Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: RamizAkkor te is lõj a plafonba. Vagy Predakingbe. :D Vagy várjunk csak, állj, ha már ismeritek egymást, akkor Predaking, lõj bele te valami látványos eszközzel Lythisbe, akkor megismerlek - dupla haszon. :__devil:
Hehe... szerinted nem próbálta már? :D

Quote from: RamizA Vampire elmegy ez a stílus, de Djinn ellen semmi esélyed, hiába nyomatod a sódert... :D
Akkoris!!! Múltkor sem nyert...! A második meg én lettem...
Jó, oks, lehet h mázlim volt, de akkoris sikerlmény, h nem lettem rommáverve életem elsõ catan játékában:D Szal zsörtölõdj csak:D

Djinn

Quote from: LythisAkkoris!!! Múltkor sem nyert...! A második meg én lettem...
Jó, oks, lehet h mázlim volt, de akkoris sikerlmény, h nem lettem rommáverve életem elsõ catan játékában:D Szal zsörtölõdj csak:D
A kezdõknek mindig adok egy esélyt. De te nem tudtad kihasználni. Ehh... :lazza: :hehe:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Feldin

Quote from: DjinnA kezdõknek mindig adok egy esélyt. De te nem tudtad kihasználni. Ehh... :lazza: :hehe:
Mikor hol?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Djinn

Quote from: FeldinMikor hol?
Ez az amit én sem tudok. De nem nagyon merek kapálózni, mert megkapom, hogy akkor szervezzem meg... Es van is benne valami... :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Lythis

Quote from: DjinnEz az amit én sem tudok. De nem nagyon merek kapálózni, mert megkapom, hogy akkor szervezzem meg... Es van is benne valami... :rolleyes:
Szervezd meg!!:D

Raggie

Én is én is én is!!!!(jönnék társasozni... :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Kezdésnek pl érdemes kideríteni, hányan jönnénk erre a most vasárnapi társasozós meet-re. :)

Mik is voltak a lehetséges helyszínek? Sirius és CDFÛ?

Raggie

Tényleg, mert minél gyorsabban el kéne dönteni a helyszínt+idõt, hogy legyen helyünk meg idõnk játszani!

Zoli: engem beszámíthatsz. Bárhol és bármikor(vasárnap).
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Ha nem vagyunk 10-15 fõnél többen, akkor hívni kéne a CDFÛ-t, mert társasozásra tényleg az tûnik jobb helynek azzal a kis belsõ helyiséggel, Siriusban az a félhomály sztem elég zavaró a játékhoz.

Én viszek Catan+lovagos kieg.-et, meg esetleg Tabu-t, ha van rá igény.

És egy kicsit lelkesebben válaszolgassatok a meet-tel kapcsolatban légyszi :)

Djinn

Nekünk állítólag nincs visszaút, szóval mi is megyünk. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Jóóóóó! Ezaaaaz! [SIZE="1"](lelkes háttérhangok)[/SIZE]
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Bocsesz, de en nem megyek.

Ezen a hetvegen kihagyom egy koncert szinpad feloli oldalat, a KATT 2005-ot a kedvenc cegemmel (akik mellesleg meg mindig korberohognenek, ha megprobalnek odamenni, szoval emiatt kisse amugy is hezitalnek, minek fajditsam a szivemet...) es egy jatekos meetet. B*sszameg. :mad: :bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Részemrõl szerintem ottleszek.

kecsap

Csak úgy megjegyzem, hogy a héten beszéltem a Kicsi a világ fõnökével, és kiderült, hogy a minimum fogyasztás 1500 pénz lenne per fõ, tehát hagyjuk a helyet...a pincércsaj félre volt informálva, akivel elõször megbeszélést folytattam... :bruhuhu:

A Sirius-t fel se hívtam, amióta legutóbb voltunk, mert Baldy-val, amikor beszéltünk õ azt mondta, hogy majd inkább a vezetõséggel beszélne. Én nem pattogok addig, mert õt ott jobban ismerik mégiscsak....
De azért Baldy biírhatna majd lassan ide..., hogy mi van... :D

Én most vasárnap nem tudok társasos meet-re menni...

Lythis

1500 :eeek: annyira azért sztem nem jó az a hely, hogy ennyit kérjenek... habár más kérdés, hogy mi mit tartunk reálisnak, és hogy õk mit tartanak reálisnak.... gondolom.

 Baldy mintha említette volna, hogy a gépe rosz, és szervízben van, úgyhogy nem tud gyakran fórumot nézni, vagy valami ilyesmi, nem?
 Mindenesetre én is kíváncsi vagyok, hogy beszélt e a vezetõséggel, és ha igen akkor mire jutottak.

