Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Darkstar

Hát, ha balance pvpt akarsz, subtety-t felejtsd el (pvpben nem számít a threat, az insect swarmot meg senki nem fogja dispellezni, moonfiret újrarakni meg nem cucc), bükköcskéket talentold ki (force of nature) meg a celestial focust és a wrath of cenariust is mindenképp maxra tedd. Ha mindenképp akarsz nature swiftnesst, úgy nehezebb. De druidhoz nem értek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR

Quote from: Bishop on 2007-10-30, 23:57:58
Már pár helyre belinkeltem de reakcíót nem nagyon kaptam, ezért megpróbálom itt. Tudom moonkin elég ritka és nem éppen raidképes vagy pvp képes, de megpróbálom jó pvpsre gyúrni amenynire lehet. Ezért készítettem egy talentbuildet. Szeretném ha értékelnétek.
http://www.wowhead.com/?talent=0tMrzicsxumZZxqcxoo ime, mondjuk egyot elba**tam a végén, nem tudom elsőnek jól kijött de elfejtetem lockolni,na mind1.
Hát sztem a nature's grasp-nak csak úgy van értelme, ha az improvedet is kifullozod. Force of Nature must have. Itt van egy példa, bár lehet hogy van jobb is, de most csak ezt találtam.

Eberinu

VAlaki tanácsot, restos druiddal hogy a leghatékonyabb pvpni? Vagy bgni?SKillek? Cuccok?

Bishop

Ami restoba van az mind a nature shiftness miat, ezen gondolkodtam hogy nature shiftness vagy force of nature. Még force of nature tobb sebzés, nature shiftness lehetőséget ad instan healing touchra ami maxon majdnem a 3/4ét ha nem többet az életemnek vissza tölti. Fontos mert sok a megszakítós kari és utolsó pillanatban jól jön, esetleg egy instant starfire is jól tud jönni még ha critical. A celectial focus jól jönne de áldzatott kellet hozni. Nature grasp elég az első tapasztalataim szerint és a többi meg kell hogy tovább jussak.
Azzal a talenttal csak az a bajom hogy feralba nyúl bele és én nem vagyok nagyon az a közelharcos tipus, feral charge meg csak közelebb visz,mondjuk jól jönne ha meg tudnám szakítani, de inkább manna regen és sebzés ami fontosabb.

kelvor

Quote from: Eberinu on 2007-10-31, 09:54:13
VAlaki tanácsot, restos druiddal hogy a leghatékonyabb pvpni? Vagy bgni?SKillek? Cuccok?

Tök mindegy, csak ne legyél fában.  :D

Soul

#1145
Quote from: Eberinu on 2007-10-31, 09:54:13
VAlaki tanácsot, restos druiddal hogy a leghatékonyabb pvpni? Vagy bgni?SKillek? Cuccok?

Hát arénából kiindulva, bujkálsz/kájtolsz és főleg az instantokkal tartod életben a társad. Ha nagyon gáz van instant híl vagy sima híl.
Pala szipka után legjobb a druid szipka igaz DS?  :D Tegnap/azaz ma hajnalba annyi druidás csapattal akadtunk össze hogy nem igaz  :smile:.Tanácsolom az arénát hihetetlen megtetszett, sokat lehet taulni belőle, nagyon izgalmas, eleinte sokat kell tanulni hogy mi ellen mi, de nagyon jó lett.2v2 v 3v3-at ajánlom.

A fa formát sok druid szidja, csak instába jó néhány helyen, meg poén ahogy mozog iszik stb  :smile:, ha restón vagy azt az 1 pontot simán rakd rá sztem.

U.i: mivel a sámánnak csak 1 instant hílje van, azt félre rakom élet mentésre, beállok 1 helyre az esetek többségében és betankolom az ellent :smile:.

JaFaR

Quote from: Bishop on 2007-10-31, 11:41:00
Ami restoba van az mind a nature shiftness miat, ezen gondolkodtam hogy nature shiftness vagy force of nature. Még force of nature tobb sebzés, nature shiftness lehetőséget ad instan healing touchra ami maxon majdnem a 3/4ét ha nem többet az életemnek vissza tölti. Fontos mert sok a megszakítós kari és utolsó pillanatban jól jön, esetleg egy instant starfire is jól tud jönni még ha critical. A celectial focus jól jönne de áldzatott kellet hozni. Nature grasp elég az első tapasztalataim szerint és a többi meg kell hogy tovább jussak.
Azzal a talenttal csak az a bajom hogy feralba nyúl bele és én nem vagyok nagyon az a közelharcos tipus, feral charge meg csak közelebb visz,mondjuk jól jönne ha meg tudnám szakítani, de inkább manna regen és sebzés ami fontosabb.
Igazából azt a példát csak azért linkeltem be, hogy rámutassak, hogy érdemes körülnézni armoryn. :) Régebben láttam vkit, aki nem volt feralos, de már nem találom. A Nature Grasp-ról azt olvastam druid fórumon, hogy vagy 0 vagy 6, bár sztem pvpre nem árt kifullozni, hogy tudjál kite-olni. Mert ugye manába sem kerül. A Force of Nature nem csak sebzés miatt jó, hanem pl. casterek ellen is. Ha 3an ütnek elég nehéz castolni.  :D Az instant healing touch, hát nem tom. 3percenként 1x tudod, viszont van 2 instant healing spelled is, amiket lehet alkalmazni. És lehet akár cyclone és healing touch, ha 1 ellenfél van.

