Hibás fileok faq-ja

Started by zsozso, 2003-04-28, 02:48:59

Previous topic - Next topic

zsozso

Mostanában folyton ilyesmikkel jöttök, hogy ez hibás az hibás, holott semmi baja sincs, csak nincs meg nektek vmi codec...
Plz mielõtt szóltok nekem ellenõrizzétek le ténylegesen normális lejátszóval is pl mplayer.

Mivel megvan csinálva a win***os portja ezért már senki ne jöjjön azzal, hogy azt csak un*xon lehet használni stb.

http://www.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/win32-beta/mingw32-dev-CVS-030824.zip

Ha ezzel sem frankó és más playerrel se megy vagy fura dolgokat csinál akkor szólj plz.
Death is the only redemption

enpet

Azt szeretném kérdezni, hogy az FLCL 6. részét csak én nem tudom lejhátszani, vagy másoknak is hibás. A VirtualDUB-al is megnéztem és át kellett kicsit alakítanom, mert hibásnak találta. Viszont néhány perc alatt kijavította a problémát és utána már nézhetõ volt. Egyetlen pici bökkenõt kivéve: nincs meg a vége a résznek. 21 perc 42 mp-nél vége van:confused:
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

zsozso

QuoteOriginally posted by enpet3010
Azt szeretném kérdezni, hogy az FLCL 6. részét csak én nem tudom lejhátszani, vagy másoknak is hibás. A VirtualDUB-al is megnéztem és át kellett kicsit alakítanom, mert hibásnak találta. Viszont néhány perc alatt kijavította a problémát és utána már nézhetõ volt. Egyetlen pici bökkenõt kivéve: nincs meg a vége a résznek. 21 perc 42 mp-nél vége van:confused:

Légyszives olvassd el az első hozzászólást ebben a topicban.
Death is the only redemption

enpet

Én elolvastam az elõzõ írást, de az nem hiszem, hogy a gépen lévõ codec hibája lene, ha nincs meg egy adott film vége. Olyan hibával még nem találkoztam, hogy 21 percet lejátszik, és a maradék 5-öt pedig nem. :confused:
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

McDouglas

Azert itt megjegyeznem, hogy attol, hogy mplayer viszi, meg lehet hibas a file. Csak peldanak emlitem az en esetemet:

Genso maden epizodokat nezegettem vissza cd-rol, es x-edik cd y. reszt nem tudta megnyitni wmplayer, se a vdub. Kiprobaltam mplayert, es mukodott. Namost akkor mi a problema? Elbattyogtam a releaser site-jara, fogtam az md5 checksumot, es generaltam en is checksumot. Hoppa nem egyezett....

Nos, attol, hogy mplayer a hibas filebol is le tud jatszani, attol meg hibas marad a file. Remelem latod a lenyeget a dolognak...
Kukorica Rox ^^

zsozso

QuoteOriginally posted by enpet3010
Én elolvastam az elõzõ írást, de az nem hiszem, hogy a gépen lévõ codec hibája lene, ha nincs meg egy adott film vége. Olyan hibával még nem találkoztam, hogy 21 percet lejátszik, és a maradék 5-öt pedig nem. :confused:

Ennek miköze a codechez???
Mplayer rohadtul nemhasználja a winfosos codeceket...
Death is the only redemption

zsozso

QuoteOriginally posted by McDouglas
Azert itt megjegyeznem, hogy attol, hogy mplayer viszi, meg lehet hibas a file. Csak peldanak emlitem az en esetemet:

Genso maden epizodokat nezegettem vissza cd-rol, es x-edik cd y. reszt nem tudta megnyitni wmplayer, se a vdub. Kiprobaltam mplayert, es mukodott. Namost akkor mi a problema? Elbattyogtam a releaser site-jara, fogtam az md5 checksumot, es generaltam en is checksumot. Hoppa nem egyezett....

Nos, attol, hogy mplayer a hibas filebol is le tud jatszani, attol meg hibas marad a file. Remelem latod a lenyeget a dolognak...

