Legrosszabb animék (aka:egyes emberek beírnak,egyes nekik nem tetsző anime-ket)

Started by katz, 2005-04-28, 23:07:24

Previous topic - Next topic

Kazenokizu

Quote from: Member on 2006-07-28, 22:43:33
Lehet, hogy csak nem te voltál a célközönség. És ahogyan elnézem, nem is az otaku-k magja, hanem egy kisebb pereme.
Nézd, én megnézem a legelvontabb dolgokat is, ha jól vannak megcsinálva. De ez csak elvont akart lenni, viszont olyan gyengus a történet, és a grafika, hogy nem lett az. Vannak más animék, amik szintén a testvérek közti szerelemről szólnak, és JÓK, de ez nem az. Persze szigorúan csak szvsz.

Másrészről: biztos vagyok abban, hogy fogok én még ennél silányabb alkotásokkal is találkozni, de jelenleg ő viszi a pálmát.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Yakumo

#391
Kaze szerint a Koi Kaze rossz, hát akkor szerinte rossz. ;)
Szerintem nem rossz, de ez csak magánvélemény, mint az övé is. ;)
:tezsvir:

edit: most látom,h benne van a neve a címében. :D Biztos a neve illetéktelen felhasználása miatt nem tetszik neki csak. :lol: (feszültség oszlatást hallottak ;) )

Member

Amúgy mesélte, hogy először tényleg a neve miatt szedte le. :)

Kazenokizu

Quote from: Member on 2006-07-30, 09:58:01
Amúgy mesélte, hogy először tényleg a neve miatt szedte le. :)
Édes egyetlen Membikém! :ejnye: TE hitted, hogy a nevem miatt szedtem le, de aztán FELVILÁGOSÍTOTTALAK, hogy nem az én nevem, hanem az ANIME neve miatt, mert vmi romantikusat akartam nézni. (És azt gondoltam, hogy az lesz, és valamennyire az is lett, csak nem tetszett.)
Ejnye-bejnye, mondom, hogy rám nem figyel soha senki... :ejj: :D

Na igen, mellesleg: ha már a nevemet felhasználták, lehetett volna jobb is... :rotfl: Mindegy.
Bocs az OFF-ért. :smile:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

kikuchiyo

Így jár az, aki egy gyakori japán szót választ neveként.  :__devil:

*elfut*
Failure is the default option

Member

Quote from: Zsiga on 2006-09-08, 12:38:38
Szerintem nyugodtan írhatnál egy Hall of Shame-et is, én pl. kíváncsi lennék rá.
[spoiler=Csak erős idegezetőeknek :rolleyes: ]
1. Saikano
2. Naruto
3. GitS Movie 2 (talán Innocence?)
4. Dokuro-chan
[/spoiler]
Ezek azok, amiktől néha már a falat kapartam, azokat most nem soroltam fel, amelyek csak simán "nem tetszettek".

sirtomi

Quote from: Member on 2006-09-08, 14:54:49
[spoiler=Csak erős idegezetőeknek :rolleyes: ]
1. Saikano
2. Naruto
3. GitS Movie 2 (talán Innocence?)
4. Dokuro-chan
[/spoiler]
Ezek azok, amiktől néha már a falat kapartam, azokat most nem soroltam fel, amelyek csak simán "nem tetszettek".
A 3.-al nem értek egyet. Nekem tetszett. Kicsit túl volt néha kavarva, de nem volt rossz.

RE@L

Nekem a besorolással van egy kicsit bajom, mert az fix hogy mindenkinek más a véleménye vagy hasonló, de egy olyan filmet a "Legrosszabbak" közé sorolni ami a Tokyo Godfathers mellet Kijutott a Cannes-i filmfesztiválra azért kicsit furcsa dolog.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Member

Quote from: sirtomi on 2006-09-08, 14:56:34
A 3.-al nem értek egyet. Nekem tetszett. Kicsit túl volt néha kavarva, de nem volt rossz.
Igaz, ezt már vagy 1 éve láttam, lehet, hogy most már jobban kibírnám. De lehet, hogy nem, mert abban az animében akkora érzéketlenség és személyiségmentesség tombol, hogy az már hihetetlen.

Quote from: RE@L on 2006-09-08, 15:00:23
Nekem a besorolással van egy kicsit bajom, mert az fix hogy mindenkinek más a véleménye vagy hasonló, de egy olyan filmet a "Legrosszabbak" közé sorolni ami a Tokyo Godfathers mellet Kijutott a Cannes-i filmfesztiválra azért kicsit furcsa dolog.
Csak mert sokak szerint jó és ezért sikereket ért el, nekem még nem feltétlen kell megmentenem a citromdíjtól.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomi on 2006-09-08, 14:56:34
A 3.-al nem értek egyet. Nekem tetszett. Kicsit túl volt néha kavarva, de nem volt rossz.
en sem, de izlesek es pofonok...

