Main Menu

Slayers

Started by roderick, 2004-09-27, 17:47:13

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: bimanc on 2008-07-03, 18:19:39
Junchi: Egyetértek, bár Megumi szerepelt néhányszor az utóbbi években is, például az Inukami-ban.  :haha:
Az bebaszna! Szerintem te kevered Yui Horie-vel ;)


bimanc

Quote from: Manitu on 2008-07-03, 19:52:37
Quote from: bimanc on 2008-07-03, 18:19:39
Junchi: Egyetértek, bár Megumi szerepelt néhányszor az utóbbi években is, például az Inukami-ban.  :haha:
Az bebaszna! Szerintem te kevered Yui Horie-vel ;)

:ejnye: Na kb ezt a rekciót vártam.
És nem, az Ő hangját semmivel nem keverem.
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=6077
he-he

Ja egyébként így egy nap után azt hiszem nagyon jó lesz ez az új Slayers, de akármilyen is lesz, nézni fogom. Viszont az OP alapján túl sok régi szereplő nem fog feltűnni, viszont annál több új.

SaiyaGin

Tudtok valamit arról, hogy melyik csapatok fogják feliratozni?
(Off: http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=9028 )

White SeeD

Jó kérdés.
De lassan valaki subolhatná  ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6


bimanc

Viszont a kínaiak már subbolták, hogy essen rájuk egy vagon tr*gya.

White SeeD

Mishicorp, Toki/AQS, IY4Ever² Fansubs

Hát, nem vagyok elragadtatva :frown:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

az új OP viszont teccik  :Kiraly:

Cobra

Az elmúlt 1 évben kb a negyedére esett vissza az aktív subbercsapatok száma, szóval még egy noname csapatnak is örülnék. Mishicorp talán használható lesz.
Azért vicc, hogy a régebb óta ismert csapatok közül már csak 3-4 van, aki csinál heti subolást új sorozatból.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Quote from: White SeeD on 2008-07-03, 22:27:48
Mishicorp, Toki/AQS, IY4Ever² Fansubs

Hát, nem vagyok elragadtatva :frown:
IY4 nem rossz, csak ritkán jutnak tovább 2-3 résznél. AQS meg hagyja a rákba az animéket, és fordítsák inkább a Negimát :D

Quote from: bimanc on 2008-07-03, 21:57:10:ejnye: Na kb ezt a rekciót vártam.
És nem, az Ő hangját semmivel nem keverem.
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=6077
he-he
Jót emelsz ki te is, egymondatos szerep ::) Volt azért azóta egy Paprika, meg egy új Eva filme is ::)


White SeeD

Jam, tényleg elég dúrva, hogy eltűntek a suberek.
Ahogy nézem ha 2-3 sorozatot amit nyomban kitolnak azonnal.
CG meg Macross. kb ennyi ami tutira kint lesz megjelenét követő 24 órában valami normál csapattól.


Viszont iszonyat sok a noname suber. Csak azok meg feladják 2-3 rész után. Van olyna 12 részes sorozat ami 3-4 subercsapattól van összeszedve ::)

Majd a Mishicorp lesz nézve, ha kijön.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

minuszmiki

Mishicorp milyen? Egy-két rész Darker Than Blacket láttam tőlük, és azzal nem győztek meg, később meg nem erőltettem.

White SeeD

Én az xxxHolicot amire emlékszem hogy az övék, Ayakashit elkezdték, de abbahagyták, Volt pár VK-s részük is.
Nem rosszak, csak nem túl gyorsak.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

minuszmiki

Úgy látszik, kénytelen leszek adni nekik egy újabb esélyt. :)

SaiyaGin



White SeeD

SS-Eclipse csak kidobott egy subot erre is :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cobra

Elég jó az SS-Eclipse minősége, szóval ha jön rendszeresen viszonylag hamar, akkor érdemes őket nézni. Tetszett az első rész, szerencsére maradt a régi hangulat és a grafikát is csak annyit javították, amennyit kellett, plusz CG-t se erőltettek. Viszont ez a pokemon remélem nem viszi el nagyon dedós irányba a sorozatot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Jó lesz ez, csak tanulják meg újra lerajzolni Gourry-t meg Xelloss-t, volt egy-két csúnyán elrajzolt darab. A Digimont meg ne erőltessék, és Lina se legyen Digimon-trainer, ha lehet.

