Legrosszabb animék (aka:egyes emberek beírnak,egyes nekik nem tetsző anime-ket)

Started by katz, 2005-04-28, 23:07:24

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

#270
Quote from: Kuro_TenshiBocs, elfedte a sok Hellsinges meg nem volt idõm... de ha már így kérted ;)

Tényleg kéne már ide rendszeresíteni egy kövezõs smilie-t :rolleyes:
Úgy látszik még nem fogtad fel. Pedig pont a vége az, ami kiemeli az egyszerû harcolós-földmegmentõs-mechás animék közül. Szerintem mindkét befejezés jó. A 25-26.-nak van értelme, tartalma, mondanivalója, tanulsága, csak nem vagy kész a befogadására. Az tény, hogy alaposan kilép a sorozatból, meg elvont, de végülis aszerint a verzió szerint a sorozat tárgyát képezõ történéseknek (Föld megmentése Angyalok támadásától) már vége van - mi másra lehetett itt számítani? Valami "pozitív" befejezést követeltek a sorozattól, ez az.
Az EoE-nal meg mi a bajod? :3x3: Folytatódik a történet, és eléri azt, ami a sorozat címe is: az új kezdetet.

Lehet, hogy neked nem tetszett, vagy még nem ülepedett le teljes egészében, de ez még messze nem a legrosszabb anime-befejezés.

Love, Peace and Death Metal

Az eredeti befejezés lényegi részével nincs bajom csak azzal, ahogy megcsinálták. A két rész erre a pszchológiai mélyelemzésre szerintem túl hosszú. Elég lett volan egy rész is. Ezzel szemben pl Kaoru-t, akivel Shinji szoros kapcsolatba kerül, majd meg kell ölnie egy rész alatt el is tüntették, ott pl lehetett volan bonyolítani a szálat. Még ami ebben a befejezésben zavar, hogy a 26. rész szinte csak Shinji-vel foglalkozik. Hogyha Shinji boldog, akkor az egész világ milyen jó...háát nekem ez nem jött be. A mellékszereplõk története teljesen megszakad. Pl Asuka, ha jól emlékszem a 24. részben utóljára egy kórházi ágyon feküdve láttam érzelmileg teljesen szétesve. Ennyi. Nem tudom meg pl vele mi lett. Amit látok belõle, az Shinji szemén keresztül teszem.
Az End of Evangelion pedig szerintem egy látványos baromság. Márelnézést h valakit megsértek. Ami jó benne , hogy legalább megtudjuk mire képes a SEELE. Asuka halálharca az evákkal jól meg van csinálva. Ami rossz, hoyg ez még jobban Shinjire koncentrál. Nem utálom Shinji-t, elismerm, hogy nehéz helyzetben van, és ez az egész pilótásdi a nykába szakad, de tulajdonképpen egy átlagos antiszociális p*cs (mint én :) ) , aki nem képes beilleszkedni a világba. Nosza, akkor pusztítsuk el a világot és hagyjuk Shinji csináljon magának egy újat! YAAY!....:b+:  Aztán persze Shinji úgy dönt maradjon ahogy van. Ha jól vettem ki, akkor itt arról volt szó, hogyha az emberiség megváltozik, akkor képes lesz visszaállítani fizikai formáját, ergo a világ újraszületik. Ami nem tetszett , ahogy ez vizuálisan meg volt valósítva. Szerintem egyszerúen undorító volt, ahogy az a nagy...Rei...nem tudom pontosan mi, ott szétfoszlott. Befejezhették volna úgy, hogy lássuk az újjászületett világot, nem csak valami káotikus vértengert, egy félbevágott Rei Ayanami fejjel háttér dekorációként.Persze ez még másnak tetszhetett. Az ucssó jelenetben meg nem értem, hogy Shinji miért akarta megfolytani Asuka-t. Félt, hogy megint elárulja valaki vagy mi? Ez a Shinji tényleg beteg. Egyetértek Asuka uccsó szavaival " I feel sick".

De amúgy persze Love, Peace & Death Metal, ahogy mondtad. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Quote from: Dreamcleaver... Befejezhették volna úgy, hogy lássuk az újjászületett világot, nem csak valami káotikus vértengert, egy félbevágott Rei Ayanami fejjel háttér dekorációként...
:lul: :lol: :hahaha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

Quote from: DreamcleaverEzzel szemben pl Kaoru-t, akivel Shinji szoros kapcsolatba kerül, majd meg kell ölnie egy rész alatt el is tüntették, ott pl lehetett volan bonyolítani a szálat.
Persze, szorongathatta volna mozdulatlanul még 20 percig :D


Ramiz

Quote from: MemberHát, tudom, hogy kb. 6000000 féle ízlés van, és ezért nincs jogom (inkább nincs értelme) leosztani valamit, de ami nekem nagyon betettek, azok a
1. Ghost in the Shell (I. és (fõleg) II. film)
Nem hiszem el, hogy komolyan gondolta. Ez csak provokáció. :) Ez csak provokáció. :rolleyes: Ez csak provokáció... :3x3: Ez... csak... :morci:

Quote from: blarkeElfen Lied beteg? Imho az Elfen Liedben nincsen semmi beteg dolog. Vérengzés ipari mértékben más animékben is van.
Nem, ami beteg, az a gusztustalan vérengzés vonzóvá tétele a kiscsaj által, és a kiscsaj tetteinek elfogadhatóvá tétele.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizNem, ami beteg, az a gusztustalan vérengzés vonzóvá tétele a kiscsaj által, és a kiscsaj tetteinek elfogadhatóvá tétele.
Jóbban nem tudtam volna meg mondani.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: MemberHát, tudom, hogy kb. 6000000 féle ízlés van, és ezért nincs jogom (inkább nincs értelme) leosztani valamit, de ami nekem nagyon betettek, azok a
1. Ghost in the Shell (I. és (fõleg) II. film)
:eeek: :3x3: :eek: :confused: :confused: :confused: :confused:
De most komolyan, kínai felirattal nézted? Egyik legmeghatározóbb anime egyébként.
Csak ezért nem értem, hogy miért nem tetszik. Tudom nem tetszhet mindenkinek minden ugyanúgy, de azért szerintem a GiTS-et csak meg kell érteni. Tanácsom: nézd meg úgy hogy a történetre figyelsz és a mondanivalóra. Ez fõleg az elsõre igaz. :tezsvir:

Dreamcleaver

Quote from: YakumoTanácsom: nézd meg úgy hogy a történetre figyelsz és a mondanivalóra. Ez fõleg az elsõre igaz. :tezsvir:

Ja ezt a tanácsot hasznos betartani. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Necrid^

Quote from: YakumoTanácsom: nézd meg úgy hogy a történetre figyelsz és a mondanivalóra. Ez fõleg az elsõre igaz. :tezsvir:
:tezsvir:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizNem, ami beteg, az a gusztustalan vérengzés vonzóvá tétele a kiscsaj által, és a kiscsaj tetteinek elfogadhatóvá tétele.
egyáltalán nem teszi azzá, de a végére új megvilágításba helyezi õket, és ezáltal valamennyire sajnálni tudod. és rájössz, hogy mindenki többrétegû, mint a hagyma :D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

roderick

Quote from: blarkeegyáltalán nem teszi azzá, de a végére új megvilágításba helyezi õket, és ezáltal valamennyire sajnálni tudod. és rájössz, hogy mindenki többrétegû, mint a hagyma :D:D
Pedig nem:beeee:  (értelmetlen flamelö hozzászólás, amit nézzetek el nekem, csak fárad voltam:))
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Quote from: blarkeegyáltalán nem teszi azzá, de a végére új megvilágításba helyezi õket, és ezáltal valamennyire sajnálni tudod.
Ez a baj. Én azokat tudom sajnálni, akiket feldarabolt. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

pontezaz, hogy azokat IS sajnálod, de ezáltal átértékelsz magadban pár dolgot, mint pl. hogy arról, hogy halomra öli vki az embereket, tulajdonképpen ki is tehet... (l. Ichi the killer :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

fajkus

#282
Quote from: ManituInuyasha? El van nyújtva, és kész... nem lenne az rossz, ha belesûrítenék max 50 részbe... mondjuk személy szerint különösebben nincs vele bajom, csak ne kelljen egyhuzamban végignézni :D
Viszont Megamannal meg Pokemonnal mi a bajotok? Szvsz az nem 12+ -os, hanem 12- -os anime... mindig hangoztatják, hogy az anime nem feltétlenül gyerekeknek készül... hát ezek szerintem igen. Lehet hogy 16-20 éves fejjel (nem tudom mennyi idõs vagy) tényleg "gáz", dehát akkor nem kell nézni és kész. Egy 10 éves kiskölöknek valószínûleg tetszik.

