Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

thrall

lenne eg ykérdésem: nekem (még) csak a sima WoW van meg. Naost a krédésem az az lenne hogy megéri-e előfizetni rá, metr oylat halottam,h ogyha kijön az új kieg, akkor a wow B2P/F2p lesz, vagy inkbáb vegyem meg a Bc-t is és aztán fizessek elő?

Darkstar

Quote from: thrall on 2007-11-25, 23:03:52
B2P/F2p
Wut?

Egyébként vedd meg, mert
1., A kiegig k***a sok idő múlva jön (SP után)
2., A kieghez is kell majd a BC. 62előtt xart se tudsz kezdeni az új területeken meg egyébként is logikus, hogy nem fogják engedni nélküle.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

DS a legjobbat majdnem elfelejtettem.
Look at this ------> Ezt tegnap fotóztam hellfire-en.Csak nekem durva? :D ÓÓ hogy kasztolta a pyroblastokat és mennyit resisteltek a mobok, nem hiába tolta a srác 1 62es-el  :lul:, de ez sztem durva, kész.

kelvor

Quote from: thrall on 2007-11-25, 23:03:52
lenne eg ykérdésem: nekem (még) csak a sima WoW van meg. Naost a krédésem az az lenne hogy megéri-e előfizetni rá, metr oylat halottam,h ogyha kijön az új kieg, akkor a wow B2P/F2p lesz, vagy inkbáb vegyem meg a Bc-t is és aztán fizessek elő?

Nem tudom hol hallottad, hogy F2p lesz. Egy ilyen jól fizető gamet freere tenni felér egy öngyilkossággal. Blizz nem lesz ilyen hülye.

thrall

pároldalon olvastam már róla, mondjuk csak a sima wow lenne az (mondjukangy valószínűséggel cask találgatás, mivel elég sok MMO-nak ingyenes lesz az alapja amint kijön hozzá 2-3 kieg)

edit: egyébként meg a B2P jó fogás lenne, mivel ha rákap a gyerek az ízére, akkor már meg akarja venni a kieget, a amihez majd elő kell fizetni :D a régi előfizetők meg előfognak rá fizetni mert 99%-nak megvan a BC is

Darkstar

Quote from: Soul on 2007-11-25, 23:44:51
DS a legjobbat majdnem elfelejtettem.
Look at this ------> Ezt tegnap fotóztam hellfire-en.Csak nekem durva? :D ÓÓ hogy kasztolta a pyroblastokat és mennyit resisteltek a mobok, nem hiába tolta a srác 1 62es-el  :lul:, de ez sztem durva, kész.

:lol:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

#1206

thrall

tudom, hogy már kérdezték, de melyik serveren vagytok leginkább? met most megvettem a BC-t is, és újra akarom kezdeni az egészet.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

és melyik oldal? mert lagnaroson egy BE mage-t indítottam, még csak lvl 3-as, és mivel azzal még nem lehet kezdeni semmit, meg újra lehet könnyen kezdeni, gondoltam előbb megkérdem :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR

Quote from: thrall on 2007-11-27, 19:57:35
és melyik oldal? mert lagnaroson egy BE mage-t indítottam, még csak lvl 3-as, és mivel azzal még nem lehet kezdeni semmit, meg újra lehet könnyen kezdeni, gondoltam előbb megkérdem :D
Soul, Darkstar  és én szövi oldalon toljuk ott.

Edit:
Bah, 1mp

Darkstar

#1212
 :lol:

Ed.: a huntimnak kéne 1 primal nether. Megyünk egy heroic UB-t, erre szó nélük elneedelik előlem. Ok, heroic mechanar: utolsó boss úgy bebuggolt, hogy az 5ből 4 playert dominattel betett a falba és DC. Csak úgy tudtunk kijönni, hogy csapatban bejelentettek minket BGre... Azaz még mindíg nincs nether.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Legalább elmondhatod, hogy ez a játék ennyi idő után is tud még meglepetéseket okozni.  :D

Suszi

Tegnap (jobban mondva inkább tegnap elött^^) feltettem a WOW-ot + a BC-t. Indítottam is egy Night Elf Rogue-ot Arathor-on. Eddig nagyon tetszik a játék, remélem sokáig le fog kötni.

Darkstar

Éljen a Blizz, aki mindíg tökéletesen végzi az összes 'nagyobb' karbantartást...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR

Quote from: Darkstar on 2007-11-28, 14:17:08
Éljen a Blizz, aki mindíg tökéletesen végzi az összes 'nagyobb' karbantartást...
Jól csinálja, nehogy már játszál, amikor én dolgozom...  :ejnye:

kelvor

Negyed 3-kor nem voltak még serverek, vagy mi? 

thrall

Dark, Jafar, soul! egy klánba vagytok? ha igen, akkor mi a követelmény a belépéshez? :D

Darkstar

Soul -> Még nem, de nemsokára. ^^
Slim -> Voltunk, de egy sajnálatos félreértés miatt már nem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

milyen add-onokat ajánlanátok? mindenfajta érdekel,de msot leginkább valami jó map addon kellene

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

#1222
Bongos2: bar addon, tetszés szerint tudod variálni, állítgatni a barod. + Cycircled ami ráadás, itt a gombokat tudod variálni hogy nézzen ki, kör, kocka stb alakúak legyenek. Ezt 2 addont együtt szokták használni általában.

Wardrobe2: Ha több cuccot használsz, ezzel gyorsan át tudsz öltözni, kb 1 kattintás.

Xperl: minden finomság, pl az átlagos karakterkép helyére a karaktered képét rakja be...és még mozog is ftw.  :smile: (ez egy érdekes mondat lett, de most már így marad. )

SCT + SCTD /scrolling combat text/: csili-vili adatok a bekapott sebzésről illetve a kiosztott sebzésről, itt is tudod variálni hol jelenjenek meg a szövegek, kb ugyanaz mint a blizz interfaceban található, csak designosabb.

Bigwigs vagy Deadly boss mod: ha instába/raidre jársz hasznos lehet.

Esetleg CT_mapmod, CT_timer ami még jól jöhet.

Nekem kb ezek vannak. wow.curse.com-on megtalálhatóak ezek az addonok.


JaFaR

#1223
Quote from: Darkstar on 2007-11-28, 18:43:49
Soul -> Még nem, de nemsokára. ^^
:confused:
Quote from: Darkstar on 2007-11-28, 18:43:49
Slim -> Voltunk, de egy sajnálatos félreértés miatt már nem.
Slim aka. JaFaR ... hogy thrall is vágja.  :hehe:

Darkstar

#1224
Hasznos még a Dr. Damage-is. Jó kis ingame theorycrafter addon.

Bongos helyett és a Bartender3-at használom (csak hogy legyenek alternatívák)

Meg valamilyen bag addon is jól jön, hogy rendesen lehessen rendezgetni, átlátni az egészet (ennek a nneve most nem ugrik be, majd megnézem, de van sok)

Más:



Ed.
Quote from: JaFaR on 2007-11-29, 10:28:11???

Ha minden jól megy és beszélek Necroval (amit halasztok, amíg nem intézek el pár dolgot, mint pl epic flying mount) akkor lehet, hogy én is átmehetek Soulékhoz. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR

#1225
Quote from: Darkstar on 2007-11-29, 10:30:57
Ha minden jól megy és beszélek Necroval (amit halasztok, amíg nem intézek el pár dolgot, mint pl epic flying mount) akkor lehet, hogy én is átmegyek Soulékhoz. :)
Hm, abból a guildből mindenki csak elmegy? Én azt hittem, hogy a spanok miatt vagy ott. Pü-ben azért leírhatod, hogy miért. :)

Addonok ömlesztve ami eszembe jut:

Titan panel, DoTimer, ArcHud2, Mobinfo2, Auctioneer, Quartz, Omen.

Soul

Quote from: kelvor on 2007-11-27, 12:24:28
Végre!  :smile:

Grat. Mi Vashj után látványosan beindultunk, remélem ti is  :smile:.Kaelen időztünk kicsit de a nerfek után már nem tart sokáig a phase 1 így gyorsabban tudtok majd gyakorolni.

Nem jutok 1 napig nethez és tele spammoljátok a topikot :P.

Na de ha már addonozunk akkor olyan addon kéne ami mutatja a magének a poli cd-jét(azaz meddig van még benn kb) és mellette még azt is meddig van lent az elementál.Ja és nem a natur enemy castbarra gondolok  :smile:, és mondjuk jó lenne ha acés addon lenne.

A kérdésre meg hogy hol érdemes kezdeni.Először is mennyire komolyan akarod tolni, mert ha igen nézd meg hol milyen guildek vannak, hol tartanak, és ez alapján válassz szervert.Ha nem akarod komoylan, mondjuk csak pvp vagy aréna, akkor tök mind1, ha jó vagy angolból akkor megint mind1, ha nem nézz körbe hol van pár magyar ismerős.

JaFaR

Quote from: Soul on 2007-11-29, 11:23:49
Na de ha már addonozunk akkor olyan addon kéne ami mutatja a magének a poli cd-jét(azaz meddig van még benn kb) és mellette még azt is meddig van lent az elementál.Ja és nem a natur enemy castbarra gondolok  :smile:, és mondjuk jó lenne ha acés addon lenne.
Nah, az engem is érdekelne.:D Vagy mondjuk olyan, ami mutatja, hogy mennyi dmg absorbol még az ice barrier. Ha van ilyen 1általán...

kelvor

Curse-ön tudtok úgy keresni, hogy csak a kasztspecifikus addonokat mutassa. Bari addon tuti van, de most a 2.3-ban valamit variáltak a barin, nem tudom, hogy van-e friss addon hozzá.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん