Main Menu

Elfen Lied

Started by Dragon, 2005-05-15, 12:33:42

Previous topic - Next topic

Értékeld az Elfen Lied-et:

(1) [Elégtelen!] Borzalmas volt, a mûfaj szégyene.
11 (6.3%)
(2) [Elégséges.] Azért nem a legrosszabb, de nem ajánlanám.
11 (6.3%)
(3) [Közepes.] Nem is értem miért ilyen szélsõségesek a vélemények róla.
15 (8.5%)
(4) [Jó.] Tetszett, de azért van ennél jobb is.
80 (45.5%)
(5) [Kitûnõ!] A legjobb, amit valaha láttam.
59 (33.5%)

Total Members Voted: 175

Lt. Simoan Blarke

emlekeim szerint abban allapodtunk meg par oldallal kesobb, hogy a keztartas maga nem hordoz extra jelentest... de lapozz vissza, dumaltunk errol par poston keresztul. (miazaz East Side?  :eek: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: Wikipedia, the free encyclopedia
East Side or Eastside may refer to:

Neighborhoods and small communities in the USA
East Side Township, Minnesota
East Side, Pennsylvania
San Jose East Side or East San Jose
Upper East Side and Lower East Side, Manhattan
Eastside, Oklahoma City
Eastside, Los Angeles
East Side, Chicago
Eastside, Birmingham
Eastside (King County, Washington), the eastern suburbs of Seattle, Washington
The East Coast of the United States

Film, TV and music
Eastside (film), a 1999 film by Lorena David starring Mario López
East Side/West Side, a 1963 TV show
The East Side Boyz, rap music producer Lil Jon's group

Or
Eastside High School, the name of several high schools

Gondolom a második tömbből valamelyik. :)

new


erre gondoltam

krezga

Valószínűleg semmi extra jelentése nincs a kéztartásnak, csak úgy van.
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

new


Member

Quote from: new on 2006-08-09, 13:38:41
erre gondoltam
Mi is. :)
Nem hiszem, hogy bármit jelentene, bár így eléggé kényelmetlen az ujjaidat tartani.

Zsiga


Lt. Simoan Blarke

new: mint mondtam, volt rola szo. szoval valoszinuleg nem sikerul elbeszelni egymas mellett :D

WS: lol :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Andris_savaria

Sziasztok.

Elég lamer vok még ezen a fórumon..de most délután néztem végig az EL-t,és még a hatása alatt állok..
Szerintem örökre belopta magát a szívembe..
Bár még nem láttam sok animét,de ez a csúcs..
Tele érzelmekkel,és mivel sorozatról van szó,a "rejtélyek kibontását" ügyesen tudják fokozni azzal,hogy kegyetlenül befejezik az akció,vagy épp a "streszhejzet" közepén, vagy kezdetén..
Rég láttam ennyire megindító filmet(élő színészekkel)

és a zene.. :jee:
kegyetlen..

ezek a japók..

Member

Üdvözöllek, Andris_savaria, nálam ez nagyon erős kezdésnek számít. :jee:

UI.: Nem olvasztanád meg a másik "Andris" szívét a kedvemért? :rolleyes:

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2006-08-14, 23:42:46
UI.: Nem olvasztanád meg a másik "Andris" szívét a kedvemért? :rolleyes:
Nem fog menni, ne is reménykedj. Ha egyszer a fejébe vette...

DeathDealer

HY!Úgy hallottamű,hogy lesz folytatása eme remekműnek :jee: Remélem igaz a hír mert szerintem simán belefér a folytatás!  :whoah:

Lt. Simoan Blarke

ha lesz is folytatasa, szerintem en nem neznem meg... ugy lett lezarva a sztori jol, ahogy. ezen legfeljebb csak rontani lehetne... az extra resz szerintem mar eppen eleg volt, hogy kikerekitse a sorozatot. ami be van fejezve, azt imho nem kell eroltetni tovabb... ;)

Member: K_T-nak sajna igaza van :(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Próféta

Quote from: DeathDealer on 2006-08-16, 22:26:15
HY!Úgy hallottamű,hogy lesz folytatása eme remekműnek :jee: Remélem igaz a hír mert szerintem simán belefér a folytatás!  :whoah:
www.animenewsnetwork.com nem tud róla, ahogy nézem. Szóval vagy álmodtad, vagy az álmodta, akitől hallottad, vagy valami nagyon-nagyon bennfentes hírforrásod van :)
Másrészt meg hova lehet ezt a sztorit folytatni, és minek? ld. blarke

Member

Szerintem sem kellene már hozzányúlni, még a végén itt is jönne 52 filler... :rolleyes:

Lazzaret

Szerintem sem kellene folytatni. Hiszen teljes keretsztorija volt az egésznek amit ráadásúl nagyon jól fejeztek be.Ha ehez hozzányúlnak az felérne egy istenkáromlással :lazza:


www.arkangyalok.uw.hu

fema

Egyetértek, h nem kellene belepiszkálni egy kerek történetbe, mert azzal szerintem csak elrontanák. Egyáltalán nem is tudom, mit tehetnének még pluszba hozzá... Szeretem az Elfen Lied-ot és nem szeretném, ha elrontanák... Nekem már az extra ep. is bökte a csőröm, nem, hogy egy komplett folytatás... Pfuj!  :ejj:

new

#1097
A mangában mindenféle vicces dolgok kerültek elő ... [spoiler]uber gonosz lucy3 ,valami klonok jönnek , lucyből valami mutáns féreg lesz , kouta meg teszi amit réges-rég megígérttettek vele  , stb :P[/spoiler]
egyébként ha jól tudom a mangában is volt valami hasonló jelenet mint az anime végén , de ott valami "új" lány jött vagy mi (de javítsatok ki ha tévedek)

szóval elképzelhető hogy valamikor lesz folytatás de sokkal szomorúbb végkifejlettel ...