Fazék

#2685
Hmm. gyanúsan kevesen írják, hogy jönnének erre a társasos meet-re... mindegy, ha min 4-en vagyunk, akkor már lehet játszani Catan-t :) Tabu-t inkább nem keresem elő a kis létszám miatt, és sztem maradhatunk a Sirius-nál, mert ott valószínűbb, hogy simán le tudunk ülni, csak nem lesz valami csoport, aki lefoglalta a nagytermet. ennek elkerülése érdekében, ha más nem előz meg (aminek azért örülnék, ha valaki megtenné :D), akkor holnap kelés majd ébredés után (kb délben) fölhívom a Sirius-t, hogy ugye nem lesz semmi nagyobb szervezett program, nyugodtan mehetünk oda. Már csak azért is vagyok ezen megoldás mellett, mert a Siriusban nem lehet rendesen székre, asztalhoz leülni és sötét is van ööööö na mindegy, a lényeg, hogy azt mindenki ismeri, mindenki odatalál, szóval sztem maradjunk ott :)
egy vasárnapi f2-es kezdéshez mit szólna a "nép"?

esetleg előbb vagy utóbb, van készleten még f1-ből is nekünk, valahol sztem még van f3 is, illetve akár szolgálhatunk vadonatúj  3 ill. 2 órával is. tessék, csak tessék!

Lythis

Hmmm... nemtom. Gondolom Feldin is jönne szívesen, habár nála nem lehet biztosra tudni. Djinn és Animal is jönnek ha jól figyeltem. Aztán ugye te is, meg ha jól olvastam akkor Raggie. Jah, meg én is. Télleg elég kevés. Lehetnénk többen.
 Fél2?? Ki akarsz nyírni? Én addigra nem nagyon leszek "szalonképes" állapotban... 2-re már talán...
 Többieknek hogy/mikor jó?

Ramiz

Quote from: FazékHa nem vagyunk 10-15 fõnél többen, akkor hívni kéne a CDFÛ-t, mert társasozásra tényleg az tûnik jobb helynek azzal a kis belsõ helyiséggel, Siriusban az a félhomály sztem elég zavaró a játékhoz.
Szerintem nem leszünk többen... :rolleyes:

Quote from: FazékÉs egy kicsit lelkesebben válaszolgassatok a meet-tel kapcsolatban légyszi :)
Nyugi, nem voltam gépközelben (hosszú estét Fallout Pen and Papert nyomtunk :D ).
[COLOR="Red"][SIZE="4"]HURRÁ, TÁRSASOS MEET. HURRÁ. JEEE. JUHÉ.[/SIZE][/COLOR]
Nah szóval majd én megszervezem :D 15:00-tól a CDFûben. Aki nem tudja, hol van, jöjjön olyannal, aki tudja, vagy nézzen utána, mert bonyolult elmondani. :)

Feldin! Gyûjtsünk már valamit össze, fekete-fehér bigyókat, go-zni akarok és van tábla! :)

-------------
* : Persze a CDFût nem hívom fel :D nem is kell ennyi emberre...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Quote from: FazékHa nem vagyunk 10-15 fõnél többen, akkor hívni kéne a CDFÛ-t, mert társasozásra tényleg az tûnik jobb helynek azzal a kis belsõ helyiséggel, Siriusban az a félhomály sztem elég zavaró a játékhoz.
Szerintem nem leszünk többen... :rolleyes:

Quote from: FazékÉs egy kicsit lelkesebben válaszolgassatok a meet-tel kapcsolatban légyszi :)
Nyugi, nem voltam gépközelben (hosszú estét Fallout Pen and Papert nyomtunk :D ).
[COLOR="Red"][SIZE="4"]HURRÁ, TÁRSASOS MEET. HURRÁ. JEEE. JUHÉ.[/SIZE][/COLOR]
Nah szóval majd én megszervezem :D 15:00-tól a CDFûben. Aki nem tudja, hol van, jöjjön olyannal, aki tudja, vagy nézzen utána, mert bonyolult elmondani. :)

Feldin! Gyûjtsünk már valamit össze, fekete-fehér bigyókat, go-zni akarok és van tábla! :)

-------------
* : Persze a CDFût nem hívom fel :D nem is kell ennyi emberre...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Quote from: FazékHa nem vagyunk 10-15 fõnél többen, akkor hívni kéne a CDFÛ-t, mert társasozásra tényleg az tûnik jobb helynek azzal a kis belsõ helyiséggel, Siriusban az a félhomály sztem elég zavaró a játékhoz.
Szerintem nem leszünk többen... :rolleyes:

Quote from: FazékÉs egy kicsit lelkesebben válaszolgassatok a meet-tel kapcsolatban légyszi :)
Nyugi, nem voltam gépközelben (hosszú estét Fallout Pen and Papert nyomtunk :D ).
[COLOR="Red"][SIZE="4"]HURRÁ, TÁRSASOS MEET. HURRÁ. JEEE. JUHÉ.[/SIZE][/COLOR]
Szerintem legkorábban 15:00-tól legyen, ebéd utáni emésztés az kell. :) És a CDFûre szavazok, a Siriusosok pimasz fráterek, elegem van belõlük. Plusz azoknál a kis asztaloknál megfájdul a hátam, ha ülök. Jobb az asztal.
Szavazzunk! :D

Feldin! Gyûjtsünk már valamit össze, fekete-fehér bigyókat, go-zni akarok és van tábla! :)

Quote from: LythisHmmm... nemtom. Gondolom Feldin is jönne szívesen, habár nála nem lehet biztosra tudni. Djinn és Animal is jönnek ha jól figyeltem. Aztán ugye te is, meg ha jól olvastam akkor Raggie. Jah, meg én is. Télleg elég kevés. Lehetnénk többen.
Engem kihagysz, aki az egészet Djinnel közösen kitaláltam? ... :( :( :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Ramiz: mi ez a floodolás?? (Feldin emlékére ;) :hehe: )

Én is biztosan jövökk!!!(megvagyunk 4-en ;) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: RamizNyugi, nem voltam gépközelben (hosszú estét Fallout Pen and Papert nyomtunk :D ).
[COLOR="Red"][SIZE="4"]HURRÁ, TÁRSASOS MEET. HURRÁ. JEEE. JUHÉ.[/SIZE][/COLOR]
Szerintem legkorábban 15:00-tól legyen, ebéd utáni emésztés az kell. :) És a CDFûre szavazok, a Siriusosok pimasz fráterek, elegem van belõlük. Plusz azoknál a kis asztaloknál megfájdul a hátam, ha ülök. Jobb az asztal.
Szavazzunk! :D

Feldin! Gyûjtsünk már valamit össze, fekete-fehér bigyókat, go-zni akarok és van tábla! :)


Engem kihagysz, aki az egészet Djinnel közösen kitaláltam? ... :( :( :(
Gomen, fáradt voltam...
 A lényeg h legyünk minél többen nem? Amúgy én is amondó volnék, hogyha többen vagyunk, mint 4-5 fõ, akkor inkább a CDfû, mert ott több a hely. Siriusban van egy nagy asztal, aztán kész, és azt már Vampire alatt simán telepakoljuk, hátmég ha Catanoznánk is ott... Mondjuk siriusban ottvan a vetítõs-beülõs placc, de ott meg a világítás nem a legjobb...

Djinn

Azért majd ha kiderült hol és mikor lesz, szóljatok légyszi! :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Fazék

Quote from: DjinnAzért majd ha kiderült hol és mikor lesz, szóljatok légyszi! :)
Ramiz egyértelmûen kijelentette, hogy magához ragadja a szervezést és kikiáltotta a CDFÛ-t helyszínnek 3 órai kezdéssel, szóval oda megyünk :)

Ramiz

Quote from: FazékRamiz egyértelmûen kijelentette, hogy magához ragadja a szervezést és kikiáltotta a CDFÛ-t helyszínnek 3 órai kezdéssel, szóval oda megyünk. :)
Nõ a májam... :lazza: :D Legyen most a CDFû, azt' majd véleményezzük, hogy kinek mi tetszett jobban.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Részemrõl rendben. Akkor 3 a végleges?

HVp213

Quote from: RamizNõ a májam... :lazza:
Ennyi pia után nem is csodálkozom...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: LythisRészemrõl rendben. Akkor 3 a végleges?
Ja, egyelõre az a végleges. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

OK, akkor CD Fû du 3 óra. :)
Elõre szólok, hogy a kialvatlanság ijesztõ látvány tud lenni, fõleg ha én vagyok az áldozata. Viszont könnyû lesz legyõzni catanban. Meg mindenben... :hehe:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: DjinnElõre szólok, hogy a kialvatlanság ijesztõ látvány tud lenni, fõleg ha én vagyok az áldozata. Viszont könnyû lesz legyõzni catanban. Meg mindenben... :hehe:
Áhá! Képes voltál hajnalig fentmaradni, és az üresen világító képernyõt bámulni, hogy még kialvatlanabbnak tûnjél meg a szemeid is, azt mondhatsd, hogy könnyû lesz legyõzni téged, és így elaltatva éberségünket mindenkit megverj! Elhatározásod elismerést érdemel. ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!