A 6 os rész hibás ez tény.
De mplayerrel lejátszható anélkül, hogy bármi hibát észrevennél.
Death is the only redemption

TurboK

Ha már itt tartunk, az Armitage Dual Matrixot ha nem tudod ujra megszerezni, feltennéd a crc hibás verziót? Inkább hibásan, de akkor is megnézném az elsõ felét.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

QuoteOriginally posted by TurboK
Ha már itt tartunk, az Armitage Dual Matrixot ha nem tudod ujra megszerezni, feltennéd a crc hibás verziót? Inkább hibásan, de akkor is megnézném az elsõ felét.

Lelett törölve sajna :(
Death is the only redemption

enpet

Bocs, ha figyelmetlen voltam, de akkor sem tudom a végét lejátszani, mindegy már szereztem egy másik verziót, azért köszi a tanácsokat.
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

zsozso

QuoteOriginally posted by enpet3010
Bocs, ha figyelmetlen voltam, de akkor sem tudom a végét lejátszani, mindegy már szereztem egy másik verziót, azért köszi a tanácsokat.

Mplayerrel sem ??????
Azt azért kétlem most néztem meg a napokban ua a verziót.
Death is the only redemption

enpet

Bocs, rosszul fogalmaztam. Egyszerûbb volt leszedni, egy másik helyrõl, mint megtanulni használni az mplayer-t. Igazából kicsit lama vagyok még az ilyen parancssoros lejátszókhoz (nem sokat használok linuxot) :)
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

zsozso

QuoteOriginally posted by enpet3010
Bocs, rosszul fogalmaztam. Egyszerûbb volt leszedni, egy másik helyrõl, mint megtanulni használni az mplayer-t. Igazából kicsit lama vagyok még az ilyen parancssoros lejátszókhoz (nem sokat használok linuxot) :)

ehh ...
Death is the only redemption

McDouglas

QuoteOriginally posted by zsozso
A 6 os rész hibás ez tény.
De mplayerrel lejátszható anélkül, hogy bármi hibát észrevennél.

Ehh, nem kapisgalod. A hangsuly azon van, hogy HIBAS a file, es nem azon, hogy le lehet jaccani mplayerrel....

Mivan ha oan helyre viszem, ahol nincs/nem lehet mplayert installalni? Hibas file-t nem lennek kedvem cd-re irni.
Kukorica Rox ^^

zsozso

QuoteOriginally posted by McDouglas
Ehh, nem kapisgalod. A hangsuly azon van, hogy HIBAS a file, es nem azon, hogy le lehet jaccani mplayerrel....

Mivan ha oan helyre viszem, ahol nincs/nem lehet mplayert installalni? Hibas file-t nem lennek kedvem cd-re irni.

1,) Ilyen helyet nemtudsz mondani ;>
2,) Ha nemjó ami fentvan, szerezz meg jobbat és tedd fel.
Death is the only redemption

McDouglas

QuoteOriginally posted by zsozso
1,) Ilyen helyet nemtudsz mondani ;>
2,) Ha nemjó ami fentvan, szerezz meg jobbat és tedd fel.

1: De tudok mondani: barhol ahol nincs internet...
2: azt szoktam tenni ;)
Kukorica Rox ^^

zsozso

QuoteOriginally posted by McDouglas
1: De tudok mondani: barhol ahol nincs internet...
2: azt szoktam tenni ;)

Akkor 2,) pont ;)
Death is the only redemption

ArchElf

Az NGE-ben az elsõ és még valamelyik az elsõ 10-bõl (talán a hetedik; az a rész, ahol a robot elszabadul) hibás, meghal minden mplayer alapú lejátszó...
Nem azért írom, mert bármi probléma lenne (csak átugrottam 5 mp-t oszt' kész), de azért beírom, mert ez ugyebár a hibás fájlok topicja...
:))
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

zsozso

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Az NGE-ben az elsõ és még valamelyik az elsõ 10-bõl (talán a hetedik; az a rész, ahol a robot elszabadul) hibás, meghal minden mplayer alapú lejátszó...
Nem azért írom, mert bármi probléma lenne (csak átugrottam 5 mp-t oszt' kész), de azért beírom, mert ez ugyebár a hibás fájlok topicja...
:))
AE

1,) pontosan hányadik percnél ?
2,) wmp vagy mplayer(mplayerhq.hu)?
Death is the only redemption

ArchElf

QuoteOriginally posted by zsozso
1,) pontosan hányadik percnél ?
2,) wmp vagy mplayer(mplayerhq.hu)?

1. rész 00:06:35
7. rész 00:19:43
VPlayer (mplayer).

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

zsozso

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
1. rész 00:06:35
7. rész 00:19:43
VPlayer (mplayer).

AE

Most lehet, hogy vmit én barmolok el, de nekem akadás nélkül szemetelés nélkül megy simán.

Mellesleg te vmit nagyon benézel a vplayernek semmi köze az mplayerhez ;>
//www.mplayerhq.hu -t nézd meg ...
Death is the only redemption

Chronos

Nekem simán megy Micro DVD playerrel és Windows Media Playerrel is.
Egyik résznél sem volt hiba.

CHRONOS

ArchElf

Sux...

mplayer, mint mplayer2 (ala Windows media player 6.4).
Elég sok lejátszó ennek a motorját használja (és ha jól tudom ált. csak itt mûködnek a dshow filterek).
Amúgy nektek van fenn valami dshow filter, ami mondjuk az ilyen akadásokat szûri?
Ha jól emlékszem a nimo-ban van egy ilyen filter, de nem szeretek felesleges dolgokat telepítgetni, úgyhogy ez nem figyel fenn a gépemen.
:(
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

zsozso

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Sux...

mplayer, mint mplayer2 (ala Windows media player 6.4).
Elég sok lejátszó ennek a motorját használja (és ha jól tudom ált. csak itt mûködnek a dshow filterek).
Amúgy nektek van fenn valami dshow filter, ami mondjuk az ilyen akadásokat szûri?
Ha jól emlékszem a nimo-ban van egy ilyen filter, de nem szeretek felesleges dolgokat telepítgetni, úgyhogy ez nem figyel fenn a gépemen.
:(
AE

Bázeg ember akkor tanulj már meg olvasni !!!!
Ezért kérdeztem hogy a win***os mplayert használod bakter....
A rák se beszélt arról ...
Mondtam hogy nézd meg a linket amit adtam ....
Death is the only redemption

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

ArchElf

QuoteOriginally posted by zsozso
Bázeg ember akkor tanulj már meg olvasni !!!!
Ezért kérdeztem hogy a win***os mplayert használod bakter....
A rák se beszélt arról ...
Mondtam hogy nézd meg a linket amit adtam ....
wazze ez linuxos player...
Mi a fenét kezdjek vele
:)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

zsozso

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
wazze ez linuxos player...
Mi a fenét kezdjek vele
:)
AE

Naon okos vagy.
olvassd el az elsõ hozzászólást.....
Death is the only redemption

zsozso

Death is the only redemption

Zodd

Én próbálgatom az mplayer, és azt kell mondanom, jobb mint akármelyik amivel eddig találkoztam, :D de lenne egy két kérdésem a windows-os változattal kapcsolatban. Ezt hivatalosan is támogatják, mert valami olyasmit olvastam, hogy ez csak egy próbálkozás volt a részükrõl. :confused:
Nekem olyan balyom van vele, hogy a felirat állandóan villódzik.
Windows alá várható hogy lessz nem csak parancssori változat is?
:bsd:

zsozso

QuoteOriginally posted by Mcjol
Én próbálgatom az mplayer, és azt kell mondanom, jobb mint akármelyik amivel eddig találkoztam, :D de lenne egy két kérdésem a windows-os változattal kapcsolatban. Ezt hivatalosan is támogatják, mert valami olyasmit olvastam, hogy ez csak egy próbálkozás volt a részükrõl. :confused:
Nekem olyan balyom van vele, hogy a felirat állandóan villódzik.
Windows alá várható hogy lessz nem csak parancssori változat is?

A conf filejába írd bele hogy double=yes és megszűnik a villódzás.
A win32 es verziót most gőzerővel fejleszti az 1ik srác elvileg most a guin dolgozik, szóval azis lesz idővel.
Death is the only redemption