Edina-chan

Szomorúbb végkifejlet? Ehm, szerintem sem kell folytatás, jó ez így..^^°

Member

Már így is eléggé letörő volt számomra két karakter halála, az, ami a spoilerben szerepelt meg inkább csak elrontaná.
[spoiler]Lucy-ből mutáns?! Klónok?!! Nem kéne eddig süllyedni...[/spoiler]

Lt. Simoan Blarke

az meg mar baromira tul van targyalva, hogy az anime vegen nem valami "uj" lany jon ;)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Mondjuk Wanta kölyökkutya (vagy csak túlzottan chibi-s lett) és a kölykök láthatóan csak a gonosz diclonius-okat ugatják meg. :)
Merjenek bele egy új lányt rakni, ugyanolyan babarózsaszín hajjal és kiverem a balhét. Sőt, ez a
[spoiler]mutánsá válás meg "Kouta ígérete" (gondolom arra, hogy majd megöli, ha már baj van)[/spoiler]
olyan erőltetett (=Saikano) fílinget hordoz, hogy az hihetetlen. :ejj:

fema

Hú, még jó, hogy nem kezdtem el olvasni a mangát, ha ilyen marhaságok vannak benn.

DeathDealer

Tőlem jöhet folytatás.Kíváncsi vagyok, hogy mit talál ki a rendező.És ha atomhülyeség lesz akkor nem veszek róla tudomást.Ha valaki meg nem akar folytatást de mégis lesz az egyszerűen nem nézi meg!Mit kell ezen annyit balhézni?Ahány ember annyi szokás és még sorolhatnám :Eztneked: (nem egy személynek szólt hanem úgy általában mindenkinek!)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DeathDealer on 2006-09-03, 18:26:32Ha valaki meg nem akar folytatást de mégis lesz az egyszerűen nem nézi meg!
ne felejtsd el, hogy ide fokent elborult fanatikusok irtak/irnak, es legyen bar akarmilyen fos a folytatas, TUTI meg fogjuk nezni. es az tonkretehetne az _elmenyt_, amit nekunk adott (killer loliz!!!!!! :lul: ).
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-03, 22:43:30
Quote from: DeathDealer on 2006-09-03, 18:26:32Ha valaki meg nem akar folytatást de mégis lesz az egyszerűen nem nézi meg!
ne felejtsd el, hogy ide fokent elborult fanatikusok irtak/irnak, es legyen bar akarmilyen fos a folytatas, TUTI meg fogjuk nezni. es az tonkretehetne az _elmenyt_, amit nekunk adott (killer loliz!!!!!! :lul: :lul: ).
:tezsvir: WORD

Én a mangát nem nagyon olvastam mert személyszerint kiakasztott a rajzolása, de ha tényleg ilyen elborult dolgok vannak benne, akkor szerintem jobb is.
Klónok, meg ismeretlen diclonius volt a fighting game-ben is, csak nem tudtam eldönteni, h a készítők tudtak valamit, ami a sorozatba esetleg nem került bele, vagy csak nagyon kreatívak voltak...

Member

Megnézzük, max jót röhögünk és letudjuk fillernek. Hogy Elfen Liednek elfogadni nem fogom a folytatást, az egyszer biztos.

Fénymarék

Quote from: Member on 2006-09-04, 22:53:10
Megnézzük, max jót röhögünk és letudjuk fillernek. Hogy Elfen Liednek elfogadni nem fogom a folytatást, az egyszer biztos.
mi? folytatas? na ne :)
igeretes vagy inkabb kiabrandito..ez a ket gondolat kergetozik fejemben :P

DeathDealer

Én nem mondok semmit hogy elfogadom-a vagy nem mint pl.:Member  :_piszka: Ha nem lesz jó akkor nem veszek tudomást róla, ha meg  :Kiraly: lesz akkor  :hopp: :appl: Remélem mindent beleadnak a készítők!

Lt. Simoan Blarke

akarhogy is nezem, nem tudok elkepzelni olyan megoldast, ami tetszene is a sztori tovabbviteleben. en is remelem, hogyha lesz, jo lesz, de sajnos baromira nem vagyok benne biztos, hogy eltalaljak, hogy mi volt "jo" a cuccban, es megismetlik megint azt, ami megfogott. Membert meg ne piszkald, korulbelul egyet ertek vele. (ha megolik Yukat, vagy egyertelmuen kiderul, ki mellett dont Kouta, akkor eskuszom szettepem a keszitoket  :Eztneked: ) maximum toreneti elmelyitest latnek szivesen, mint amilyen az extra resz volt.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster