Legrosszabb animék (aka:egyes emberek beírnak,egyes nekik nem tetsző anime-ket)

Started by katz, 2005-04-28, 23:07:24

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Szóval akkor most az Elfen Lied is olyan sz*r mint a Hellsing? :eeek: .......NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, ne bántsatok csak vicc volt!!!!!!!!!!:lul: :lul: :lul: :lul: :lul:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Necrid^

Quote from: DreamcleaverSzóval akkor most az Elfen Lied is olyan sz*r mint a Hellsing? :eeek: .......NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, ne bántsatok csak vicc volt!!!!!!!!!!:lul: :lul: :lul: :lul: :lul:
ÕÕõõõ.. mi lesz itt? hol van ilyenkor kvikveg :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Slayer_Ace

Quote from: NecridÕÕõõõ.. mi lesz itt? hol van ilyenkor kvikveg :)
Itt vér fog folyni:lul: :lul:

Kvikveg

Quote from: DreamcleaverSzóval akkor most az Elfen Lied is olyan sz*r mint a Hellsing? :eeek: .......NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, ne bántsatok csak vicc volt!!!!!!!!!!:lul: :lul: :lul: :lul: :lul:
Grrrrrhrrrrr
:D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: KvikvegGrrrrrhrrrrr
:D

:eeek:  Ennél valamivel keményebb reakciót vártam...Látjátok emberek már Kvikveg is kezdi belátni, hogy igazam van a Hellsinggel kapcsolatban! :lol:

Tud még valalki mondani egy-két olyan rossz animot mint a Hellsing meg az Elfen Lied? :D :D :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

HVp213

Remélem ez az "izé" jön meetre!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Aaa, csak visszafogtam magam...

 

[COLOR="Red"]Mit mondtal???![/COLOR]


[COLOR="Red"]Vegre kinyirhatok valakit![/COLOR]


:__devil:


 

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

perme naggggggyon csúnya arcot vág, és bevörösödik a feje, miközben elõveszi a hatsoros csuklószorítókat és a vadászkést.
:linsux: :linsux: :linsux: :linsux: :linsux: :linsux: :linsux: :linsux: :linsux: :linsux: :
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

Quote from: KvikvegAaa, csak visszafogtam magam...
De ne!! :D:D Lincseljük meg!!:D:D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

 
[COLOR="Red"]OK!

GRRRRRRRRRHRRRRRRRRRRRR!!![/COLOR]

 

Latom, elvagyunk. :lul:

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: KvikvegLatom, elvagyunk. :lul:
hátja, de mostmár azt is látom, hogy nem csak Kékgermó Ramiz olyan elborult barom, mint én :D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: blarkehátja, de mostmár azt is látom, hogy nem csak Kékgermó Ramiz olyan elborult barom, mint én :D:D
:D (Bar a barom jelzot kihagynam. :hehe: )
Na, szerintem hagyjuk abba az offolast, mert szegeny Shiroi agyverzest fog kapni.
:_off:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: Kvikveg:D (Bar a barom jelzot kihagynam. :hehe: )
Na, szerintem hagyjuk abba az offolast, mert szegeny Shiroi agyverzest fog kapni.
:_off:

Igen adjátok csak fel. Az igazság fáj tudom, de el kell fogadni és együtt kell élni vele. :beeee:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverIgen adjátok csak fel. Az igazság fáj tudom, de el kell fogadni és együtt kell élni vele. :beeee:
Ez már kezdi az ovis viselkedést súrolni.
Anyway. Excel Sagából a 24. és 25. iszonyat sux. hangulatilag kilóg az egészbõl. csak hogy semleges vizekre tereljem a témát :D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: DreamcleaverIgen adjátok csak fel. Az igazság fáj tudom, de el kell fogadni és együtt kell élni vele. :beeee:
Egy hulla ne beszeljen vissza! :beeee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: blarkeEz már kezdi az ovis viselkedést súrolni.
Anyway. Excel Sagából a 24. és 25. iszonyat sux. hangulatilag kilóg az egészbõl. csak hogy semleges vizekre tereljem a témát :D:D

Lehet, nem tudom. Excel Sagát még nem láttam...ahogy az Elfen Liedot sem...csak a Hellsinget...hát az meg tudjátok...:haha:

