Hibás fileok faq-ja

Started by zsozso, 2003-04-28, 02:48:59

Previous topic - Next topic

bandiras2

Mivel az NGE 2003 remasrered topicba már betettem csak egy linket postolok.
http://usteam.uw.hu/forum/showpost.php?p=77657&postcount=688
Press any key to continue and any other key to quit.

zsozso

Quote from: bandiras2Mivel az NGE 2003 remasrered topicba már betettem csak egy linket postolok.
http://usteam.uw.hu/forum/showpost.php?p=77657&postcount=688
Erre megint csak annyit tudok mondani, hogy use mplayer.
crc checkek:
zx.end.of.eva.renewal.part1.divx511.mkv           OK
zx.end.of.eva.renewal.part2.divx511.mkv           OK
zx.death.true2.renewal.divx511.mkv                OK
Death is the only redemption

Fazék

[a4e]The_Cat_Returns_Movie_CD1[h.264].mkv - CRC checksum failed...

zsozso

Quote from: Blimp[a4e]The_Cat_Returns_Movie_CD1[h.264].mkv - CRC checksum failed...
[a4e]The_Cat_Returns_Movie_CD1[h.264].mkv         OK
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozso[a4e]The_Cat_Returns_Movie_CD1[h.264].mkv         OK
sorry, leszedem mégegyszer...

Fazék

Quote from: zsozso[a4e]The_Cat_Returns_Movie_CD1[h.264].mkv         OK
sorry, leszedem mégegyszer...

edit: vagy nagy pofátlanság lenne The_Cat_Returns_Movie_CD1[h.264].mkv.cdt]erre  kérni egy patch file-t? :o

zsozso

Quote from: Blimpsorry, leszedem mégegyszer...

edit: vagy nagy pofátlanság lenne The_Cat_Returns_Movie_CD1[h.264].mkv.cdt]erre  kérni egy patch file-t? :o
Ize zidrav sajnos nemmegy megfeleloen 64bites os alatt a crc tablaja hibas. Es atirni nemolyan 1xu.
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozsoIze zidrav sajnos nemmegy megfeleloen 64bites os alatt a crc tablaja hibas. Es atirni nemolyan 1xu.
Akkor letöltöm, de azért köszi :)

btw: a múltkor ígértem valami segítséget, de szokásomhoz híven tök elfelejtettem... :ejj: Valami olyasmi dereng, hogy fent lévõ verziók cseréjére irányzott újabb kiadások torrent file-jait küldjem el neked? Lehetséges hogy ez volt?
És a cenzúrázott hentai-oknál elég megmondanunk hogy melyek cenzúrázottak, vagy illene mellé torrent-et is küldeni? Köszi.

zsozso

Quote from: BlimpAkkor letöltöm, de azért köszi :)

btw: a múltkor ígértem valami segítséget, de szokásomhoz híven tök elfelejtettem... :ejj: Valami olyasmi dereng, hogy fent lévõ verziók cseréjére irányzott újabb kiadások torrent file-jait küldjem el neked? Lehetséges hogy ez volt?
És a cenzúrázott hentai-oknál elég megmondanunk hogy melyek cenzúrázottak, vagy illene mellé torrent-et is küldeni? Köszi.
Hat minnel tobb a segitseg annal hamarabb lesz meg alt a cucc ;)
Death is the only redemption


via_mala

Quote from: DaryoonÜdv mindenkinek!

 Letöltöttem és megnéztem a .ogm állományú filmet és megrökönyödve tapasztaltam, hogy a második fájl hibás. Azonban valószínûleg itt a készítõk a hunyók, mert el-elindul, de az elsõ 1-2 másodpercben akadozik, majd helyreáll, de a hang és a kép eltolódik egymástól (a felirat jókor jelenik meg).
 Ha más is tapasztalta a hibát akkor nem én vagyok  :lame: , de ha mégis az lennék, elárulnátok miképpen javíthatok rajta?
Korábban már én is jeleztem, hogy a Kiki 2. CD-jén rossz az angol hangsáv, de végülis nem tragédia, mert a japán hangsáv meg jó. Szóval ott az el van b...va, de rá se ránts.  :lazza:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

via_mala

#281
Quote from: pszabihááát... lejátszani éppenséggel lebírja csak épp ez a progi 6x szarabb, mint a media player (ami nagy szó)...
OFF:
Ennél nagyobb baromságot régen láttam, gyorsan sülyedj el vagy 6x, "ami nagy szó".  :rolleyes:
A mPlayer nem igényel kódekeket, felismeri és megjeleníti a feliratokat, ismeri az összes media formátumot, hibás fájlokkal is megbirkózik, minimális az erõforrásigénye, összesen 3 MB, és te azt mondod, hogy nem jobb, mint az M$WMediaPlayer?  :lame:
És ahelyett, hogy hülyeségeket írsz, olvasd el a magyar nyelvû kezelési dokumentációnak legalább a billentyûzetkezelésre vonatkozó részét.
A menü pedig nem alapvetõ, csak kényelmi funkció, teljes képernyõre meg ott az 'f' billentyû.

