Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

death_scythe

#3330
Tudom hogy ez nem a legmegfelelõbb thread a kérdésemre, de gondoltam megkérdem nem tudja valaki hogy honnét szerezhetném meg azt Rahxephon-os amv-t ami alatt a Frou Frou: Must be dreaming megy (igazából a szám érdekel úgyhogy ha valaki tud egy lelõhelyet ahhonét magát a számot megszerezhetném azt nagyon megköszönném), már keresgéltem(a google video csak lejátsza). :lame:

A dolog tárgytalan mert kecsap  küldöt egy pm-t
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

kecsap

Vetítés fixálva: most vasárnap (jan. 15), 16-19 óra.

Hoz vki sütit? :D

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: kecsapHoz vki sütit? :D
Ha anyám süt valamit akkor lenyúlom minimum a felét, és viszem! Becsszó! :)

Xipe

Quote from: RamizHoz vki sört? :D


mindenki maganak minimum 1 uveggel.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Raggie

Quote from: Xipemindenki maganak minimum 1 uveggel.
Vagy elõtte/utána/közben( :) ) elmegyünk valamilyen jóó kis kocsmába... :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie GordonVagy elõtte/utána/közben( :) ) elmegyünk valamilyen jóó kis kocsmába... :D
Hínye no, nem kéne már ennyit lovagolni ezen a sör/piálás témán. :) Oké hogy bulizik az ember, oké hogy megtárgyalja-megtervezi másokkal, de hogy minden második postnak cefre és malátaszaga van lassan a fórumon az már egy kicsit túlzás szvsz. Nem vagyok egy szemforgató ájtatos lélek ez azt hiszem világos, csak néha már nekem kényelmetlen.

Raggie

Quote from: PirulaHínye no, nem kéne már ennyit lovagolni ezen a sör/piálás témán. :) Oké hogy bulizik az ember, oké hogy megtárgyalja-megtervezi másokkal, de hogy minden második postnak cefre és malátaszaga van lassan a fórumon az már egy kicsit túlzás szvsz. Nem vagyok egy szemforgató ájtatos lélek ez azt hiszem világos, csak néha már nekem kényelmetlen.
:D ( ösmered azt a közmondást, hogy bagoly mondja verébnek?! ) :hehe:

Oks, befejeztük...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Más vizek.
Megyek én is meetre, viszont pár órával elõtte ott leszek már Pesten. Ramiz, HVp213 és Raggie Gordon kollégákkal már megbeszlétük hogy olyan 2 tájt leruccanunk az Óbesterbe ismerkedõs délutánt tartani. Akinek kedve és ideje van jöjjön nyugodtan mert nem eszünk embert. :)

Raggie

Annál is inkább, mert ráadásul jó arcok is vagyunk! :D ( /me kicsikét nagyképû... :rolleyes: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo

Quote from: kecsapVetítés fixálva: most vasárnap (jan. 15), 16-19 óra.

Hoz vki sütit? :D
Valamit viszek, hogy mit az még rejtély:D

Necrid^

Quote from: YakumoValamit viszek, hogy mit az még rejtély:D
uhhhh... és én mit vigyek?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: Necriduhhhh... és én mit vigyek?
elég egy DVD tele hentai képekkel NEKEM:D ;) :hahaha:

Ramiz

Quote from: PirulaHínye no, nem kéne már ennyit lovagolni ezen a sör/piálás témán. :) Oké hogy bulizik az ember, oké hogy megtárgyalja-megtervezi másokkal, de hogy minden második postnak cefre és malátaszaga van lassan a fórumon az már egy kicsit túlzás szvsz. Nem vagyok egy szemforgató ájtatos lélek ez azt hiszem világos, csak néha már nekem kényelmetlen.
A jó dolgokról kell beszélni!!! Inkább azt akarod, hogy a programozás rejtelmeirõl és az operációs rendszerek közti különbségekrõl beszélgessen itt mindenki? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizA jó dolgokról kell beszélni!!! Inkább azt akarod, hogy a programozás rejtelmeirõl és az operációs rendszerek közti különbségekrõl beszélgessen itt mindenki? :D
Õ sem azt akarja(mint ahogyan ugye én sem [SIZE="1"]"down with the cubeheads!! :whoah: "[/SIZE]), de ne vigyük túlzásba. Én is kezdtem megérezni...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonÉn is kezdtem megérezni...
Én meg azt, hogy túl sokat beszélünk és túl keveset teszünk... Na mindegy, ti tudjátok. Úgysem a beszéd okozza az élvezetet... :rolleyes:
(De azért elmegyünk vasárnap, nem? Vagy akkor az is kilõve? :confused: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Ramiz(De azért elmegyünk vasárnap, nem? Vagy akkor az is kilõve? :confused: )
Miii? Még jó hogy elmegyünk! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kecsap