Na azthiszem itt hagyom abba. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverElfen Liedot sem
Liedot? nem "lájd" vagy "lojd" vagy "lujd", hanem "líd"! mûveletlen. van egy ilyen opera. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: blarkeLiedot? nem "lájd" vagy "lojd" vagy "lujd", hanem "líd"! mûveletlen. van egy ilyen opera. :D
Opera? Lied dal nemetul...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: KvikvegOpera? Lied dal nemetul...
igen. de van egy hivatkozás az anime folyamán asszem Schumann elfen liedjére, hogy az vmi operának az egyik liedje. igaz, akkor hülyeséget írtam... szóval nem opera van, hanem egy elvileg neves opera egy részét hívják így.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: blarkeigen. de van egy hivatkozás az anime folyamán asszem Schumann elfen liedjére, hogy az vmi operának az egyik liedje. igaz, akkor hülyeséget írtam... szóval nem opera van, hanem egy elvileg neves opera egy részét hívják így.
Tündérdal? Az sok helyen lehet... Hmmm. Engem is ernek meg meglepetesek...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Blarke:
Nemtom miért, de abból, amit leírtál, nekem az rí le, hogy az EL azt sugalja, hogy a gyûlöletet gyûlölettel viszonozd. Nem mintha a "mutasd a jobb orcádat is" (?)- elvet vallanám, de ez azért enyhe túlzás. Lucyt (ugye õ az a rózsaszínes hajú leány?) nem fogadják el emberként, de a tettei a helyzeten nem javítanak, pont az ellenkezõ reakciót váltják ki. Mi, mangarajzolók és animefanatikusok a legtöbb "lény" szemében nem is vagyunk emberek, de ettõl függetlenül nem gyilkoljuk le õket. Asszimiláció nélkül az ember halálra van ítélve (példaként felhozhatnék egy Magyarországon élõ népcsoportot). A másik, hogy egy képregény az alkotó lelkének tükre (akire ez nem igaz, az valószínûleg örökre amatõr marad), és attól tartok, hogy az EL teremtõje már nem lehet teljesen normális, szinte szét marja a belsõ feszültség, olyan szinten, hogy történetébõl a filozófia (szerintem ez minden alapja) és a szeretet eltûnnek, s helyébe a mérhetetlen düh lép. Ne érts félre, nem ellenzem az öldöklést, de csak a kényszerûségbõl való gyilkolást fogadom el (fõként a fõhõsök részérõl), amikor nem esnek áldozatul olyan karakterek, mint állatok és gyerekek. Ha két félnek problémája van, intézzék el, fröccsköljön a velõ, rágják le egymás aortáit, de azokat, akik nem vétkeznek, kíméljék meg (na jó, a dráma okán néha-néha becsúzhat egy-smás, de ne állandó jelleggel). Számomra valami nem világos: Mi a rákért "Tündéri Dal" a címe?!

roderick

Quote from: MemberMi a rákért "Tündéri Dal" a címe?!
1. cinkus válasz: mert olyan alterül hangzik, hogy német a címe
2. komoly válasz: erm.... nem találom a dolgot most, de valami versre utal... szerintem az animében is volt rá utalás... vagynemtom
ahh..
Wikipedia:
QuoteThe German song Elfenlied ("Elf Song") appears in the manga (volume 5, p.154) and it is credited to the composer Hugo Wolf. The song doesn't appear in the anime. Wolf's lied is based on a poem by Eduard Mörike which is as given below.
Quote from: MemberMi, mangarajzolók és animefanatikusok a legtöbb "lény" szemében nem is vagyunk emberek, de ettõl függetlenül nem gyilkoljuk le õket.
:rolleyes:
Amúgy ahogy figyelem a topic megint átment a "nekünk nem tetszö, de másoknak igen" animék fikázásába... látszik rajtatok, hogy nem láttatok igazán-de-nagyon-tré animét mostanság:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kvikveg

Szerintem Tunderdal nem Tunderi dal. :D
De en is kivancsi vagyok.
De nem kene az Elfen Lied topicba atkuszni?

Wolftol enekeltunk valamit koruson. A ficko elete vegere bekattant, es amugy is depresszios volt, stb-stb. Szoval lehet, hogy ennek van koze hozza.
Koszi az infot!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quotelátszik rajtatok, hogy nem láttatok igazán-de-nagyon-tré animét mostanság:)

Kíváncsivá tettél! Mondj egyet!:)

roderick

Quote from: MemberKíváncsivá tettél! Mondj egyet!:)
Raimuiro Senkitan
Itten az ahelyzet, hogy a készítök bizonyára látták milyen sikereket érnek el a H-gamekböl csinált animék, ráadásul úgy hogy a H részek ki is maradnak.
Csak sajnos egy elhibázott üzleti fogással pont egy olyan játéknak vették meg a jogait, amiben a történet az eléggé másodlagos volt.
Mondjuk biztos én vagyok a gonosz, mert végig se néztem, de ez volt életemben az egyetlenegy anime, amire azt modntam, hogy ezt NEM fogom soha-semmilyen körülmények között folytatni.
Mondjuk a rajz az nem csúnya.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Member

Quote from: roderickRaimuiro Senkitan
Ha jól értelmeztem, valamilyen II. világháborús játékból írták. Hát, azokban tényleg inkább a csatákon van a hangsúly, mintsem a karakterek belsõ világán. A grafikája szerintem kissé átlagosra sikerült (mármint a képekbõl kiindulva, én nem láttam a szériát!).