Egy általános jó tanács: ne kezdj el fikázni valamit, amíg nem ismered meg alaposabban, különben csak magadat járatod le vele.  :mad:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

jaszabi

Ooookkk.... most untam meg a vacakolást..... :hogyaza:
Következõ esett meg velem: letöltöttem a teljes felújított NGE sorozatot + filmeket, elkezdtem végignézni a sorozatot, eljutok a végéig, megnézem az elsõ befejezést.... mondom szép, szép lássuk a 2.-at! Itt ütött be a probléma: NEM TUDTAM LEJÁTSZANI!!!! (formátumra ugyabolyan .mkv mint a sorozat) Eddig VLC playert használtam minden bonyodalom nélkül, de ettõl a gépemen lévõ összes video lejátszó progi behal... VLC-n nincs kép, MPF alatt nem lehet elõhozni se feliratot se valami emberi nyelvû hangot, a többi (MP,BS) meg egyszerûen nem játsza le. Ha valakinek van valami jó 5lete az szólhatna... (ui.: nem tudom volt-e ilyenrõl már szó de bevallom a 3. oldalnál beleuntam az olvasásba....)
Jah és melesleg az utóbbi 1 órában csak kodekeket töltögettem úgyhogy talán nem az a baj. (Pl.: K-Lite, ffdshow, A-L Playback, és néhány MPF kodek...)

zsozso

Quote from: jaszabiOoookkk.... most untam meg a vacakolást..... :hogyaza:
Következõ esett meg velem: letöltöttem a teljes felújított NGE sorozatot + filmeket, elkezdtem végignézni a sorozatot, eljutok a végéig, megnézem az elsõ befejezést.... mondom szép, szép lássuk a 2.-at! Itt ütött be a probléma: NEM TUDTAM LEJÁTSZANI!!!! (formátumra ugyabolyan .mkv mint a sorozat) Eddig VLC playert használtam minden bonyodalom nélkül, de ettõl a gépemen lévõ összes video lejátszó progi behal... VLC-n nincs kép, MPF alatt nem lehet elõhozni se feliratot se valami emberi nyelvû hangot, a többi (MP,BS) meg egyszerûen nem játsza le. Ha valakinek van valami jó 5lete az szólhatna... (ui.: nem tudom volt-e ilyenrõl már szó de bevallom a 3. oldalnál beleuntam az olvasásba....)
Jah és melesleg az utóbbi 1 órában csak kodekeket töltögettem úgyhogy talán nem az a baj. (Pl.: K-Lite, ffdshow, A-L Playback, és néhány MPF kodek...)
juz emplejer
Death is the only redemption

Cobra

End of Eva 2CD-s verzió DivX 5.11-es videót és Ogg audiót tartalmaz, az 1,36Gb-os Nero H.264 videó codecket és HE-AAC audió kodecket használ. Csak el kell olvasni az nfo-t, ha nem tudod lejátszani, és meglátod mi kell hozzá.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

bluefuzzyelf

Sziasztok. az az igazság h én is .mkv kiterjesztésû fájlok problémájával állok szemben. úgyis tudom hogy a válasz "juz empléjer" lesz, de nekem azzal se megy... vagy én nem tudom használni, vagy csak az én gépemen nem megy... azt írja, hogy a rendszer nem találja a megadott fájlt.. kell esetleg még vmi ehhez, vagy így ala nature kéne h mûködjön?

köszi elõre is a segítséget....
When the sun meets the star, in a twilight sky...
there will be a sight to draw every eye.
You'll watch spellbound, you'll be entranced...
by the beauty and magic of the Dragon Dance!

zsozso

Quote from: bluefuzzyelfSziasztok. az az igazság h én is .mkv kiterjesztésû fájlok problémájával állok szemben. úgyis tudom hogy a válasz "juz empléjer" lesz, de nekem azzal se megy... vagy én nem tudom használni, vagy csak az én gépemen nem megy... azt írja, hogy a rendszer nem találja a megadott fájlt.. kell esetleg még vmi ehhez, vagy így ala nature kéne h mûködjön?

köszi elõre is a segítséget....
Szia az ftpn van 1 mplayer dir abban van 1 mplayer_readme file azt olvasd el es hasznald annak megfeleloen. Ha azse segit akkor javaslom az mplayer topicot itt a forumon.
Death is the only redemption

Moha

Quote from: bluefuzzyelfazt írja, hogy a rendszer nem találja a megadott fájlt.. kell esetleg még vmi ehhez, vagy így ala nature kéne h mûködjön?
Nem a front-end szarakodik nálad is? Ha igen, hagyd a francba a frontend-et, és használd anélkül.

