Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Na, én is hazaértem. OT-ban majd elmesélem, hogy hogy is értem oda - :rolleyes:

Szembemegyek a közhangulattal, és azt mondom, hogy szerintem ez az Iriya no Sora nem is volt rossz. Sõt, nekem még tetszett is. Jó, mondjuk kissé ecchisre vették az elejét, utána viszont semmi ilyen nem volt, meg 1-2 dolog elég béna volt benne, lassan ment meg semmi akció, bár egy háború közepén vagyunk; de attól még jó volt a háttértörténet, [COLOR="White"]jó nyomasztó[/COLOR]. [COLOR="White"]Fõleg szegény csaj szemszögébõl[/COLOR].

Yakumo

#3841
Quote from: RamizKövetkezõ vetítésen már gondolkoztatok?
Jelölnék még pár filmet, ha szabad, a
* Pale Cocoon
(leírás ld. aoi fórum) és a
* Samurai Fiction
mellé. Az egyiknek totál semmi köze Japánhoz, de jól mutatna nagyban, kivetítve:
* A holló
A másik tipp:
* The Way of the Dragon (Bruce Lee)
vagy:
* Enter the Dragon (Bruce Lee)
vagy:
* Fist of Fury (Bruce Lee)
Fentieket tudom dvd-n vinni.
Na lásd milyen rendes vagyok Ramiz a lustáknak is elõre hozom a cuccot;)
Szal én a filmek közül a Holló-t támogatnám max. mert az jó a többi se rossz, csak kissé rétegfilmek:) A Pale Cocoon-t is látni kéne, a Samurai Fiction az mi? Azt nem tudom:D

Lythis

Szerénységem éppen Predaking vendégszeretetét élvezi, szal nem vagyok otthon...
 Egyébiránt szerintem is jó volt - legalábbis még mindíg birizgál a cucc... amin igazán kivoltam, az az utolsó két rész volt... még egy adag olyan inkoherens....

 Iriya karaktere meg aranyos volt. A srác simán csak tejbetök, és egy picivel több lehetett volna benne a repülõsdi, mert az valami gyönyörûen volt megcsinálva imho. A naplementés képek is nagyon szépek voltak. A történet is jó lett volna, csak az utolsó két rész az ... õõõ... fejlövés. A végén amikor a kis srác összeszedi magát, és géppuskázik, onnan jó volt.
 Egyébként mér hagyták nyitva a végét?

Kuroi Tenshi

Quote from: LythisA történet is jó lett volna, csak az utolsó két rész az ... õõõ... fejlövés. A végén amikor a kis srác összeszedi magát, és géppuskázik, onnan jó volt.
 Egyébként mér hagyták nyitva a végét?
Szerintem meg le van zárva, meg az az utolsó két rész kellett oda elmagyarázni
a háttértörténetet. :p

Ramiz

Quote from: YakumoNa lásd milyen rendes vagyok Ramiz a lustáknak is elõre hozom a cuccot;)
Szal én a filmek közül a Holló-t támogatnám max. mert az jó a többi se rossz, csak kissé rétegfilmek:) A Pale Cocoon-t is látni kéne, a Samurai Fiction az mi? Azt nem tudom:D
Akkor már hozd elõre lécci a SF ajánló linkjét is. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zanador

Pár nap múlva nekem is lehet, hogy szép lassan javvul a véleményem, ahogy felejtem el egyes részeit, de egyelõre ez most igy egy kicsit sok volt.. hozzá kell tenni, hogy az elejérõl lekésve azért én nem igazán fogtam fõl a 4. részig, hogy ki kicsoda és merre... onnantól meg már.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Necrid^

jó volt végülis.. csak kár hogy nem tudtam végig maradni. de amugyis láttam már szal sztem nem maradtam semmiból :rolleyes:

mi lenne az h köv meet vmi filmet néznék nem anime-t?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Az 1. és a 2. rész jó volt, utána kezdett kavarodni, aztán pedig rossz lett és kész. :p
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kuroi Tenshi

#3848
Quote from: Necridmi lenne az h köv meet vmi filmet néznék nem anime-t?
Nézzük csak, milyen fórum is ez... ;)
Oké, Electric Dragon 80000V?

