Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Soul


kelvor

Quote from: Soul on 2007-06-11, 07:35:42
SSC Fathom Lord Karathress died... :smile:

GZ! Csak így tovább! :smile: Érdekes harc lehetett. Mellesleg mit mondott Batman Robinnak? :D

Soul

Van a boss és 3 adja, 1 sámán, 1 hunter és 1 híler.Sorrend sámán-hunter-híler és végül a boss.Kb 10 perc van arra hogy mind haljon mert a boss enrage-e iszonyat durva.A sámánról azt kell tudni iszonyat dps-e van, volt hogy kb 2mp alatt bedarálta a tankot aki azé elég jól felvan cuccolva  :smile:.Ja a hunterhez kell 1 off tank mert van 1 adja amit csak tankolni lehet.A hílert jó messzire kell vinni a többitől és szakítgatni a híljeit, már az necces ha 1szer hílel valakire  :smile:.Iszonyat dps, a hílereket megfelelően beosztani, megfelelő helyre húzni az addokat, dióhéjba ennyia  fájt :smile:.Ha meghallt 1 add a boss megkapja az 1ik képességét, a legdurvább a sámántól a spitfire totem  :smile:.

A válasz 1szerű:Gyere Robin üljünk be a batmobilba!  :lul:.

kelvor

Ja, mikor rákérdeztem, már leesett, hogy szakállas vicc :D Ez az addos dolog emlékeztet Maulgarra, annyiból más, hogy Hydross megkapja a képességeket.

Soul

Quote from: kelvor on 2007-06-13, 19:26:25
Hydross megkapja a képességeket.

Fathom Lord Karathress  :smile:.Füvezel vagy csak a rohanó életmód  :rotfl:? Igen hasonlít rá, csak a Maulgar harc ehez képest nyugodt, itt meg a dpsnek taposni kell a  gombokat mint pl diablózás közbe  :smile: az egeret.

kelvor

#785
Ja igen, Fathom...sry :smile:  Nem, csak egyszerű nyelvbotlás volt, nem tudom, miért Hydrosst írtam, mind1. :haha:

Szerk: ...és igen, megtört a jég, Gruul Down! :smile: Utána benéztük Magda bácsihoz, nem tűnik vészesnek,  4 addot már sikerült szépen leverni.

Darkstar

Ismét ugyes volt a blizz, 0.5%helyett a playerek 5%-a kapott swift nether drake-et. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Ja, haver is kapott. Elég jól néz ki a páncélos netherdrake...na meg 310% speed azért nem semmi. Egyébként furcsáltam is a dolgot először. Mikor belogoltam, nagyon sokan azzal repkedtek :D Lassan visszeveszi a blizz, szóval az idil nem tart soká.

Darkstar

Jah, mondjuk nem értem, hogy minek ehhez 2 órás full leállás. :) És valóban, nekem is marhára tetszett, csak nagyon bökte a szememet, hogy egy gnome ült rajta. :D Összes goldomat egy kick the gnome skillért. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

ÚÚÚÚÚ de mérges vok most. :grrr: Egy szánalmas GNOME(!!!!!) warrior(!!!!!!!!!!!) s egy paladin(utóbbi 42, előbbi 43 volt) legankeltek többször is s leköpték a hullámat...jó, 44es mage vok, de azért ez mégis sok...s azon a szerveren ő a legmagasabb karim s nem tom megbosszulni...
:grrr: :grrr: :grrr:

ez az ice barrier skill mindössze annyira jó, hogy EGY ütést kivédjen.utána ugyanúgy sebeznek mintha mi sem történt volna s én meg nem tok kasztolni...grrr de dühös vok!!!!

kelvor

Quote from: Darkstar on 2007-06-23, 19:03:36
Jah, mondjuk nem értem, hogy minek ehhez 2 órás full leállás. :) És valóban, nekem is marhára tetszett, csak nagyon bökte a szememet, hogy egy gnome ült rajta. :D Összes goldomat egy kick the gnome skillért. ^^

Hiába játszom szövetség oldalon, a gnómokat nem tudom megszokni :haha:

Alkyra: reroll PVE, nekem bejött :smile:

