Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Fazék

Ha minden jól megy 1 napon belül lent lesz a Yamadas zx-féle dvd rip mkv változat. szóval ha gondoljátok... :)

L.Mole

Quote from: kecsap1. Yamada
2. Memories. :)

Határozottan tetszik ez a rugalmasság! :jee: Én támogatom!:tezsvir:

Necrid^

Quote from: kecsapA Yamadas cucc lehetne, de nem akarom azt megkockáztatni, hogy esetleg a hurka dvd olvasóm nem fogja Kvikveg dvd-jét olvasni...nekem is inkább a Yamadához lenne most kedvem. A javaslatom az lenne, hogy a Memories ugyis elvitt minden szavazatot eddig: Kvikveg elhozza a dvd-n a Yamadát, aztán, ha csont nélkül olvassa a meghajtóm azt nézzük, ha nem, akkor Memories. OK?

Prior sorrend lenne:

1. Yamada
2. Memories. :)
nekem 8. tetszik az ötlet.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Jóóó! Jeeee! :jee: A meet mindenképpen jó, függetlenül a vetített anyagtól, az már csak a hab a tortán! :D

Edit: ja..ööö... benne vagyok!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: kecsapA javaslatom az lenne, hogy a Memories ugyis elvitt minden szavazatot eddig: Kvikveg elhozza a dvd-n a Yamadát, aztán, ha csont nélkül olvassa a meghajtóm azt nézzük, ha nem, akkor Memories. OK?
Ez a kecsap-féle trükkös demokrácia... valamiért nagyon úgy érzem, hogy nem fogja vinni a meghajtód a Yamadast... :__devil:

Quote from: FazékHa minden jól megy 1 napon belül lent lesz a Yamadas zx-féle dvd rip mkv változat. szóval ha gondoljátok... :)
Bizalmatlanság félretéve, de azért lécci hozd te is, pláne hogy ezúttal legalább emiatt eljönnél meetre. :)

[SIZE="1"](Úgy látszik, sikerült a trükk: miután azt mondtam, hogy úgyse szavaznák meg a Yamadast, mindenki sietett arra voksolni...  :__devil: ezt a cselt egyébként Piszkos Fredtõl tanultam :lazza: (remélem mindenki tudja, mirõl beszélek :) ).)[/SIZE]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kecsap

Quote from: RamizEz a kecsap-féle trükkös demokrácia... valamiért nagyon úgy érzem, hogy nem fogja vinni a meghajtód a Yamadast... :__devil:

De sötéten látjuk a jövôt. A dvd meghajtóm elég hurka, de a minuszos lemezeket azért általában csont nélkül olvassa. :D
Szal, azért ne essünk mindjárt kétségbe. Az ED-vel is csak az volt a baj, hogy nem birta az átviteli sebességet.... :)

Kvikveg

Quote from: FazékHa minden jól megy 1 napon belül lent lesz a Yamadas zx-féle dvd rip mkv változat. szóval ha gondoljátok... :)
Hozd el o mighty Fazék. En is viszem es meglatjuk.
Szerintem amugy az enyemet 99%, hogy olvasni fogja.
Juhhe! :tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Egyébként jól tudom, hogy ez a meet, amirõl most beszélünk, 15-én lesz, ugye?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kecsap

Quote from: RamizEgyébként jól tudom, hogy ez a meet, amirõl most beszélünk, 15-én lesz, ugye?
Igen.

kecsap

Yamadáék megérkeztek a notimra Fazék jóvoltából. :)

Yakumo

Quote from: kecsapYamadáék megérkeztek a notimra Fazék jóvoltából. :)
Hát erre NAGYON kiváncsi vagyok, ilyen rajzolást még sosem néztem végig:) I'll be there;)

Kvikveg

Quote from: kecsapYamadáék megérkeztek a notimra Fazék jóvoltából. :)
Akkor viszont az enyemet nem hozom, ha az megy.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: kecsapIgen.
Huhh... ^^" (Most nagyon nem értem volna rá.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Mikor is lesz? 16-én 15 kor? [SIZE="1"](sry nincs kedvem vissza olvasni)[/SIZE]
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