A+ -al nem tudom mi bajod van, mennek ott komolyabb sorozatok is, az elõbb emlegetett Kiddy Grade, Blue Gender, vagy pl az FMP meg a Trigun... ha neked egy anime attól jó, hogy "brutál", akkor nézzél hentait.

csá
szerintem te félreértettél engem én a brutalt nem ugy értettem hanem hogy brutálisan jo!!! Amugy tudom h például a pokemon v a megamen gyerekeknek készül de ha az a+ 10 után sugároz akkor miért 10 éveseknek valo mesét adnak hanem mondjuk 1-2 idösebbeknek valot is. amugy 18 éves vagyok
ja és amugy szeretem a hentait is :)))
Az inujasha pedig nem csak az elnyujtása a baj henem nekem a történetse sem tetszik és hangsullyozom ez csak saját véleményem!!!!!

fajkus

Quote from: Yakumo:eeek: :3x3: :eek: :confused: :confused: :confused: :confused:
De most komolyan, kínai felirattal nézted? Egyik legmeghatározóbb anime egyébként.
Csak ezért nem értem, hogy miért nem tetszik. Tudom nem tetszhet mindenkinek minden ugyanúgy, de azért szerintem a GiTS-et csak meg kell érteni. Tanácsom: nézd meg úgy hogy a történetre figyelsz és a mondanivalóra. Ez fõleg az elsõre igaz. :tezsvir:

Én csak igazat adok

Ramiz

Quote from: blarkepontezaz, hogy azokat IS sajnálod, de ezáltal átértékelsz magadban pár dolgot, mint pl. hogy arról, hogy halomra öli vki az embereket, tulajdonképpen ki is tehet... (l. Ichi the killer :D)
Na de Kakiharát meg Ichit nem is kezdem el különösebben sajnálni, hogy "jajjdeszegények, milyen aranyosak" :D , még a mangában sem, ami durvább. Egyébként meg ott az áldozatok sem ártatlan(!) családok(!), hanem perverz, elvetemült gonosztevõk. Szóval van különbség.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

#285
Micsoda lavinát indítottam, anyádat is... A kieg-et köszi, valóban a Föld lakosságát akartam írni, csak lemaradt néhány nulla (baka baka baka). :) A legtöbb felhördülést a Ghostika okozta, mondjuk erre számítottam legkevésbé. Az elsõ részre még azt mondom nagyon nehezen, hogy oké, nem vagyok a stílus szerelmese, habár eléggé idétlen volt, hogy mennyire következmények nélkül zárult a "bábjátékos" sorsa. Nade a második?! Elõször is felidegelt, hogy mindenki idézgetett mindenkitõl, még talán a kedvenc szusiszakácsától is, mert akkor növekszik a misztikum, nameg látjuk, hogy "jé, ezek használtak forrásokat, milyen mûvelt emberek vannak!". Aztán a grafika lesokkolt: Miért kell rendesen kézzel rajzolt szereplõket abba a teljesen eltorzult és groteszk háttérbe beleépíteni, melybe ember keze bele se nyúlt. Zeneileg meg fõleg leakadtam, nem kellett volna II. századi agyagtáblakat újradigitalizálni (és nem ennyiszer alkalmazni). Odáig azt mondtam, hogy minden stimmel, amíg jöttek azok a rusnya robotfélék (a nevüket már nem tudom), végigmészároltak egy fél épületet, kinyírták a célszemélyt, majd öngyilkosok lettek (beteges kissé, mondám és megnyugodám). De hogy minek mentek abba a városba és minek ment le ugyanaz a képsor 3-szor (tudom, hekkelték az agyukat, dehát akkor is...). A befejezés felé talán normalizálódott a helyzet, de ez a "másoljuk a gyerekek szellemét" eszmefuttatás nem jött be. Sajnos én csalódtam benne, mert érdekelt a dolog (valahol azt írták, hogy a Saber Marionette (!) leklónozta az alapszitut, én meg hittem nekik. Mondjuk a Saber sem egy nagy szám, de arra gondoltam, hogy egy életrekelt robot szomorú és tanulságos története kerekedik majd ki a GitS-bõl.

***The End***

Quote from: RamizNem, ami beteg, az a gusztustalan vérengzés vonzóvá tétele a kiscsaj által, és a kiscsaj tetteinek elfogadhatóvá tétele.
Igen igen igen... Látom, valaki érti, hogy mire gondolok.

Manitu

Quote from: fajkuscsá
szerintem te félreértettél engem én a brutalt nem ugy értettem hanem hogy brutálisan jo!!!
Erre megint csak magamat tudnám idézni, ott a CB, Trigun, Blue Gender...