Soul

#791
Érdekes nem is hallottam errőla sárkányos dologról, mostanában az altKarazan jár folyton a fejemben ahol én vagyok az mt  :smile:.Első altkarán kedden leöltük kurátort, nem hittük volna mondtuk az is nagy szó ha elmegyünk addig.Aztán másnap reset  :bruhuhu:.A szervezés elég necces volt ugyanis nehogy ütközzön main instákkal stb, de kiderült a kedd se jó ezért hétvége d.e. és d.u. lesz a jó.Tegnap páran hiányoztak az alt csapatból, ezért mainnel egészítettük ki.Nem jött pl az offtank druidunk és így mt helyett én lettem offtank  :ejj:, mindíg morgolódtam magamban "hé ne tauntold már le rólam hee"  :smile:.Nembaj jóbuli, kurátoron beöltöztem dps warriornak és éreztem ahogy sötét oldal szólít  :smile: "Sszzzz legyél dps warri"  :smile:.
Arant letoltuk 10%ra és olyan balszerencsésen jött ki hogy wipe lett pedig 1 cm hiányzott, utánna meg olyan kombókat tolt mint patch előtt, végül úgy döntöttünk gyorsan sakkozzunk egyett mielőtt bekéne fejezni.1szó mint 100 nekem nagyon bejön a tankolás és mobolni se olyan sux mint sokan gondolják, kicsit lassab de nem találnak el a mobok alíg megy le a hp-d.
Látod Kelvor mondtam lemegy grull grat, hiába van lenerfelve még mindíg szerencse játék a ground slam, ja és a mage-ek meg figyeljenek oda mert nem egyszer sz*ptunk mondom beállok ide jó lesz, erre 2 mage beblinkel mellém mondom a Qr*a any*d  :smile:.
Azóta mi leöltük SSC-be Lurkert, és EyE-ba VoidReavert.És ha minden jól alakul ma fekszik Al'ar.

Quote from: Alkyra on 2007-06-23, 19:22:10
ÚÚÚÚÚ de mérges vok most. :grrr: Egy szánalmas GNOME(!!!!!) warrior(!!!!!!!!!!!) s egy paladin(utóbbi 42, előbbi 43 volt) legankeltek többször is s leköpték a hullámat...jó, 44es mage vok, de azért ez mégis sok...s azon a szerveren ő a legmagasabb karim s nem tom megbosszulni...
Volt ilyen guild hogy, Gank My Alt Feel My Main  :lul: na ezen ki feküdtem.Vagy talán ami még nagyon ütős volt a Magyarok Vagyunk nem SWédek  :smile:.

Alkyra

#792
Quote from: Soul on 2007-06-24, 08:56:33

Volt ilyen guild hogy, Gank My Alt Feel My Main  :lul: na ezen ki feküdtem.Vagy talán ami még nagyon ütős volt a Magyarok Vagyunk nem SWédek  :smile:.

Itt ilyen guildek vannak hogy, Make love not Warcraft, Twink in Pink, Feel free to Buff Me,  stb.:):)

Egyb. nem rerollok.Pár percel utána megtaláltam a palát egyedül...hmmmmmmmmmmm :szemuveges: s utána meg a warit aki egy kicsit elkalandozott magában....hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. :szemuveges: :szemuveges:.
Tapasztalat: Ha ketten jönnek akkor az már veszélyes egy alacsonyszintű mage számára.(ugye még nincs elég hpm...se frostbite egyenlőre...)



Eberinu

Van valaki a Bloodscalp szerveren? Merő érdeklődésből kérdem.

thrall

Quote from: Alkyra on 2007-06-24, 10:30:46


Itt ilyen guildek vannak hogy, Make love not Warcraft, Twink in Pink, Feel free to Buff Me,  stb.:):)



Teis Dragonblight-on vagy, vagy másohol is vannak ilyen klánnevek? :D

Alkyra

Quote from: thrall on 2007-06-24, 21:18:39
Quote from: Alkyra on 2007-06-24, 10:30:46


Itt ilyen guildek vannak hogy, Make love not Warcraft, Twink in Pink, Feel free to Buff Me,  stb.:):)



Teis Dragonblight-on vagy, vagy másohol is vannak ilyen klánnevek? :D

Shattered Halls.^^ 
http://www.warcraftrealms.com

pl.: It's nothing personal meg Murloc Maffia, IR omanian, Powerpuffs stb stb stb. Ezek csak a legjobb 50 guild a szerveren.
(benne van a Nevermore!!!!XDXD)

thrall

Help wanted: WoW-ozok és a gpem néha újraindul magától... ezt mi a fene okozza? ha mást játszot/csinálok akkor nem csak WoW alatt...

Soul

Több tényező is lehet, lehet újra kell raknod a rendszert, lehet a tápegységed régi, de lehet a videokártyáddal van gond.Nálam tuti, a gyári ventillátor már régebben beadta a kulcsot azóta 1 másik lett rá rakatva és mégis túl melegszik, mert csak játék közbe van az hogy a monitor kikapcsol és nyomhatom a resetet.Lehet neked is ez a problémád.

Akkor két kép az altkaráról  :smile:.Hozzá teszem nem full volt az alt csapat mert volt aki nem ért rá, így dpsre kénytelenek voltunk 2 maint behívni, de alt mt-t híleltek alt hílerek  :smile:.
első kép
második kép

Alkyra

Quote from: thrall on 2007-06-25, 01:42:02
Help wanted: WoW-ozok és a gpem néha újraindul magától... ezt mi a fene okozza? ha mást játszot/csinálok akkor nem csak WoW alatt...

Nu.Ebben má pro vagyok.