Quote from: NecridMikor is lesz? 16-én 15 kor? [SIZE="1"](sry nincs kedvem vissza olvasni)[/SIZE]
Quote from: RamizEgyébként jól tudom, hogy ez a meet, amirõl most beszélünk, 15-én lesz, ugye?
Quote from: kecsapIgen.
:muhahah:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: HVp213:muhahah:
isee szal forditva 15én 16kor.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: NecridMikor is lesz? 16-én 15 kor? [SIZE="1"](sry nincs kedvem vissza olvasni)[/SIZE]
5 Posttal elõbb volt:D :lol: Jajj, köszönööm neked, jót vigyorogtam egymagamban :tezsvir: :muhahah:

Ramiz

De hát mondta, hogy nincs kedve visszaolvasni! :D Ahogy nekem sem volt. :tezsvir: :hopp:

[SIZE="1"](Necridnek hihetetlen beszólásai vannak... :lul: )[/SIZE]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

death_scythe

Valaki meg tudná nekem mondani milyen szám megy az alatt a Rahxephon-os amv alatt amit kecsap szokott lejátszani a meet-eken, please.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Necrid^

Quote from: death_scytheValaki meg tudná nekem mondani milyen szám megy az alatt a Rahxephon-os amv alatt amit kecsap szokott lejátszani a meet-eken, please.
Erre Gondolsz? Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Quote from: death_scytheValaki meg tudná nekem mondani milyen szám megy az alatt a Rahxephon-os amv alatt amit kecsap szokott lejátszani a meet-eken, please.
Frou Frou - Must be dreaming

death_scythe

   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Ramiz

Kecsap: szerinted az lehetséges, hogy meet után Vampire-ösök maradjunk játszani? Mikor zárnak, ill. mennyi idõre szoktuk bérelni a termet?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kecsap

Quote from: RamizKecsap: szerinted az lehetséges, hogy meet után Vampire-ösök maradjunk játszani? Mikor zárnak, ill. mennyi idõre szoktuk bérelni a termet?

Lehetséges szerintem, természetesen. 1000 Ft/óra a terembérlet. Én most fogom holnap módosítani a foglalást 16-19 órára, mert most film+Golden boy is lesz.

Más: A Yamadák jó film lesz szerintem, de úgy belenézegetve inkább arra számítsatok, hogy belelátunk egy japán család életébe, ne egy Golden Boy jellegû fergeteges poénáradatra, amin szénné röhögjük magunkat. Azt majd utána. :)

Raggie

Quote from: kecsapMás: A Yamadák jó film lesz szerintem, de úgy belenézegetve inkább arra számítsatok, hogy belelátunk egy japán család életébe, ne egy Golden Boy jellegû fergeteges poénáradatra, amin szénné röhögjük magunkat. Azt majd utána. :)
OK, jöhet! :)

RAmiz: szvsz ne ott maradjunk, mert azért 1000,- per óra elég sok csak RPG-zésért, mivel azt máshol is tudunk...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: kecsapLehetséges szerintem, természetesen. 1000 Ft/óra a terembérlet. Én most fogom holnap módosítani a foglalást 16-19 órára, mert most film+Golden boy is lesz.

Más: A Yamadák jó film lesz szerintem, de úgy belenézegetve inkább arra számítsatok, hogy belelátunk egy japán család életébe, ne egy Golden Boy jellegû fergeteges poénáradatra, amin szénné röhögjük magunkat. Azt majd utána. :)
Hány goldenboy rész fogunk nézni majd, ha szabad kérdezni?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Quote from: NecridHány goldenboy rész fogunk nézni majd, ha szabad kérdezni?
Miindegy! Abból sosem eléég! :haha:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: Raggie GordonMiindegy! Abból sosem eléég! :haha:
az tény. de azé kérdeztem hátha befér min 3-4 rész :haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kecsap

Quote from: Necridaz tény. de azé kérdeztem hátha befér min 3-4 rész :haha:

Áááá, dehogy 1-2 részt fogunk nézni alkalmanként.

Necrid^

Quote from: kecsapÁááá, dehogy 1-2 részt fogunk nézni alkalmanként.
Király :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!