Tyrel

Inuyasha sorozat inuyasha-110 [ani-kraze].avi része hanghibás... WMPlayerrel teljesen megnémul a bevezetõ zene után, BSPlayerrel mûxik de picit fura néha a hangja...

zsozso

Quote from: TyrelInuyasha sorozat inuyasha-110 [ani-kraze].avi része hanghibás... WMPlayerrel teljesen megnémul a bevezetõ zene után, BSPlayerrel mûxik de picit fura néha a hangja...
Szia a resz hibatlan nalad lesz a problema.
Death is the only redemption

Tyrel

Quote from: zsozsoSzia a resz hibatlan nalad lesz a problema.

Hát, az összes többi InuYasha részbõl egyik sem csinálja ezt, csak ez és ez is csak WMPlayerben néme, BSPlayerben csak néha néha picit fura a hangja... Szerintem nem nálam van a hiba mivel az összes többi hibátlan... Újra letöltést már próbáltam, de nem oldotta meg...
Na mind1 végül is BSPlayerben meg lehet nézni, csak szóltam hogy nem 100-as a file...

zsozso

Quote from: TyrelHát, az összes többi InuYasha részbõl egyik sem csinálja ezt, csak ez és ez is csak WMPlayerben néme, BSPlayerben csak néha néha picit fura a hangja... Szerintem nem nálam van a hiba mivel az összes többi hibátlan... Újra letöltést már próbáltam, de nem oldotta meg...
Na mind1 végül is BSPlayerben meg lehet nézni, csak szóltam hogy nem 100-as a file...
A checksum megegyezik az eredetivel azaz ilyen az ani-kraze altal kiadott file. Mplayerrel a file tokeletes(nem wmp...).
Death is the only redemption

Cobra

Sima vbr-es mp3 a 110. rész hangja, de elég gyenge minõségû. Nálam jó volt a hang, azt leszámítva, hogy kicsit sercegett, meg a kép is elég gyenge minõségû volt, szóval az Ani-Kraze nem egy minõségi munkát adott ki (a fordítás is elég gyenge). BSPlayer szeritem saját codec-et használ, WMP meg azért nem tudja rendesen lejátszani, mert felkerült a gépedre valami ócska codec, ami felülírta a Win-ben lévõt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Jonny_1985

Volna egy kis problémám a Fullmetal Alchemist lejátszásával.
A részek jók egészen a 39edikig. Letöltöttem a Fullmetal_Alchemist_39.DVD(H264.AAC)[KAA][9D85C48B].avi fájlt, és nem tudja lejátszani. Meg tudnátok nézni, hogy mi lehet a baj?
ELõre is köszi!

zsozso

Quote from: Jonny_1985Volna egy kis problémám a Fullmetal Alchemist lejátszásával.
A részek jók egészen a 39edikig. Letöltöttem a Fullmetal_Alchemist_39.DVD(H264.AAC)[KAA][9D85C48B].avi fájlt, és nem tudja lejátszani. Meg tudnátok nézni, hogy mi lehet a baj?
ELõre is köszi!
Hasznalj mplayert vagy rakj fel ffdshow-t...
Death is the only redemption

Cobra

ffdshowban nincs H264 codec, és gondolom az hiányzik neki. Nero felrakja alapból, vagy rá kell keresni külön codecre.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

zsozso

Quote from: Cobraffdshowban nincs H264 codec, és gondolom az hiányzik neki. Nero felrakja alapból, vagy rá kell keresni külön codecre.
mar hogyne lenne.
Opening video decoder: [ffmpeg] FFmpeg's libavcodec codec family
INFO: libavcodec init OK!
Selected video codec: [ffh264] vfm:ffmpeg (FFmpeg H.264)

Es tippelj mibol van az ffdshow ;)
Death is the only redemption

bugger

#297
Quote from: Cobraffdshowban nincs H264 codec, és gondolom az hiányzik neki. Nero felrakja alapból, vagy rá kell keresni külön codecre.
Ez így nem igaz, már rég van benne, csak ugye frissíteni is kéne néha...
Azaz a megoldás: használj friss ffdshow-t.

edit: na tessék, zsozso meg is elõzött...
viszont ha lusta vagy, itt egy link, ahova fel szokták tenni a legújabbakat: http://x264.nl/
bugger

Cobra

Tényleg benne van, amikor legutóbb néztem még nem volt :)
Mondjuk nekem nem tûnik fel ilyesmi, idáig a legnagyobb "gondom" az volt, hogy az a4e-s Chrno Crusade-nél az angol szövegnek nem volt hangereje WMP alatt, de MPC-vel megy az is tökéletesen (a japán ment wmp-vel is rendesen :confused: ).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Gondolom azért van ott mellette a .cdt, hogy valaki csinálja meg hozzá a .cdp-t. Leszedtem a hibátlan verziót, _Slayers_Try_-_53_[A268775E].mkv.cdp]itt a patch.
Apropó, ehez a zidrav-hoz nincs véletlenül egy olyan verzió, aminek van valamiféle guija is? És windows alatt fut? Mert én csak egy parancssoros verzió forráskódját találtam meg, és nem mondanám, hogy olyan egyszerû ilyen tipusú fájlneveket begépelni elgépelés nélkül :D