1. Milyen tűzfalat használsz?
2. Kártyád típusa?
3. Beállítások WoW alatt?

90%, hogy nem hardware hiba, bízz bennem.

thrall

a tűzfalam az eredeti windows tűzfal, mást nemhasználok.
ati 9600 pro vagy XT sose tom megjegyeznio
beállításaim meg most minden mid-en van, ha jóltom. Windowed mode 1024*768

Hardwarehibára nemnagyon gyanakszom, mert ettől sokkal nagyobb gépigényű játékkal is szoktam játszani, és azzal semmi bajom

Alkyra

Quote from: thrall on 2007-06-25, 12:57:00
a tűzfalam az eredeti windows tűzfal, mást nemhasználok.
ati 9600 pro vagy XT sose tom megjegyeznio
beállításaim meg most minden mid-en van, ha jóltom. Windowed mode 1024*768

Hardwarehibára nemnagyon gyanakszom, mert ettől sokkal nagyobb gépigényű játékkal is szoktam játszani, és azzal semmi bajom

hmmm...nem használsz más tűzfalat?

először is csináld újra  a cachet.(repair.exe a wow könyvtárban)
utána rakj fel egy régebbi drivert az atid mellé.(vagy újabbat ha régi volt nálad) első lépésnek ez megteszi.
kapsz egyb. vlmilyen hibaüzenetet?

thrall

hát volt eg ynap, amikor félóránként kaptam a wowtól a hibaüzeneteket... tök mindegy mit csináltam, csak úgy gondolt egyet (az után a patch után, amikor kijött a dark temple). De amikor csak újraindula gép, akkor ninsc ideje hibeüzenetezni XD

JaFaR

#802
Quote from: thrall on 2007-06-25, 12:57:00
Hardwarehibára nemnagyon gyanakszom, mert ettől sokkal nagyobb gépigényű játékkal is szoktam játszani, és azzal semmi bajom
Azért teljesen ne zárd ki. :) Nekem csak wow alatt voltak gondok néha, aztán kiderült, hogy az egyik RAM hibás. 1,5 évig észre sem vettem. :D
Tanulság: Memória vásárlás után azonnal teszt! :)

kelvor

Quote from: thrall on 2007-06-25, 15:42:04
hát volt eg ynap, amikor félóránként kaptam a wowtól a hibaüzeneteket... tök mindegy mit csináltam, csak úgy gondolt egyet (az után a patch után, amikor kijött a dark temple). De amikor csak újraindula gép, akkor ninsc ideje hibeüzenetezni XD

Nekem akkor volt ilyen jellegű problémám, mikor túl sok elavult addon volt fenn. Nézz bele az interface könyvtárba.

Alkyra

Quote from: kelvor on 2007-06-25, 17:17:33
Quote from: thrall on 2007-06-25, 15:42:04
hát volt eg ynap, amikor félóránként kaptam a wowtól a hibaüzeneteket... tök mindegy mit csináltam, csak úgy gondolt egyet (az után a patch után, amikor kijött a dark temple). De amikor csak újraindula gép, akkor ninsc ideje hibeüzenetezni XD

Nekem akkor volt ilyen jellegű problémám, mikor túl sok elavult addon volt fenn. Nézz bele az interface könyvtárba.

az is lehet.nekem az volt, hogy outpost firewall használok s annak egy dllje kötözködött a wowal.(sandbag.dll)
az hogy ati kártyád van...hmm...általában az nvidiásoknak szokta ezt csinálni, atinál sokkal ritkábban.

thrall

titan panelt használok csak. egyébként nemtudja valaki, hogy van-e frissebb a  3.0.5.20003 verziónál?

Soul


Alkyra

Quote from: thrall on 2007-06-25, 23:42:34
titan panelt használok csak. egyébként nemtudja valaki, hogy van-e frissebb a  3.0.5.20003 verziónál?

driver csere s cache ürítés megvolt? ha még akkoris megáll akkor go wow forum s keress rá a topicokra. elég sok van.
egyb. tényleg semmilyen hibaüzenetet nem ad? visszakapcsolás után se? mert nekem adott.

kelvor

Tegnap hajnalban felhúztam 0-ról 365-re engineeringet. Soha többet még egy ilyen hülye ötletet :ejj: Macerás volt, de warrior cuccok miatt megérte.

thrall: megoldódott a probléma?

Lazzaret

Valaki játszik Hellfire-n? Ha igen ismeri a Retro Company-t? Valszeg holnap fogok onan kilépni :) Semmi csapatmunka, vagy összjáték. Halott guild. Még a TS-re se jönn fel 3-on kivül senki. Inkább irogatnak guild chatba. Bar**k.

Viszont állat a játék. Végre elértem a 49.ik levelt :) Most voltam haverral Warsongon 2x, és nagyrészt nekünk köszönhetően mind a kettőt megnyertük :lazza:


www.arkangyalok.uw.hu