Bishop

Grafika jó Zene jó Hangok jók. De valahogy úgyérzem hogy nem nagyon követi a mangat, legalábbis így első részt megnézve azután hogy elolvastam az első két chaptert am angaból van egy két érdekesség. PL a hal, elég lol volt azt nem tagadom :D De mangaba nem volt, na meg az a kis valami( a neve most nem rémlik pontosan Poroco talán) a fény kardot használta a Dragon Slavenél, és még fel is tün Linaéknak. Akkor Mangaba csak a Tankot pusztította el, ami amugy egy minusz pont a mangara nézve mert a Dragon Slave mindig elpusztítja a várost amiben használják(persze megint nem lakott a városba senki ::) )

Manitu

Jó ez, én halálra röhögtem magamat rajta. A tank különösen nagyot ütött :D Jót tett neki ez a feltupírozott grafika, egyszerre modern meg retró.


minuszmiki

No, nekem is most volt csak időm megnézni, eddig simán jó. Grafika okés, fíling okés, retró okés, Megumi Hayashibara hangját meg örülök, hogy újra hallhatom.

SaiyaGin

Már csak attól félek, hogy az a Pokémon-Digimon-Akármimon egy olyan viccesnek szánt alak lesz, akitől minden néző kaparja majd a falat.

Member

Valszeg gagyizni fogják a külseje + mérete miatt, annak ellenére, hogy lazán elvégzi a piszkos munkát. És Xelloss-t pár 1000 éve biztosan ismeri.

White SeeD

Az a kis vakarcs meg egyértelműen egy jelmezbe bújt valami, úgyhogy én még nem írnám le. +Van Dragonslave :ejnye:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

bakker, meg kéne néznem az elötte lévő 3 sorozatot, mert csak össze vissza láttam kb a felét az egésznek magyarul (és meg kell mondjam a magyar szinkron itt marha jó lett  :jee: főleg Xelos lett tenyérbemászó, és a többiekét is nagyon eltalálták)

Member

A 3.-at szerintem kihagyhatod, végül elveszik a kard, ennyi. :) A szinkron meg szerintem... Rettenet (kivétel Zel és Gourry). Mondjuk talán csak mert megszoktam a 3 sorozat alatt a hangokat.

Nihilus

A hangok mind perfekt,OMFGSOGOOD,ha csak a hangokat nézném,akkor simán rámondanám,hogy a best animeszinkron ever...de!DE!A FORDÍTÁS!AZ A RETTENET! :ejj:

minuszmiki

Quote from: chilip on 2008-07-07, 14:47:13
bakker, meg kéne néznem az elötte lévő 3 sorozatot, mert csak össze vissza láttam kb a felét az egésznek magyarul (és meg kell mondjam a magyar szinkron itt marha jó lett  :jee: főleg Xelos lett tenyérbemászó, és a többiekét is nagyon eltalálták)
Kb. az egyetlen olyan anime, amit képes vagyok/voltam megnézni magyar szinkronnal. És nekem se ártana megnéznem a második-harmadik szériát, utóbbiból egy részt láttam, előbbinek meg nagyjából a felét.

SaiyaGin

Quote from: Nihilus on 2008-07-07, 15:52:47
A hangok mind perfekt,OMFGSOGOOD,ha csak a hangokat nézném,akkor simán rámondanám,hogy a best animeszinkron ever...de!DE!A FORDÍTÁS!AZ A RETTENET! :ejj:

:tezsvir: