 4 hete tudtam róla) Most került fel a többi rész mellé :)

Ken-Shi_Kun

én január óta próbálom leszedni Kazaa-ról, több kevesebb sikerrel, de inkább kevesebbel :P
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Shock12

Na, akkor hajrá :) ! Anime3/Chobits Szerintem aranyos :o

Dschneider

OK, hülye kérdés: Hogy lehet megszakított feltöltést folytatni? ("Átviteli hiba" üzenet nélkül)

Chronos

QuoteOriginally posted by Dschneider
OK, hülye kérdés: Hogy lehet megszakított feltöltést folytatni? ("Átviteli hiba" üzenet nélkül)
Én is szeretném tudni, mert próbáltam már wincommanderrel, és
flashfxp-vel is, és egyikkel sem ment!!! :confused:
Szerintem nincs engedélyezve, mert más ftp-n meg ment....

CHRONOS

Dschneider

QuoteOriginally posted by Chronos
Én is szeretném tudni, mert próbáltam már wincommanderrel, és
flashfxp-vel is, és egyikkel sem ment!!! :confused:
Szerintem nincs engedélyezve, mert más ftp-n meg ment....

CHRONOS

OK, egyenlöre megy fel a cuccos csak kicsit más néven...

zsozso

QuoteOriginally posted by Chronos
Én is szeretném tudni, mert próbáltam már wincommanderrel, és
flashfxp-vel is, és egyikkel sem ment!!! :confused:
Szerintem nincs engedélyezve, mert más ftp-n meg ment....

CHRONOS

Nekem simán megy a resume...
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
Nekem simán megy a resume...
Milyen programmal?

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Chronos
Milyen programmal?

CHRONOS
Flashfxp
Death is the only redemption

zsozso

QuoteOriginally posted by zsozso
Flashfxp
Wincommal is.
Death is the only redemption

Dschneider

QuoteOriginally posted by zsozso
Flashfxp

De ami a fontosabb: Milyen beállításokkal?

zsozso

QuoteOriginally posted by Dschneider
De ami a fontosabb: Milyen beállításokkal?

Minden alapon és passive bevan kapcsolva.
Death is the only redemption

Dschneider

QuoteOriginally posted by zsozso
Minden alapon és passive bevan kapcsolva.

OK, ezek szerint két külön dimenzióban tartózkodunk. Más magyarázat nem lehetséges, mert nálam alapbeállításokkal (+ passzív) simán kirúg ha folytatni akarok megszakadt feltöltést.
Mindegy, megy így is csak macerásabb. (És ha megszakad találhatok ki egy harmadik filenevet.)

Chronos

QuoteOriginally posted by Dschneider
OK, ezek szerint két külön dimenzióban tartózkodunk. Más magyarázat nem lehetséges, mert nálam alapbeállításokkal (+ passzív) simán kirúg ha folytatni akarok megszakadt feltöltést.
Mindegy, megy így is csak macerásabb. (És ha megszakad találhatok ki egy harmadik filenevet.)
Zsozso nem tudom mit csináltál, esküszöm tegnap még nem bírtam Flashfxp-vel folytatni a feltöltést, de most simán ment!!!:p
Dschneider: Flashfxp beállításainál én bekapcsoltam ezt a USE APPE TO RESUME UPLOADS-ot, és úgy mûködött, utána kikapcsoltam, és úgy is!:confused:
Íme a kép, ha segít:

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Chronos
Zsozso nem tudom mit csináltál, esküszöm tegnap még nem bírtam Flashfxp-vel folytatni a feltöltést, de most simán ment!!!:p
Dschneider: Flashfxp beállításainál én bekapcsoltam ezt a USE APPE TO RESUME UPLOADS-ot, és úgy mûködött, utána kikapcsoltam, és úgy is!:confused:
Íme a kép, ha segít:

CHRONOS

Mondom én hogy megy :rolleyes:
Death is the only redemption

Ken-Shi_Kun

Nekem az istenért nem akarja fojtatni error nélkül... (TotalCommander Professional 6) ja és zsozso mostmár jó a exdriver movie?
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

zsozso

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Nekem az istenért nem akarja fojtatni error nélkül... (TotalCommander Professional 6) ja és zsozso mostmár jó a exdriver movie?

Próbáld meg flashfxpvel.

A fileok már jók.
Death is the only redemption

Knuckles

Err---
Lenne egy kérdésem. Van rá valami esély hogy valamikor lesz fent PitaTen? (KaZaA-ról már rég nem jön lefele...)

