Main Menu

Slayers

Started by roderick, 2004-09-27, 17:47:13

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: hargharg on 2008-07-28, 16:20:11
mar en sem emlekszek pontosan, de valahogy ugy.
[spoiler]nekem mondjuk az remlik, hogy a foarc legyozesehez be kellett aldozni, de majd valaki okosabb ugyis megmondja nekunk. vagy nem.[/spoiler]

[spoiler]Le tudták győzni Darkstar-t, csak közben(illetve talán már korábban) kiderült, hogy a Fénykard egy másik világból származik, és Gourry beleegyezett abba, hogy a másik világból származó arc, aki együtt harcolt velük Darkstar ellen, visszavigye a kardot oda, ahova való.[/spoiler]

Member

Ez eddig a legjobb Slayers sorozat. Az új részben qrvajó ez a kavarás.
[spoiler]Rezo neve egyértelmű volt, amikor mondták, "nagy varázsló", de Zanafar és a Gorum Nova új találkozása is nagy ötlet volt, ahogy az is, a jelen ellenségek eléggé noname arcok a páncél nélkül, amit Xelloss valszeg meg fog kaparintani tőlük.[/spoiler]
Nameg Zelgadiss új támadása... :lul:

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Ez a rész nem volt olyan jó, mint az előző, de azért tetszett. Most már minden részben fogunk kapni egy példát arra, hogy miért is hasznos Zelnek a kimératest? :D

Member

A kutya meg a macska nem kéne. Bár ismerős vhonnan a küllemük, de a fenének sem ugrik be, honnan (jó, a kutya Zangulus, de amúgy :)).
Mondjuk a készítők is tisztában voltak a dolgokkal, a fehér tigris (anyám, Zoo Tycoon-ban mennyit adnának érte :D) is "fillernek" hívta őket a narutard ninja előtte. :)

SaiyaGin

Quote from: Member on 2008-08-10, 09:26:46
A kutya meg a macska nem kéne. Bár ismerős vhonnan a küllemük, de a fenének sem ugrik be, honnan (jó, a kutya Zangulus, de amúgy :)).
Mondjuk a készítők is tisztában voltak a dolgokkal, a fehér tigris (anyám, Zoo Tycoon-ban mennyit adnának érte :D) is "fillernek" hívta őket a narutard ninja előtte. :)

Engem a Tesz-vesz város szereplőire emlékeztettek.

Member


LuckyDingo

Sztem nem meglepő, hogy dobták :/ Majd subbolja más. Én csak akkor folytatom ha a végére aszondja itt valaki, hogy jó volt, mert az eddigi részek nem tudtak lekötni :S Túl monoton  ^^"

Bishop

Első 5 rész volt eddig kint volt ebben két kiemelkedő rész 1 bevezető rész 1 szar és egy amolyan filler szerű gurítsuk a követ rész ami imho nem volt rosz de ha mondjuk 15dik résznél vágnának be egy ilyet hát na az gáz lenne. Sztem a Revolution jóra sikeredet, mondja ezt az akinek a Try is tetszett. És ha még szar is lenne a Karakterek még mindig viszik magukkal a sorozatot :D Pocota is jó, jobb mint anno az a csaj volt aki Zelgadis körül lógot(a nevét nem tom gagyi karakterek nevét nem jegyzem meg egy könnyen)

Chronus

AnimDB téved.  CSak le vannak maradva. Egyébbiránt Eclipse 2 év alatt még egyszer se dobott egy szériát se, de ha megtenné arról kihírezés lenne a főöldalon. Ez még a FAQ-ban is szerepel. Szal nó para.

Soul

http://www.staticsubs.org/, dobták szerelmes levelet kaptak.

hargharg

#461
blargh.
no sebaj, megszoktuk mar, hogy varakozni kell. akar evekig is.
es ezzel nem azt akarom mondani, hogy ep 7-re evekig kell majd varni.
csak azt, hogy akar annyit is ki lehetne birni.
rofl

Member

Megtörténhetne az a csoda, amit Kuro-Hana is tett a DN esetében, de szerintem nem fog.

AniDB inkább akkor téved, amikor vmi 5 éve nem frissül, de csak stalled. :)

SaiyaGin

Angolból ott van még az IY-F, igaz, kicsit lemaradva, és aki ért németül, franciául vagy portugálul, az is reménykedhet, hogy ezek a csapatok nem az angol alapján készítették a saját fordításukat.
Egyébként megnéztem a raw-t:
[spoiler]Megérkezett Zuuma, a bérgyilkos, akit Gioconda küldött Lináékra, és nem csak egy egyszerű harcos az ipse. ;)[/spoiler]

Member

Quote from: SaiyaGin on 2008-08-19, 10:15:51
Angolból ott van még az IY-F, igaz, kicsit lemaradva,
Szerintem ők még nem nyomták be a dropped-et, a wyvern páros is dobta.
Quoteés aki ért németül, franciául vagy portugálul, az is reménykedhet, hogy ezek a csapatok nem az angol alapján készítették a saját fordításukat.
Csak nekem tűnik úgy, hogy nem véletlenül nem haladnak ők sem? :D
(Kaibá-nál is a thai mindig szigorúan az Ureshii mögött volt, ahogyan a lengyelek és a többi)
QuoteEgyébként megnéztem a raw-t:
[spoiler]Megérkezett Zuuma, a bérgyilkos, akit Gioconda küldött Lináékra, és nem csak egy egyszerű harcos az ipse. ;)[/spoiler]
Egyenesen a Narutó-ból? :D

Draconire


bimanc

#466
Ezer köszönet érte.
Most már csak az érdekelne, hogy ez eljuttatható-e a magyar fordítókhoz is.

Szerk.: Jó ötlet.  :jee:

Member

Átküldöm Andusiá-nak.

SaiyaGin



Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Szóval a mazokuk után a Sith-ek következnek? :D

Member

Nem pörög a topic, pedig most nagyon állat volt a 8-9. Mondjuk így, hogy 13 rész lesz, a Kakashi kicsit olyan "hogy nehezebb legyen végigmenni" extrának tűnik. Xelloss is érdekes, ha Lináé-k mellett van, két ütésből kihal, most meg nem tudják megállítani sehogy sem. Lina is mintha elfelejtette volna a Laguna Blade-et. Az előzetes alapján
[spoiler]Dublis-ban újjászületik Zanaffar?[/spoiler]
lesz miért izgulni, eddig szerintem a legjobban összekomponált Slayers.

Cobra

Laguna Bladehez ha jól rémlik kellett a Fénykard. Az meg ugye most már nincs. Meg elég hosszú idő megidézni, Xellos meg ismeri már Lina varazslatait, így időben le tudná állítani.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Nem kellett, csak azok a mágiakapacitás emelők, amiket Xelloss adott neki. A Sword of Light nem a Giga Slave-hez kellett?
Mondjuk való igaz, hogy Xel inkább rusher, szóval őt nuker nemigen fogja megfogni, Lina meg nem fog a háta mögé menni és felszeletelni. :)

SaiyaGin

#475
10 Xvid
10 h264

Szerk.: megnéztem, szerintem ez volt eddig a Revolution legjobb része. :lazza:

SaiyaGin

Kijött az utolsó rész, nekem tetszett. Az avi verzió eléggé szaggatott, de azóta már kijött az mkv is.

Soul

Nem tud valaki normális verziót a 13-as részből? Az mkv is szaggatott, nem kicsit(nézhetetlen).

Cobra

Nekem ment rendesen, egyszer vettem észre kis akadást.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Nekem is disznó mód szaggatott, kevésbé, mint a Gurren Lagann, de azért zavart.