:D

Quote from: ShiroiAz 1. és a 2. rész jó volt, utána kezdett kavarodni, aztán pedig rossz lett és kész. :p
:ejnye:
Ott pedig még nem ezt mondtad!
Szerintem akkor is jó volt :p

Necrid^

Quote from: Kuro_TenshiNézzük csak, milyen fórum is ez... ;)
Oké, Electric Dragon 80000V?

:D
benne vok. ^^
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Quote from: Necridbenne vok. ^^
csak vicceltem :eek: nehogymá mégegyser! :eek:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_Tenshicsak vicceltem :eek: nehogymá mégegyser! :eek:
dedede!!! legalább látnám egyszer úgy, hogy nem alszom el a nagy kényelemben :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: blarkededede!!! legalább látnám egyszer úgy, hogy nem alszom el a nagy kényelemben :D
töltsd le és kínozd csak önmagad :__devil:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_Tenshitöltsd le és kínozd csak önmagad :__devil:
nem jó. puha a székem :D

btw. én részemrõl NEM szavazok Bruce Lee-re, max. ha ennyi a választék, akkor az elsõ kombóra (Cocoon + Fiction) teszek voksot :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

Quote from: Kuro_Tenshi:ejnye:
Ott pedig még nem ezt mondtad!
Szerintem akkor is jó volt :p
Nem, mert akkor azt mondtam, hogy az egész rossz. ;)
És nem kell dolgoztatnod, használhatod te is az edit funkciót.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Zanador

Hmm.. az tény, hogy ott helyben valahogy nem ezek a vélemények hangzottak el. Most vagy annak egy felgyorsitott váltoata van, amire én tippelek (közhellyel: az idõ szépit), vagy megkérhetjük a jelenlévõ pszihológusokat, hogy álljanak elõ valami csoportkövetési magyarázattal..
A legviccesebb az, hogy ott nekem mindenki azt monda, hogy az elsõ két rész lekésésével nem maradtam le semmirõl.. ehhez képest most. :D:ejnye:
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Kuroi Tenshi

Quote from: ZanadorA legviccesebb az, hogy ott nekem mindenki azt monda, hogy az elsõ két rész lekésésével nem maradtam le semmirõl.. ehhez képest most. :D:ejnye:
Engem akkor nem kérdeztél :p
Én már ott is azt mondtam, hogy "nem volt ez annyira rossz."

Yakumo

Quote from: ShiroiNem, mert akkor azt mondtam, hogy az egész rossz. ;)
És nem kell dolgoztatnod, használhatod te is az edit funkciót.
:lol: K_T (M) tényleg nagyon frankó szokása, hogy egymondatos véleményeket egymás után közvetlen postol be. Azthittem csak párszor fordul elõ, de ez szokás lett^^ :lol:
Na most pedig kérnék mindenkit, hogy írja le milyen sütit szeret, mert akkor ennek tükrében viszek majd sütit köv. Meet-re;) Na most dumáljatok;) És bocsi, talán egy kicsit off, de végülis a Meet-el kapcsolatos:D

HVp213

Quote from: Yakumo:lol: K_T (M) tényleg nagyon frankó szokása, hogy egymondatos véleményeket egymás után közvetlen postol be. Azthittem csak párszor fordul elõ, de ez szokás lett^^ :lol:
Na most pedig kérnék mindenkit, hogy írja le milyen sütit szeret, mert akkor ennek tükrében viszek majd sütit köv. Meet-re;) Na most dumáljatok;) És bocsi, talán egy kicsit off, de végülis a Meet-el kapcsolatos:D
aki sütit igér a postjába az sose offol :D :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: HVp213aki sütit igér a postjába az sose offol :D :p
:tezsvir: azaz :D
Yakumo: emlékszel arra a kókuszos útburkolatra? nekem az a kedvencem ;Ð (bát engem kikérdezett :p) (egyébként nem, puncsos minyon meg isler == deh rulez)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: YakumoK_T (M) tényleg nagyon frankó szokása, hogy egymondatos véleményeket egymás után közvetlen postol be. Azthittem csak párszor fordul elõ, de ez szokás lett^^
Tehetek róla, hogy orvul akkor írt, miközben én is írtam, és csak akkor láttam, amikor már épp megírtam? :p
Sütit? Sokat! :D

Yakumo

Quote from: blarke:tezsvir: azaz :D
Yakumo: emlékszel arra a kókuszos útburkolatra? nekem az a kedvencem ;Ð (bát engem kikérdezett :p) (egyébként nem, puncsos minyon meg isler == deh rulez)
Ha jössz Meetre akkor te is meg vagy kérdezve^^ Jössz?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: YakumoHa jössz Meetre akkor te is meg vagy kérdezve^^ Jössz?
ha nem teszitek át szombatra azt is. kéthetente szombat == RPG, többi hét vasárnap == RPG. amikor szombaton van RPG, akkor van meet. most sikeresen áttettétek, így nem mentem. ha hozol kókuszos útburkolatot nekem, jövök :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

TÚRÓS SÜTI pls Yakumo ^^:D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Mindegy süti plz Yakumo plz valaki plz!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Darkstar

Quote from: Kuro_TenshiNézzük csak, milyen fórum is ez... ;)
Oké, Electric Dragon 80000V?
Denemjó ötlet. :D

Egyébként szerintem sem volt rosz, csak a vége tényleg tiszta kavarás. Meg Iriya tényleg aranyos. :) Fõleg azzal a méretes késsel. (Meg az a "meg akarod nyalni?" mondat :D:D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: DarkstarDenemjó ötlet. :D

Egyébként szerintem sem volt rosz, csak a vége tényleg tiszta kavarás. Meg Iriya tényleg aranyos. :) Fõleg azzal a méretes késsel. (Meg az a "meg akarod nyalni?" mondat :D:D)
:tezsvir:

 Jah kawaiiness volt rendesen. Egyébként az nem esett csak le, h hol tartja azt a böszme nagy kést...
 A vége totális agyf*sz kavarás, és szerintem nem kellett volna... legalábbis ennyire tuti nem. .. a múltmagyarázáshoz nem kell totálisan inkoherenssé tenni a storyt imho:D

 YAKUMOOO: írok listát, h milyen sütiket szeretek, ok? :hehe: :D

Zanador

Quote from: Lythis:tezsvir:

 Jah kawaiiness volt rendesen. Egyébként az nem esett csak le, h hol tartja azt a böszme nagy kést...
 A vége totális agyf*sz kavarás, és szerintem nem kellett volna... legalábbis ennyire tuti nem. .. a múltmagyarázáshoz nem kell totálisan inkoherenssé tenni a storyt imho:D

 YAKUMOOO: írok listát, h milyen sütiket szeretek, ok? :hehe: :D
A kést már menet közben is meg akartam kérdezni, mert az legalább akkora volt, mint az alkarja..
Amúgy nekem valahogy az 5. rész tetszett még a legjobban, az legalább nem volt sablonos szerintem.. a 6.-ban meg ha katona vagyok, akkor abban a "nagy" jelenetben én biztos lelõttem volna a srácot valahol a harmadik és negyvenedik "szeretlek" között...

SÜTI? :) ez növeli az esélyét, hogy ott leszek. Listairással én nem is fáradozom, letörne az ujjam.. bármi jöhet. Amúgy csatlakozom blarke-hoz.

Egyébként, ha már a filmeket nézzük, akkor engem a Holló talán érdekelne. Elég régi, akkor se láttam, de már azt se tudom, mirõl szól. (ha valaki esetleg elküldene róla valami véleményt/rövid, nem túlspoilolt leirást pm-ben, akkor azt elõre is megköszönném)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Raggie

Bocsi, de most fáradt vagyok visszaolvasni: mikor lesz a meet most hétvégén?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonBocsi, de most fáradt vagyok visszaolvasni: mikor lesz a meet most hétvégén?
ma volt
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"