Animax (A+) csatorna

Started by Suszi, 2004-12-08, 12:24:34

Previous topic - Next topic

Rin

Quote from: White SeeDMost láttam a legújjabb anime beharangozóját. Azt a focisat. Aham:

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!

 :bruhuhu:  :bruhuhu:

Már láttam. Ha mindenképpen ilyen jellegût akarnak akkor mért nem inkább a röplabdás lányokat adják?!?!?!?!?!
Nekem nincs A+om, amit eddig kifejezetten sajnáltam, de kezdem másképp gondolni. Mi jön ezután? :bruhuhu:

Raisu-Sama

Még mindíg jobb, mint ha megint vmi Sci-fi-t adnának... Erre megint csak azt tom mondani, hogy létezik a távirányító, nem kell mindíg az A+-t nézni...

Rune

Sajons az A+ kezd lecsúszni....
Pedig amikor mûsorra tûzték a Bebop-ot, azt hittem elindult egy igencsak pozitív fejlõdés felé....Komolyan én azt se bánnám ha leadnák a Dragonball-t...inkább mint ezt a focis rettenetet (A pálya ördögeit juttatja az eszembe..tudjátok ami anno együtt ment a Sailormoon-al meg a Dragonball-al)
Nomeg ez az Fzero is ...ááááá hagyjuk :_piszka:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Darkstar

Már nem tudom hol, de korábban olvastam, hogy a jó sorozatokat nem nagyon lehet önmagukban megvenni, hanem csomagban, ilyen gyengébb sorozatokkal együtt. Állítólag így került be az a két kémpicsa is. Hogy ez mennyire igaz, azt nem tudom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Nem igaz hogy nem tudnak venni egy rendes sorozatot.. :p
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

animoni

Quote from: White SeeDMost láttam a legújjabb anime beharangozóját. Azt a focisat. Aham:

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!

 :bruhuhu:  :bruhuhu:

Már láttam. Ha mindenképpen ilyen jellegût akarnak akkor mért nem inkább a röplabdás lányokat adják?!?!?!?!?!
Az a focis nagyon JÓ!!!! Én láttam annak ez elõzö sorozatát, mai még régebben készült!!! És nagyon jó kis sorozat volt!!!! Én nem zseretem a focit, de abba még én is megnéztem!!!
Milla a szupersztárra gondolsz? Nekem az volt az elsõ anime élményem!!!!Az is jó kis sorozat!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Moha

Quote from: Darkstar[...]a jó sorozatokat nem nagyon lehet önmagukban megvenni, hanem csomagban, ilyen gyengébb sorozatokkal együtt.
Szerintem ez így hülyeség. Nem hinném, hogy ilyen "egyet fizet, kettõt kap" alapon menne. Egyszerûen inkább kerestek valami olcsóbbat, amivel kitöltik a maradék idõt.
Quote from: NecridNem igaz hogy nem tudnak venni egy rendes sorozatot.. :p
Gondolom nincs pénz. :( Valószínû, szép összegekbe kerül egy normális sorozat licenszelése, ezért hoznak be ilyen kategórián aluliakat.
Én még azzal is kibékülnék (bizonyos mértékig), ha reklámokat tennének be. Vagy fogjunk össze és támogassuk õket. ;)
Quote from: animoniMilla a szupersztárra gondolsz? Nekem az volt az elsõ anime élményem!!!!Az is jó kis sorozat!!!
Jaja, az jó volt. Emlékszem, hogy akkor még semmit nem tudtam róla, hogy az japán, meg anime, viszont tetszettek a karakterek és a zene.

sirtomi

Quote from: MohaSzerintem ez így hülyeség. Nem hinném, hogy ilyen "egyet fizet, kettõt kap" alapon menne. Egyszerûen inkább kerestek valami olcsóbbat, amivel kitöltik a maradék idõt.Gondolom nincs pénz. :( Valószínû, szép összegekbe kerül egy normális sorozat licenszelése, ezért hoznak be ilyen kategórián aluliakat.
Én még azzal is kibékülnék (bizonyos mértékig), ha reklámokat tennének be. Vagy fogjunk össze és támogassuk õket. ;)Jaja, az jó volt. Emlékszem, hogy akkor még semmit nem tudtam róla, hogy az japán, meg anime, viszont tetszettek a karakterek és a zene.
A hollywood-i filmeket és egyéb sorozatokat is csomagban árulják. Egy jobb film mellé akár egy tucat b és c kategóriás szemetet is adnak.

sirtomi

Quote from: animoniAz a focis nagyon JÓ!!!! Én láttam annak ez elõzö sorozatát, mai még régebben készült!!! És nagyon jó kis sorozat volt!!!! Én nem zseretem a focit, de abba még én is megnéztem!!!
Milla a szupersztárra gondolsz? Nekem az volt az elsõ anime élményem!!!!Az is jó kis sorozat!!!
Szerintem elég gáz sorozatok ezek.
A Milla a szupersztárból egy rész sem tudtam végignézni.