Lt. Simoan Blarke

Member: szerintem te rohadtul nem érted az Innocence sztoriját :D:D
ramiz: hasonló téma, más megközelítésbõl és más megoldásokkal. és azok az "ártatlan családok" undorító köcsög gyerekek, akik abban lelik örömüket, hogy szétvernek egy kiskutyát és terrorizálnak egy kislányt. bár ebben nagyon nem tudok objektív lenni, lévén én is nagyon hasonlóan éltem le a gyerekkorom.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Quote from: blarkeramiz: hasonló téma, más megközelítésbõl és más megoldásokkal. és azok az "ártatlan családok" undorító köcsög gyerekek, akik abban lelik örömüket, hogy szétvernek egy kiskutyát és terrorizálnak egy kislányt. bár ebben nagyon nem tudok objektív lenni, lévén én is nagyon hasonlóan éltem le a gyerekkorom.
szóval azt akarod mondani, hogy azok a gyerekek megérdemelték a halált?

Bruce

Az elmúlt egy-két oldalhoz nem igazán tudok hozzászólni, mert se a Gits-t, se az EL-et nem ismerem... De amit tudok: Inu Yasha jó, csak kis adagokban, mert egyszerre unalmassá válik, és Megaman NT egy merénylet a kedvenc platformjátékomon (de legalábbis a top5-ös lista egyikén) Pokemon+MegamanX, felrázva nem keverve... Blöööeee... Pedig a játéknak volt egy egész elfogadható sztorija (már így ugrabugra-játékok szintjén)... de ez... ehh, mind1, megyek vissza inkább játszok vele. (Megaman X 8 PC-re! Tegnap találtam. Nagyon kész! Bár... ez már off. Mind1, az eleje nem az ;) )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Ramiz

Quote from: blarkeMember: szerintem te rohadtul nem érted az Innocence sztoriját :D
Arra én inkább nem reagáltam, de kellõen visszafogott a válaszod, úgyhogy csatlakozok. :)

Megnéztem 2 perc YuGiOht, és sírva kikapcsoltam a tévét.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazékszóval azt akarod mondani, hogy azok a gyerekek megérdemelték a halált?
én csak azt mondom, hogy ha valakinek megvan az ereje, hogy megvédje magát, akkor tegye meg. mondjuk picit túlméretezte Lucy a cuccot. nekem sosem állt módomban megvédeni magam, és ha nekem is lettek volna vektoraim, lelkiismeret-furdalás nélkül kinyírtam volna õket.
mondjuk azért amikor a szüleit meg a happy családot kiírtja, az kicsit kemény. de a csajnak a vírus miatt "hang van a fejében". nem akarta ezt csinálni (a végére ez különösen kiélesedik), de megadta magát, és onnantól kezdve a gyilkos volt a domináns fele.

Quote from: RamizMegnéztem 2 perc YuGiOht, és sírva kikapcsoltam a tévét.
Vannak benne vicces részek, (én végig bírtam nézni 1 teljes részt(!!!) - lehet ezért hülyültem be teljesen... :D), de nagyon detto.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizNem, ami beteg, az a gusztustalan vérengzés vonzóvá tétele a kiscsaj által, és a kiscsaj tetteinek elfogadhatóvá tétele.
Már megint :rolleyes:

Az a baj evvel a sorozattal, hogy azt hiszitek, hogy szeretnünk kéne a fõszereplõt, mert a fõszereplõk mindig jók, mindig helyesen cselekszenek, stb.
Hát nem itt.

Itt most van egy alapprobléma-kör, amit körbejárnak: kitaszítás-befogadás, embertelenség-emberség, könyörtelenség-lelkiismeretfurdalás, stb.
Fogták ezt a kérdéskört és egy irreális vilába helyezték, majd agyonsarkították. Na most itt a legtöbben megakadtok azon, hogy ebben a világban milyen szintû a brutalitás, és közben az alapprobléma hol marad? Arról vitatkoztok, hogy túl véres, és nem arról, amirõl szól. :3x3:

Más.
Lucy végülis nem ember. Nem kezelik emberként. Egy idõ után már nem is tekinti az embereket magához hasonló lényeknek ("Nem öltem meg senkit").
Ember embert öl - gyilkosság; ember állatot öl - nem gyilkosság? -> ? Na?
A konvisztádorok se tekintették embereknek az amerikai bennszülötteket, irtották is õket alaposan.

Fazék

#293
Quote from: Kuro_TenshiMár megint :rolleyes:

Az a baj evvel a sorozattal, hogy azt hiszitek, hogy szeretnünk kéne a fõszereplõt, mert a fõszereplõk mindig jók, mindig helyesen cselekszenek, stb.
Hát nem itt.

