Main Menu

Hírek

Started by .Attila, 2004-12-14, 10:37:58

Previous topic - Next topic

Puru²

#390
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá :cool:

Bejelentették a Starcraft 2-t .   :whoah:


Megvan az új logo is :



Sajna magából a játékból még nem mutattak semmit se ,aki lát valahol videót vagy képet az gyorsan postolja ide őket .  :tezsvir:

Rounin


Tycho

A Bethesda honlapja azt írja 7 nap múlva teaser videó jö aki a Fallout 3-ról!  :hopp: :hopp: :hopp:

Randal

Gothic 3 gigapatch felejtős jelenleg, Gothic 4 készítése kivéve a Piranha Bytes kezéből. Jesszoké:(
http://hardwired.hu/search.php?q=gothic&x=0&y=0

Ramiz

Quote from: Tycho on 2007-05-29, 12:15:18
A Bethesda honlapja azt írja 7 nap múlva teaser videó jö aki a Fallout 3-ról!  :hopp: :hopp: :hopp:
Most egy hétig senki nem megy dolgozni, senki nem mászkál az interneten, senki nem kapcsolgatja a tévét, senki nem mikrózza meg a macskáját, senki nem vesz levegőt. Nehogy elrontsunk valamit... Egy marék altatót be és találkozunk ugyanitt egy hét múlva! :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2007-05-30, 22:30:44
Most egy hétig senki nem megy dolgozni, senki nem mászkál az interneten, senki nem kapcsolgatja a tévét, senki nem mikrózza meg a macskáját, senki nem vesz levegőt. Nehogy elrontsunk valamit... Egy marék altatót be és találkozunk ugyanitt egy hét múlva! :lazza:

Utána meg a münkaügy.. várjunk, oda csak én mennék :(. :angyali:

Tycho

#396
EDIT: már csak 2 nap a teaserig a Fallout 3-ról!!!!  :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :whoah:

Puru²

Quote from: Tycho on 2007-06-02, 18:58:21
EDIT: már csak 2 nap a teaserig a Fallout 3-ról!!!!  :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :whoah:
Csak aztán nehogy sírás legyen a végén  :ejnye:

Tycho

Attól még lehet türelmetlenkedni nem?  :muhahah: Tudni akarom, hogy örülni fogok, vagy rakétavetőt rendelni online ....  :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

A FALLOUT 3 TRAILER KIKERÜLT!!!!!  :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:

Ramiz

DE MÉGSEM!!! :uzi:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Quote from: Tycho on 2007-06-05, 18:52:03
A FALLOUT 3 TRAILER KIKERÜLT!!!!!  :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:

erm...nemigazán.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tycho

jóvanna sávszél meg tülekedés meg.... :comp: :hehe:

Dreamcleaver

Az összes mirror oldal is kész.  :lol:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Coming Fall 2008...  :bruhuhu:

Tycho

Bah... mint a Spore...

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tycho

uppold FTPre vagy valami megosztóra csak nekünk, ha lentvan.... úgy gyűlnek minden mirrorra az emberek mint legyek a friss .... a kezdeti 20percből már 50 percre duzzadt a várási időm. :comp: :comp: :comp:

Randal

Arrgh. Megelőztetek.
Nekem filefrontról olyan 30-50 között jövöget:(
A Planetes PSNR letöltést szakítottam meg miatta:D

Ramiz

#410
http://ve3d.ign.com/articles/794/794162p1.html
Kicsi, de azonnal jön! Én már megnéztem és GECI JÓ A HANGULATA!!! :whoah: Persze semmi nem derül ki a játékról... :lol:
De amikor meghallottam, hogy "War... war never changes", majdnem elélveztem... :angyali: (Apropó háborús perverzió, Gone With The Blastwave rulez :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-06-05, 19:27:52
Persze semmi nem derül ki a játékról... :lol:
Dehogynem. FPS, Oblivion engine, valószínűleg egy kicsit feltuningolva nehogy szépen menjen egy átlagkonfigon.

Tycho

DE! annyi kiderül a játékról, hogy kb ilyen grafikája lesz... 
(bár az nem sok  :hehe: de annyira elég, hogy már most gyűjtsek egy SLI slave kártyára a gépembe meg pár kiló ramra  :comp:...)

Dreamcleaver

Akkor asszem indítok egy threadet a Bethesda fórumon valami ilyesmi címmel hogy: "Cool teaser guys btw the engine will be the same sucky sh*t like Oblivion's or you guys actually learned how to program meanwhile?"  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

ugye mindenki fölismerte Ron Perlman hangját a végén? :D

tényleg hangulatosra sikerült a trailer, a végén még lehet hogy tényleg jó kezekben van a franchise? :)

a játékbani textúrák stb felhasználásával készült a render, szóval a játék is hasonlóan fog kinézni majd másfél év múlva (addigra talán gép is lesz, amin hajlandó elindulni :))

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-06-05, 19:50:59
ugye mindenki fölismerte Ron Perlman hangját a végén? :D

tényleg hangulatosra sikerült a trailer, a végén még lehet hogy tényleg jó kezekben van a franchise? :)

a játékbani textúrák stb felhasználásával készült a render, szóval a játék is hasonlóan fog kinézni majd másfél év múlva (addigra talán gép is lesz, amin hajlandó elindulni :))
Konkrétan az ingame-engine renderelte, tehát pont ugyanígy fog kinézni. Szerintem kicsit poligonszegény jópár helyen. (Titokban még reménykedem hogy azért mert nem fps lesz így úgyse nagyon fogjuk ilyen közelről látni a dolgokat...)

Dreamcleaver

Egy kétségtelen előnye lenne az fps nézetnek.
[spoiler] boobies  :D[/spoiler]

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Puru²

Csalódott vagyok ,valahogy többet vártam . :frown: Mind1 pár hét és E3 remélem ott azért több dolgot megmutatnak  a játékból.

Dreamcleaver

Jah, lol erre kellett izgulni annyit. Persze teaser, szóval mit gondoltunk, de azért mégis...gyak a játékról semmit sem tudtunk meg, főleg hogy fps vagy izometrikus.

Jó egy dolog azért jó volt, tuti lesz benne Brotherhood of Steel!  :whoah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2007-06-05, 19:33:34
Dehogynem. FPS, Oblivion engine, valószínűleg egy kicsit feltuningolva nehogy szépen menjen egy átlagkonfigon.
Quote from: Tycho on 2007-06-05, 19:33:48
DE! annyi kiderül a játékról, hogy kb ilyen grafikája lesz... 
(bár az nem sok  :hehe: de annyira elég, hogy már most gyűjtsek egy SLI slave kártyára a gépembe meg pár kiló ramra  :comp:...)
Ezt eddig is tudtuk... :muhahah:

Quote from: Fazék on 2007-06-05, 19:50:59
ugye mindenki fölismerte Ron Perlman hangját a végén? :D
Az meg ki a tököm? Azon kívül, hogy az eddigi Falloutokban is hallottuk a hangját... :oops: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!