Relunx

Ha legalább a Pálya Ördögeit adnák le (a.k.a: GOAL!), akkor még örültem is volna! De ez a harmadgyenge focis izé...vettek volna meg inkább vmi komolyabb animét..

Relunx

Necrid^

Quote from: RelunxHa legalább a Pálya Ördögeit adnák le (a.k.a: GOAL!), akkor még örültem is volna! De ez a harmadgyenge focis izé...vettek volna meg inkább vmi komolyabb animét..

Relunx
Captain Tsubasa is jó lenne ha már focisról beszélunk...jó régi sorozat nem hinném hogy drága.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Necrid:
Captain Tsubasa-t adják most az a+-on és én arról beszéltem...
GOAL! sztem 100x jobb! Szuper Magnum Lövés RULZ (Ceasar)

Relunx

Necrid^

Quote from: RelunxCaptain Tsubasa-t adják most az a+-on és én arról beszéltem...


Relunx
Ez komoly? mikor hánykor?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Quote from: NecridCaptain Tsubasa is jó lenne ha már focisról beszélunk...jó régi sorozat nem hinném hogy drága.
Ez annak a folytatása, amit vetítenek... :rolleyes:

Necrid^

Quote from: MohaEz annak a folytatása, amit vetítenek... :rolleyes:
Hánykor szkott menni? mert nem naon szoktam A+ nézni..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Én annyit tudok róla hogy hétvégenként adják...hogy mikor azt nem tudom, de sztem teletextben megtudo nézni, vagy amikor maga az a+ adaja ki a tv mûsort.

Relunx

Raisu-Sama

Relunx: A Goal nem a Pálya ördögei (max a Gol!, de csak ha a spanyol címet nézzük) :P A pálya ördögei a Moero! Top Striker *.* A Goal FH magyarul A gólkirály címen futott...

Rev

#887
Sziasztok!

Most írok ide a USTEAM-re elõször. (Az oldalt se ismertem eddig...) Végigolvastam az egész topikot, és leírnám a véleményemet az A+-ról.

Szóval valamikor december után, már idén, este kapcsolgatom a TV-t, és egyszercsak látom, hogy Minimax után megint más megy (ami nem újdonság), de látom, jééé ez anime... Na ilyet? Nos itt felesleges leírnom, hogy a dolog rögtön megtetszett. (Gondoltam Magyarország fejlõdik, és megjelent a második pont nekem való csatorna a fix.tv-n kívûl...)

De az elmúlt hónapok alapján van néhány probléma az A+-szal... Elõször leírom mindegyik animérõl (?) mit gondolok róla. Tudni kell, hogy ezelõtt nem nagyon láttam animét, csak amiket mindenki (DB, SM, német Digimon, YGO, stb.). Kezdem a legrosszabbakkal.

Akcióban Mary-Kate és Ashley: No komment. De mégis: nem anime, és übergagyi.
Tini Ninja felújított: Gagyi sajnos, nem méltó az eredetihez. Túl elnagyolt.
Captain Tsubaka vagy mi: Focis anime, ahogy láttam és hallottam a rosszabbik fajtából... Talán még bottal se nyúlnék hozzá. Inkább Mila a szupersztár lenne...
F-Zero: Bár az ötlet alapjában véve jó, de nekem nem tetszik. A karakterek nem életszerûek, és azok a CG "autók", hááááát olyan makettszerûek... A stáblistáról kiderül, hogy ez is olyan "amerikai" anime, direkt amerikai közönségnek (kissrácoknak) tervezve.
Pokémon: Életemben elõször még érdekes volt, de már unom... És elég sablonos (lásd Rakéta csapat...).
Yu-Gi-Oh!: Egész nézhetõ elõször...
Cowboy Bepop: Lehet hogy én vagyok a hibás, de nekem valahogy nem jön be ez az anime. Valahogy túl westernes beütésû...
Yu Yu Hakusho: Egész jó, habár kissé Dragon Ballos feeling...
Megaman NT Warrior: Egész jó darab ez is, de lehetne komolyabb kicsit...
Slayers: Kissé már régi, de akkor is jól elszórakoztat. Szóval jó anime!
Inuyasha: Bár én sci-fi anime rajongó vagyok, de el kell ismerni, hogy az Inuyasha egy színvonalas anime, jól kitalált történettel. Nem lehet nem szeretni!
Blue Gender: Rögtön megtetszett a 16-os karika... A grafika kissé elavultnak tûnik, és bár még csak 2-3 részt láttam össz-vissz, de nézhetõnek tûnik a sok mecha-szétloccsantja-a-szörnyeket rész miatt, többek közt...
Kiddy Grade: Az abszolút kedvenc. Gyönyörû grafika, remek történet ami meg is tud hatni, 24 rész, mechákkal... Szuper!

Asszem nem hagytam ki semmit...  De azért, én azt mondom, hogy az A+ legyen tisztán ANIME csatorna...
Elnézést, ha túl hosszú lenne a hozzászólásom.

Rev
Az anime NEM rajzfilm. Az anime az ANIME. Mégha ezt kicsit nehéz is elhinni elsõre... :teccik:  :)

Rev

Quote from: RelunxYu Yu Hakusóban az elmúlt 7-8 rész tartalam:
Sötétség Harmûvészetek tornáján, legyõztek pár csapatot Uramesiék csapata. És vágül a mai rész lezártával bejutottak a negyedöntõbe.
Egyébként az új bemondócsaj RULZ! :jee:

Relunx

Ja a sárkányszerû csaj? Jó, jó, de az elsõ bemondó rókalány jobb! :D
Az anime NEM rajzfilm. Az anime az ANIME. Mégha ezt kicsit nehéz is elhinni elsõre... :teccik:  :)

Relunx

Egyébként nem sárkány, hanem fish-demon (vagy lizardmen-demon). És Juri a neve.

Relunx

Rev

#890
Quote from: RelunxEgyébként nem sárkány, hanem fish-demon (vagy lizardmen-demon). És Juri a neve.

Relunx

Oké, oké, csak én nem nagyon nézem a Yu Yu Hakushót... Ezt a Jurit is csak néhány pillanatra láttam (a kisebbik TV-n...), és a kékeszöld farka ami feltûnt... Így gyorsan elkönyveltem sárkányként... :D

Miért, az elõzõ bemondót hogy hívták egyébként?
Az anime NEM rajzfilm. Az anime az ANIME. Mégha ezt kicsit nehéz is elhinni elsõre... :teccik:  :)

Relunx

Az elsõ bemondót Koto-nak hívják, és õ egy róka-démon.

Relunx

Titkos

Véleményem a két új animérõl:

F-zero: Ez valami hihetetlenül gyenge. :ejj:  Az egy dolog, hogy autoversenyzõs, így engem nem érdekel, de az egésznek olyan béna amerikai grafikája van, és ahogy azok az autók is kinéznek... :wtf:

Captain Tsubasa: Ezzel semmi bajom, teljesen korrekt, csak a témája miatt nem érdekel (sportanime ;) ). De a zenéje tetszik. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


.Attila

Most megy a Yu Yu Hakusho.
Hehe... Genkai milyen jól nézett ki fiatalon :)

Relunx

Jah, jól néz ki! Csak kár hogy meg kellett halnia!

Relunx

Necrid^

Quote from: White SeeDOk közvéleménykutatás:

Ki melyiket látná szívesebben:

Röplabdás lányokat vagy focizó fiúkat?!

A grafika ugyanaz, a történet is kb ugyanaz, meg minden, csak lányok kontra fiúk.

Én a röpplabdás lányoknál teszem le a voksom.:)
Inkább NGE szivesen látnám..mert a Mila ill tsubasa mert tóbb mint 3 szer láttam..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: NecridInkább NGE szivesen látnám..

 :hail: , NGE 4ever
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Örülnék ha egyáltalán lenne nálunk A+ :(

Raisu-Sama

Mivel Mila valszeg a liszenc miatt nem lesz (ugye az alapból TV2-s sorozat...), ezért maradnak a focizó fiúk. Egyébként szvsz tök 8, amíg 1,5-2 havonta kapunk 1-2 új animét :)

Necrid^

Quote from: Raisu-Samahavonta kapunk 1-2 új animét :)
De legyen is anime ne vmi amerikai fa...ság.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!