Itt most van egy alapprobléma-kör, amit körbejárnak: kitaszítás-befogadás, embertelenség-emberség, könyörtelenség-lelkiismeretfurdalás, stb.
Fogták ezt a kérdéskört és egy irreális vilába helyezték, majd agyonsarkították. Na most itt a legtöbben megakadtok azon, hogy ebben a világban milyen szintû a brutalitás, és közben az alapprobléma hol marad? Arról vitatkoztok, hogy túl véres, és nem arról, amirõl szól. :3x3:

Más.
Lucy végülis nem ember. Nem kezelik emberként. Egy idõ után már nem is tekinti az embereket magához hasonló lényeknek ("Nem öltem meg senkit").
Ember embert öl - gyilkosság; ember állatot öl - nem gyilkosság? -> ? Na?
A konvisztádorok se tekintették embereknek az amerikai bennszülötteket, irtották is õket alaposan.
már megint :rolleyes:

folyton azt hiszitek tudjátok mit nem értünk a sorozattal kapcsolatosan...

miért nem lehet elfogadni, hogy tökéletesen értjük, ez a sorozat milyen érzelmeket akart kiváltani belõlünk, mit akart elmondani, de egyszerûen olyan nekünk nagyon nem tetszõ színvonalon/stílusban adta elõ, hogy lazán be merem írni ebbe a topic-ba. remélem érthetõ, és hogy sztem ennek az anime-nek esetében teljesen fölösleges a szöges ellentétet képviselõ feleknek egymást gyõzködni :)  tény hogy vannak, akik a kritizálók közül csak felületesen látják ezt az anime-t, de gondoljatok bele, hogy ugyanilyen arányban van a sorozatot kedvelõk körében is a felületesen értõk köre. szóval ismét Láv end píszü! :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazékteljesen fölösleges a szöges ellentétet képviselõ feleknek egymást gyõzködni :)  
Oké.
De akkor se a legrosszabbak közé tartozik. :p

Kuroi Tenshi

Quote from: DreamcleaverEvangelion
-> Megy NGE topicba :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_TenshiItt most van egy alapprobléma-kör, amit körbejárnak: kitaszítás-befogadás, embertelenség-emberség, könyörtelenség-lelkiismeretfurdalás, stb.
Fogták ezt a kérdéskört és egy irreális vilába helyezték, majd agyonsarkították. Na most itt a legtöbben megakadtok azon, hogy ebben a világban milyen szintû a brutalitás, és közben az alapprobléma hol marad? Arról vitatkoztok, hogy túl véres, és nem arról, amirõl szól. :3x3:

Más.
Lucy végülis nem ember. Nem kezelik emberként. Egy idõ után már nem is tekinti az embereket magához hasonló lényeknek ("Nem öltem meg senkit").
Ember embert öl - gyilkosság; ember állatot öl - nem gyilkosság? -> ? Na?
A konvisztádorok se tekintették embereknek az amerikai bennszülötteket, irtották is õket alaposan.
így van. és EMELLETT ott van benne az érzelmi kavargás Lucy és Yuka részérõl. részemrõl ezek együttesen zárták be az ELt örökre a szívembe :)

Kuro_Tenshi kösz hogy végre valaki mellém áll :jee: :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Quote from: blarkeígy van. és EMELLETT ott van benne az érzelmi kavargás Lucy és Yuka részérõl. részemrõl ezek együttesen zárták be az ELt örökre a szívembe :)

Kuro_Tenshi kösz hogy végre valaki mellém áll :jee: :D
jajj megszakad a szívem :haha: ne mondd, nekem hogy úgy érzed, hogy senki sem áll az EL mellett :) én érzem magam folyton hülyének, amikor szólnak, hogy márpedig úgy néz ki pont a lényegét nem értettem meg a sorozatnak... :rolleyes: minden EL kritizálóra jut 10 aki szerint igenis nagyon jó a sorozat ;)
de tényleg szóval no offense, de ne állítsátok be úgy, mintha kisebbségben lennétek a véleményetekkel, legalább ezt hagyd meg nekem :haha: :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazékjajj megszakad a szívem :haha: ne mondd, nekem hogy úgy érzed, hogy senki sem áll az EL mellett :) én érzem magam folyton hülyének, amikor szólnak, hogy márpedig úgy néz ki pont a lényegét nem értettem meg a sorozatnak... :rolleyes: minden EL kritizálóra jut 10 aki szerint igenis nagyon jó a sorozat ;)
de tényleg szóval no offense, de ne állítsátok be úgy, mintha kisebbségben lennétek a véleményetekkel, legalább ezt hagyd meg nekem :haha: :D
okéoké. csak Kékgermó Ramiz állandóan elnyom :( :D:D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

katz

Quote from: Kuro_TenshiOké.
De akkor se a legrosszabbak közé tartozik. :p
Ja, A pokemon egy hajszálnyival megelõzi. De a Pukimon mellett szól, h az kisgyerekeknek készült...