Dreamcleaver

A Raimuro Senkitant már én is említettem pár oldallal ezelõtt. Az valóban egy förtelem. :) A grafikát én jónak mondanám, de a többi téren ez az anime abszólút bukás.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberBlarke:
Nemtom miért, de abból, amit leírtál, nekem az rí le, hogy az EL azt sugalja, hogy a gyûlöletet gyûlölettel viszonozd. Nem mintha a "mutasd a jobb orcádat is" (?)- elvet vallanám, de ez azért enyhe túlzás. Lucyt (ugye õ az a rózsaszínes hajú leány?) nem fogadják el emberként, de a tettei a helyzeten nem javítanak, pont az ellenkezõ reakciót váltják ki. Mi, mangarajzolók és animefanatikusok a legtöbb "lény" szemében nem is vagyunk emberek, de ettõl függetlenül nem gyilkoljuk le õket. Asszimiláció nélkül az ember halálra van ítélve (példaként felhozhatnék egy Magyarországon élõ népcsoportot). A másik, hogy egy képregény az alkotó lelkének tükre (akire ez nem igaz, az valószínûleg örökre amatõr marad), és attól tartok, hogy az EL teremtõje már nem lehet teljesen normális, szinte szét marja a belsõ feszültség, olyan szinten, hogy történetébõl a filozófia (szerintem ez minden alapja) és a szeretet eltûnnek, s helyébe a mérhetetlen düh lép. Ne érts félre, nem ellenzem az öldöklést, de csak a kényszerûségbõl való gyilkolást fogadom el (fõként a fõhõsök részérõl), amikor nem esnek áldozatul olyan karakterek, mint állatok és gyerekek. Ha két félnek problémája van, intézzék el, fröccsköljön a velõ, rágják le egymás aortáit, de azokat, akik nem vétkeznek, kíméljék meg (na jó, a dráma okán néha-néha becsúzhat egy-smás, de ne állandó jelleggel). Számomra valami nem világos: Mi a rákért "Tündéri Dal" a címe?!

hiányzik a szeretet? tévedésben vagy. pont a szeretet (illetve a szerelem) az, amitõl Lucy begolyózik. inkább elzárja, és megadja magát a gyilkolásnak.
gyûlöletet gyûlölettel? nem ezt sugalltam. hanem hogy ha bántanak, akkor védd meg magad azokkal az eszközökkel, amik neked jutnak. nekem nem jutott semmi, Lucynak igen (a vektorai), másoknak ott van az éles nyelvük, a testi erejük és/vagy a barátaik. és én tisztelem azokat, akik meg tudják védeni magukat, még akkor is, ha csak a rajzolók "kivetülései". az pedig, hogy azért zárt el magából minden emberi érzést, mert csalódás érte, még közelebb hozta hozzám. de ugyanilyen és ehhez hasonló típusú közös vonások van köztem és Kouta ill köztem és Yuka között is. csak nekik sikerült az, ami nekem nem.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberKíváncsivá tettél! Mondj egyet!:)
hát, ami a yu-gi-oht meg a pokémont lekörözi, olyat még egyet se láttam :D:D:D:D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: blarkehiányzik a szeretet? tévedésben vagy. pont a szeretet (illetve a szerelem) az, amitõl Lucy begolyózik. inkább elzárja, és megadja magát a gyilkolásnak.
gyûlöletet gyûlölettel? nem ezt sugalltam. hanem hogy ha bántanak, akkor védd meg magad azokkal az eszközökkel, amik neked jutnak. nekem nem jutott semmi, Lucynak igen (a vektorai), másoknak ott van az éles nyelvük, a testi erejük és/vagy a barátaik. és én tisztelem azokat, akik meg tudják védeni magukat, még akkor is, ha csak a rajzolók "kivetülései". az pedig, hogy azért zárt el magából minden emberi érzést, mert csalódás érte, még közelebb hozta hozzám. de ugyanilyen és ehhez hasonló típusú közös vonások van köztem és Kouta ill köztem és Yuka között is. csak nekik sikerült az, ami nekem nem.

A szeretet és a szerelem nem ugyanaz. A szerelem esetén vársz valamit a másiktól az érzéseidért cserébe, a szeretet viszont ettõl független. (Pontosítok: Más a szeretet és a szenvedély).

Az önvédelem csak addig számít igazán önvédelemnek, amíg a másik pusztulását nem hozza. Ha valakit szétfröccsentesz, vehetjük úgy is, hogy a szerepek felcserélõdtek.

Nekem sincs testi erõm (186 vagyok kb. és olyan 65 kiló :(), barátom is kevés (jelenleg egy van, akivel igazán õszinte tudok lenni), szerelmi életem egy 0, mondjuk tudományosan megfogalmazott "hülyének nézésben" jó vagyok (más dolog, hogy ha alkalmazom, a "buták" a testi erejükhöz nyúlnak). Hozzám Xelloss áll a legközelebb, habár én inkább irigylem õt a kommunikációs és egyéb képességeiért. Szívesen segítenék a bajbajutottakon (ált. szoc. munkás lennék legszívesebben vagy buddhista szerzetes), a távolból követve õket és szorult helyzetekben elõugranék a semmibõl. Sajnos ez a világ nem egy anime, így ez nem megvalósítható... Amúgy mik vittek ezekre a nézetekre? (már kezd tényleg komolyan érdekelni)