Soul

#1147
Ne hallgass rá médzse van ;)

upd.: miközben olyan helyen instáztunk mint steamvault  :smile:, addig a többiek leölték Seherezádét.Állítólag a main dps a képen látható worgPup volt.

Darkstar

#1148
Na ja, az aréna kib* jó. :D És már 1700as rating fölött vagyunk, ami több lenne, ha nincsen az a dupla gnome skill(frost)mage a 3 gombos spamjével. :/ Viszont ami csak később tűnt fel: tegnap 1 azaz egy darab warri sem volt a 20akárhány menet alatt. De tegnap, arénában először, valaki dispellezte az UAt. Vicces volt :D

Shahrazhoz meg gz :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul


JaFaR

Quote from: Soul on 2007-10-31, 14:49:37
Ne hallgass rá médzse van ;)
A heal az mi az? :D

off: Ma lesz BM, Kikynek is kell a reveredhez. :) Én meg ma vettem észre, hogy már az vagyok. :D Veszek imba kard.

kelvor

Seherezádé, ez tetszik.  :D Grat hozzá!

Soul

Quote from: JaFaR on 2007-10-31, 15:54:02
A heal az mi az? :D

Amiért majd sikítani fogsz  :smile:.

Xzone

"Seherezádé", heh. Ez még nem jutott eszembe. Sokan nevezik Shazzrah-nak, mi meg csak "Mom"-nak hívjuk :) De mindegy, lényeg hogy van belőle nyakláncom, amit majd csak esetleg a Sunwell Plateu-n cserélek le:P

Soul


kelvor

Kockák :smile:  Sok szerencsét Illi bácsihoz, szükség lesz rá.  :D

Liquid Snake

Valaki innen a fórumról játszik az ElitCPU szerveren???

Lazzaret

Quote from: Liquid Snake on 2007-11-05, 19:33:42
Valaki innen a fórumról játszik az ElitCPU szerveren???

Ha jól gondolom ez nem hivatalos server.


www.arkangyalok.uw.hu

kelvor

Nem valószínű, hogy van.  :smile:

Liquid Snake

Jah tört szerver :) Kár h nincs pedig szívesen nyomnám együtt a fórumtársakkal :)

Lazzaret

Ha rendben lesz végre a pc-m és tudok majd újra WoW-ni azt csak is a fizetősön teszem. Ugye azért nincs harag :haha:
Nem hiszem hogy aki itt van az törtserveren játszana. Ezeknek a servereknek véleményem szerint nincs meg a feelingje.


www.arkangyalok.uw.hu

kelvor

Kis nosztalgia: Curse - Blackwing Lair The movie. Az egyik legjobb raid videó a mai napig. Aki még nem látta, pótolja.  :smile:

Liquid Snake

Quote from: Lazzaret on 2007-11-05, 23:03:37
Ha rendben lesz végre a pc-m és tudok majd újra WoW-ni azt csak is a fizetősön teszem. Ugye azért nincs harag :haha:
Nem hiszem hogy aki itt van az törtserveren játszana. Ezeknek a servereknek véleményem szerint nincs meg a feelingje.

Hidd el én is szívesebben játszanék eredetin csak nincs rá pénzem... Biztos sokkal jobb az eredeti de mivel nincs más nekem jó a tört is :)

Bishop

Múltkor láttam egy Zsiga nevű allist de kétlem hogy innen a fórumról Zsiga volt. Amugy egyszer legyen keresetem amiből még félre is tudok tenni wowra biztos átmegyek. De addig is legalább szokom a kezelést  :lazza:

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2007-11-06, 14:24:01
Múltkor láttam egy Zsiga nevű allist de kétlem hogy innen a fórumról Zsiga volt. Amugy egyszer legyen keresetem amiből még félre is tudok tenni wowra biztos átmegyek. De addig is legalább szokom a kezelést  :lazza:

Ott már igazán áthat majd a Moonkin életérzés mi? :D (eredetin)

Darkstar

Megelőzöm a hírhozót, gz Illidanhoz!  :appl:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Utállak Soul.  :D Szép teljesítmény, gratula nektek!

Soul

A hírhozó koleszba rohadt :P.Hát suli miatt lemaradtam pár first killről sajna.
No de hát itt lenni képök lö Illi died : [01] [02] [03]
Ma térni haza visszaa.

kelvor

Welcome back. Amúgy ez a 3. kép ez most mi?  :D

Darkstar

Két tioer 6 chest, meg az npc, aki adja.
BTW lock tier 5 = awesome. Lock tier 6 = awesome. Lock tier 5&6 mixed = lol (kinézetre értem ^^)
A kék taurenen az t6 vállas?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん