Main Menu

visual-kei (J-Rock)

Started by Aeternus, 2004-10-26, 11:32:39

Previous topic - Next topic

Baldy

Azt már nézegetem pár napja, kiváncsi vagyok a képekre :)
No meg arra is, hogy kedvenc hölgyeim a mostani bulin mennyire szemkápráztatóak voltak ;)
Visual Klass rulez :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

Íme a képek XD: klikk XD Mi lemaradtunk XD.

Baldy

Quote from: StabWestÍme a képek XD: klikk XD Mi lemaradtunk XD.

Köcce a linket, megvannak a képek, jók lettek, kedvenceim pedig mint mindig, csudaszépek voltak, ahogy elnézem :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

Az LD50 honlapján is vannak képek: ITT

Baldy

Quote from: StabWestAz LD50 honlapján is vannak képek: ITT

Köcce szépen az ujabb linket, most már ezek is megvannak :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Rounin

Nyahh. Kicsit körülszaglásztam.
Hallgattam kis összeállítást.
Azt hiszem kijelenthetem, hogy DeG és Gackt a kedvenceim eddig ebben a mûfajban. Persze a DeGnél mindenki csak pislog bután, hogy "Jééézusom, mit halgatsz te??". De nekem valahogy tetszik a hangulata :rolleyes:
A Gauze albumról a Zan, Red...[em], Cage, Marmalade Chainsaw, Mazohyst of Decadence (legkirályabb :cool: ) örök idegsimítók maradnak, ahogyan a Vulgarról a The III D Empire, Child Prey és Obscure c. számok is ;) Na meg kiválóan alkalmas kellemetlen társaság leépítésére is ;)

StabWest

Case: "végre minden részröl véglegesítve lett a következö jrock/vk buli idöpontja, tehát mostantól hivatalosan is..:

Június 11 - MPC"
Részletek még nincsenek, de valószínû, hogy kb. az lesz, mint múltkor.

Baldy

Quote from: StabWestCase: "végre minden részröl véglegesítve lett a következö jrock/vk buli idöpontja, tehát mostantól hivatalosan is..:

Június 11 - MPC"
Részletek még nincsenek, de valószínû, hogy kb. az lesz, mint múltkor.

Valamikor találkoztam vele 4-6-s villamoson, akkor is ezt mondta :)
Könnyen megjegyezhetõ, mert akkor jön japánból a Cha no Yu nagymester :)
Viszont én biztosan ott leszek, már csak "ruházatot" kéne oda szerezni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moha

Igazából nem tudtam, hova postoljam, de:

Tud valaki olyan helyet (irc csati, DC hub, torrent), ahonnan jpop/jrock videoklippeket tudnék letölteni?

Elõre is köszi.
Moha

Baldy

Quote from: MohaIgazából nem tudtam, hova postoljam, de:

Tud valaki olyan helyet (irc csati, DC hub, torrent), ahonnan jpop/jrock videoklippeket tudnék letölteni?

Elõre is köszi.
Moha

Egy-két videoklippet az LD50 honlpjáról le tudsz szedni, bár ahhoz picit böngészned kell... Nekem onnan van meg pl. a Malice Mizer  Beast of Blood c. videoklippje, de a Sound of Japan honlapjáról is le tudsz néha szedni párat. Ezen kivûl max. IRC-n a sailormoon, usteam illetve aoianime szobákban nézhetsz ezeknek utána. Többel most ajna nem szolgálhatok... :(
Ellenben ha StabWest elnéz megint ide, akkor õ biztos tud neked ebben segiteni, és ha ez bekövetkezik, akkor nekem is megsughatná, hogy a múlt heti Visual-kei buli képei honnan szedhetõek le...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Eleanor

Quote from: MohaIgazából nem tudtam, hova postoljam, de:

Tud valaki olyan helyet (irc csati, DC hub, torrent), ahonnan jpop/jrock videoklippeket tudnék letölteni?

Elõre is köszi.
Moha

néhány animével foglalkozó hub címe, ahol klipeket is találhatsz:
sanctuary.otaku-anime.net:555
tan-market.mine.nu
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Lythis

Ha van LimeWire-ed, akkor onnan is lehet szedegetni számokat rendesen.
Javarészt nekem is onnan van.

StabWest

#72
Quote from: MohaTud valaki olyan helyet (irc csati, DC hub, torrent), ahonnan jpop/jrock videoklippeket tudnék letölteni?
SoulSeek - van jrock szoba is, WinMX, torrent: Tonberry - inkább jrock/visual kei, Jpopsuki.
Quote from: Baldya múlt heti Visual-kei buli képei honnan szedhetõek le...
Úúú, elég régen voltam erre.
Beszámoló + képek: LD50
Képek

Baldy

Quote from: StabWestBeszámoló + képek: LD50
Képek

Köszi, már megvannak :)
De most már ideje lenne annak is, hogy te is legyere :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

Múltkor voltam, csak akkor Te nem voltál XD.
És nem lesz Budapesten Eve of Destiny  :bruhuhu: .

Baldy

Quote from: StabWestMúltkor voltam, csak akkor Te nem voltál XD.
És nem lesz Budapesten Eve of Destiny  :bruhuhu: .

Múltkor? Amikor volt a divatbemutato is?
Azon voltam!
Vagy azóta lett volna még egy? :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Lythis

Quote from: BaldyMúltkor? Amikor volt a divatbemutato is?
Azon voltam!
Vagy azóta lett volna még egy? :(
Belepofátlankodok: ha arról van szó, amit Case szervezett (javarészt) és innen Nippon Shoxx néven fut majd tovább, akkor tudtommal nem volt.