1. Love Hina. nem tudom tultenni magam rajta. de a zeneje jo itt-ott :D
2. FLCL
3. The Melancholy of Suzumiya Haruhi
4. Saikano OVA
5. Slayers
6. Angel Sanctuary

ezek tobbsegeert megkaptam mar a veresemet :D

RE@L: az egy dolog, hogy egy tomeg (lasd en 2., 3. pontomat) vagy egy zsuri (lasd Innocence) mit itel jonak, attol meg talan megvan a jogunk a sajat izlesre. egyelore. nem? :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-08, 15:02:32
1. Love Hina. nem tudom tultenni magam rajta. de a zeneje jo itt-ott :D
4. Saikano OVA
6. Angel Sanctuary
Ez a része a listádnak kifejezetten tetszetős. :p
Szerintem össze kéne mixelni a három törit. :D

RE@L

#401
Quote from: MemberCsak mert sokak szerint jó és ezért sikereket ért el, nekem még nem feltétlen kell megmentenem a citromdíjtól.
Nem azt mondom hogy tetszedjen, csak azt hogy valami nem lehet rossz hogyha egy nívós filmgálára kijut. Teszem azt vannak oscar díjas filmek, amik nem tetszenek vontatottak de mind ezek ellenére nem rossz filmek. Lehet hogy csak a GITS fanboy beszél belőlem, sőt valószínű nézd el nekem :)

edit.:
Quote from: Lt. Simoan BlarkeRE@L: az egy dolog, hogy egy tomeg (lasd en 2., 3. pontomat) vagy egy zsuri (lasd Innocence) mit itel jonak, attol meg talan megvan a jogunk a sajat izlesre. egyelore. nem?
Nagyon igazat adok, fentebb is írtam hogy mindenkinek joga van a saját ízlésre. Lehet hogy csak azért írtam így félreérthetően mert tudatalatt még mindig bennemvan 1984 és az hogy 2+2=3 vagy 5 a párt akarata szerint :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Member on 2006-09-08, 15:04:01
Szerintem össze kéne mixelni a három törit. :D
mas hasonloan beteg otlet? :D

RE@L: ertem az allaspontodat es szerintem Member is, de az ovet is ertem. :) szoval attol, hogy valami dijakat nyer meg imdb-n 9-es ratinget kap, meg nem feltetlenul kell, hogy tetsszen :)

es sztem ezt ne itt folytassuk, mert flame lehet belole...

edit: az siman lehet, hogy benned van :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Prof. William

Az A+ -on ment DICE. Csak egy részbe volt szerencsém belenézni de szörnyű volt.


Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeD on 2006-09-11, 14:28:15
Angel Sanctuary-ból valóban pocsék az anime.
Viszont a mangát ajánlom. Ilyen Berserker szintű dolgokat láthatunk benne :cool:
Nem beszélve az utolsó felyezetek iegn jólmegcsinált szinvonaláról :)
sztem a Berserkbol nem csak az anime sz*r (hu tenyleg, hogy hagyhattam ki a listabol... :eek: ), de mind1, itt legrosszabb animekrol van szo :p sokan ajanlgattak az AS mangat, de az se tetszett. valahogy nem tetszik a hugomat dugom felallas, es ez az egeszre ranyomja a belyeget. a felyezetekert pedig kapnal egy minuszt, ha lenne meg.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeD on 2006-09-12, 09:20:42
Neked semmi sem tetszik ami jó, bezzeg azt a borzalom dokuro-chant isteníted ami viszont tényleg egy sz*r anime :smile:
a jo relativ. nem istenitem Dokuro-chant btw, de szerintem meg mindig jobb, mint a furikuri :kozaporelolfutas:
az, hogy nem tetszik az, ami neked igen, nem feltetlenul azt jelenti, hogy az en izlesem szar, vagy hogy a tied jobb, csak hogy mas, eh? :p
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

#define tomegek. meg mindig nem vagyok otaku, meg mindig nem egyesultem a tomegizlessel, ecetera :p
egyebkent igen, van ott is. legalabb 1 evre visszamenoen.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeD on 2006-09-12, 14:43:32
Az messze van :frown:
Nem akarod újjra leírni?
De az is jó ha pm-ben elküldöd :D
muszaj volt evvel offolni? az 1 evre visszamenoleg azt takarja, hogy mar akkor is volt ott listem, es azota is van... es nem, nem kuldom el pmben, mert annyit nem ersz.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: White SeeD on 2006-09-12, 15:06:46
Nagy csalódásom: Dokuro-chan
Sok jót halottam róla, igaz kevésnek tűnt az a 4/8 rész, de aztán addig jutott hogy végig sem néztem.
Elkezdem nézni. Kislány nagy bunkóval bedühödik és lecsapja kisfió fejét aki némi véreső után behal...
3 percre rá ugyaínez.
Aztán 2 percre rá szintén ugyanez.
Persze: Jaj, ne bánts. mondja fiú.
Jaj dehogy is nem vigyorog kislány.
CSapás fiú behal ahogy éppen tud.
Kislány: jaj mit tettem.
pirupí azt feléled.
Fiú: huh ez nem volt kellemes....
Ennyi...
Belelapoztam a többi részbe is. Ugyanez csak mások a szituációk.
Így 1/2 rész után delete. hát erőltetett hatásvodász sablonpoénok egymásra húzva 4/5 részen át :ejj:
Én szretem morbid humort de ez elég kevés volt...
Nem vesztettél sokat. :tezsvir:

Fubi

Dokuro-chan.....  valahogy ez a szöges bunkós bottal -leverem a fejed aztán idétlen varázsigével feltámasztalak szitu nem jön be. Biztos viccesnek szánták és az első 1-2 alkalommal még nevettem is rajta , de amikor egy rész
70% -át "pipiru...." teszi akkor az már nem olyan humoros.
De ettől függetlenül végignéztem volna ha nem találkoztam volna a Genshikennel, azóta meg már csak szimpán nincs kedvem.