Chronos

QuoteOriginally posted by Knuckles
Err---
Lenne egy kérdésem. Van rá valami esély hogy valamikor lesz fent PitaTen? (KaZaA-ról már rég nem jön lefele...)
Ha addig is nem akarsz várni, akkor itt az egész sorozat:
http://forum.sharereactor.com/viewtopic.php?t=54215&start=0&sid=349e3d1da07338eaedccbe859bde7c1d
Legalábbis a linkjei, amit Edonkey P2P kilens szoftverrel tudsz csak berakni a letöltésekbe. Azt írják a fórumban, hogy sok ember van most rá. Ha érdekel a dolog, akkor küldj PM-et......

CHRONOS

Dschneider

Ha jól látom a szerveren a Magic Knight RayEarth 08-as része "kissé" folytonossági hiányban szenved. Fel fog kerülni a jó rész v. tegyek fel egyet én? (Persze nekem más rip/sub verzióm van mint a fent lév?k...)

Dschneider

Ja, és feltettem a Mahou Tsukai Tai OVA-t (+zip-ben az .svf).

ArchElf

Holnapra (vagy holnaputánra) lesz Juuni kokki Ep35. Ha érdekel valakit... Addig is: http://12ktp.dyndns.org/forum/viewforum.php?f=2
;)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Ken-Shi_Kun

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Holnapra (vagy holnaputánra) lesz Juuni kokki Ep35. Ha érdekel valakit... Addig is: http://12ktp.dyndns.org/forum/viewforum.php?f=2
;)
AE

Engem úgy teljes õszinteséggel a Akazukin Chacha érdekelne (kissé hosszú, de nagyon kawaii anime)meg persze a Knights of the Zodiac (vagy máshol Saint Seiya) ennek is kismillió változata kismillió epizóddal :P kissé DBZ de nekem bejön :D
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Chronos

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
meg persze a Knights of the Zodiac (vagy máshol Saint Seiya) ennek is kismillió változata kismillió epizóddal :P kissé DBZ de nekem bejön :D
A Saint Seiya-nak 2002-ben kijött a folytatása, a Saint Seiya Hades...
Íme:http://www.animenfo.com/animetitle,1109,cdvqcc,saint_seiya__th.html
Nekem meg van az elsõ 4 rész, és rajta vagyok a többi rész megszerzésén is.
Ha érdekel akkor heti 1-2 részt fel tudnék tölteni...
Ja és a sima sorozathoz is éppen mostanában találtam részeket.....:p

CHRONOS

Ken-Shi_Kun

Ebben a legborzalmasabb az hogy a hadest lattam bittorrentnek hála, de eléggé elcseszték. Nem maradt benne az a lényeg a mi a sorozatban benne volt. A sorozatból mellesleg eddig találtam 145-részt, és még mindig a többi ezután jön felirat van ott, szóval... ja egy rész 250 mega az én keresetemmel meg (márha van) ez igencsak sok DVD vagy CD szóval inkább lemondtam róla, de ha érdekel mondok helyeket ahol a Hadest teljesen letöltheted a Bittorrent segítségével. Vagy szólj és beszerzem a torrent fileokat, bár azok külön nem mindig mûködnek.
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Chronos

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
De ha érdekel mondok helyeket ahol a Hadest teljesen letöltheted a Bittorrent segítségével. Vagy szólj és beszerzem a torrent fileokat, bár azok külön nem mindig mûködnek.
Nem kell kösz... Már vannak helyeim letöltésre, de szerintem nem cseszték el... Na mindegy... Saint Seiya tényleg jó, de nem DBZ-s.
A DBZ-ben 1 harcra akár 20 részt is várni kellett, míg itt szinte minden 2-3 részben van harc.
Szóval ezért jobb..:p
Annak viszont örülök hogy végre van valaki rajtam kívül aki ismeri ezt a fantasztikus anime-t.

CHRONOS

TurboK

QuoteOriginally posted by Chronos
Nem kell kösz... Már vannak helyeim letöltésre, de szerintem nem cseszték el... Na mindegy... Saint Seiya tényleg jó, de nem DBZ-s.
A DBZ-ben 1 harcra akár 20 részt is várni kellett, míg itt szinte minden 2-3 részben van harc.
Szóval ezért jobb..:p
Annak viszont örülök hogy végre van valaki rajtam kívül aki ismeri ezt a fantasztikus anime-t.

CHRONOS

Apropó DBZ

http://www.atomictoy.org/comics/buttlordgt/buttlordgt.html

"Buttlord GT"

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

ArchElf

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Holnapra (vagy holnaputánra) lesz Juuni kokki Ep35. Ha érdekel valakit... Addig is: http://12ktp.dyndns.org/forum/viewforum.php?f=2
;)
AE
Úgy látom, valaki nagyon nyomja felfele...
THX
:)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3