#3347
Még egy javaslat: mielõtt nekiesnénk a mostani meet feledhetetlen filmjeihez, rátaláltam, leszedtem a Comedy nevû 10 perces szösszenetet magyar felirattal. Nem tudom, ki ismeri, ki nem...ezt még beficcenthetnénk a Yamadáék elé... :)

Leírás: http://aoianime.animehq.hu/index.php?oldal=reviews&rev=109

edit: Brutál jónak néz ki a látványvilága...a témája... :) Aztán meg a komolyból folyamatosan fogunk átmenni humorba. :)

Ramiz

Quote from: kecsapMég egy javaslat: mielõtt nekiesnénk a mostani meet feledhetetlen filmjeihez, rátaláltam, leszedtem a Comedy nevû 10 perces szösszenetet magyar felirattal. Nem tudom, ki ismeri, ki nem...ezt még beficcenthetnénk a Yamadáék elé... :)

Leírás: http://aoianime.animehq.hu/index.php?oldal=reviews&rev=109
Nekem tetszik az ötlet. Ezt legalább még nem láttuk. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Necrid^

Quote from: RamizNekem tetszik az ötlet. Ezt legalább még nem láttuk. :)
Egyetértek :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: kecsapMég egy javaslat: mielõtt nekiesnénk a mostani meet feledhetetlen filmjeihez, rátaláltam, leszedtem a Comedy nevû 10 perces szösszenetet magyar felirattal. Nem tudom, ki ismeri, ki nem...ezt még beficcenthetnénk a Yamadáék elé... :)

Leírás: http://aoianime.animehq.hu/index.php?oldal=reviews&rev=109

edit: Brutál jónak néz ki a látványvilága...a témája... :) Aztán meg a komolyból folyamatosan fogunk átmenni humorba. :)
Ez szerintem tök jó! :jee: Én már láttam,de max támogatom:jee:

Fazék

#3352
Kénytelen vagyok ide is beírni, szóval kinél van a Hentai_002-es dvd-m? f3, koihime, satöbbik vannak rajta. Keressen meg PM-ben az illetõ. Köszönöm. Kérem menjenek dolgukra, nincs itt semmi látnivaló. :)

szerk: megvan a sunnyogó tettes Feldin személyében, köszönjük közremûködésüket :)

Necrid^

Quote from: FazékKénytelen vagyok ide is beírni, szóval kinél van a Hentai_002-es dvd-m? f3, koihime, satöbbik vannak rajta. Keressen meg PM-ben az illetõ. Köszönöm. Kérem menjenek dolgukra, nincs itt semmi látnivaló. :)
Nekem a Grave of the firefiles dvd-d van még... viszem meetre.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kecsap

Quote from: NecridNekem a Grave of the firefiles dvd-d van még... viszem meetre.

Azt is lemásolom... :D Vagy elkérem. :D

Necrid^

Tudja vki hogy Darkstar jon-e meetre?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: NecridTudja vki hogy Darkstar jon-e meetre?
Én tudom. Jön. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarÉn tudom. Jön. :)
Király.. de ténleg gyere. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Comedy-t mindenkeppen! Elolvastam az irast rola, es nagyon jol hangzik!!!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: KvikvegComedy-t mindenkeppen! Elolvastam az irast rola, es nagyon jol hangzik!!!
Na ugye?:D