Baldy

Quote from: LythisBelepofátlankodok: ha arról van szó, amit Case szervezett (javarészt) és innen Nippon Shoxx néven fut majd tovább, akkor tudtommal nem volt.

Mivel csak Case szokott ilyen bulikat szervezni, ezért eléggé evidens, hogy az általa szervezett partyról van szó :)
Az infót pedig köszi, megnyugtattál, hogy nem maradtam le semmi komolyról :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

Quote from: BaldyMúltkor? Amikor volt a divatbemutato is?
Azon voltam!
Vagy azóta lett volna még egy? :(
Télen :).

Baldy

Quote from: StabWestTélen :).

Akkor látod, tényleg nem voltam, ha jól emlékszem, mert egyedül nem szivesen mentem volna. Ellenben most nyáron voltam, de te nem :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Amiyade

a következö buli idöpontja: szeptember 3. ugyan ugy Marco Polo Club.
tessék eljönni minél többen! :)

***"If I get a bounty, I'll be worth twice as much as you!!!"***

Baldy

Quote from: Amiyadea következö buli idöpontja: szeptember 3. ugyan ugy Marco Polo Club.
tessék eljönni minél többen! :)

Köszi a hirt! :)
Amugy ki vagy? :) Most látlak itt elõször :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Amiyade

hát, nincs sok idöm forumozgatni sajna (nincs otthon net... :/)
amugy a visual keménymag tagjának vallom magam, cirka 4 éve aktivan j-rock fan vagyok. sok mindent szeretek pl: X, Dir en grey, Déspairs Ray, Mailce, Buck-Tick stb.
és btw. szabadidönkben fotozgatunk. lehet tippelni melyik vagyok:
Klikk

***"If I get a bounty, I'll be worth twice as much as you!!!"***

Baldy

Quote from: Amiyadehát, nincs sok idöm forumozgatni sajna (nincs otthon net... :/)
amugy a visual keménymag tagjának vallom magam, cirka 4 éve aktivan j-rock fan vagyok. sok mindent szeretek pl: X, Dir en grey, Déspairs Ray, Mailce, Buck-Tick stb.
és btw. szabadidönkben fotozgatunk. lehet tippelni melyik vagyok:
Klikk

Biztos nem Mina vagy Neko, szóval maradt még 5 választási lehetõségem :)
Viszont mivel tippelni nem tudok, ezért áruld el :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Amiyade


***"If I get a bounty, I'll be worth twice as much as you!!!"***

Baldy

Quote from: Amiyadena jo. :)
me

Woooowwww :)
Amikor elkezdtem járni, te voltál a kedvencem, mindig tök jól voltál felöltözve, a legjobban arra emlékszem, amikor a Malice Mizer-s öltönyszerû ruhában voltál, az csúcs volt  :jee:

De azt sürgõsen hozzátenném, hogy most van barátnõm, akit szeretek, ugyhogy most õ a csúcs nálam ;)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Amiyade

Quote from: BaldyWoooowwww :)
Amikor elkezdtem járni, te voltál a kedvencem, mindig tök jól voltál felöltözve, a legjobban arra emlékszem, amikor a Malice Mizer-s öltönyszerû ruhában voltál, az csúcs volt  :jee:

De azt sürgõsen hozzátenném, hogy most van barátnõm, akit szeretek, ugyhogy most õ a csúcs nálam ;)

örülök, hogy tetszett. :)
a barátom nem örülne ennek, ha olvasná, de szerencsédre nem jár errefele. :)
amugy volt vki a mostani buliban?
ami mellesleg nagyon jo volt!  :jee:

***"If I get a bounty, I'll be worth twice as much as you!!!"***

Baldy

Quote from: Amiyadeörülök, hogy tetszett. :)
a barátom nem örülne ennek, ha olvasná, de szerencsédre nem jár errefele. :)
amugy volt vki a mostani buliban?
ami mellesleg nagyon jo volt!  :jee:

Mint mindig, most is voltunk kedvesemmel, meg egy haveromat is leráncigáltam, bár egy kicsit csalódott õ is és mi is... Valahogy ez a buli nem volt szerintem olyan jó :(
Hajnali fél 2 körül le is léptünk, addig voltam hajlandó várni a Beast of Blood-ra...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Amiyade

hát igen, az eleje nekem se volt az igazi... a Buck-Tick blokkbol is kimaradt több kedvenc számom, de ez van.
de az uccso 3/4-1 ora nagyon király volt... nem voltatok elég kitartoak  :hehe:  
sajnálom, hogy nektek nem jött be, de attol még leközelebb is jöttök, ne? elöre láthatólag dec. 3-án lesz a következö.
már képek is vannak fenn sound of japan-on. nem vagytok véletlenül rajta vmelyiken???

***"If I get a bounty, I'll be worth twice as much as you!!!"***

Baldy

Quote from: Amiyadehát igen, az eleje nekem se volt az igazi... a Buck-Tick blokkbol is kimaradt több kedvenc számom, de ez van.
de az uccso 3/4-1 ora nagyon király volt... nem voltatok elég kitartoak  :hehe:  
sajnálom, hogy nektek nem jött be, de attol még leközelebb is jöttök, ne? elöre láthatólag dec. 3-án lesz a következö.
már képek is vannak fenn sound of japan-on. nem vagytok véletlenül rajta vmelyiken???

Nem hinném, hogy most bármelyiken rajta lennénk, de majd megnézem, amint idõt tudok rá szakitani :)
Amugy biztosan ott leszünk szerintem, hiszen eddig is hûen jártam, és nem kivánok ezen a szokásomon változtatni :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.