Rounin

Érdekes, hogy a legrosszabb jelzőnek általánosan elfogadottnak kellene lennie, pont úgy, ahogy a legjobb anime rovatban már kilett tárgyalva ellenpárjáról... mert ami egy embernek kib.. nem tetszik, még nem legrosszabbak közé tartozik, csak van, akinek nem jön be. De nagyon :rolleyes:

Ez pont az, amit elítéltek (hadd legyen már véleményünk, jó? :morci: Közben a saját véleményetekkel felülbíráljátok a többiekét... rofl.)

Member

Mivel az ember szubjektív és a saját véleményét a közösség véleménye fölé rendeli, szerintem elfogadható, hogy valaki egy akár kisebb országnyi rajongóval rendelkező művet a legrosszabbnak ítéljen meg és ennek hangot is adjon.
Elvégre ez nem egy "Ezt ne nézze meg senki" jellegű tájékoztató rovat, vagy tévednék? :)

Rounin

A legjobb animék rovat analógiájára kellene ezt a részleget is futtatni =).

Btw nem lehet "legrosszabb" az, ami rajtad kívül hatalmas tömegeknek tetszik.

Member

Ezzel nem értenék egyet, de nem szeretnék 259 oldalas flémháborút nyitni.
Amit természetesen moderátor barátunk másnapra nyomtalanul eltüntet. :D

Elvégre nincs olyan anime, amit senki sem szeretne (legalább az író és a szűkebb baráti/családi köre), ergo ezen logika alapján kihalhatna ez a topic. Vagy mindenki hozhatná jó magyar politikus módjára a "független" grafikonokat, hogy "Ezt az animét bizony csak az otaku társadalom 0,001%-a szereti, ezért bekerülhet ebbe a topicba".

Fubi

Quote from: Rounin on 2006-09-12, 17:17:07
Érdekes, hogy a legrosszabb jelzőnek általánosan elfogadottnak kellene lennie, pont úgy, ahogy a legjobb anime rovatban már kilett tárgyalva ellenpárjáról... mert ami egy embernek kib.. nem tetszik, még nem legrosszabbak közé tartozik, csak van, akinek nem jön be. De nagyon :rolleyes:

Ez pont az, amit elítéltek (hadd legyen már véleményünk, jó? :morci: Közben a saját véleményetekkel felülbíráljátok a többiekét... rofl.)
:_off:
Bocsi abszolút nem offenzív vagyok de nem tudom mit írhatnék egy olyan topikba aminek Legrosszab animék a neve.
Ha minden indok nélkül írtam volna akkor oké, hogy esetleg dühös vagy rám de sztem nem  baj ha más a véleményünk. Ezért is nem írok olyan dolgokat a véleményembe hogy azzal másokat megbántsak(Legalábbis remélem hogy nem írtam, ha mégis ezer bocsánat).
Az általánosan elfogadottságról csak annyit hogy akkor ennyi erővel minden animére írhatnánk ki szavazást hogy kinek mennyire tetszik.  :_off:


Member

Már szerepel egy topic címében a "Hogy tetszett?" alárendelő szószerkezet, szerintem teljesen felesleges. Minden, ami nekünk nem jön be, jöhessen ide. Sőt, akinek tetszett valami, de másoknak nem, az meg mehet a Legjobb animékbe és kész.

Rounin

Quote from: Fubi on 2006-09-12, 17:30:09
akkor oké, hogy esetleg dühös vagy rám de sztem nem  baj ha más a véleményünk.

Lol már... most kezdek dühös lenni. Ti hülyének néztek teljesen? F*szom se mondta, hogy baj, amiért más a véleményetek. Nagy ívben teszek rá, hogy mit tartotok legrosszabbnak. Az nem tetszik, hogy agresszíven teszitek =D

Fubi

Bocsi, akkor félreértettelek :oops:.

Laloba

Nem állítom, hogy a legrosszabb...
de nekem ez nem tetszett: Angel Sanctuary

Lehet, hogy nagyon hozzá vagyok szokva a hosszabb sorozatokhoz és ezért nem tetszett. Túl gyors volt nekem a történet és a karaktereket, főleg a főhőst, alig ismerhettem meg. Szeretem a mélyebb történeteket. Nem nagyon hatott meg.  :frown:  Evvan.

Szacsi

Sok anime van, ami nem tetszett. De. Szerintem az nem fog vitát kiváltani, ha azt mondom, hogy az F-Zero az egyik legpocsékabb anime, ami létezik :3x3:.